CORNY 3007238 CORNY BIG dunkle Schoko-Cookies Müsliriegel 24 Riegel

712,74 Kč

593,95 Kč / 1kg

plus 37,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 8. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Datlová tyčinka s malinami a kakaem 40g TAR-GROCH
Datlová tyčinka s malinami a kakaem 40g TAR-GROCH
5 790,24 Kč/1kg
243,19 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Corny BIG hořké čokoládové sušenky extra velké müsli tyčinky 50g 24 balení
Corny BIG hořké čokoládové sušenky extra velké müsli tyčinky 50g 24 balení
11 496,60 Kč/1kg
574,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Corny 3482.409, Čokoláda, 20 g, Čokoláda, 67 kcal, 282 kJ, 2 g
Corny 3482.409, Čokoláda, 20 g, Čokoláda, 67 kcal, 282 kJ, 2 g
703,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
84,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 3007065 CORNY Haferkraft Kakao Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007065 CORNY Haferkraft Kakao Müsliriegel 4 Riegel
601,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Corny 3428.628, Čokoláda, 50 g, Čokoláda, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g
Corny 3428.628, Čokoláda, 50 g, Čokoláda, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g
650,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
780,70 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Corny Big Peanut 696036 50g 24 St./Pack.
Corny Big Peanut 696036 50g 24 St./Pack.
608,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
730,29 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 3003175 CORNY BIG Limited Edition Schoko Salted Caramel Müsliriegel 24  Riegel
CORNY 3003175 CORNY BIG Limited Edition Schoko Salted Caramel Müsliriegel 24 Riegel
760,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
730,29 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banány a mléčnou čokoládou 150g
Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banány a mléčnou čokoládou 150g
562,40 Kč/1kg
84,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 3007184 CORNY milch Dark & White Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3007184 CORNY milch Dark & White Müsliriegel 24 Riegel
818,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
785,76 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 3010668 CORNY BIG White Chocolate Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010668 CORNY BIG White Chocolate Müsliriegel 24 Riegel
760,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
730,29 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 3010669 CORNY BIG Cocos Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010669 CORNY BIG Cocos Müsliriegel 24 Riegel
593,95 Kč/1kg
712,74 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 53000 Corny Crunch Hafer+Honig 120g
CORNY 53000 Corny Crunch Hafer+Honig 120g
3 248,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
389,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro CORNY 3007173 Müsli tyčinka Milk Classic 24 tyčinek
CORNY 3007173 Müsli tyčinka Milk Classic 24 tyčinek
895,47 Kč/1kg
859,65 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
3 918,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
548,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro CORNY 3002282 CORNY Haselnuss Müsliriegel 6 Riegel
CORNY 3002282 CORNY Haselnuss Müsliriegel 6 Riegel
1 316,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
197,52 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro CORNY 3012276 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 12 Riegel
CORNY 3012276 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 12 Riegel
1 074,77 Kč/1kg
644,86 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 3007693 CORNY Haferkraft Mandel Karamell Müsliriegel 100 Riegel
CORNY 3007693 CORNY Haferkraft Mandel Karamell Müsliriegel 100 Riegel
629,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 204,02 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel
CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel
2 598,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro CORNY 3007062 CORNY Classic Haselnuss Müsliriegel 100 Riegel
CORNY 3007062 CORNY Classic Haselnuss Müsliriegel 100 Riegel
636,73 Kč/1kg
1 591,83 Kč
Prodejce: somnia24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Velká velikostí, velká chutí. Někdy prostě potřebujete tyčinku s charakterem, a přesně to Corny Big Dark Chocolate Cookies splňují. Křupavé ovesné vločky, jemné kousky sušenek a intenzivní hořká čokoláda poskytují silnou, ale vyváženou svačinu.

Ideální na cesty, pro malou dávku energie v kanceláři nebo jako sladká a křupavá pauza mezi jídly. S 24 jednotlivě balenými tyčinkami jste dobře vybaveni, ať už se chcete podělit, nebo si vše nechat pro sebe (neprozradíme).

Obsah: 24 x 50 g / celková hmotnost: 1,2 kg

Složení: Složení: hořká čokoláda 20 % (kakaová hmota*, cukr, kakaové máslo*, emulgátor (E476, E442)), glukózový sirup, glukózo-fruktózový sirup, obilné křupky 11 % (PŠENIČNÁ mouka, cukr, rýžová mouka, kukuřičná mouka, Ječný sladový výtažek, sůl, karamelizovaný cukrový sirup), celozrnné ovesné vločky 8 %, kakaové kousky 8 % (PŠENIČNÁ mouka, cukr, palmový olej, nízkotučný kakaový prášek*, PŠENIČNÝ škrob, tapiokový škrob, Glukózo-fruktózový sirup, PŠENIČNÁ mouka, sůl, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný)), obilné křupky s obsahem kakaa 6 % (PŠENIČNÁ mouka, rýžová mouka, nízkotučný kakaový prášek*,
cukr, sůl), kukuřičné lupínky 5 % (kukuřice, sůl, výtažek z ječného sladu), kokosový olej, med, pražené arašídy, karamelizovaný cukrový sirup, sůl, přírodní aroma, emulgátor lecitiny. Může obsahovat DŘEVĚNÉ OŘECHY.

Výživové údajena 100 g:
Kalorická hodnota: 1782 kJ / 424 kcal
Tuky: 13,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 8,5 g
Sacharidy: 67,3 g
z toho cukr: 31,2 g
Bílkoviny: 5,3 g
Sůl: 0,5 g

Výrobce:
Schwartauer Werke GmbH & Co. KGaA
Lübecker STr. 49-55, 23611 Bad Schwartau
Tel: +49 (09451-2040, e-mail: [email protected]

Země původu: Německo

Popis prodeje: Cereální tyčinka s jemnou hořkou čokoládou a kousky kakaového chleba

Další označení / varování:

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření.

Vezměte prosím na vědomí datum minimální trvanlivosti uvedené na obalu.
Zkontrolujte prosím také informace uvedené na obalu. Pouze ty jsou závazné.
Upozornění: Vyobrazení se může lišit od skutečného vzhledu výrobku.

Seznam přísad
Čokoláda s hořkou čokoládou (20 %) (kakao, cukr, kakaové máslo, emulgátor fosfatidy amoniové), glukózo-fruktózový sirup, glukózový sirup, kukuřičné křupinky (pšeničná mouka, cukr, kukuřičný škrob, rýžová mouka, extrakt z ječného sladu, sůl, karamelový cukrový sirup), ovesné vločky (8 %), kousky kakaového sušenkového těsta (8 %) (pšeničná mouka, cukr, palmový olej, kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, pšeničný škrob, glukózo-fruktózový sirup, pšeničný lepek, tapiokový škrob, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný), sůl), cukr, kakaové kukuřičné křupinky (rýžová mouka, pšeničná mouka, kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, sušené mléko, cukr, kukuřičný škrob, sůl), kukuřičné vločky (kukuřice, sůl, extrakt z ječného sladu), kokosový olej, med, pražené arašídy, karamelový cukrový sirup, sůl, přírodní aroma, emulgátory (lecithiny).
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie (kJ): 1805; energie (kcal): 429; tuky (g)14,0; z toho nasycené mastné kyseliny (g): 8,6; sacharidy (g): 68,2; z toho cukr (g): 35,4; bílkoviny (g): 5,5; sůl (g): 0,51
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně ječmen, a výrobky z nich
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Může obsahovat: obiloviny s obsahem lepku, konkrétně oves, a výrobky z nich
Obsahuje ořechy, jako jsou mandle a kokos
Může obsahovat lískové ořechy a jiné skořápkové plody
Hmotnost
1200 g
Potravinářský podnik
Schwartauer Werke GmbH & Co. KG, Lübecker Straße 49-55, 23611 Bad Schwartau, Deutschland
Prodejní název
Müsliriegel
Výrobce
Schwartau Werke
Počet kusů
24
Číslo produktu
Z/SCH/3007238
Kód EAN
4011800571504

Seznam přísad
Čokoláda s hořkou čokoládou (20 %) (kakao, cukr, kakaové máslo, emulgátor fosfatidy amoniové), glukózo-fruktózový sirup, glukózový sirup, kukuřičné křupinky (pšeničná mouka, cukr, kukuřičný škrob, rýžová mouka, extrakt z ječného sladu, sůl, karamelový cukrový sirup), ovesné vločky (8 %), kousky kakaového sušenkového těsta (8 %) (pšeničná mouka, cukr, palmový olej, kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, pšeničný škrob, glukózo-fruktózový sirup, pšeničný lepek, tapiokový škrob, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný), sůl), cukr, kakaové kukuřičné křupinky (rýžová mouka, pšeničná mouka, kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, sušené mléko, cukr, kukuřičný škrob, sůl), kukuřičné vločky (kukuřice, sůl, extrakt z ječného sladu), kokosový olej, med, pražené arašídy, karamelový cukrový sirup, sůl, přírodní aroma, emulgátory (lecithiny).
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie (kJ): 1805; energie (kcal): 429; tuky (g)14,0; z toho nasycené mastné kyseliny (g): 8,6; sacharidy (g): 68,2; z toho cukr (g): 35,4; bílkoviny (g): 5,5; sůl (g): 0,51
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně ječmen, a výrobky z nich
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Může obsahovat: obiloviny s obsahem lepku, konkrétně oves, a výrobky z nich
Obsahuje ořechy, jako jsou mandle a kokos
Může obsahovat lískové ořechy a jiné skořápkové plody
Hmotnost
1200 g
Potravinářský podnik
Schwartauer Werke GmbH & Co. KG, Lübecker Straße 49-55, 23611 Bad Schwartau, Deutschland
Prodejní název
Müsliriegel
Výrobce
Schwartau Werke
Počet kusů
24
Číslo produktu
Z/SCH/3007238
Kód EAN
4011800571504
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro CORNY 3003175 CORNY BIG Limited Edition Schoko Salted Caramel Müsliriegel 24  Riegel
CORNY 3003175 CORNY BIG Limited Edition Schoko Salted Caramel Müsliriegel 24 Riegel
760,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
730,29 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Corny 3428.628, Čokoláda, 50 g, Čokoláda, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g
Corny 3428.628, Čokoláda, 50 g, Čokoláda, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g
650,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
780,70 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 52450 Corny Big Schoko-Banane 24rie
CORNY 52450 Corny Big Schoko-Banane 24rie
650,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
780,70 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Corny Big Peanut 696036 50g 24 St./Pack.
Corny Big Peanut 696036 50g 24 St./Pack.
608,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
730,29 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 3010668 CORNY BIG White Chocolate Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010668 CORNY BIG White Chocolate Müsliriegel 24 Riegel
760,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
730,29 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 3007184 CORNY milch Dark & White Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3007184 CORNY milch Dark & White Müsliriegel 24 Riegel
818,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
785,76 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
494,30 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
612,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Zahradní box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
Zahradní box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 380
915,00 Kč
Prodejce: WetraCR
Obrázek produktu pro Corny BIG hořké čokoládové sušenky extra velké müsli tyčinky 50g 24 balení
Corny BIG hořké čokoládové sušenky extra velké müsli tyčinky 50g 24 balení
11 496,60 Kč/1kg
574,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
760,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
730,29 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 452
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banány a mléčnou čokoládou 150g
Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banány a mléčnou čokoládou 150g
562,40 Kč/1kg
84,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Corny 3481.409, Čokoláda, 25 g, Čokoláda, 114 kcal, 479 kJ, 4,4 g
Corny 3481.409, Čokoláda, 25 g, Čokoláda, 114 kcal, 479 kJ, 4,4 g
564,20 Kč/1kg
84,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 507539 Corny Dunkle Schokolade 6riege
CORNY 507539 Corny Dunkle Schokolade 6riege
560,93 Kč/1kg
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 914009 Corny Milch Dark & White
CORNY 914009 Corny Milch Dark & White
560,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel
601,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 3007064 CORNY Haferkraft Mandel-Karamell Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007064 CORNY Haferkraft Mandel-Karamell Müsliriegel 4 Riegel
601,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Müsli tyčinka s bílou čokoládou bez přidaného cukru 6x20g 120g
Müsli tyčinka s bílou čokoládou bez přidaného cukru 6x20g 120g
705,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
84,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 3007315 CORNY Your Protein Bar Cookie 30% proteinová tyčinka 12 tyčinek
CORNY 3007315 CORNY Your Protein Bar Cookie 30% proteinová tyčinka 12 tyčinek
2 220,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 199,10 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er
CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er
701,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 3010669 CORNY BIG Cocos Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010669 CORNY BIG Cocos Müsliriegel 24 Riegel
593,95 Kč/1kg
712,74 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
711,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
711,00 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 329401 Corny Milch Classic 4riegel
CORNY 329401 Corny Milch Classic 4riegel
351,75 Kč/1kg
42,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
3 918,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
548,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Granola tyčinka Corny s jahodovým jogurtem a medem 150g
Granola tyčinka Corny s jahodovým jogurtem a medem 150g
560,60 Kč/1kg
84,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Corny Big Chocolate extra velká müsli tyčinka s mléčnou čokoládou 50g
Corny Big Chocolate extra velká müsli tyčinka s mléčnou čokoládou 50g
479,00 Kč/1kg
23,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 53000 Corny Crunch Hafer+Honig 120g
CORNY 53000 Corny Crunch Hafer+Honig 120g
3 248,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
389,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro CORNY 3007065 CORNY Haferkraft Kakao Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007065 CORNY Haferkraft Kakao Müsliriegel 4 Riegel
601,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 3002282 CORNY Haselnuss Müsliriegel 6 Riegel
CORNY 3002282 CORNY Haselnuss Müsliriegel 6 Riegel
1 316,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
197,52 Kč
Prodejce: Store-Germany

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Helpa jahodová tyčinka 20 g - veganská a bez cukru
Helpa jahodová tyčinka 20 g - veganská a bez cukru
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
25 549,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Datlová tyčinka s kešu oříšky a kokosem 40g TAR-GROCH
Datlová tyčinka s kešu oříšky a kokosem 40g TAR-GROCH
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
11 586,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Datlová tyčinka s pistáciemi 40g TAR-GROCH
Datlová tyčinka s pistáciemi 40g TAR-GROCH
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
11 586,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Datlová tyčinka s malinami a kakaem 40g TAR-GROCH
Datlová tyčinka s malinami a kakaem 40g TAR-GROCH
243,19 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
5 790,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kakaové máslo na pečení 150 g
Kakaové máslo na pečení 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
324,76 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Elektrický ohřívací tác s celoplošným ohřevem Přenosný silikonový ohřívač se 3 nastaveními teploty Všestranný ohřívač potravin 60C-100C pro večírky Šedá barva
Elektrický ohřívací tác s celoplošným ohřevem Přenosný silikonový ohřívač se 3 nastaveními teploty Všestranný ohřívač potravin 60C-100C pro večírky Šedá barva
1 734,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro 50LED solární řetězová světla IP65 vodotěsné vícebarevné kapky vody pohádkové světla s 8 režimy osvětlení pro venkovní 7m
50LED solární řetězová světla IP65 vodotěsné vícebarevné kapky vody pohádkové světla s 8 režimy osvětlení pro venkovní 7m
618,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Zahradnické nůžky SK-5 s ocelovou čepelí Zahradnické nůžky na stříhání bonsají Sada zahradnického nářadí pro rostliny Růže Květiny Ovocné stromy
Zahradnické nůžky SK-5 s ocelovou čepelí Zahradnické nůžky na stříhání bonsají Sada zahradnického nářadí pro rostliny Růže Květiny Ovocné stromy
544,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro 25 mřížkových zásobníků na kostky ledu Silikonová forma na výrobu ledových koulí Mini kulatý zásobník na ledové koule s víkem zelený
25 mřížkových zásobníků na kostky ledu Silikonová forma na výrobu ledových koulí Mini kulatý zásobník na ledové koule s víkem zelený
444,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Velká pletená vánoční punčocha se sáčkem na cukroví Krásné vánoční dekorace Závěsné punčochyVánoční stromy
Velká pletená vánoční punčocha se sáčkem na cukroví Krásné vánoční dekorace Závěsné punčochyVánoční stromy
476,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Multifunkční nastavitelná polyesterová zahradní pracovní zástěra s kapsami Nástroje Zástěry Organizátor
Multifunkční nastavitelná polyesterová zahradní pracovní zástěra s kapsami Nástroje Zástěry Organizátor
666,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Corny Big Chocolate Banana Mléčná čokoláda a kousky banánu 24 balení
Corny Big Chocolate Banana Mléčná čokoláda a kousky banánu 24 balení
576,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
11 539,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Corny BIG hořké čokoládové sušenky extra velké müsli tyčinky 50g 24 balení
Corny BIG hořké čokoládové sušenky extra velké müsli tyčinky 50g 24 balení
574,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
11 496,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Balisto Muesli Mix celozrnná sušenka v mléčné čokoládě 37g
Balisto Muesli Mix celozrnná sušenka v mléčné čokoládě 37g
23,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
629,19 Kč/1kg
Obrázek produktu pro OVSENÁ KAŠE S MANGEM A BOBULEMI GOJI 70 g – ZCELA  PŘÍBĚH
OVSENÁ KAŠE S MANGEM A BOBULEMI GOJI 70 g – ZCELA PŘÍBĚH
477,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
6 828,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 685,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Kargs Organic Ovesné minišpagety Apple Cinnamon s agávovým sirupem veganské 85g
Dr. Kargs Organic Ovesné minišpagety Apple Cinnamon s agávovým sirupem veganské 85g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 2 x 40 g
Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 2 x 40 g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
33,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
841,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CORNY 914009 Corny Milch Dark & White
CORNY 914009 Corny Milch Dark & White
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
560,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
601,00 Kč/1kg