5,0



Na základě 2 hodnocení
Moroccanoil Color Complete Color Continue Conditioner ochranný kondicionér pro barvené vlasy 1000 ml
940,02 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
636,86 Kč-303,16Kč
636,86 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Joico Defy Damage Protective Conditioner 1000 ml825,00 Kč/1l
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačním účinkem 500 ml
1 708,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Moroccanoil Curl Curl Enhancing Conditioner vyživující kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml
1 333,52 Kč/1l
1 368,57 Kč
-35,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 333,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Color Continue, Unisex, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 250 ml
633,92 Kč/1l
360,00 Kč
-201,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil, Repair, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Moisturizing, 70 ml
3 335,14 Kč/1l
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krém na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, 300 ml, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička
3 369,53 Kč/1l
1 010,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kondicionér neutralizující žluté tóny vlasů Color Care (Blonde Perfecting Purple Conditioner), 200 ml
3 025,00 Kč/1l
605,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil 7290016494341, Kudrnaté vlasy, Hydratující, Výživa, Revitalizační, Lesklý, Změkčující, 250 ml, Láhev, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 kusů
1 922,84 Kč/1l
480,71 Kč
Prodejce: Glamperfeu

CHI ColorCare Color Lock Conditioner ochranný kondicionér pro barvené vlasy 355 ml
959,13 Kč/1l
340,49 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Joico Defy Damage Protective Conditioner posilující kondicionér pro poškozené vlasy 50 ml
2 824,00 Kč/1l
176,50 Kč
-35,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,20 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Joico Kondicionér Joico K-Pak Color Therapy Color Protecting Conditioner
2 824,00 Kč/1l
141,20 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Conditioner 250 ml
1 560,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Color Brilliance kondicionér 200 ml
3 832,45 Kč/1l
766,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Echosline Discipline Leave-in Conditioner bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů 300 ml
488,50 Kč/1l
154,55 Kč
-8,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
146,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Bioxcin Repair kondicionér proti vypadávání vlasů 250 ml
848,28 Kč/1l
212,07 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Moroccanoil z kolekce Color Complete byly vytvořeny pro barvené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
MOROCCANOIL_Color Complete Conditioner pro barvené vlasy 1000ml
Moroccanoil Color Complete Continue Conditioner 1000 ml
MOROCCANOIL_Color Complete Conditioner pro barvené vlasy 1000ml
Moroccanoil Color Complete Continue Conditioner 1000 ml
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 7290017279152
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 7290017279152
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
9 680,00 Kč/1l
968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační šampon pro barvené vlasy Color Care (Shampoo), 250 ml
7 550,17 Kč/1kg
2 197,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Hloubkově hydratační maska s arganovým olejem na suché vlasy (Intense Hydrating Mask), 75 ml
6 013,33 Kč/1l
451,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml
1 234,87 Kč/1l
1 234,87 Kč
Prodejce: Tersorte

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
2 265,57 Kč/1l
2 265,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačním účinkem 500 ml
1 708,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
14 160,00 Kč/1kg
354,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment Light, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Barevné vlasy, Jemné vlasy, Revitalizační, Lesklý, Posilující, Arganový olej
10 560,00 Kč/1l
1 056,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Opalovací krém na ochranu vlasů Chromatech Moroccanoil (500 ml)
3 214,04 Kč/1l
1 607,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Brumes du Maroc tělový sprej 100 ml UNISEX
2 790 000,07 Kč/1kg
558,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krém na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, 300 ml, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička
3 369,53 Kč/1l
1 010,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon 500ml/kondicionér 500ml Moroccanoil Hydration Set
2 144,00 Kč/1l
4 360,30 Kč
-2 216,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 144,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo), 70 ml
4 142,86 Kč/1l
290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Moroccanoil Curl Curl Enhancing Conditioner vyživující kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml
1 333,52 Kč/1l
1 368,57 Kč
-35,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 333,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 377 425,11 Kč/1kg
1 750,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jasmín hvězdicovitý bílý - Popínavá rostlina mrazuvzdorná - Stálezelený voňavý jasmín - Rostlina jasmínu - 1,5litrový květináč - Růst až do výšky 400 cm
563,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClematisOnline

VASAGLE Komoda s policemi a zásuvkou, 70 x 30 x 80 cm
1 819,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 632,93 Kč/1l
1 632,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Věšák na kabáty Věšák na oděvy Výškově nastavitelný Věšák na oděvy s botníkem Nosný Výsuvný z nerezové oceli Retoo
297,96 Kč
-104,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
193,79 Kč
Prodejce: Retoo

TecTake 403955, Polyester, Ocel, MDF
884,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lubluelu P7, akumulátorový vysavač, sací výkon 75000 Pa, kartáč proti zaplétání vlasů, zelené podsvícení, stojací model, vhodný pro koberce i tvrdé podlahy
1 839,99 Kč
-55,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 784,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lubluelu-DE

ORIGINAL - Pečicí plech Bosch / Siemens / Neff 00662999 - originální - 465 x 375 x 29 - smaltovaný
830,49 Kč
Prodejce: SUM24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Objem 0,07 l
Dodržuje to, co slibuje, velmi dobré. Dobře voní. Ale na tu velikost (70ml) mi přijde trochu drahý.
Ohodnoceno dne 25. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
644,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 148,73 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Wygładzająca odżywka do włosów, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Kondicionér pro objem jemných vlasů Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Conditioner), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
629,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér - Proti lámavosti - S vitaminem B12 - Péče o vlasy - Kondicionér - 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
285,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
345,40 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

Macadamia Nourishing Leave-In 300ml, Krém na vlasy, Ženy, Nepoddajné vlasy, 300 ml, Proti kudrnacení, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 037,92 Kč
Prodejce: VogueVista
3 459,73 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l