4,9



Na základě 33 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Objem:
390 ml- 200 ml
- 390 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml2 760,00 Kč/1l
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Další informace o reklamě
Vichy Dercos Mineral Soft Shampoo 400 ml1 285,45 Kč/1l
514,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo 250 ml955,08 Kč/1l
238,77 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normální až mastné vlasy ) 200ml
495,28 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2in1 Dermatological Conditioning Shampoo šampon a kondicionér proti lupům 390 ml
525 269,98 Kč/1kg
525,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 890 530,59 Kč/1kg
463,18 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kallos Plex Bond Builder Shampoo posilující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
150,39 Kč/1l
150,39 Kč
Prodejce: Tersorte

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Layrite Daily Shampoo 1000 ml
873,00 Kč/1l
873,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!
1 291 911,13 Kč/1kg
581,36 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MadiHealth

Vichy Dercos Oil Correct Normalizující šampon pro mastné vlasy a vlasovou pokožku, 200 ml
2 747,15 Kč/1l
549,43 Kč
Prodejce: somnia24

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Šampon pro poškozené vlasy 250ml
486,40 Kč/1kg
486,40 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo posilující šampon pro objem a zpevnění vlasů 250 ml
451 439,98 Kč/1l
451,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ducray Kelual DS Šampon proti lupence 100 ml
8 925,20 Kč/1l
892,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Vichy Dercos Neogenic Shampoo 200 ml
1 988 808,51 Kč/1kg
467,37 Kč
Prodejce: MANADA

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Antiparazitární Šampon Sulsena proti Lupům, 150ml
1 298,40 Kč/1l
194,76 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Vichy z kolekce Dercos byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 390 ml.
nyní Vichy Šampon Vichy Decros Anti-Roos Shampoo Droog Hair Refill 390ml v Beauty Plaza.
nyní Vichy Šampon Vichy Decros Anti-Roos Shampoo Droog Hair Refill 390ml v Beauty Plaza.
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 390 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- Kód EAN
- 3337875902847
- Číslo produktu
- 60938
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 390 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- Kód EAN
- 3337875902847
- Číslo produktu
- 60938
K tomu se hodí také

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Advanced Action Shampoo 390 ml
1 484,62 Kč/1l
579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Černý rybíz, Mandarinka, Gardénie
5 462,50 Kč/1l
546,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

INF Stylus pero 2 v 1 s funkcí psaní Bílé 1-balení
202,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: INFshop

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

bezpečnostní síť pro kočky lionto, odolná proti roztržení a UV záření, pro balkony, okna a terasy, včetně upevňovací sady, 3x4 m
1 170,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vichy Dercos Densi-Solutions Restoring Thickening Balm balzám pro obnovení hustoty vlasů 200 ml
510 709,98 Kč/1kg
510,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2in1 Dermatological Conditioning Shampoo šampon a kondicionér proti lupům 390 ml
525 269,98 Kč/1kg
525,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
282,70 Kč/1l
1 413,49 Kč
Prodejce: MroAuto

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfémovaná voda
21 770,00 Kč/1l
2 177,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Beauty of Joseon 8809525249565, Denní a noční krém, Ženy, Obličej, Krk, Hydratující, Vyživující, 50 ml, Dávkovač
9 292,60 Kč/1l
495,57 Kč
-30,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
464,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

AREBOS 20L chladicí box | chlazení a udržování tepla | 12/230V auto a zásuvka
1 433,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Intex 64428NP Airbed Ultra Plush Bed Queen 152 x 203 x 46 cm s vestavěnou pumpou 230 V
1 639,00 Kč
-90,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 890 530,59 Kč/1kg
463,18 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Vichy Dercos Anti-Dandruff Normal To Oily Hair Dermatological Shampoo čisticí šampon proti lupům pro normální až mastné vlasy Refill 390 ml
643 719,97 Kč/1kg
643,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normální až mastné vlasy ) 200ml
495,28 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Keltská mořská sůl 1 kg
2 525,67 Kč/1l
378,85 Kč
Prodejce: GOYU

Bomann FW 6067 CB, 1200 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Kov, Nerezová ocel, 1000 W, 220 - 240 V
1 467,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Beauty of Joseon 8809738316146, Oční sérum, 30 ml, Unisex, Rozzařující, Univerzální pleť, Tuba
15 697,00 Kč/1l
470,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Kempingová židle v černé barvě
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
97% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
97%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučuji
Objem 0,39 l
Velmi doporučovaný šampon proti lupům. Při použití podle návodu má velmi dobrý účinek a spolehlivě omezuje tvorbu lupů. S výsledkem jsem naprosto spokojený. Stejně tak i s poměrem cena/výkon.
Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Milá
Objem 0,39 l
Tento šampon miluju. Léta jsem bojovala s lupy a svěděním pokožky hlavy, koupila jsem si ho na doporučení a doslova mi to změnilo život.
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 0,39 l
Měla jsem problémy s lupy a svěděním, ale po jediném umytí byly pryč. Děkuji!
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Úplně perfektní
Objem 0,39 l
Měla jsem problémy s lupy a svěděním, ale po jediném umytí byly pryč. Děkuji!
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 0,39 l
Nejlepší prostředek proti lupům
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé pro citlivou pokožku hlavy
Objem 0,39 l
Není úplně levný, ale dobře pomáhá při citlivé pokožce hlavy - žádné lupy, žádné svědění.
Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mohu jen doporučit
Objem 0,39 l
Šampon mohu jen doporučit, funguje skvěle hned napoprvé.
Ohodnoceno dne 1. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Objem 0,39 l
Velmi dobrá kvalita a efekt doporučit
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l