5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Insight Rebalancing Rebalancing Shampoo čisticí šampon pro mastné vlasy 900 ml3 582,53 Kč/1kg
3 403,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Hydratační šampon pro barvené vlasy Color Care (Shampoo), 250 ml7 358,08 Kč/1kg
2 141,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Glynt Derma Shampoo posilující šampon pro citlivou pokožku hlavy 250 ml6 786,60 Kč/1l
1 696,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Vichy Dercos Oil Correct Normalizující šampon pro mastné vlasy a vlasovou pokožku, 200 ml
2 747,15 Kč/1l
549,43 Kč
Prodejce: somnia24

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normální až mastné vlasy ) 200ml
495,28 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos Mineral Soft Shampoo 400 ml
1 285,45 Kč/1l
514,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Neogenic Redensifying Shampoo 400 ml
2 140,00 Kč/1l
856,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Šampon pro poškozené vlasy 250ml
486,40 Kč/1kg
486,40 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!
1 291 911,13 Kč/1kg
581,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 890 530,59 Kč/1kg
463,18 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Vichy Dercos Ultra Soothing Dermatological Shampoo For Normal To Oily Hair 200 ml
2 225,00 Kč/1l
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

OWAY Purifying Hair Bath - Oil Scalps čisticí šampon pro mastnou pokožku hlavy 240 ml
2 578,15 Kč/1kg
670,32 Kč
Prodejce: MANADA

Lakmé K.Therapy Purifying Shampoo čisticí šampon pro mastnou pokožku hlavy 1000 ml
443,00 Kč/1l
443,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Keune Care Derma Sensitive Lotion vlasové tonikum pro citlivou pokožku hlavy 75 ml
5 141,87 Kč/1l
385,64 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nioxin Kondicionér Nioxin Scalp Relief Kondicionér na pokožku hlavy a vlasy 200 ml
665,80 Kč/1l
549,44 Kč
-416,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Easy Care T Balance Shampoo čisticí šampon pro citlivou pokožku hlavy 1000 ml
353,73 Kč/1l
353,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vichy Dercos Oil Control Treatment Shampoo Šampon regulující tvorbu kožního mazu bez parabenů a silikonů. Zpomaluje proces maštění vlasů a čistí pokožku hlavy. Exkluzivní komplex proti tvorbě mazu se čtyřmi pečlivě vybranými povrchově aktivními látkami, které zabraňují šíření mazu podél vlasových vláken a udržují přirozenou rovnováhu vlasové pokožky. Vlasová pokožka je vyčištěná a vlasy se méně mastí. Jsou vzdušné, plnější a snadno se upravují. Použití Naneste na mokré vlasy, jemně vmasírujte a důkladně opláchněte pokožku hlavy
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Vichy z kolekce Dercos byly vytvořeny pro mastné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
Vichy Dercos Oil Control Treatment Shampoo
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA / WATER / EAU, AMMONIUM LAURYL SULFATE, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, COCAMIDE MIPA, SODIUM LAURETH SULFATE, KYSELINA BENZOVÁ, KYSELINA CITROVÁ, HEXYLEN GLYKOL, KYSELINA SALICYLOVÁ, BENZOAN SODNÝ, CHLORID SODNÝ, HYDROXID SODNÝ, KYSELINA TARTAROVÁ, PARFUM / VŮNĚ, kód F.I.L, C253742/1
- Výrobce
- Kód EAN
- 3337871311346
- Číslo produktu
- KV15430
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA / WATER / EAU, AMMONIUM LAURYL SULFATE, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, COCAMIDE MIPA, SODIUM LAURETH SULFATE, KYSELINA BENZOVÁ, KYSELINA CITROVÁ, HEXYLEN GLYKOL, KYSELINA SALICYLOVÁ, BENZOAN SODNÝ, CHLORID SODNÝ, HYDROXID SODNÝ, KYSELINA TARTAROVÁ, PARFUM / VŮNĚ, kód F.I.L, C253742/1
- Výrobce
- Kód EAN
- 3337871311346
- Číslo produktu
- KV15430
K tomu se hodí také

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Samsung EP-TA800NBEGEU, Vnitřní, AC, 5 V, Černá
460,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Lehmann

Vichy Dercos Oil Correct Normalizující šampon pro mastné vlasy a vlasovou pokožku, 200 ml
2 747,15 Kč/1l
549,43 Kč
Prodejce: somnia24

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

Vichy Dercos, Šampon proti lupům, suchý, 200 ml - Dlouhodobý!
1 640 000,04 Kč/1kg
393,60 Kč
Prodejce: MANADA

Běžecký pás s 1400W, se sklonem, Bluetooth reproduktor pro běžecké pásy, nastavitelný 1-12KM/H s funkcí APP, LCD obrazovka pro domácnost / kancelář
4 324,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

sinnlein Heating Pad Electric Anthracite Heating Pad Heating Blanket Heating Mat Neck Back Shoulder
949,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Vichy Dercos Anti-Dandruff Advanced Action Shampoo 390 ml
1 484,62 Kč/1l
579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Polsterbett 180 x 200 cm Grau Doppelbett Futonbett Bett Bettgestell Lattenrost
4 490,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujący pH, 250ml
12 512,40 Kč/1l
3 232,00 Kč
-103,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 128,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normální až mastné vlasy ) 200ml
495,28 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Černá
23 999,58 Kč
Prodejce: G-Electronics

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: TBFurnitureGmbH

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 661,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Černá
Zrepasovaný
14 117,55 Kč
Prodejce: NESATEC

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Vichy Dercos Mineral Soft Shampoo 400 ml
1 285,45 Kč/1l
514,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Vichy Dercos Neogenic Redensifying Shampoo 400 ml
2 140,00 Kč/1l
856,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos Neogenic Shampoo 200 ml
1 988 808,51 Kč/1kg
467,37 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!
1 291 911,13 Kč/1kg
581,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Šampon pro poškozené vlasy 250ml
486,40 Kč/1kg
486,40 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy Dercos K, Šampon proti lupům, 250 ml - Dlouhodobě!
1 594 814,88 Kč/1kg
430,60 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos Ultra Soothing Dermatological Shampoo For Normal To Oily Hair 200 ml
2 225,00 Kč/1l
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l