Hmotnost:

2160 g

Pedigree Denta Stix, Dospělý jedinec, Labradorský retrívr, Velký (26 až 44 kg), Hovězí, Kuřecí maso, 2,16 kg

695,78 Kč

322,12 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PETMEX Vepřová lopatka - pochoutka pro psy - 10
PETMEX Vepřová lopatka - pochoutka pro psy - 10
289,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PETMEX - Chipsy z vepřové kůže - 200g
PETMEX - Chipsy z vepřové kůže - 200g
273,72 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Pochoutka pro psy - tyčinky z hovězí kůže obalené kachním masem Mersjo 500g
Pochoutka pro psy - tyčinky z hovězí kůže obalené kachním masem Mersjo 500g
316,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
158,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: SHOPPINGROOM
Obrázek produktu pro Pedigree Dentastix 5-10 kg Kompletní krmivo 880 G (8 X 110 G)
Pedigree Dentastix 5-10 kg Kompletní krmivo 880 G (8 X 110 G)
761,60 Kč/1kg
727,91 Kč
-57,70 Kč
670,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Pedigree 140787, Senior, Střední (11 - 25kg), 720 g
Pedigree 140787, Senior, Střední (11 - 25kg), 720 g
511,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
367,92 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Dokas Kaustange mit Hühnerbrustfilet 200g
Dokas Kaustange mit Hühnerbrustfilet 200g
2 826,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
565,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Pedigree 5998749110720 suchá krmiva pro psy 110 g Dospělí
Pedigree 5998749110720 suchá krmiva pro psy 110 g Dospělí
2 528,27 Kč/1kg
278,11 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Pochoutka Denta Stix Medium 7ks 180g
Pochoutka Denta Stix Medium 7ks 180g
1 943,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro PEDIGREE® RANCHOS™ Masové pochoutky s kuřecím masem, 7 kusů po 70 g
PEDIGREE® RANCHOS™ Masové pochoutky s kuřecím masem, 7 kusů po 70 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 330,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Dokas Kaustange mit Entenbrust 200g
Dokas Kaustange mit Entenbrust 200g
2 826,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
565,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Pedigree Dentastix Small, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, 110 g
Pedigree Dentastix Small, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, 110 g
807,55 Kč/1kg
88,83 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Vitakraft 23029, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Vepřové, Hovězí, Drůbež, 12 g
Vitakraft 23029, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Vepřové, Hovězí, Drůbež, 12 g
18,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro RINTI Chicko Dent, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 150 g
RINTI Chicko Dent, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 150 g
1 213,33 Kč/1kg
204,73 Kč
-22,73 Kč
182,00 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro 8in1 Chicken Bone M, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 65 g, Bezlepkový
8in1 Chicken Bone M, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 65 g, Bezlepkový
14 062,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
914,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Vitakraft 23009, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, 12 g
Vitakraft 23009, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, 12 g
10 950,00 Kč/1kg
131,40 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Churu EUD722, Pamlsek, Pes, Kuřecí maso, Tuňák, 12 g
Churu EUD722, Pamlsek, Pes, Kuřecí maso, Tuňák, 12 g
204,02 Kč
-33,21 Kč
170,81 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Whimzees WHZ316EU, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, 420 g, Bezlepkový, Bez cukru
Whimzees WHZ316EU, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, 420 g, Bezlepkový, Bez cukru
1 378,94 Kč/1kg
496,42 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Masové tyčinky s kuřecím masem 1 kg
Masové tyčinky s kuřecím masem 1 kg
290,00 Kč
Prodejce: palkar
Obrázek produktu pro RINTI 91351, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Kachna, 250 g
RINTI 91351, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Kachna, 250 g
950,11 Kč/1kg
254,63 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

PEDIGREE DentaStix 56 kusů (8x270g 56 kusů), zubní pamlsek pro velká plemena psů

PEDIGREE® DentaStix Daily Care je doplňkové krmivo pro psy starší 4 měsíců. Je určeno pro velké psy s hmotností nad 25 kg. Tento pamlsek má pozitivní vliv na zuby a dásně vašeho mazlíčka – čistí je a tvorbu zubního kamene. S PEDIGREE® DentaStix se efektivně staráte o zdraví a vitalitu svého psa.

Pedigree DentaStix je chutný zubní pamlsek s unikátním tvarem X a speciálním abrazivním povrchem pro psy středních plemen. Při každodenním krmení tvorbu zubního kamene až o 80 %, což bylo vědecky prokázáno. Pamlsky Pedigree DentaStix mají jemně abrazivní texturu a aktivní složky, které pomáhají snižovat tvorbu zubního plaku a zubního kamene. DentaStix jsou navíc navrženy tak, aby se dlouho žvýkaly, což zvyšuje jejich účinnost. Pedigree DentaStix mají nízký obsah tuku a neobsahují žádná umělá barviva, aromata ani přidaný cukr.

Výhody krmení psa přípravkem PEDIGREE® DentaStix:

Dásně
Pomáhá udržovat zdravé dásně.

Méně zubního kamene
hromadění zubního kamene až o 80 %.

Čistí zuby
Čistí těžko dostupné zuby.

SLOŽENÍ:
obiloviny*, deriváty rostlinného původu, minerály včetně 2,8 % tripolyfosfátu sodného, ​​maso a živočišné deriváty, oleje a tuky.


*Složky přírodního původu.

Analytické složky:
Bílkoviny: 9,6; Obsah tuku: 1,8; Anorganická hmota: 5,7; Hrubá vláknina: 0,40; Vlhkost: 16,5.

Přísady / 1 kg: Doplňkové látky:
Vitamín E: 60,00 mg; Zinek (síran zinečnatý, heptahydrát): 223 mg

Senzorické doplňkové látky:
Hovězí příchuť: 3,4 mg; Kuřecí příchuť: 6,00 mg.

POKYNY PRO KRMENÍ
Tento pamlsek je určen pro velké psy s hmotností nad 25 kg. Podávejte jeden pamlsek denně.
Tento pamlsek není určen pro štěňata mladší 4 měsíců. Zajistěte svému psovi dostatek pitné vody. Po otevření spotřebujte do 14 dnů. Skladujte na chladném a suchém místě.



Pedigree Dentastix Velký pamlsek 112 ks

PEDIGREE Dentastix Maxi Velké balení 56 ks - Zubní pamlsek pro psy velkých plemen - 8x270 g

>

PEDIGREE Dentastix Maxi Velké balení je inovativní pamlsek určený pro psy velkých plemen, který má příznivý vliv na zdraví ústní dutiny psa a účinně zubní kámen. Unikátní kombinace chutí v Dentastixu 56 povzbuzuje k jídlu, osvěžuje dech vašeho psa a pomáhá předcházet u zápachu z úst. Tyto křupavé, žvýkací sousta jistě zaujmou každého psa. Receptura na bázi obilovin poskytuje dostatek energie pro hru. PEDIGREE Dentastix Large 56 účinně hromadění zubního kamene až o 80 %. Ekonomické a kompaktní balení PEDIGREE Dentastix Maxi Big Pack umožňuje snadné skladování pamlsku a zajišťuje dlouhotrvající zásobu. S Pedigree Dentastix se efektivně postaráte o zdraví ústní dutiny vašeho psa.

Výhody PEDIGREE Dentastix Maxi

  • pravidelná konzumace pamlsku pomáhá snižovat nepříjemný zápach z úst,
  • Pedigree Dentastix je receptura s vědecky prokázanou účinností při snižování zubního plaku až o 80 %, což bylo potvrzeno v mnoha studiích,
  • originální tvar pamlskuPedigree Dentastix pro velká plemena umožňuje přesné žvýkání. Pomáhá lépe odstraňovat plak ze zubů vašeho psa.
  • Křupavé kousky Pedigree Denta Sticks jsou opravdovým potěšením.
  • Obilninová receptura přípravku Dentastix Pedigree zaručuje energii po celý den.

Složení přípravku PEDIGREE Dentastix Maxi

Složení: Obiloviny, deriváty rostlinného původu, maso a živočišné deriváty, minerály (včetně 2,7 % tripolyfosfátu sodného), extrakty z rostlinných bílkovin, oleje a tuky.

Analýza: Hrubý protein 7 %, hrubé oleje a tuky 1,7 %, anorganická hmota 6 %, hrubá vláknina 1 %.

Doplňkové látky na 1 kg: Nutriční doplňkové látky: Pentahydrát síranu zinečnatého: 1055 mg. Senzorické doplňkové látky: Hovězí příchuť: 13,2 mg, kuřecí příchuť: 22,9 mg. Bez umělých barviv a aromat.

Energetická hodnota: 305 kcal/100 g



Fáze života zvířete:
Dospělý jedinec
Příchuť krmiva:
Hovězí, Kuřecí maso
Hmotnost:
2,16 kg
Psí plemeno:
Labradorský retrívr
Velikost plemene:
Velký (26 až 44 kg)
Obsahuje vitamíny:
Vitamín E
Účinky na zdraví:
Péče o chrup
Složení krmiva:
Getreide, pflanzliche Nebenerzeugnisse, Mineralstoffe (u.a. 2.3% Natriumtripolyphosphat), Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse, Öle und Fette.
Bílkoviny:
9,6%
Obsah tuku:
1,8%
Hrubá vláknina:
0,4%
Metabolizovatelná energie (ME):
320 kcal/kg
Obsah zinku:
190 mg/kg
Obsah vitamínu E:
1365 mg/kg


Pedigree® DentaStixVelké balení pro velké psy56 kusůDoplňkové krmivo pro psy velkých plemen


4 z 5 psů starších 3 let mají zdravotní problémy se zuby. Bylo vědecky prokázáno, že při každodenním podávání speciální konzistence Pedigree® DentaStix pomáhá snížit tvorbu zubního kamene až o 80 %. Pokud chcete podpořit zdraví zubů svého psa, podávejte mu lahodný Pedigree® DentaStix každý den.

Doporučení pro krmení

Velcí psi, např. labradoři, 1 tyčinka denně. Tato pochoutka není vhodná pro psy do 25 kg a mladé psy do 4 měsíců. Každé balení podávejte do 14 dnů od otevření. Vždy by měla být k dispozici další miska s čerstvou pitnou vodou. Skladujte prosím na chladném a suchém místě.

Složení

Obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, maso a vedlejší výrobky živočišného původu, minerální látky (včetně 2,4 % tripolyfosforečnanu sodného), rostlinné bílkovinné extrakty, oleje a tuky.

Přídatné látky na kg

Výživové doplňkové látky: heptahydrát síranu zinečnatého: 1045 mg / Senzorické doplňkové látky: hovězí příchuť: 13,3 mg, kuřecí příchuť: 22 mg.


Pedigree Dentastix pro velké psy nad 25 kg je zodpovědná svačinka pro psy velkých plemen. Tyčinky mají tvar písmene X, který optimálně čistí zuby vašeho psa během žvýkání.

Složení:

Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, maso a vedlejší výrobky živočišného původu, minerální látky (z toho 2,4 % tripolyfosforečnan sodný), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky.
Analytické složky

Bílkoviny (8,5 %), tuky (1,8 %), hrubá vláknina (2,3 %), anorganické látky (5,3 %), vlhkost (13,5 %).
Výživové přísady

Heptahydrát síranu zinečnatého (1045 mg/kg), hovězí aroma (14 mg/kg), kuřecí aroma (25 mg/kg)

Hmotnost
2160 g
Objem
0.001 l
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Doplňkové krmivo
Počet kusů
1
Kód EAN
5998749121498
Číslo produktu
GSHB_action_5998749121498
Výrobce
Pedigree
Schvalovací číslo
NA

Hmotnost
2160 g
Objem
0.001 l
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Doplňkové krmivo
Počet kusů
1
Kód EAN
5998749121498
Číslo produktu
GSHB_action_5998749121498
Výrobce
Pedigree
Schvalovací číslo
NA
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro PEDIGREE DentaStix 56 kusů (8x180g) Žvýkací pastilky pro psy středních plemen
PEDIGREE DentaStix 56 kusů (8x180g) Žvýkací pastilky pro psy středních plemen
437,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
629,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Josera Salmon & Potato, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Brambor, Losos, 12,5 kg
Josera Salmon & Potato, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Brambor, Losos, 12,5 kg
311,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
3 897,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Bosch 52080015, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 15 kg
Bosch 52080015, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 15 kg
81,13 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
2 307,40 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 91
1 153,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Ansmann HD70B, Čelovka, Černá, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Plast, IP44, LED, 1 lamp
Ansmann HD70B, Čelovka, Černá, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Plast, IP44, LED, 1 lamp
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 60
519,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro INF 1 pár hrotů / protiskluzové boty Černá 42-45
INF 1 pár hrotů / protiskluzové boty Černá 42-45
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 25
273,00 Kč
10% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop
Obrázek produktu pro Ruční napěňovač mléka Arendo s jednoduchou a dvojitou metlou Ruční napěňovač mléka se speciální spirálou
Ruční napěňovač mléka Arendo s jednoduchou a dvojitou metlou Ruční napěňovač mléka se speciální spirálou
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 37
344,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach
Obrázek produktu pro BOUTIQUE ZOO Pelíšek pro psy | Oválný polštář pro psy nebo kočky | Gauč pro psy s polštářem odolným proti poškrábání | Omyvatelný polyester šedý XL
BOUTIQUE ZOO Pelíšek pro psy | Oválný polštář pro psy nebo kočky | Gauč pro psy s polštářem odolným proti poškrábání | Omyvatelný polyester šedý XL
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 29
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion
Obrázek produktu pro Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 87
314,97 Kč
Prodejce: HaWaKo
Obrázek produktu pro Hubert 15kg
Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
837,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Pedigree Dentastix 5-10 kg Kompletní krmivo 880 G (8 X 110 G)
Pedigree Dentastix 5-10 kg Kompletní krmivo 880 G (8 X 110 G)
761,60 Kč/1kg
727,91 Kč
-57,70 Kč
670,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Pedigree 183160, Senior, Velký (26 až 44 kg), 1,08 kg
Pedigree 183160, Senior, Velký (26 až 44 kg), 1,08 kg
324,77 Kč/1kg
518,36 Kč
-167,61 Kč
350,75 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Pedigree DentaStix 10x110g dentální pamlsky pro malé psy 70ks
Pedigree DentaStix 10x110g dentální pamlsky pro malé psy 70ks
972,93 Kč/1kg
1 362,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Pedigree 140787, Senior, Střední (11 - 25kg), 720 g
Pedigree 140787, Senior, Střední (11 - 25kg), 720 g
511,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
367,92 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Pedigree 40x 100g - Dospělý výběr v omáčce
Pedigree 40x 100g - Dospělý výběr v omáčce
194,16 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
776,63 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Pneumatika DUNLOP 185/75 R16 104/102R ECONODRIVE
Pneumatika DUNLOP 185/75 R16 104/102R ECONODRIVE
3 409,00 Kč
-416,30 Kč
2 992,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tirello_cz
Třída palivové účinnosti produktu je D.
Obrázek produktu pro Pedigree 5998749110720 suchá krmiva pro psy 110 g Dospělí
Pedigree 5998749110720 suchá krmiva pro psy 110 g Dospělí
2 528,27 Kč/1kg
278,11 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Semperit GAN car-tyres All Season-Grip ( 17 )
Semperit GAN car-tyres All Season-Grip ( 17 )
3 313,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tirello_cz
Třída palivové účinnosti produktu je C.
Obrázek produktu pro Semperit Wi car-tyres Master-Grip 2 ( 15 )
Semperit Wi car-tyres Master-Grip 2 ( 15 )
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 317,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CAMBIORUOTE
Třída palivové účinnosti produktu je E.
Obrázek produktu pro Wesco přihrádka na chleba 443 mm Breadboy 8012207
Wesco přihrádka na chleba 443 mm Breadboy 8012207
2 310,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Trixie JUNIOR škrabací vlna karton 38 x 7 x 18 cm světlá lila/mátová
Trixie JUNIOR škrabací vlna karton 38 x 7 x 18 cm světlá lila/mátová
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
377,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Dokas Kaustange mit Hühnerbrustfilet 200g
Dokas Kaustange mit Hühnerbrustfilet 200g
2 826,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
565,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Afp Interactive Fetch 'N Treat
Afp Interactive Fetch 'N Treat
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 23
882,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro KELA Vitana pánev Ø24cm V: 5cm Rukojeť bukové dřevo
KELA Vitana pánev Ø24cm V: 5cm Rukojeť bukové dřevo
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 356,00 Kč
Prodejce: PERLACASA
Obrázek produktu pro Pedigree 177200, Senior, Velký (26 až 44 kg), Kuřecí maso, 275 g
Pedigree 177200, Senior, Velký (26 až 44 kg), Kuřecí maso, 275 g
498,98 Kč/1kg
137,22 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro 235Euroall Season As220Pro (235/55 R18 100V (+) Nblk)
235Euroall Season As220Pro (235/55 R18 100V (+) Nblk)
3 543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CAMBIORUOTE
Třída palivové účinnosti produktu je B.
Obrázek produktu pro PEDIGREE® RANCHOS™ Masové pochoutky s kuřecím masem, 7 kusů po 70 g
PEDIGREE® RANCHOS™ Masové pochoutky s kuřecím masem, 7 kusů po 70 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 330,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
875,07 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
★★★★★ Vše nejlepší★★★★★
Ohodnoceno dne 2. února 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem
Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 14
680,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
393,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
76,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
637,17 Kč/1l
Obrázek produktu pro Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,65 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
1 676,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
134,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
772,37 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
5 973,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Pamlsky pro psy – měkké kuřecí proužky UniQ Pets 500 g
Pamlsky pro psy – měkké kuřecí proužky UniQ Pets 500 g
584,01 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů
Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
535,32 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant