4,5



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Potravinové chipsy Tropical Malawi Chips 1 litr855,30 Kč/1l
855,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Vločkové krmivo Tropical Spirulina 36% vločky 250ml rostlinné vločkové krmivo s řasou spirulina1 982,72 Kč/1l
495,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Tropical Malawi Flakes 300ml - krmivo ve flocích Tropical1 738,96 Kč/1l
434,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Krmivo Tetra Min 1l
336,00 Kč/1l
336,00 Kč
Prodejce: STREFA

Tetra Goldfish 1L
935,03 Kč/1l
935,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

TetraMin XL-Flakes 1L
463,75 Kč/1l
463,75 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo Tetra Phyll 10l
146,90 Kč/1l
1 469,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Tetra Pro Algae 250ml Tetra
765,80 Kč/1l
191,45 Kč
Prodejce: VISO

Tetra Pond Colour Sticks 1 l
770,18 Kč/1l
770,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tetra Cichlid Sticks 1000 ml
492,21 Kč/1l
572,23 Kč
-80,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
492,21 Kč
Prodejce: VISO

Aquaforest Polyp-Up Booster 50 ml Corallenspülung
21,42 Kč/1kg
1 070,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tetra Pond Goldfish Mix 10L
197,03 Kč/1l
1 970,30 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

AQUAFOREST Tekutý rotifer 250 ml
3,02 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krmivo Tetra Discus 10l
145,13 Kč/1l
1 451,26 Kč
Prodejce: VISO

Tetra Cichlid Colour 10L
333,87 Kč/1l
3 338,65 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Tetra TetraMin Flakes, Akvarijní ryby, Suché krmivo pro ryby, Vločky, 0,5 l
546,00 Kč/1l
319,00 Kč
-46,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
273,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Tetra Cichlid Shrimp Sticks 250 ml
1 336,00 Kč/1l
334,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Tetra Malawi Flakes 250ml - krmivo pro ryby z biotopu Malawi Tetra
1 560,00 Kč/1kg
156,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Tetra Holiday 30g Tetra
6 329,00 Kč/1kg
189,87 Kč
Prodejce: VISO

Tetra Min Flakes 1000ml - krmivo v lupíncích pro ryby Tetra
404,32 Kč/1l
404,32 Kč
Prodejce: Aquario_pl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tetra Pond Flakes: kompletní vločkové krmivo pro malé rybky v jezírku
Klíčové body:
- Čtyřnásobná směs vloček: Poskytuje vyváženou a pestrou stravu.
- Zvýraznění barvy: Červené vločky s vitamíny a karotenoidy zvýrazňují barvu.
- Růst a vitalita: Hnědé vločky s vysokým obsahem bílkovin podporují zdraví a aktivitu.
- Rostlinné živiny: Žluté vločky poskytují důležité vitamíny a minerální látky.
- Trávení: Bílé vločky s vlákninou podporují trávicí systém.
Popis produktu: Vláknina je vhodná pro děti od 3 let:
Tetra Pond Flakes je vysoce kvalitní vločkové krmivo speciálně vyvinuté pro potřeby malých a mladých rybek a plachých obyvatel jezírka. Kombinuje čtyři různé vločky, z nichž každá poskytuje specifické živiny. Červené vločky posilují odolnost a podporují barevnost, zatímco hnědé vločky s vysokým obsahem bílkovin podporují růst a vitalitu. Žluté vločky vnášejí do hry rostlinné živiny a bílé vločky podporují trávení. Tato základní krmná směs přispívá k aktivnímu a zdravému životu ryb a díky dobré stravitelnosti udržuje vodu průzračnou a čistou.
Krmivo Tetra Pond Flakes 4l
Plovoucí vločkové kompletní krmivo vhodné především pro mladé ryby. Čtyři různé druhy vloček vyživují ryby všestranně a dodávají jim důležité prvky.
Krmný návod: krmte 2-3 x denně jen tolik kolik ryby spotřebují během několika minut.
Složení: ryby a vedlejší výrobky z ryb, obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, měkkýši a korýši, kvasnice, cukr, řasy, lecitin.
Jakostní znaky: proteiny 40%, vlhkost 6%, tuky 9%, hrubé popeloviny 10%, hrubá vláknina 2%, vitamín A 17260 m.j./ kg, vitamín D3 1070 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg / kg, L-askorbyl-2-polyfosforečnan (stabilizovaný vitamín C) 137 mg / kg.
Kompletní krmivo pro menší ryby. Kompletní krmivo pro menší ryby. Červené vločky s vysokým obsahem bílkovin, žluté vločky s vitamíny a minerály, hnědé vločky s rostlinnými živinami, bílé vločky pro dobré trávení.
- Hmotnost
- 1080 g
- Objem
- 4 l
- Obsah vlhkosti
- NEUPLATŇUJE SE
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Doplňkové látky
- NEUPLATŇUJE SE
- Počet kusů
- 4000
- Kód EAN
- 4004218169784
- Číslo produktu
- A1-169784
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- N/A
- Hmotnost
- 1080 g
- Objem
- 4 l
- Obsah vlhkosti
- NEUPLATŇUJE SE
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Doplňkové látky
- NEUPLATŇUJE SE
- Počet kusů
- 4000
- Kód EAN
- 4004218169784
- Číslo produktu
- A1-169784
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- N/A
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Ochranný kryt pro konzolové slunečníky do Ø 400 cm nebo 300 x 300 cm
1 108,72 Kč/1m²
1 516,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tetra Pond Flakes, Jezírkové ryby, Suché krmivo pro ryby, Mix, Malý, 10 l, 1 kusů
180,38 Kč/1l
1 803,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Krmivo Tetra Min 1l
336,00 Kč/1l
336,00 Kč
Prodejce: STREFA

Tetra Pond Sticks základní krmivo pro všechny ryby v zahradním jezírku 4 litry
66,84 Kč/1l
267,35 Kč
Prodejce: VISO

Pond Sticks 10 l
84,27 Kč/1l
842,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Tetra Pond Multi Mix 10L
154,83 Kč/1l
1 548,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

SunSun CBF-200Tjezírkový filtr kompletní sada s 9W UVC čističem, jezírkovým čerpadlem 2300 l/h 35W, teploměrem a filtračními médii, filtrační systémjezírkový filtr
3 428,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

48cm LED akvarijní svítidlo, podvodní osvětlení, s možností stmívání, 3 režimy osvětlení a časovačem
557,25 Kč
-17,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
539,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

TetraMin Flakes 100ml
770,00 Kč/1l
90,00 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Nobleza – Nano akvárium s LED osvětlením a filtračním systémem, tropické akvárium, 7 litrů, bílé
2 672,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SunSun JP-092 Vnitřní akvarijní filtr s čerpadlem 250 l/h 3W Rohový filtr S pro malá akvária do 40 l
448,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

akvarijní filtrační čerpadlo vidaXL s aktivním uhlím 600 l/h
520,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 111,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Philips Series 2300 LatteGo Automatický kávovar EP2334/10
11 088,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nextshop-DE

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Stříbrná
9 593,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Nová kompletní sada akvária Tetra Starter Line 54 l s LED osvětlením černá
3 247,00 Kč
-464,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 783,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Tetra Goldfish 1L
935,03 Kč/1l
935,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
4 615,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Pirelli Letní pneu P Zero PZ4 LS ( 18 )
4 247,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CAMBIORUOTE
Třída palivové účinnosti produktu je A.

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Podomítková umyvadlová baterie hansgrohe Vernis Blend chrom 4059625325421
2 824,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Flamingo Sand Loire, 10 kg
58,18 Kč/1kg
581,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%25% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
25%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Red Sea Reef Energy plus AB 1000ml Korallenfutter
3 043,99 Kč
-147,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 896,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2,90 Kč/1kg

Micro Pellets 45 gramů krmiva pro ryby
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
47,60 Kč/1kg

Aquaforest Polyp-Up Booster 50 ml Corallenspülung
1 070,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
21,42 Kč/1kg

Zpět-2-Nature Zemní kryt Recyklovaný
1 132,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Easy Reef Easysps EVO 250 ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3,80 Kč/1kg

Red Sea Reef Energy plus AB 250ml Korallenfutter
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3,60 Kč/1kg

Potravinové chipsy Tropical Malawi Chips 1 litr
855,30 Kč
Prodejce: superbrandshop
855,30 Kč/1l

AF Power Elixir - pro růst a barvu korálů 200ml
876,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4,38 Kč/1kg

Nyos Chromys 250 ml - krmivo pro ryby a korály
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2,43 Kč/1kg

Easy Reefs Easybooster NANO 250 ml
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant

AQUAFOREST Tekutý rotifer 250 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3,02 Kč/1kg

Vločky Z Řas Vitalis 40G 520Ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Aquaforest Liquid Mysis – tekuté mysis 250 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3,02 Kč/1kg

Tropical Super Spirulina Forte 36% 1000Ml/200G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Cichlid Color XXL (1000 ml)
690,81 Kč
Prodejce: SuperMerchant

AF Marine Flakes 25g - Krmivo pro ryby
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
26,28 Kč/1kg

TROPICAL Africa Carnivore M 250ml/130g krmivo pro všežravé africké ryby, 6967524
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5,05 Kč/1kg

TROPICAL America M 250ml/150g krmivo pro masožravé ryby ze severní a jižní Ameriky, 6967424
634,13 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4,23 Kč/1kg

TROPICAL Africa Herbivore M 250ml/130g krmivo pro všežravé africké ryby, 6967574
413,60 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 654,40 Kč/1l

Malawi (1000 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
749,77 Kč
-238,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
510,98 Kč/1l