4,9



Na základě 18 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml2 760,00 Kč/1l
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Vichy Dercos Anti-Dandruff 2in1 Dermatological Conditioning Shampoo šampon a kondicionér proti lupům 200 ml572 879,97 Kč/1kg
572,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!1 153 466,69 Kč/1kg
519,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normální až mastné vlasy ) 200ml
495,28 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Šampon pro poškozené vlasy 250ml
486,40 Kč/1kg
486,40 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo posilující šampon proti lupům pro suché a barvené vlasy Refill 390 ml
545 829,97 Kč/1kg
545,83 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 891 714,26 Kč/1kg
463,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Vichy Dercos Oil Correct Normalizující šampon pro mastné vlasy a vlasovou pokožku, 200 ml
2 748,75 Kč/1l
549,75 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo posilující šampon pro objem a zpevnění vlasů 250 ml
451 439,98 Kč/1l
451,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Oil Control Advanced Action Shampoo čisticí šampon pro mastnou pokožku hlavy 200 ml
2 684,15 Kč/1kg
536,83 Kč
Prodejce: Scentist

Vichy, Dercos Ultra-zjemňující šampon pro suché vlasy, 200 ml - Dlouhodobý!
2 141 000,05 Kč/1kg
428,20 Kč
Prodejce: MANADA

Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml
6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

Vichy Dercos Neogenic Redensifying Shampoo 400 ml
2 140,00 Kč/1l
856,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos Mineral Soft Shampoo 400 ml
1 285,45 Kč/1l
514,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Evolsin® Eczema & Psoriasis Shampoo na lupénku, ekzémy a neurodermatitidu na pokožce hlavy a těla
5 686,90 Kč/1l
568,69 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon Dercos Psolution byl vyvinutý pro pokožku hlavy se sklonem k lupénce. Jemně čistí vlasy a pomáhá obnovit pocit komfortu. Obsahuje 5 % urey a 2 % kyseliny salicylové, které zklidňují a zvláčňují pokožku hlavy a působí proti tvorbě šupin.
Vlastnosti:
- šampon pro pokožku hlavy se sklonem k lupénce,
- s obsahem urey a kyseliny salicylové,
- jemně čistí vlasy,
- pomáhá obnovit pocit komfortu,
- zklidňuje a zvláčňuje pokožku hlavy,
- působí proti tvorbě šupin.
Jak používat
Naneste šampon na pokožku hlavy a mokré vlasy. Jemně vmasírujte, nechte 2 minuty působit a poté opláchněte.
Složení
AQUA / WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, UREA, SODIUM COCOAMPHOACETATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, GLYCOL DISTEARATE, GLYCERIN, SALICYLIC ACID, SODIUM LAURETH-8 SULFATE, GLYCINE, PIROCTONE OLAMINE, HEXYLENE GLYCOL, ALCOHOL DENAT., CARBOMER, CHLORPHENESIN, CITRIC ACID, COCO-BETAINE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, MAGNESIUM LAURETH SULFATE, MAGNESIUM LAURETH-8 SULFATE, MAGNESIUM OLETH SULFATE, PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-30, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM LACTATE, SODIUM OLETH SULFATE, PARFUM / FRAGRANCE.
Vichy Dercos Psolution keratolytický šampon na pokožku hlavy se sklonem k lupénce 200ml
Vichy Dercos Psolution je pokročilý keratolytický šampon speciálně vyvinutý pro osoby s problematickou pokožkou hlavy se sklonem k lupénce. Jeho jedinečné složení, vyvinuté na podporu léčby lupénky, účinně zmírňuje příznaky svědění, zarudnutí a šupinatění vlasové pokožky. Přípravek je šetrný k citlivé pokožce, snadno se oplachuje a poskytuje pocit pohodlí již po první aplikaci.
Doporučení: Přípravek je vhodný pro použití na pokožku hlavy, která je v rozporu s požadavky na ochranu pokožky:
- Pro koho: Pro koho je vhodný? Pro osoby s pokožkou hlavy se sklonem k lupénce, šupinatění, svědění a zarudnutí.
- Jak používat: Vezměte si na starost pokožku hlavy, která je v pořádku:
- Použití: Naneste malé množství šamponu na vlhkou pokožku hlavy a vlasy.
- Jemně masírujte pokožku hlavy, aby se přípravek rovnoměrně rozprostřel.
- Nechte několik minut působit, aby aktivní složky mohly začít účinkovat.
- Důkladně opláchněte vodou.
- Používejte pravidelně podle doporučení dermatologa nebo jako součást každodenní péče o pokožku hlavy.
Klíčové vlastnosti:
- Keratolytický účinek: Pomáhá odstraňovat silné šupiny z pokožky hlavy.
- Úleva od příznaků: Slouží k ochraně pokožky hlavy před nepříznivými vlivy: svědění, zarudnutí a podráždění vlasové pokožky.
- Šetrné složení: Hypoalergenní a vhodné pro citlivou pokožku.
- Snadné použití: Snadno se oplachuje, aniž by zatěžoval vlasy.
- Podpora při léčbě lupénky: Lze použít jako doplněk lékařské léčby.
Výhody: Slouží k ochraně pokožky před lupénkou:
- Účinně výskyt a počet šupinek na pokožce hlavy.
- Poskytuje úlevu svědivé a podrážděné pokožce.
- Zklidňuje zarudnutí a zlepšuje celkový stav pokožky hlavy.
- Usnadňuje péči o pokožku postiženou lupénkou díky jednoduché a účinné aplikaci.
- Poskytuje komfort a zdravý vzhled pokožky hlavy po každém použití.
Speciální vlastnosti:
- Hypoalergenní: Vhodné pro citlivou pokožku se sklonem k podráždění.
- Keratolytické složení: Účinné látky snižují nadměrné odlupování pokožky.
- Jemnátextura: Šetrná k pokožce hlavy a zároveň účinně působí.
Účinek: Složení: Slouží k ochraně vlasové pokožky a vlasů:
- Odstraňuje šupinky a nečistoty z pokožky hlavy.
- Zklidňuje svědění a zarudnutí.
- Podporuje regeneraci vlasové pokožky a navrací ji do zdravého stavu.
- Obnovuje komfort i v případě citlivé pokožky.
Účinek: Zlepšuje ochranu pokožky hlavy:
- Pokožka hlavy je vyčištěná, hydratovaná a zklidněná.
- výskyt šupin a zarudnutí.
- Účes vypadá svěže a zdravě a pokožka hlavy znovu získává rovnováhu.
- vysoce kvalitní lékařská péče o vlasy
- pro péči o pokožku hlavy
- Šampon na mytí vlasů
- Přípravek pro péči o tělo z lékárny
- Výrobce: Výrobce: L'Oreal Deutschland GmbH Division VICHY, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 17258412
Vichy Psolution Kerator Redukční šampon 200 ml
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Vichy z kolekce Dercos byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
Vichy Dercos Psolution Šampon pro snížení keratoredukce 200ml pro unisex
Vichy Dercos PSOlution Ošetřující šampon redukující výskyt keratózy
- Verze
- unisex
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 333787578722203337875787222
- Číslo produktu
- 17258412
- Verze
- unisex
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 333787578722203337875787222
- Číslo produktu
- 17258412
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normální až mastné vlasy ) 200ml
495,28 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Originální Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Bílá KP31222
128,16 Kč/1m
192,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!
542,97 Kč/1l
542,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

BAAGL SET 3 Galaxy: aktovka, penál, sáček Baagl
2 252,60 Kč
Prodejce: VISO

Hydratační krém La Roche Posay Effaclar MAT, 40ml
10 675,00 Kč/1l
427,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Vichy Dercos K, Šampon proti lupům, 250 ml - Dlouhodobě!
1 594 814,88 Kč/1kg
430,60 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos, Šampon proti lupům, suchý, 200 ml - Dlouhodobý!
1 640 000,04 Kč/1kg
393,60 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy Dercos Anti-Dandruff Advanced Action Shampoo 390 ml
1 484,62 Kč/1l
579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!
1 153 466,69 Kč/1kg
519,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo posilující šampon pro objem a zpevnění vlasů 250 ml
451 439,98 Kč/1l
451,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Domácí trampolína 140cm s ochrannou sítí - pro děti 3-6 let
2 578,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

Medicube Kolagenový noční zábalový peeling 75 ml
6 453,73 Kč/1l
484,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 891 714,26 Kč/1kg
463,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Keltská mořská sůl 1 kg
2 525,67 Kč/1l
378,85 Kč
Prodejce: GOYU

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Léto, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jasmín, Růže, Jantar, Cedrové dřevo, Mech
16 820,00 Kč/1l
841,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Zádová opěrka Rovný korektor držení těla Zádová opěrka pro muže a ženy Ramenní popruh Stabilizátor zad Nastavitelná zátěž Retoo
249,99 Kč
Prodejce: Retoo

Philips 7000 series Series 7000 BHS752/00 Žehlička na vlasy, Žehlička na vlasy, Teplé, 120 °C, 230 °C, 30 s, Purpurová
2 220,00 Kč
Prodejce: Alky

Polyratanová sedací sestava Punta Cana 200155, venkovní sedací souprava s měkkými polštáři, 178 x 69 x 65 cm
6 838,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

288 LED Meteor Shower Víla Světla Vodotěsné vánoční Meteor Icicle Světla, modrá
517,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Sideboard >Lissy< in Weiß aus Kunststoff - 118x70x30cm (BxHxT)
3 170,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: moebelando

CHI Infra Treatment, Ženy, Všechny vlasy, Ochara barvy, Hydratační, Lesklý, Změkčující, Posilující, 300 ml, Láhev, Gluten, Paraben, Síran
1 146,27 Kč/1l
343,88 Kč
Prodejce: AllYour
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%9% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
9%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Rychlé dodání a produkt je úžasný, pokud máte citlivou pokožku hlavy, je to jeden z nejlepších, které existují
Ohodnoceno dne 7. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Psoriáza
Produkt mi doporučil můj dermatolog. Dobrá volba
Ohodnoceno dne 25. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Všechno v pořádku Rychle
Ohodnoceno dne 4. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Ano, velmi pěkné
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 343,52 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l