5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg474,40 Kč/1kg
2 846,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg216,29 Kč/1kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů754,12 Kč/1kg
1 508,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů671,57 Kč/1kg
1 343,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin British Shorthair Kitten, Kotě, Britská krátkosrstá, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
339,50 Kč/1kg
679,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Royal Canin Maine Coon Kitten, Kotě, Mainská mývalí kočka, Drůbež, Rýže, 4 kg, Včetně antioxidantů
346,84 Kč/1kg
1 387,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 800 g
571,04 Kč/1kg
456,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Royal Canin Sterilised 7+, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 1,5 kg, Včetně antioxidantů
373,69 Kč/1kg
560,54 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
306,00 Kč/1kg
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Hepatic, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů
689,84 Kč/1kg
2 759,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 400 g, Včetně antioxidantů
623,77 Kč/1kg
249,51 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Maine Coon Kitten, Kotě, Mainská mývalí kočka, Drůbež, Rýže, 400 g, Včetně antioxidantů
573,95 Kč/1kg
229,58 Kč
Prodejce: VISO

Applaws 5060122491389, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 400 g, Včetně antioxidantů
785,97 Kč/1kg
314,39 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Purina Sterilised OPTIDigest, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 1,5 kg, Včetně antioxidantů
793,65 Kč/1kg
1 190,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Royal Canin Outdoor, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů
230,80 Kč/1kg
2 307,98 Kč
Prodejce: VISO

Josera Marinese, Dospělý jedinec, Brambor, Losos, 10 kg, Včetně antioxidantů
159,02 Kč/1kg
1 590,19 Kč
Prodejce: velmontask

Royal Canin Bengal Adult, Dospělý jedinec, Bengálská, Drůbež, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
500,27 Kč/1kg
1 000,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Purina Pro Plan Sterilised OPTIstart, Kotě, Losos, 1,5 kg, Včetně antioxidantů
867,65 Kč/1kg
1 301,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Norwegian Forest Cat Adult, Dospělý jedinec, Norská lesní, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
668,04 Kč/1kg
1 336,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Výhody produktu: PročROYAL CANIN Ragdoll Adult?
- Zdravá kůže a krásná srst
- Podpora srdeční činnosti
- Zdravé kosti a klouby
Proč speciální krmivo pro kočky plemene Ragdoll?
Kočka plemene Ragdoll byla vyšlechtěna v Americe na počátku 60. let 20. století a za své jméno vděčí tomu, že když ji zvednete, často jen tak visí - jako měkká hadrová panenka.
Ragdoll je neobyčejně krásná kočka s fascinujícíma očima a hebkou, hedvábnou srstí. Ragdollové jsou velcí a mazliví, mají přítulnou a společenskou povahu a je radost s nimi trávit čas.
Obzvláště jemná srst koček rodu Ragdoll musí být dobře upravována, aby zůstala krásná, zejména na krku, kde je nejdelší a nejhustší. Krmivo ROYAL CANIN Ragdoll Adult pomáhá udržovat zdravou kůži a dobře upravenou srst kočky rodu Ragdoll. Toho je dosaženo kombinací vybraných živin, včetně aminokyselin, vitamínů a omega-3 a omega-6 mastných kyselin.
Krmivo ROYAL CANIN Ragdoll Adult je také obohaceno o taurin, který podporuje zdravou funkci srdce.
Robustní stavba těla a těžké kosti koček plemene Ragdoll mohou být pro ně těžkopádné, zejména v pokročilém věku. Z tohoto důvodu je krmivo ROYAL CANIN Ragdoll Adult obohaceno o cenné omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA (obsažené v rybím tuku), které pomáhají podporovat silné kosti a zdravé klouby. Další klíčovou výhodou krmiva ROYAL CANIN Ragdoll je speciální obsah minerálních látek, které podporují funkci močových cest koček plemene Ragdoll.
Speciálně navržené granule krmiva ROYAL CANIN Ragdoll Adult ve tvaru pyramidy jsou přizpůsobeny široké čelisti kočky rodu Ragdoll. Usnadňují příjem potravy, podporují intenzivní žvýkání a tím podporují ústní a zubní hygienu kočky.
Příslib kvality ROYAL CANIN
Všechny výrobky ROYAL CANIN procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a byly splněny individuální nutriční potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Ragdoll Adult poskytujete své kočce vysoce kvalitní a vyváženou stravu.
Složení
Drůbeží bílkoviny (sušené), kukuřice, izolát rostlinných bílkovin*, živočišný tuk, pšenice, krmná kukuřice s lepkem, rýže, živočišné bílkoviny (hydrolyzované), lignocelulóza, pšeničná mouka, čekanková vláknina, minerální látky, rybí tuk, sójový olej, frukto-oligosacharidy, Psyllium (psyllium a slupky), hydrolyzát z kvasnic (zdroj mannan-oligosacharidů), brutnákový olej, hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu), extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzát z chrupavek (zdroj chondroitinu).
PŘÍSADY (na kg):
Výživové doplňkové látky: vitamin A: 28000 m.j., vitamin D3: 700 m.j., E1 (železo): 38 mg, E2 (jód): 3,8 mg, E4 (měď): 5 mg, E5 (mangan): 50 mg, E6 (zinek): 150 mg, E8 (selen): 0,08 mg, taurin: 2,9 g - Konzervační látky - Antioxidanty.
ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Obsah bílkovin: 32 % - Obsah tuku: 18 % - Hrubé popeloviny: 7,6 % - Hrubá vláknina: 4 % - Na kg: Omega 6 mastné kyseliny: 44,4 g - Omega 3 mastné kyseliny: 9,9 g, z toho EPA a DHA: 4 g.
NÁVOD K POUŽITÍ:
viz tabulka. Číslo schválení a referenční číslo šarže, nejlépe před: viz potisk. Skladujte na chladném a suchém místě.
*L.I.P.: Vybrané, lehce stravitelné bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou.
Kyselina arachidonová 0,08 %
Arginin 1,57 %
Biotin 2,92 mg/kg
Chlorid 1,11 %
Cholin 2 500,0 mg/kg
DL-methionin 0,98 %
Vláknina 11,0 %
EPA/DHA 0,4 %
Železo 199,0 mg/kg
Obsah tuku 18,0 %
Vlhkost 5,5 %
Kyselina listová 12,9 mg/kg
Glukosamin + chondroitin 500,0 mg/kg
Glukosamin chlorid 495,0 mg/kg
Jód 4,4 mg/kg
Draslík 0,8
Vápník 0,95 %
Měď 15,0 mg/kg
L-karnitin 50,0 mg/kg
L-lysin 1,35 %
Kyselina linolová 4,23 %
Lutein 5,0 mg/kg
Hořčík 0,05 %
Mangan 66,0 mg/kg
Metabolizovatelná energie (vypočtená podle NRC 2006) 3987,0 kcal/kg
Metabolizovatelná energie (vypočtená podle NRC85) 3802,0 kcal/kg
Methionin Cystin 1,5 %
Sodík 0,6 %
Omega 3 mastné kyseliny 0,99 %
Omega 6 mastné kyseliny 4,44 %
Fosfor 0,8 %
Bílkoviny 32,0 %
Hrubý popel 7,6 %
Hrubá vláknina 4,0
Selen 0,28 mg/kg
Bezdusíkaté extraktivní látky (NFE) 32,9 %
Škrob 25,9 %
Taurin 0,29 %
Vitamin A 30000,0 UI/kg
Vitamin B1 (thiamin) 25,7 mg/kg
Vitamin B12 (kyanokobalamin) 0,13 mg/kg
Vitamin B2 (riboflavin) 46,2 mg/kg
Vitamin B3 (niacin) 458,7 mg/kg
Vitamin B5 (kyselina pantothenová) 137,9 mg/kg
Vitamin B6 (pyridoxin) 72,0 mg/kg
Vitamin C 300,0 mg/kg
Vitamin D3 800,0 UI/kg
Vitamin E 600,0 mg/kg
Zinek 188,0 mg/kg
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Příchuť krmiva:
- Drůbež
- Hmotnost:
- 400 g
- Kočičí plemeno:
- Ragdoll
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamin B5, Vitamín B6, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamin H (biotin)
- Účinky na zdraví:
- Péče o srdce, Kyčle a klouby, Kůže a srst
- Včetně antioxidantů:
- Ano
- Bílkoviny:
- 32%
- Obsah tuku:
- 18%
- Hrubá vláknina:
- 4%
- Vápník:
- 0,95%
- Fosfor:
- 0,8%
- Obsah hořčíku:
- 0,05%
- Obsah draslíku:
- 0,8%
- Sodík:
- 0,6%
- Hrubý popel:
- 7,6%
- Metabolizovatelná energie (ME):
- 3987 kcal/kg
- Obsah L-karnitinu:
- 50 mg/kg
- Obsah biotinu:
- 2920 μg/kg
- Obsah vitamínu C:
- 300 mg/kg
- Obsah železa:
- 199 mg/kg
- Obsah zinku:
- 188 mg/kg
- Obsah manganu:
- 66 mg/kg
- Obsah mědi:
- 15 mg/kg
- Obsah jódu:
- 4,4 mg/kg
- Obsah selénu:
- 0,28 mg/kg
- Obsah vitamínu A:
- 30000 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 800 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 600 mg/kg
- Obsah Thiaminu (vitamín B1):
- 25,7 mg/kg
- Obsah riboflavinu (vitamín B2):
- 46,2 mg/kg
- Obsah niacinu (vitamín B3):
- 458,7 mg/kg
- Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5):
- 137,9 mg/kg
- Obsah vitamínu B6:
- 72 mg/kg
- Obsah kyseliny listové (vitamín B9):
- 12,9 mg/kg
- Obsah vitamínu B12:
- 130 μg/kg
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Royal Canin Ragdoll Adult suché krmivo pro kočky 400gRoyal Canin Feline 0.00
Canin Ragdoll Adult suché krmivo pro dospělé ragdollí
kočky
Kočky
starší 12 měsíců
Výživové řešení speciálně vyvinuté pro dospělé ragdollí kočky.
- ZDRAVÁ KŮŽE A LESKLÁ SRST
Posílení nepropustnosti kožní bariéry a zlepšení barvy, lesku a kvality srsti díky působení omega 3 mastných kyselin a omega 6 mastných kyselin.
- OCHRANA SRDCE
Podpora správné funkce srdečního svalu díky optimálnímu obsahu taurinu a EPA-DHA mastných kyselin.
- ZDRAVÉ KOSTI A KLOUBY
Receptura krmiva podporuje silné kosti a ochranu kloubních struktur díky omega 3 mastným kyselinám, glukosaminu a chondroitinu.
- OCHRANA MOČOVÝCH CEST
Podpora správného fungování močových cest.
- SPECIÁLNĚ VYVINUTÉ KROKETY
Jedinečný tvar krokety "Topaz 10", přizpůsobený velikosti čelistí ragdoll koček, podporuje uchopení a kousání potravy.
SLOŽENÍ
sušené drůbeží bílkoviny, kukuřice, živočišné tuky, izolát rostlinných bílkovin*, pšenice, kukuřičný lepek, rýže, hydrolyzát živočišných bílkovin, rostlinná vláknina, pšeničná mouka, čekankové řízky, minerální látky, rybí tuk, sójový olej, kvasnice a jejich části, frukto-oligosacharidy, slupky a semena psyllia, extrakt z kvasnic (zdroj manno-oligosacharidů), brutnákový olej, hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu), extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzát z chrupavky (zdroj chondroitinu).
*L.I.P.
protein vybraný pro svou velmi vysokou stravitelnost
PŘÍSADY (na kg krmiva)
Doplňky stravy: Vitamin A: 31000 UI, vitamin D3: 800 UI, E1 (železo): (železo): 40 mg, E2 (jód): e4 (měď): 4 mg, E4 (měď): 1 mg: e5 (mangan): 12 mg, E5 (měď): 1 mg: 51 mg, E6 (zinek): (zinek): 154 mg, E8 (selen): 1 mg: 0.08 mg, Taurine: 2.66 g - Technological additives: Klinoptilolit sedimentárního původu:
ANALYTICKÉ SLOŽKY
Hrubá bílkovina: 10 g - Konzervační látky - Antioxidanty: hrubé oleje a tuky: 32 %: 18% - Crude ash: 7.6% - Crude fibre: 4,1 % - Na kg krmiva: Omega 6 mastné kyseliny: 43,8 g - Omega 3 mastné kyseliny: 10,2 g včetně EPA/DHA: 4 g.
DÁVKOVÁNÍ
| Tělesná hmotnost kočky | Nízká potřeba energie | Střední energetická potřeba |
|---|---|---|
| 3 - 4 kg | 34 - 42 g (13 - 20 g + 1 sáček) | 43 - 52 g (21 - 31 g + 1 sáček) |
| 5 - 6 kg | 49 - 56 g (27 - 34 g + 1 sáček) | 61 - 70 g (40 - 48 g + 1 sáček) |
| 7 - 8 kg | 62 - 68 g (41 - 47 g + 1 sáček) | 78 - 85 g (56 - 64 g + 1 sáček) |
Dostupná balení: 400 g, 2 kg, 10 kg
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 0.4 l
- Obsah vlhkosti
- V popisu
- Prodejní název
- Royal Canin FBN krmivo pro ragdolly (0,40 kg )
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Doplňkové látky
- V popisu
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3182550825955
- Číslo produktu
- NEW-5455
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- N/A
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 0.4 l
- Obsah vlhkosti
- V popisu
- Prodejní název
- Royal Canin FBN krmivo pro ragdolly (0,40 kg )
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Doplňkové látky
- V popisu
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3182550825955
- Číslo produktu
- NEW-5455
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- N/A
K tomu se hodí také

Pochoutka Dokas-Mrazem suš. kuř. srdíčka pro kočky15g
24 931,33 Kč/1kg
373,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

LED sněhová vločka pohádkové světla barevné světlo opona 8 světelných režimů vnitřní strana zahrada okno Vánoční osvětlení
701,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Royal Canin British Shorthair Kitten, Kotě, Britská krátkosrstá, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
339,50 Kč/1kg
679,00 Kč
Prodejce: Hornbach

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

FEANDREA škrabadlo, L kočičí strom, se 2 domečky, 80 cm, kompaktní, světle šedá barva
1 287,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Royal Canin Maine Coon Kitten, Kotě, Mainská mývalí kočka, Drůbež, Rýže, 4 kg, Včetně antioxidantů
346,84 Kč/1kg
1 387,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COSTWAY Strom pro kočky malý, 50 cm vysoký, strom pro kočky s měkkým plyšovým sedátkem a sisalovým škrabadlem a míčem, dřevěný škrabací strom pro kočky, prolézací strom pro kočky, strom na hraní (šedý)
1 209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
671,57 Kč/1kg
1 343,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 4 kg, Včetně antioxidantů
538,72 Kč/1kg
2 154,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Royal Canin Kitten Jelly, Kotě, Kuřecí maso, 85 g
4 976,35 Kč/1kg
422,99 Kč
Prodejce: velmontask

Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 800 g
571,04 Kč/1kg
456,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
123,34 Kč/1kg
472,38 Kč
Prodejce: velmontask

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, kouřově šedá PCT087G01
2 014,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Royal Canin FHN Kitten Instinctive 12x85g Mokré krmivo v rosolu pro koťata do 12 měsíců věku
480,49 Kč/1kg
490,10 Kč
Prodejce: velmontask

Feandrea škrabadlo, kočičí strom 74 cm, M, kočičí domeček pro středně velké kočky do 5 kg, velká plošina, 2 kočičí jeskyně, sisalové sloupky, světle šedá PCT612W01
1 077,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Tectake Tectake škrabadlo - 107 x 60 x141 cm - šedé
1 371,75 Kč
-185,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 186,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 400 g, Včetně antioxidantů
608,32 Kč/1kg
243,33 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin British Shorthair, Dospělý jedinec, Britská krátkosrstá, 2 kg, Včetně antioxidantů
309,50 Kč/1kg
619,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

PURINA One Bifensis Sterilcat Hovězí - suchá krmiva pro kočky - 800g
591,94 Kč/1kg
491,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Podestýlka pro kočky Cats Best original 20 l
46,84 Kč/1l
936,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

SucceBuy XL nerezový zásobník na stelivo - 15 cm hluboký, bez zápachu, s filtrační základnou, lopatkou a vysokými boky, snadno se čistí, ideální pro velké kočky, objem 30 l
236,76 Kč/1kg
1 541,99 Kč
-737,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
804,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Ložní prádlo 2-dílné ( Printempo ) povlak na přikrývku 135x200cm + povlak na polštář 80x80cm souprava přikrývky se zipem, 100% bavlna
484,82 Kč
Prodejce: Bestlivings

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 524,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

FEANDREA škrabadlo,164 cm,stabilní,s miskou pro kočky,s košíkem a jeskyní světle šedá
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Losos, 2 kg
250,70 Kč/1kg
501,40 Kč
Prodejce: VISO

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 661,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super kvalita
Hmotnost 0,4 kg
Mohlo by být více obsahu
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg

Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg

Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg

Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg

Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg

Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg

Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg

Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg

ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l

Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg

Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg

BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg

COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg

Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg

Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg

Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg