5,0



Na základě 1 hodnocení
Macadamia Nourishing Leave-In 300ml, Krém na vlasy, Ženy, Nepoddajné vlasy, 300 ml, Proti kudrnacení, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička
1 037,92 Kč
3 459,73 Kč / 1l
plus 203,01 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Moroccanoil Thickening Lotion, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Řídké vlasy, Lesklý, Arganový olej, Slunečnicový olej18 973,50 Kč/1l
1 897,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml314,00 Kč/1l
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Tresemmé | Kondicionér - regenerační a posilující - bez parabenů - pro poškozené vlasy - 828 ml314,00 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Macadamia Natural Oil Moisturizing Rinse kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 033,63 Kč/1l
1 033,63 Kč
Prodejce: somnia24

Kallos Hair Pro-Tox Leave-In Conditioner 250 ml
696,00 Kč/1l
174,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Macadamia Smoothing Conditioner, Neprofesionální kondicionér, Všechny vlasy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Vyhlazující, Posilující, 300 ml, Láhev, Arganový olej, Makadamový olej
1 746,67 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Macadamia Nourishing Moisture, Ženy, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Obarvené vlasy, Proti kudrnacení, Ochara barvy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Ochana, Oprava,..., 300 ml, Láhev
1 320,00 Kč/1l
396,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

CHI Keratin Leave-in Conditioner, Ženy, Poškozené vlasy, Hydratační, Ochana, Změkčující, 177 ml, Sprej, Keratin
2 316,55 Kč/1l
410,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

L:A BRUKET 112 Conditioner, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Normální vlasy, Mastné vlasy, Rozplétání vlasů, Vyživující, Ochana, Lesklý, Vyhlazující, Posilující, 450 ml, Pumpovacíc lahvička
2 120,29 Kč/1l
954,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krém na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, 300 ml, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička
2 966,67 Kč/1l
890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Conditioner 350 ml
682,86 Kč/1l
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Echosline Discipline Leave-in Conditioner bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů 300 ml
530,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Keratinový Vlasový Kondicionér Nanoil s Keratinem - 125 ml.
2 841,28 Kč/1l
355,16 Kč
Prodejce: MANADA

Sisley Restructuring, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Vyživující, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml
6 575,75 Kč/1l
1 315,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders

KERASILK 4021609850632, Ženy, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml, Láhev
4 220,00 Kč/1l
844,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Redken Acidic Bonding Concentrate Balzám na vlasy 75 ml
10 413,33 Kč/1l
852,49 Kč
-71,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner kondicionér pro hydrataci vlasů 250 ml
2 650,57 Kč/1kg
795,17 Kč
Prodejce: Tersorte
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Krém na vlasy
- Vhodné pro:
- Ženy
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Nepoddajné vlasy
- Objem:
- 300 ml
- Efekt přípravku na vlasy:
- Proti kudrnacení, Vyživující, Lesklý, Změkčující
- Typ dávkovače:
- Pumpovacíc lahvička
- Ultrafialový (UV) filtr:
- Ano
- Nesplachovací:
- Ano
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
- Dílčí ingredience:
- Arganový olej, Glycerin, Makadamový olej
Bezoplachový kondicionér pro všechny typy vlasů, které jsou nepoddajné. Vyživuje a hydratuje vlasy, chrání je a dodá jim oslnivý lesk. Krémová bezoplachová péče zajistí hladké rozčesávání. Usnadní následnou úpravu a zanechá vlasy příjemně provoněné.
Makadamiový vyživující bezoplachový krém je lehký bezoplachový kondicionér, který hydratuje, rozčesává a chrání vlasy a zanechává je poddajné a hedvábné.
• Lehké bezoplachové složení pro každodenní použití.
• Hydratuje, rozčesává a chrání vlasy.
• Zanechává vlasy poddajné a hedvábně jemné.
Macadamia Nourishing Leave-In Cream | Bezoplachový kondicionér 300ml
Macadamia Nourishing Leave-In Cream je bezoplachový kondicionér se speciálními vyživujícími oleji ze stále zeleného stromu makadamie. Zkrotí i ty nejneposlušnější kadeře a zanechá vlasy hedvábně hladké, lesklé a chráněné před škodlivým UV zářením.Řada MacadamiaDíky olejům získaným z plodů makadamiového stromu a mimořádně vzácného arganového semínka poskytuje jeden z nejprospěšnějších prvků pro ošetření vlasů a pokožky. Výrobky řady Macadamia Natural Oil kombinují oleje získané z ořechů bohatých na živiny se speciálními směsmi nejbohatších přírodních prostředků rostlinného původu a vytvářejí tak dokonalý vzorec pro omlazení a výživu pokožky a vlasů.obsah:300 ml
Návod k použití: Vezměte si na pomoc olej a olejíček:
- Použijte malé množství vyživujícího bezoplachového krému.
- Smíchejte v dlaních a rovnoměrně rozetřete do vlhkých nebo suchých vlasů.
- Pro intenzivnější ošetření přidejte k Vyživujícímu bezoplachovému krému malé množství Macadamia Healing Oil Treatment.
- Přípravek rovnoměrně pročešte, aby se rovnoměrně rozprostřel.
- Poté vlasy upravte podle potřeby.
Výživný bezoplachový krém Macadamia 300 ml
Vyživující bezoplachový krém hydratuje vlasy a zanechává je hladké a lesklé. Rozčesává vlasy a krotí jejich krepatění. Chrání před tepelným poškozením.
Hlavní složky:
Hlavní složky: makadamiový olej, arganový olej, glycerin.
Použití: Aplikujte na vlasy:
Aplikujte malé množství na umyté, ručníkem vysušené vlasy, začněte u pokožky hlavy. Poté vlasy pročešte a upravte jako obvykle.
Voda (Aqua), glycerin, cetearyl alkohol, hydrogenovaný polyisobuten, PEG-20 stearát, isopropyl myristát, cetyl alkohol, vůně (Parfum), cetrimonium chlorid, dimetikon, Cyklopentasiloxan, Isopropylalkohol, Polyquaternium-37, Dikaprilát/dikaprát propylenglykolu, Polydipenten, PEG-12 Dimetikon, Fenoxyethanol, Olej ze semen makadamie (Macadamia Ternifolia), Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Polyquaternium-28, Hydrogenovaný sójový olej, Hydrogenovaný kokosový olej, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Chlorphenesin, Aminomethyl Propanol, Butylene Glycol, Benzoic Acid, PPG-1 Trideceth-6, Lecithin, Sorbic Acid, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Caprylyl Glycol
Vyživující krém s přírodním makadamiovým olejem. Přírodní makadamiový olej v sobě spojuje jedinečné vlastnosti oleje z makadamiových ořechů a vzácný arganového oleje a vytváří tak dokonalý.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky Macadamia z kolekce Natural Oil Nourishing byly vytvořeny pro nepoddajné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.
Vyživující bezoplachový krém z řady Macadamias Classic Line je přípravek z řady krémů na vlasy, který zklidňuje a koncentruje krepaté a obtížně upravitelné vlasy. Bohatý bezoplachový kondicionér rozčesává vlasy a zanechává kudrnaté vlasy hladké a upravené. Vlasy jsou po něm hedvábně hladké a zároveň lesklé. Obsažený UV filtr chrání barvené vlasy před vyblednutím. Výsledkem jsou omlazené, zářivé vlasy, které se snadněji rozčesávají a upravují. Vlasy jsou poddajné a snadno se upravují. Vyživující bezoplachový krém Macadamia Classic Line lze použít na ručníkem vysušené nebo suché vlasy tak, že malé množství kondicionéru vetřete do dlaně a jemně vmasírujete do vlasů. Poté vlasy rozčešte a upravte podle potřeby. Pro dodatečnou péči můžete smíchat pečující přípravek z oddílu krémů na vlasy s několika kapkami makadamiového léčivého oleje.
NÄHRENDE Leave-in-Creme 300 ml
Macadamia Natural Oil Vyživující krém 300ml
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Aqua (Water),Dimethicone,Methylparaben,Parfum (Fragrance),Propylparaben,Glyceryl Stearate,Linalool,Butylphenyl Methylpropional,Coumarin,Hydroxycitronellal,Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde,Limonene,Isopropyl Myristate,Hexyl Cinnamal,Tocopheryl Acetate,Alpha-Isomethyl Ionone,Geraniol,Citronellol,Mineral Oil,Macadamia Ternifolia Seed Oil,Lactic Acid,Imidazolidinyl Urea,PEG-40 Stearate,Sorbitan Tristearate,Argania Spinosa Kernel Oil,2-Bromo-2-Nitropropane-1.3-diol.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0851325002152851325002152
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Aqua (Water),Dimethicone,Methylparaben,Parfum (Fragrance),Propylparaben,Glyceryl Stearate,Linalool,Butylphenyl Methylpropional,Coumarin,Hydroxycitronellal,Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde,Limonene,Isopropyl Myristate,Hexyl Cinnamal,Tocopheryl Acetate,Alpha-Isomethyl Ionone,Geraniol,Citronellol,Mineral Oil,Macadamia Ternifolia Seed Oil,Lactic Acid,Imidazolidinyl Urea,PEG-40 Stearate,Sorbitan Tristearate,Argania Spinosa Kernel Oil,2-Bromo-2-Nitropropane-1.3-diol.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0851325002152851325002152
K tomu se hodí také

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač
5 017,46 Kč/1l
1 184,12 Kč
Prodejce: VogueVista

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač
3 831,21 Kč/1l
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista

Macadamia Smoothing, 300 ml, Šampon, Unisex, Kudrnaté vlasy, Proti kudrnacení, Hydratující, Ochana, Lesklý, Vyhlazující, Láhev
1 576,67 Kč/1l
473,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Macadamia Healing Oil Treatment, Olej na vlasy, 10 ml, Ženy, Všechny vlasy, Ochana, Lesklý, Změkčující, Hydratující, Dispense a small amount of oil on the palm of your hands and emulsify for a few seconds. Use on...
12 200,00 Kč/1l
577,80 Kč
-455,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
122,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Macadamia Healing Oil, Vlasový sprej, Ženy, Všechny vlasy, 125 ml, Ochara barvy, Hydratující, Lesklý, Vyhlazující, 1 kusů
8 924,08 Kč/1l
1 115,51 Kč
Prodejce: VogueVista

VASAGLE skříňka na boty se 3 klapkami výklopník na boty 120x60x24 cm bílá
2 070,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Macadamia Nourishing Moisture, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Ochara barvy, Hydratující, Výživa, Oprava, Posilující, Láhev
1 320,00 Kč/1l
396,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Kallos Hair Pro-Tox Leave-In Conditioner 250 ml
696,00 Kč/1l
174,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 738,46 Kč/1l
6 128,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo hloubkově čistící šampon pro všechny typy vlasů 500 ml
773,68 Kč/1l
386,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
907,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Macadamia Natural Oil Moisturizing Rinse kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 033,63 Kč/1l
1 033,63 Kč
Prodejce: somnia24

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Omega 9 Mask 500 ml
1 047,80 Kč/1l
523,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pro poškozené vlasy 400 ml
2 044,25 Kč/1l
817,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Macadamia Smoothing Conditioner, Neprofesionální kondicionér, Všechny vlasy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Vyhlazující, Posilující, 300 ml, Láhev, Arganový olej, Makadamový olej
1 746,67 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Macadamia Nourishing Moisture, Ženy, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Obarvené vlasy, Proti kudrnacení, Ochara barvy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Ochana, Oprava,..., 300 ml, Láhev
1 320,00 Kč/1l
396,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

BaByliss ELIPSIS3000 STYLER, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, Černá, Keramický
2 384,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 598,80 Kč/1l
799,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Eleven Australia Keep My Colour Blonde Shampoo šampon pro blond vlasy 300 ml
1 398,77 Kč/1l
428,79 Kč
-9,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
419,63 Kč
Prodejce: Tersorte

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Právě objednáno - již doručeno!
Super produkt, jako vše od Macadamia!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg