5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml2 137,77 Kč/1l
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Tresemmé | Kondicionér - regenerační a posilující - bez parabenů - pro poškozené vlasy - 828 ml314,00 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Color Care Color Care Conditioner kondicionér pro barvené vlasy 250 ml
1 892,00 Kč/1l
559,00 Kč
-86,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
473,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačním účinkem 500 ml
1 708,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Moroccanoil 7290016494341, Kudrnaté vlasy, Hydratující, Výživa, Revitalizační, Lesklý, Změkčující, 250 ml, Láhev, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 kusů
1 916,00 Kč/1l
479,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krém na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, 300 ml, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička
3 352,33 Kč/1l
1 005,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kondicionér neutralizující žluté tóny vlasů Color Care (Blonde Perfecting Purple Conditioner), 200 ml
3 025,00 Kč/1l
605,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Color Continue, Unisex, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 250 ml
633,92 Kč/1l
360,00 Kč
-201,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil, Repair, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Moisturizing, 70 ml
3 335,14 Kč/1l
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tónující maska na vlasy Platinum (Color Depositing Mask), 200 ml
4 031,20 Kč/1l
806,24 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Farouk System CHI Curlycare Curl Conditioner 355 ml
861,97 Kč/1l
306,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

CURLY Leave-In Conditioner pro kudrnaté vlasy 200 ml
2 769,25 Kč/1l
553,85 Kč
Prodejce: somnia24

Joico JoiFull Volumizing Conditioner 250 ml
1 216,00 Kč/1l
304,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy Curl Manifesto (Lightweight Moisture Replenishing Conditioner), 250 ml
5 269,20 Kč/1l
1 317,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola Nourishing Restructuring Conditioner 350 ml
682,86 Kč/1l
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte kvalitní produkty pro péči o vlasy, které zajistí zdravý, silný a upravený vzhled. Od každodenní péče a čištění až po intenzivní ošetření – naše pečlivě vybrané produkty poskytují vlasům a pokožce hlavy cenné složky, hydratují je a podporují jejich přirozenou vitalitu. Všechny typy vlasů a individuální potřeby – abyste si každý den mohli užívat hebké, lesklé a plné vlasy.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Moroccanoil z kolekce Curl byly vytvořeny pro vlnité a kudrnaté vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Moroccanoil Kondicionér na posílení kudrlinek 1000 ml
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Moroccanoil z kolekce Curl byly vytvořeny pro vlnité a kudrnaté vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Moroccanoil Kondicionér na posílení kudrlinek 1000 ml
- Hmotnost
- 1005 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 7290016494365
- Číslo produktu
- 117913
- Hmotnost
- 1005 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 7290016494365
- Číslo produktu
- 117913
K tomu se hodí také

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Hloubkově hydratační maska s arganovým olejem na suché vlasy (Intense Hydrating Mask), 75 ml
6 080,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Repair šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 621,20 Kč/1l
1 621,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krém na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, 300 ml, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička
3 352,33 Kč/1l
1 005,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačním účinkem 500 ml
1 708,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Moroccanoil Color Care Color Care Conditioner kondicionér pro barvené vlasy 250 ml
1 892,00 Kč/1l
559,00 Kč
-86,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
473,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml
1 261,35 Kč/1l
1 261,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Volume Extra Volume kondicionér 70 ml
3 599,57 Kč/1l
251,97 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kondicionér pro definici kudrnatých vlasů od Joanna Professional - 200 g
617,05 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: Visage

Kondicionér neutralizující žluté tóny vlasů Color Care (Blonde Perfecting Purple Conditioner), 200 ml
3 025,00 Kč/1l
605,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil 7290016494341, Kudrnaté vlasy, Hydratující, Výživa, Revitalizační, Lesklý, Změkčující, 250 ml, Láhev, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 kusů
1 916,00 Kč/1l
479,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
1 973,76 Kč/1kg
986,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tónující maska na vlasy Platinum (Color Depositing Mask), 200 ml
4 031,20 Kč/1l
806,24 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
16 480,00 Kč/1kg
412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 50ml
21 141,80 Kč/1l
1 057,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Moroccanoil Blonde Perfecting Purple Conditioner 1000 ml
1 590,20 Kč/1l
1 590,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všechny vlasy, Výživa, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej
15 600,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační šampon pro barvené vlasy Color Care (Shampoo), 250 ml
7 358,08 Kč/1kg
2 141,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Šampon 500ml/kondicionér 500ml Moroccanoil Hydration Set
2 144,00 Kč/1l
4 360,30 Kč
-2 216,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 144,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil regenerační maska na vlasy 75ml
3 023,60 Kč/1kg
324,00 Kč
-21,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment Light, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Barevné vlasy, Jemné vlasy, Revitalizační, Lesklý, Posilující, Arganový olej
10 560,00 Kč/1l
1 056,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Color Care šampon Blonde Perfecting Purple Shampoo pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 399,64 Kč/1l
1 399,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Smooth Smoothing Lotion uhlazující mléko pro nepoddajné vlasy 75 ml
18 014,53 Kč/1l
1 351,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.nl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.nl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kondicionér Curl
Objem 1 l
Skvělý kondicionér. Už roky ho používám v tomto praktickém velkém balení.
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Objem 1 l
Moje kudrny jsou jednoduše výraznější a měkčí
Ohodnoceno dne 7. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,16 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg