Šampony proti lupům
661 výsledků
- 4 a další
- Do 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- 400 – 600 Kč
- 600 – 900 Kč
- Více než 900 Kč
- Doprava zdarma
- Všechny nabídky

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
608,15 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: MadiHealth
1 382,16 Kč/1kg

Wella Invigo Scalp Balance, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
249,77 Kč
plus 139,98 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: Avanti_Shop
832,57 Kč/1l

Vichy Dercos K, Šampon proti lupům, 250 ml - Dlouhodobě!



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
430,60 Kč
plus 145,99 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: apohealth
1 594 814,88 Kč/1kg

Rene Furterer Neopur Anti-Dandruff Balancing Shampoo posilující šampon proti lupům 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
535,39 Kč
plus 230,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: Parfumtoi
3 569,27 Kč/1kg

La Roche-Posay Kerium Anti-Dandruff Gel Shampoo 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
492,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. října
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 460,00 Kč/1l

Syoss Šampon 440 Anti-Dandruff
224,09 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: MadiHealth
476 787,24 Kč/1kg

Rene Furterer Neopur Scalp Balancing Shampoo posilující šampon pro citlivou pokožku hlavy 150 ml
470,00 Kč
plus 129,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: ADI_Global_Store
3 133,33 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Šampony a mnoho dalšího
Začít šetřit
Ducray Squanorm Anti-Dandruff Treatment Shampoo posilující šampon proti lupům pro normální až mastné vlasy 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
689,72 Kč
-166,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
522,89 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: MadiHealth
2 614,45 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Dandruff Shampoo posilující šampon proti lupům 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 153,93 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Dragondo_Europe
2 105,71 Kč/1kg

Šampon proti lupům Stapiz Vital Anti-Dandruff, 250ml - Intenzivní péče pro zbavení se lupů a udržení zdravého vzhledu vlasů
238,40 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – po 12. října
Prodejce: MANADA
953,60 Kč/1l

Šampon proti lupům Galanga (Anti-Dandruff Rebalancing Shampoo), 400 ml
771,76 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
1 715,02 Kč/1kg

Šampon proti lupům Citrus Fresh (Anti-Dandruff Shampoo), 400 ml
138,55 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: LAVONIO
346,37 Kč/1l

Head & Shoulders Volume Szampon, 400 ml
138,49 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: LAVONIO
276 979,99 Kč/1kg

Šampon a kondicionér 2v1 Anti Dandruff DS (Dermatological Conditioning Shampoo) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
525,27 Kč
plus 120,26 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: NutraBestBG
525 269,98 Kč/1kg

Zklidňující šampon proti lupům Nodé P (Soothing Anti-Dandruff Shampoo) 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
471,51 Kč
plus 129,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: ADI_Global_Store
1 178,77 Kč/1l

Šampon proti lupům Deep Hydration Coconut (Anti-Dandruff Shampoo), 400 ml
149,66 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: LAVONIO
374,15 Kč/1l

Šampon proti lupům Seboradin Anti Dandruff 200 ml - Účinná prevence a odstranění lupů
231,35 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: MANADA
1 156,75 Kč/1l

Vichy Dercos Anti-Dandruff Advanced Action Shampoo 390 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(23)Počet hodnocení: 23
579,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. října
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 484,62 Kč/1l

Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,37 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – po 12. října
Prodejce: MANADA
573,48 Kč/1l

KERASILK Essentials Anti-Dandruff Shampoo 250 ml
572,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. října
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 288,00 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Men Szampon przeciwłupieżowy, 300ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
368,21 Kč
plus 75,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: PerfumTraders
1 227,37 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Dandruff Shampoo posilující šampon proti lupům 1500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 623,75 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: NetworkTechnologies
1 082,50 Kč/1l

Uriage DS Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,84 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: VISO
1 579,20 Kč/1l

Šampon Kerastase Symbiose, hydratační, proti lupům



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
893,48 Kč
plus 193,19 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: SuperDealsDE
3 573,92 Kč/1l

Revlon Professional Restart Balance Anti Dandruff Micellar Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
259,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. října
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 036,00 Kč/1l

Šampon proti lupům (Medicinal Shampoo Concentrate Anti-Dandruff) 200 ml
238,20 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: VISO
1 191,00 Kč/1l

KJMN šampon Fortifying Anti-Dandruff pro ženy 500 - Kallos Cosmetics
149,00 Kč
plus 129,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Glamperfeu
298,00 Kč/1l

Sebastian Professional Man The Purist Anti-Dandruff Shampoo čisticí šampon proti lupům 250 ml
263,00 Kč
plus 129,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: ADI_Global_Store
1 052,00 Kč/1l

Apivita Dry Dandruff Shampoo posilující šampon proti lupům 500 ml
834,28 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: MadiHealth
1 226,88 Kč/1kg

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
444,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. října
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 220,00 Kč/1l

Uriage DS Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo čisticí šampon proti lupům 200 ml
821,77 Kč
plus 364,70 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Scentist
4 108,85 Kč/1l

Sisley Hair Rituel zklidňující šampon proti lupům 200 ml
1 529,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. října
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 645,00 Kč/1l

Šampon proti lupům Scalp Advanced (Anti-Dandruff Dermo Clarifier Shampoo), 300 ml
458,81 Kč
plus 120,26 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: NutraBestBG
1 529,37 Kč/1l

Bioderma Nodé P Anti-Dandruff Purifying Shampoo 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
482,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. října
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 205,00 Kč/1l

Vichy Dercos, Šampon proti lupům, suchý, 200 ml - Dlouhodobý!



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
393,60 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: MANADA
1 640 000,04 Kč/1kg

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2in1 Dermatological Conditioning Shampoo šampon a kondicionér proti lupům 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
572,88 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Serica
572 879,97 Kč/1kg

Šampon na vlasy Hamp;S - normální, 400 ml
138,97 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: LAVONIO
347,42 Kč/1l

Šampon proti lupům Classic Clean (Anti-Dandruff Shampoo), 800 ml
245,55 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: LAVONIO
306,94 Kč/1l

Šampon proti lupům Classic (Anti-Dandruff Shampoo) 200 ml
345,90 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: VISO
1 729,50 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- 400 – 600 Kč
- 600 – 900 Kč
- Více než 900 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Objem
- Do 200 ml
- 200 – 250 ml
- 250 – 340 ml
- 340 – 400 ml
- 400 – 1 000 ml
- Více než 1 000 ml
Výrobce
- Vichy
- Maria Nila
- Head & Shoulders
- Ducray
- La Roche-Posay
- Adonis
- AlfaParf Milano
- ALIVER
- Alpa
- Alpecin
- Alterego
- Alterna
- Alzeda
- American Crew
- Apeiron
- Apivita
- Arkemusa
- Aromase
- AVON
- Beiersdorf
- Big Buy Cooking
- BIOBLAS
- Bioderma
- Biolage
- biotrade
- Bioturm
- Bioxsine
- Blue Cap
- CHRISTOPHE ROBIN
- Clear&Simple
- dalan
- Davines
- DEPOT
- Dermolin
- Dm-Drogeri markt
- DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG
- Eucerin
- Farmona
- Generics
- Generisch
- Gfl
- Goldwell
- GUHL IKEBANA
- HEALTH & BEAUTY
- Hedi
- Herbal Care
- Isdin
- IsisPharma
- Kerasilk
- Kerastase
- Klar Seifen
- Klorane
- L'Oréal
- La'dor
- Lakmé
- Logona
- Londa Professional
- Medavita
- Medicos Kosmetik GmbH & Co. KG, Deutschland
- Milva
- Morgans
- Mustela
- Natura Siberica
- Naturaleza y Vida
- Neofollics
- Neutral
- Neutrogena
- Northio
- OEM
- Olorchee
- OSMA Werm
- Oway
- P & G
- PADU
- Palmolive
- PILEXIL
- POLPHARMA
- Procter & Gamble
- Queen Pafion
- Rausch
- ROSAIMPEX
- Sachajuan
- SCHAUMA
- Schoenenberger®
- Schwarzkopf
- Sebamed
- Selective Professional
- Selgros111
- Sisley Paris
- STADA Consumer Health Deutschland GmbH
- Sulsena-Store
- SYOSS
- System Professional LipidCode
- The Body Shop
- Tresan
- Umberto Giannini
- URIAGE
- Urtekram
- Wella
- Zenix
Často vyhledávané