Magic Gum Pop Rocks sour apple, žvýkačky, 50 sáčků

865,92 Kč

2 474,06 Kč / 1kg

plus 145,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 9. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
3,16 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
315,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Extra® 463354 Extra® Refreshers STRAWBERRY LEMON Kaugummis 35 Stück
Extra® 463354 Extra® Refreshers STRAWBERRY LEMON Kaugummis 35 Stück
1 504,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
117,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tri Fini Dino eggs žvýkačky 200 kusů v krabici
Tri Fini Dino eggs žvýkačky 200 kusů v krabici
266,49 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
266,49 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Žvýkačky s kuřáckým efektem 24 krabiček po 43 g 24 balení
Žvýkačky s kuřáckým efektem 24 krabiček po 43 g 24 balení
6 116,97 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
270,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Booom Vodní meloun 1100g
Booom Vodní meloun 1100g
476,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
476,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Magic Gum Sour Apple 7g
Magic Gum Sour Apple 7g
1 223,75 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
9,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fini Tennis Balls Gum 200 žvýkaček - jednotlivě balených
Fini Tennis Balls Gum 200 žvýkaček - jednotlivě balených
523,23 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 60
965,46 Kč
Prodejce: kimport
Obrázek produktu pro Hubba Bubba 355741 Hubba Bubba Fancy Fruit Kaugummis 20 Packs à 5 Stück
Hubba Bubba 355741 Hubba Bubba Fancy Fruit Kaugummis 20 Packs à 5 Stück
813,20 Kč/1kg
569,24 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Chupa Chups Big Babol Tongue Painter žvýkačky s příchutí 27g
Chupa Chups Big Babol Tongue Painter žvýkačky s příchutí 27g
299,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fini Bubble Gum Cola v lahvích 200 balení (jednotlivé balení 940 g)
Fini Bubble Gum Cola v lahvích 200 balení (jednotlivé balení 940 g)
1 273,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 273,59 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro CENTER SHOCK 116380 Žvýkačky Centre Shock Mystery 100 kusů po 4 g
CENTER SHOCK 116380 Žvýkačky Centre Shock Mystery 100 kusů po 4 g
376,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
150,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mentos Gum 3 Fruit Jahoda Zelené jablko Malinová příchuť 33g
Mentos Gum 3 Fruit Jahoda Zelené jablko Malinová příchuť 33g
621,46 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Žvýkačka Stimorol Wild Cherry, 30 x 14 g - 420 g ovocně-čerstvé žvýkačky
Žvýkačka Stimorol Wild Cherry, 30 x 14 g - 420 g ovocně-čerstvé žvýkačky
2 536,90 Kč/1kg
1 065,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Barkleys Intense Spearmint Gum žvýkačky bez cukru 30g
Barkleys Intense Spearmint Gum žvýkačky bez cukru 30g
1 826,67 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chupa Chups žvýkačka s vatou 11 g
Chupa Chups žvýkačka s vatou 11 g
3 340,00 Kč/1kg
34,83 Kč
-4%
33,40 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Hubba Bubba Apple sladké žvýkačky s jablečnou příchutí 5 kusů
Hubba Bubba Apple sladké žvýkačky s jablečnou příchutí 5 kusů
740,26 Kč/1kg
28,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Guma do żucia Orbit Spearmint bez cukru 21 sztuk
Guma do żucia Orbit Spearmint bez cukru 21 sztuk
1 593 000,04 Kč/1kg
75,27 Kč
-36%
47,79 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Žvýkačky Orbit Watermelon bez cukru 21 kusů
Žvýkačky Orbit Watermelon bez cukru 21 kusů
1 633,33 Kč/1kg
73,15 Kč
-33%
49,00 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sportlife Smashmint žvýkačka 102 g, bez cukru, osvěžující mátová příchuť
Sportlife Smashmint žvýkačka 102 g, bez cukru, osvěžující mátová příchuť
2 398,92 Kč/1kg
244,69 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Prodejní stojan Kompletní 50 sáčků praskajících žvýkaček Magic Gum s Pop Rocks - Sour Apple (7 g)

Ikonický výrobek z dětství se vrací! Zažijte nezaměnitelnou třaskavou zábavu minulosti: žvýkačky Magic Gum kombinují ovocně-kyselý třaskavý prášek s osvěžující příchutí zeleného jablka. Stačí ji vysypat ze sáčku do úst nebo olíznout - a začne bublinkové praskání, po kterém následuje lahodná žvýkačková pochoutka!


5 důvodů, proč Magic Gum inspiruje:

?? Nostalgický efekt praskání:
Stejně jako tenkrát poskytuje praskající prášek při kontaktu s jazykem mravenčení, které vyvolává vzpomínky na dětství.

?? Ovocně-kyselá jablečná příchuť:
Intenzivní příchuť zeleného jablka je osvěžující a každé sousto je díky ní vrcholem.

?? Dva zážitky v jednom:
Nejdříve prášek na praskání a pak dlouhotrvající lahodná žvýkačka - ideální pro každého, kdo miluje zábavu a chuť!

?? Praktická velikost sáčku (7 g):
Ideální na cesty nebo jako malý suvenýr - vejde se do každé kapsy a poskytne zábavu kdykoli.

?? Znovuobjevená klasika:
Mnoho dospělých zná a miluje tento výrobek ze svého dětství. Nyní je zpět, tak jako kdysi!


Podrobnosti o výrobku: Vychytávka pro nejmenší, která se hodí pro děti:

  • Obsah: Prodejní stojan s 50 sáčky po 7 g

  • Země původu: Španělsko

  • Složení: Složení: Cukr, laktóza (mléko), žvýkací hmota (obsahuje emulgátor: sójový lecitin), glukózový sirup, emulgátor: glycerin, okyselovadlo: kyselina citronová, kyselina jablečná, aroma, barvivo: brilantní modř FCF, hnací plyn: oxid uhličitý, antioxidant: butylhydroxytoluen.

  • Výživové hodnoty na 100 g:

    • Energetická hodnota: 1343 kJ / 316 kcal

    • Tuk: 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g)

    • Sacharidy: 78,9 g (z toho cukr: 78,9 g)

    • Bílkoviny: 0,1 g

    • Sůl: 0 g

  • Alergeny: Obsahuje mléko a sóju.

  • Informace o skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

  • Výrobce: Tri d'Aix GmbH, Poststraße 43, 52477 Alsdorf, Německo


Získejte zpět požitek z praskání!

Praskající žvýkačky Magic Gum s Pop Rocks - dokonalá kombinace zábavy, chuti a nostalgie. Vyzkoušejte ji na vlastní kůži a nechte se inspirovat tímto sladkým vrcholem! ??

Seznam přísad
Cukr, laktóza (mléko), žvýkací hmota (obsahuje emulgátor: sójový lecitin), glukózový sirup, emulgátor: glycerin, okyselovadlo: kyselina citronová, kyselina jablečná, aroma, barvivo: brilantní modř FCF, hnací plyn: oxid uhličitý, antioxidant: butylhydroxytoluen.
Deklarovaná nutriční hodnota
výživové hodnoty na 100 g: ?Energetická hodnota: 1343 kJ / 316 kcal ?Tuky: 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g) ?Sacharidy: 78,9 g (z toho cukr: 78,9 g) ?Bílkoviny: 0,1 g ?Sůl: 0 g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Žádné
Sójové boby a výrobky z nich
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Zeta Espacial S.A. Avenida de las Olimpiadas 79, Polígono Ind. Can Rosés 08191 Rubí - Barcelona Spanien
Prodejní název
Žvýkačky
Výrobce
Magic Gum
Číslo produktu
54001
Kód EAN
8410576012987

Seznam přísad
Cukr, laktóza (mléko), žvýkací hmota (obsahuje emulgátor: sójový lecitin), glukózový sirup, emulgátor: glycerin, okyselovadlo: kyselina citronová, kyselina jablečná, aroma, barvivo: brilantní modř FCF, hnací plyn: oxid uhličitý, antioxidant: butylhydroxytoluen.
Deklarovaná nutriční hodnota
výživové hodnoty na 100 g: ?Energetická hodnota: 1343 kJ / 316 kcal ?Tuky: 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g) ?Sacharidy: 78,9 g (z toho cukr: 78,9 g) ?Bílkoviny: 0,1 g ?Sůl: 0 g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Žádné
Sójové boby a výrobky z nich
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Zeta Espacial S.A. Avenida de las Olimpiadas 79, Polígono Ind. Can Rosés 08191 Rubí - Barcelona Spanien
Prodejní název
Žvýkačky
Výrobce
Magic Gum
Číslo produktu
54001
Kód EAN
8410576012987
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
2 478,40 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
867,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Pop Rocks Strawberry 50 kusů ve vitríně s praskajícími cukrovinkami
Pop Rocks Strawberry 50 kusů ve vitríně s praskajícími cukrovinkami
2 477,71 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
867,20 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Pop Rocks Cola, třaskavý šerbet v prášku 50 sáčků
Pop Rocks Cola, třaskavý šerbet v prášku 50 sáčků
2 473,94 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
865,88 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Police regál VASAGLE s 6 policemi, vintage design, rozměry 70 x 24 x 191,6 cm, vyrobený z dřeva, stojací regál
Police regál VASAGLE s 6 policemi, vintage design, rozměry 70 x 24 x 191,6 cm, vyrobený z dřeva, stojací regál
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 308
1 638,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Cool malíř jazyk malíř lízátko házení materiál 200 kusů
Cool malíř jazyk malíř lízátko házení materiál 200 kusů
313,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
313,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Booom Vodní meloun 1100g
Booom Vodní meloun 1100g
476,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
476,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
3,16 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
315,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Žvýkačky Wrigley's Doublemint 200 kusů (40x5 proužků)
Žvýkačky Wrigley's Doublemint 200 kusů (40x5 proužků)
1 688,96 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 60
844,48 Kč
Prodejce: kimport
Obrázek produktu pro Fini Tennis Balls Gum 200 žvýkaček - jednotlivě balených
Fini Tennis Balls Gum 200 žvýkaček - jednotlivě balených
523,23 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Žvýkačkový burger s tekutou náplní 200 kusů displej
Žvýkačkový burger s tekutou náplní 200 kusů displej
477,21 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
477,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hubba Bubba 355741 Hubba Bubba Fancy Fruit Kaugummis 20 Packs à 5 Stück
Hubba Bubba 355741 Hubba Bubba Fancy Fruit Kaugummis 20 Packs à 5 Stück
813,20 Kč/1kg
569,24 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Tri Fini Dino eggs žvýkačky 200 kusů v krabici
Tri Fini Dino eggs žvýkačky 200 kusů v krabici
266,49 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
266,49 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Žvýkačky Wrigley's Juicy Fruit 200 kusů (40x5 proužků)
Žvýkačky Wrigley's Juicy Fruit 200 kusů (40x5 proužků)
1 688,96 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 60
844,48 Kč
Prodejce: kimport
Obrázek produktu pro Žvýkačky s kuřáckým efektem 24 krabiček po 43 g 24 balení
Žvýkačky s kuřáckým efektem 24 krabiček po 43 g 24 balení
6 116,97 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
270,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Magic Gum Sour Apple 7g
Magic Gum Sour Apple 7g
1 223,75 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
9,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CENTER SHOCK 116380 Žvýkačky Centre Shock Mystery 100 kusů po 4 g
CENTER SHOCK 116380 Žvýkačky Centre Shock Mystery 100 kusů po 4 g
376,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
150,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g
Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g
368,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
147,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Carribean Fruit Mix Bubble Gum ovocná směs žvýkaček 1600g
Carribean Fruit Mix Bubble Gum ovocná směs žvýkaček 1600g
340,04 Kč/1kg
591,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fini Bubble Gum Camel Balls 200 kusů - extra kyselé a bezlepkové
Fini Bubble Gum Camel Balls 200 kusů - extra kyselé a bezlepkové
523,23 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
611,69 Kč
-88,46 Kč
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.
AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.
1 407,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
98,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fini Bubble Gum Cola v lahvích 200 balení (jednotlivé balení 940 g)
Fini Bubble Gum Cola v lahvích 200 balení (jednotlivé balení 940 g)
1 273,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 273,59 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Mentos Full Fruit Kaugummi, zuckerfrei, Dose 6x 70g 35 Dragees
Mentos Full Fruit Kaugummi, zuckerfrei, Dose 6x 70g 35 Dragees
3 783,36 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 589,01 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 16
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti, Kaugummi, im Karton, 20 Stück, 540 g
Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti, Kaugummi, im Karton, 20 Stück, 540 g
1 621,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
875,34 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro CENTER™ 140805004 SHOCK SPLASHING COLA Žvýkačky 100 st.
CENTER™ 140805004 SHOCK SPLASHING COLA Žvýkačky 100 st.
817,02 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
326,81 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Hubba Bubba Apple sladké žvýkačky s jablečnou příchutí 5 kusů
Hubba Bubba Apple sladké žvýkačky s jablečnou příchutí 5 kusů
740,26 Kč/1kg
28,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
468,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HUBBA BUBBA Rolle Mega Lang Triple Mix 12x1
HUBBA BUBBA Rolle Mega Lang Triple Mix 12x1
2 332,46 Kč/1kg
1 987,26 Kč
Prodejce: Store-Germany
GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU OWOCOWYM 12 SZTUK (17 g) - BIRKENGOLD
Xylitolové žvýkačky - ovoce 17g
3 051,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Hodnocení zákazníků

Na základě 9 hodnocení
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Žvýkačka s výbušným překvapením v ústech.
Ohodnoceno dne 19. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Guma
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Žvýkačky
Ohodnoceno dne 3. července 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Všechno super dobré.
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Žvýkačky
Ohodnoceno dne 1. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. června 2022 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro hitparáda Bubble Gum Sticks 32x13 stojan na pult s žvýkačkami a cigaretami
hitparáda Bubble Gum Sticks 32x13 stojan na pult s žvýkačkami a cigaretami
808,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
574,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Žvýkačky Wrigley's Big Red 150 kusů (10x15 proužků)
Žvýkačky Wrigley's Big Red 150 kusů (10x15 proužků)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
980,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 000,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CB12 Boost xylitolové žvýkačky eukalyptus proti zápachu z úst s bělícím účinkem, 10 kusů žvýkaček
CB12 Boost xylitolové žvýkačky eukalyptus proti zápachu z úst s bělícím účinkem, 10 kusů žvýkaček
160,92 Kč
Prodejce: apohealth
6 189,23 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CB12 Boost Strong Mint Xylitol žvýkačky, 10 ks žvýkaček
CB12 Boost Strong Mint Xylitol žvýkačky, 10 ks žvýkaček
160,92 Kč
Prodejce: apohealth
6 189,23 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jádrem 1000g displej
Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jádrem 1000g displej
624,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
124 876,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WAKEY Vitamin Caffeine Energy Pouch 100mg Mint 20 kusů
WAKEY Vitamin Caffeine Energy Pouch 100mg Mint 20 kusů
260,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
13 049,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tenisové míčky 4ks 1000g
Tenisové míčky 4ks 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
308,83 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
308,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Stojan Kompletní 12 x Mini žvýkačky Automat 13cm Plnitelné
Stojan Kompletní 12 x Mini žvýkačky Automat 13cm Plnitelné
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
321,24 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
265,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CENTER SHOCK 139350009 Žvýkačky center shock apple 100 kusů
CENTER SHOCK 139350009 Žvýkačky center shock apple 100 kusů
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
315,66 Kč
Prodejce: M_plus_L
789,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
315,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
3,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Displej, kompletní sada, 40 kusů, Fini Jumbo Tornado 6, příchuť: Sauer
Displej, kompletní sada, 40 kusů, Fini Jumbo Tornado 6, příchuť: Sauer
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
379,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
189,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Žvýkačky Mentos Pure Fresh Strawberry v plechovce 70g
Žvýkačky Mentos Pure Fresh Strawberry v plechovce 70g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
78,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
909,19 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g
Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
147,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Žvýkačky Mentos s plnou ovocnou příchutí ve skvělé zakřivené plechovce 70g
Žvýkačky Mentos s plnou ovocnou příchutí ve skvělé zakřivené plechovce 70g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
94,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 097,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Geschmack Kaugummiwürfel 27g
Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Geschmack Kaugummiwürfel 27g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chupa Chups Big Babol Tongue Painter žvýkačky s příchutí 27g
Chupa Chups Big Babol Tongue Painter žvýkačky s příchutí 27g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
299,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mentos Kaugummi Pure White Fresh Bubble Geschmack in Curvy Dose 70g
Mentos Kaugummi Pure White Fresh Bubble Geschmack in Curvy Dose 70g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
78,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
909,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mentos Kaugummi Pure White Sweet Mint Geschmack in Curvy Dose 70g
Mentos Kaugummi Pure White Sweet Mint Geschmack in Curvy Dose 70g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
77,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
906,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Displej s 200 kusy žvýkaček "Vidal Blood Balls", hmotnost 5 g, příchuť jahodová, kyselá, s náplní
Displej s 200 kusy žvýkaček "Vidal Blood Balls", hmotnost 5 g, příchuť jahodová, kyselá, s náplní
227,79 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
227,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mentos Gum 3 Fruit Jahoda Zelené jablko Malinová příchuť 33g
Mentos Gum 3 Fruit Jahoda Zelené jablko Malinová příchuť 33g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
621,46 Kč/1kg