5,0



Na základě 23 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Vichy Dercos Anti-Dandruff 2in1 Dermatological Conditioning Shampoo šampon a kondicionér proti lupům 200 ml572 879,97 Kč/1kg
572,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Ybera BOTULINICA - Shampoo Anti Age BioTox 500 ml1 345,98 Kč/1l
672,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!
1 291 911,13 Kč/1kg
581,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo posilující šampon proti lupům pro suché a barvené vlasy Refill 390 ml
545 829,97 Kč/1kg
545,83 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 890 530,59 Kč/1kg
463,18 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Šampon pro poškozené vlasy 250ml
486,40 Kč/1kg
486,40 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy Dercos Neogenic Redensifying Shampoo 400 ml
2 140,00 Kč/1l
856,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos Oil Control Advanced Action Shampoo čisticí šampon pro mastnou pokožku hlavy 200 ml
2 684,15 Kč/1kg
536,83 Kč
Prodejce: Scentist

Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo posilující šampon pro objem a zpevnění vlasů 250 ml
451 439,98 Kč/1l
451,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Mineral Soft Shampoo 400 ml
1 285,45 Kč/1l
514,18 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Serica

Vichy Dercos Oil Correct Normalizující šampon pro mastné vlasy a vlasovou pokožku, 200 ml
2 747,15 Kč/1l
549,43 Kč
Prodejce: somnia24

Vichy Dercos Ultra Soothing Dermatological Shampoo For Normal To Oily Hair 200 ml
2 225,00 Kč/1l
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ducray Kelual DS Šampon proti lupence 100 ml
8 925,20 Kč/1l
892,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Antiparazitární Šampon Sulsena proti Lupům, 150ml
1 298,40 Kč/1l
194,76 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

sebamed Shampoo Every-Day tägliche Haarwäsche 200ml
778,60 Kč/1l
155,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dercos - šampon s antirecidivní technologií s disulfidem selenia a cohesylem. Nejlepší způsob, jak se zbavit lupů, je zabránit jejich opakované tvorbě!
Nedostatek ceramidů zhoršuje soudržnost buněk vlasové pokožky, čímž dochází k jejich nadměrnému olupování a tím pádem se objevují lupy. Účinnými složkami šamponu Dercos proti lupům jsou disulfid selenia, což je aktivní látka, která má silnou účinnosti proti lupům. Dále cohesyl, pojivo, které se podílí na obnově vlasové pokožky.
Aktivní látky:
- Termální voda z Vichy - voda z pramene Lucas je bohatá na 17 minerálních a 13 stopových prvků a je nejvíce mineralizovanou vodou ve Francii (5,12 g/l). Tato voda je obsažena ve všech přípravcích Vichy. Termální voda z Vichy má zklidňující účinek, výrazně projevy štípání, svědění a pálení. biologické známky podráždění pleti. Má stimulační účinek na obranyschopnost pokožky a výrazně zvyšuje účinnost katalázy - enzymu, který chrání pleť před volnými radikály.
Náš tip
V naší nabídce naleznete i další výrobky řady Dercos.
V naší nabídce naleznete také další produkty společnosti Vichy.
Upozornění
Obsahuje disulfid selenia, vyhýbejte se kontaktu s očima a podrážděnou pokožkou. V případě vniknutí do očí, okamžitě vypláchněte!
Jak používat
Při prvním použití nechte působit 2 minuty, poté opláchněte. Při dalších aplikacích jemně masírujte vlasovou pokožku, poté opláchněte. Dodržujte 4týdenní kúru, aplikace 2x týdně.
 /
Popis:
Šampon proti lupům s hloubkovým čisticím složením pro normální až mastné vlasy. Působí od prvního použití a působí proti opakovanému výskytu lupů po dobu 6 týdnů pro dlouhodobý komfort
Účinnost
Od prvního použití odstraňuje až 100 % příznaků viditelných lupů*. Zklidňuje pokožku hlavy a podráždění a svědění. Účinně čistí pokožku hlavy. Zabraňuje opakovanému výskytu lupů až 6 týdnů po použití**.
*Spotřebitelská studie - 2 týdny, 262 spotřebitelů.
**Klinická studie - 6 týdnů, 32 pacientů.
 /
Složení:
VODA / VODA - SULFÁT SODNÝ - DISTEARÁT GLYKOLU - COCO-BETAIN - GLYCERIN - DIMETHIKON - KARBOMER - CI 19140 / ŽLUTÁ 5 - KYSELINA CITROVÁ - MENTHOL - 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL - PPG-5-CETETH-20 - KYSELINA SALICYLOVÁ - SULFIID SELENU - BENZOAN SODNÝ - CHLORID SODNÝ - HYDROXID SODNÝ - TOCOPHERYL ACETATE - PARFUM / FRAGRANCE
 /
Jak používat:
Při prvním použití naneste šampon na vlasy na 2 minuty a poté opláchněte. Při dalších aplikacích vmasírujte přípravek do vlasů a poté opláchněte - 4týdenní kúra. Pokud se výrobek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vodou.
Vichy Dercos Šampon proti lupům 390 ml
Vichy Dercos je inovativní šampon proti lupům určený k boji proti přetrvávajícím a opakujícím se lupům, které často provázejí problémy s pokožkou hlavy. Díky svému pokročilému složení obohacenému o selen DS a komplex Cohesyl™ šampon účinně odstraňuje lupy a zároveň chrání a regeneruje vlasy a pokožku hlavy.
Klíčové vlastnosti:
- Odstraňuje lupy: Selen DS má antibakteriální a protizánětlivý účinek, účinně odstraňuje mastné i suché lupy.
- Regeneruje a chrání: Obsažený Cohesyl™ posiluje ochrannou bariéru pokožky a vlasového vlákna, čímž zabraňuje opakovanému výskytu problému.
- Zklidňuje svědění: Složení šamponu má zklidňující účinek na pokožku hlavy, nepříjemné pocity a svědění.
- Rychlé výsledky: Výrazné snížení výskytu lupů lze pozorovat již po prvním použití a pravidelné používání přináší dlouhodobé výsledky - trvající až 6 týdnů.
Výhody:
- Viditelné výsledky již po prvním použití.
- Vhodné pro všechny typy vlasů.
- Účinný i na odolné lupy.
- Dlouhotrvající účinek: zabraňuje opakovanému výskytu lupů až po dobu 6 týdnů.
- Bezpečné pro pokožku: Složení šamponu je šetrné a nedráždí pokožku hlavy.
Doporučení: Vhodný pro všechny typy vlasů, které se nacházejí na povrchu hlavy:
Šampon se doporučuje těm, kteří se potýkají s chronickými a opakujícími se lupy a doprovodnými problémy, jako je svědění vlasové pokožky. Je také skvělý pro preventivní použití po intenzivní léčbě proti lupům.
Působení:
- Účinek: Proti lupům: Odstraňuje lupy a zabraňuje jejich opakovanému výskytu.
- Zklidnění: Zklidňuje lupy, které se objevují na pokožce: Zklidňuje podráždění vlasové pokožky.
- Posiluje: Posiluje strukturu vlasů a obnovuje ochrannou bariéru vlasové pokožky.
Výsledek:
- Snížení výskytu lupů již po první aplikaci.
- Hladké, jemné vlasy a zdravě vypadající pokožka hlavy.
- Žádný pocit svědění a pohodlí po dlouhou dobu.
Způsob použití: Vezměte si na starost pokožku hlavy:
- První aplikace: Šampon rozetřete na mokrou pokožku hlavy a vlasy, nechte působit 2 minuty a poté opláchněte.
- Následné použití: Vmasírujte šampon do vlasů, poté opláchněte.
- Ošetření: Šampon používejte denně po dobu 4 týdnů. Po ukončení léčby používejte jednou týdně preventivně.
- vysoce kvalitní léčivý šampon
- pro péči o vlasy a pokožku hlavy
- Roztok pro použití na pokožku hlavy
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Výrobce: L'Oreal Deutschland GmbH Division VICHY, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 11162616
Vichy Dercos Anti Dandruff Advanced Action Shampoo Šampon proti lupům odstraňuje 100 % viditelných lupů. Osvědčená účinnost
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Vichy z kolekce Dercos byly vytvořeny pro mastné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 390 ml.
Účinný šampon proti lupům pro normální až mastné vlasy Vichy Dercos Anti-Dandruff zabraňuje tvorbě mastných lupů, zklidňuje pokožku hlavy a reguluje tvorbu kožního mazu. Pomáhá vám opět hrdě nosit zdravé vlasy. Vlastnosti: odstraňuje mastné lupy a zabraňuje tvorbě nových navrací vlasům ztracenou sílu a hloubkově je vyživuje vyrovnává pH vlasové pokožky zanechává vlasy pružné a lesklé pomáhá proti svědění vlasové pokožky reguluje tvorbu kožního mazu má zklidňující účinky
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
Vichy Dercos Anti-Schuppen-Öl-Hampoo 39 ml
Vichy Dercos Šampon proti lupům na mastnou pokožku hlavy 390 ml - Prezentace: Šampon - Téma: Péče o vlasy
Vichy Dercos Šampon proti lupům 400ml
- Model
- Dercos Technique
- Hmotnost
- 468 g
- Objem
- 390 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCOL DISTEARATE, COCO-BETAINE, GLYCERIN, DIMETHICONE, SELENIUM SULFIDE, CI 47005/ACID YELLOW 3, CITRIC ACID, MENTHOL, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL, PPG-5-CETETH-20, SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE,SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM/FRAGRANCE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 333787133129003337871331290
- Číslo produktu
- M0516000
- Model
- Dercos Technique
- Hmotnost
- 468 g
- Objem
- 390 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCOL DISTEARATE, COCO-BETAINE, GLYCERIN, DIMETHICONE, SELENIUM SULFIDE, CI 47005/ACID YELLOW 3, CITRIC ACID, MENTHOL, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL, PPG-5-CETETH-20, SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE,SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM/FRAGRANCE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 333787133129003337871331290
- Číslo produktu
- M0516000
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo posilující šampon proti lupům pro suché a barvené vlasy Refill 390 ml
545 829,97 Kč/1kg
545,83 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos, Šampon proti lupům, suchý, 200 ml - Dlouhodobý!
1 640 000,04 Kč/1kg
393,60 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normální až mastné vlasy ) 200ml
495,28 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kancelářská židle - ergonomický sedák Naspaluro - křeslo s 90° sklopnou područkou - bederní opěrka - výškově nastavitelné
1 763,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Dnia 1.2508.6028, Černá, 5 W, 5 W, USB Typ-A, USB typu C, 76 mm, 43 mm
848,26 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Morelenet

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vichy Dercos Anti-Dandruff Normal To Oily Hair Dermatological Shampoo čisticí šampon proti lupům pro normální až mastné vlasy Refill 390 ml
643 719,97 Kč/1kg
643,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2in1 Dermatological Conditioning Shampoo šampon a kondicionér proti lupům 390 ml
525 269,98 Kč/1kg
525,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Stříbrná
30 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Denver SCK-5400BLACK, 2 kolo/kola, Černá
15 431,94 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Leifheit Set CLEAN TWIST Disc Mop Ergo
1 014,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

COSTWAY Dřevěný domeček pro panenky, domeček pro panenky s nábytkem a příslušenstvím, vila pro panenky, 3 patra, domeček pro panenky, hračky pro dívky
1 512,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: FDSGmbH

dětské chytré hodinky 4G s GPS, telefonováním a videohovory, SOS, fotoaparátem, zprávami, krokoměrem a školním režimem - náramkové hodinky pro chlapce a dívky (černé)
1 249,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Relaxdays nerezová lžíce na zmrzlinu s tlačítkem, na zmrzlinu, ovoce, sušenkové těsto, velké kuličky ∅ 53 mm, lžíce na zmrzlinu, stříbrná
464,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Bezdrátová napařovací žehlička Lehmann se základní stanicí | nastavitelná teplota a množství páry | vertikální žehlení, ochrana proti odkapávání, ochrana proti vodnímu kameni | s nádržkou na vodu
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Gorenje WD2A164ADPS/DE, Přední plnění, Stojací, Bílá, Levý, Černá, Černá
16 150,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Batoh Cerdá 2100004060 pro Chlapecké
1 801,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Samsung Galaxy A51 SM-A515F/DSN, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 10, Modrá
15 522,58 Kč
Prodejce: G-Electronics

Samsung Series 7 QE65QN700BT, 165,1 cm (65"), 7680 x 4320 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Nerezová ocel
97 992,12 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: LVS-Handel

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
96% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
96%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro mě optimální
Objem 0,39 l
Dercos Vichy používám již více než 15 let. Nic jiného mi nepomohlo, jen toto. Funguje přesně podle popisu!
Ohodnoceno dne 24. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moc děkuji, je to skutečný šampon, který pomáhá proti lupům.
Objem 0,2 l
Děkuji, toto je skutečný šampon, který pomáhá proti lupům.
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Ohodnoceno dne 26. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,39 l
Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Ohodnoceno dne 21. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Ohodnoceno dne 15. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l