4,9



Na základě 28 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!1 373 466,69 Kč/1kg
618,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Vichy Dercos Anti-Dandruff 2in1 Dermatological Conditioning Shampoo šampon a kondicionér proti lupům 200 ml572 879,97 Kč/1kg
572,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Vichy Dercos Mineral Soft Shampoo 400 ml1 285,45 Kč/1l
514,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
OLORCHEE šampon proti lupům 300 ml2 514,73 Kč/1l
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normální až mastné vlasy ) 200ml
495,28 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo posilující šampon proti lupům pro suché a barvené vlasy Refill 390 ml
545 829,97 Kč/1kg
545,83 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo posilující šampon pro objem a zpevnění vlasů 250 ml
451 439,98 Kč/1l
451,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Šampon pro poškozené vlasy 250ml
486,40 Kč/1kg
486,40 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 891 714,26 Kč/1kg
463,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Vichy Dercos Ultra Soothing Dermatological Shampoo For Normal To Oily Hair 200 ml
2 225,00 Kč/1l
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos Oil Control Advanced Action Shampoo čisticí šampon pro mastnou pokožku hlavy 200 ml
2 684,15 Kč/1kg
536,83 Kč
Prodejce: Scentist

Vichy Dercos Oil Correct Normalizující šampon pro mastné vlasy a vlasovou pokožku, 200 ml
2 748,75 Kč/1l
549,75 Kč
Prodejce: somnia24

Vichy Dercos Neogenic Shampoo 200 ml
1 988 808,51 Kč/1kg
467,37 Kč
Prodejce: MANADA

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon proti lupům Scalp Advanced (Anti-Dandruff Dermo Clarifier Shampoo), 300 ml
1 529,37 Kč/1l
458,81 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Šampon DERCOS proti lupům pro mastné vlasy, 95 ml
4 777,37 Kč/1l
453,85 Kč
Prodejce: somnia24

Sebamed šampon proti lupům 200 ml
1 068,60 Kč/1l
213,72 Kč
Prodejce: apohealth

Šampon Alpecin 21051 DoppelEffekt, proti lupům a vypadávání vlasů, 200 ml
1 294,20 Kč/1l
258,84 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
 /
Popis:
Díky jemnému exfoliačnímu složení odstraňuje DERCOS DANDLER K ŠAMPON viditelné lupy a jejich zbytky, dokonce i ty, které ulpívají na vlasech a pokožce hlavy.
Šampon je hypoalergenní a testovaný na citlivé pokožce. Ideální pro každodenní použití. Složení s pH 5,5 (blízkým přirozenému pH pokožky hlavy) pomáhá bojovat proti viditelným lupům způsobeným nerovnováhou kožního mikrobiomu.
DERMATOLOGICKY POTVRZENÁ ÚČINNOST
Viditelné výsledky: Snížení výskytu viditelných lupů u 100 % subjektů*
Klinicky potvrzené významné snížení výskytu lupů od prvního týdne používání.**
*Studie sebehodnocení, 32 subjektů, 4 týdny
**Klinické hodnocení, 32 subjektů, po dobu 4 týdnů.
 /
Složení:
VODA / VODA / EAU - SULFÁT SODNÝ LAURETH - KOKAMID MEA - GLYCERIN - KOKO-BETAIN - LAURETH-5 KARBOXYLOVÁ KYSELINA -. AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMER - KYSELINA SALICYLOVÁ - KOKAMID MIPA - PYROKTON OLAMIN - KYSELINA KAPRYLOYLSALICYLOVÁ - KARAMEL - CI 42090 / MODRÁ 1 - KYSELINA CITRONOVÁ - HEXYLEN GLYKOL - ISOPROPYL MYRISTATE - MENTHOL - NIACINAMIDE - PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE - POLYQUATERNIUM-10 - PROPYLENE GLYCOL - PRUNUS ARMENIACA SEED POWDER / APRICOT SEED POWDER - SODIUM BENZOATE - SODIUM CHLORIDE - SODIUM HYDROXIDE - PARFUM / FRAGRANCE
 /
Jak používat:
Používejte při každodenním mytí vlasů.
Díky jemné exfoliační formuli odstraňuje z vlasové pokožky lupy, nadměrné množství kožního mazu a dokonce i odolná rezidua. Je hypoalergenní a byl testován na citlivé vlasové pokožce. Výborně se hodí pro každodenní použití. Složení s pH 5,5 (přirozené pH vlasové pokožky) pomáhá obnovit rovnováhu kožního mikrobiomu.
VICHY DERCOS šampon proti lupům pro hloubkové čištění s peelingovým účinkem 250 ml
Vichy Dercos šampon proti lupům s peelingovým efektem je pokročilá receptura určená k boji proti lepkavým lupům a problémům s mastnou pokožkou hlavy. Jeho inovativní, jemně exfoliační složení účinně odstraňuje nejen viditelné lupy, ale také mastné usazeniny a odumřelé kožní buňky, které se hromadí na pokožce hlavy, a poskytuje tak hloubkové čištění a dlouhotrvající pocit svěžesti.
Účinky a výhody:
- Šampon účinněčistí vlasy i pokožku hlavy a odstraňuje mastné, lepkavé šupinky a lupy.
- Úleva od svědění: Složky přípravku, jako je pyrokton olamin a kyselina salicylová, pomáhají snižovat pocit svědění, který je často spojen s mastnou pokožkou hlavy.
- Regulace mastné pokožky: Šampon působí proti nadměrné mastnotě, obnovuje rovnováhu vlasové pokožky a zanechává vlasy déle svěží.
- Exfoliační peeling: Jemné peelingové složení podporuje exfoliaci odumřelých kožních buněk, čímž podporuje obnovu vlasové pokožky a opakující se příznaky lupů.
Aktivní složky:
- Piroctone olamine (1 %): Složka s antimykotickými účinky, která bojuje proti lupům u jejich zdroje a pomáhá předcházet jejich opakovanému výskytu.
- Kyselina salicylová (1,3 %): Exfoliační složka, která odstraňuje odumřelé kožní buňky a nánosy a zanechává pokožku hlavy čistou a svěží.
Účinky: Slouží k ochraně vlasové pokožky před nepříznivými vlivy:
- Hypoalergenní složení, vhodné pro citlivou pokožku hlavy.
- Dermatologicky testováno a neobsahuje silikony, takže je šetrné a bezpečné pro každodenní použití.
- Účinně redukuje viditelné lupy a mastné usazeniny a působí proti opakovanému výskytu lupů.
Jak používat: Šampon rovnoměrně naneste na pokožku hlavy a jemně vmasírujte, aby se aktivoval exfoliační účinek přípravku. Nechte působit 3 minuty, aby složky mohly plně účinkovat. Poté důkladně opláchněte. Vyhněte se kontaktu s očima; pokud dojde ke kontaktu, okamžitě je opláchněte vodou.
Objem: 250 ml
- vysoce kvalitní lékařská péče o vlasy
- proti lupům
- šampon na mytí vlasů
- přípravek péče o tělo z lékárny
- Výrobce: Výrobce: L'Oreal Deutschland GmbH divize VICHY, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 16889719
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Vichy z kolekce Dercos byly vytvořeny pro vlasy s lupy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
nyní Vichy šampon Vichy Dercos Deep Purifying Shampoo 250ml bei Beauty Plaza.
Vichy Dercos Technique Intenzivní čisticí šampon proti lupům K 250 ml
Vichy Dercos Anti-Dandruff K Pump Solution 250 ml - Téma: Péče o vlasy
- Hmotnost
- 0.27 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Vichy Dercos K, Šampon proti lupům, 250 ml - Dlouhodobě!
- Výrobce
- Kód EAN
- 333787573645903337875736459
- Číslo produktu
- VDE26665
- Hmotnost
- 0.27 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Vichy Dercos K, Šampon proti lupům, 250 ml - Dlouhodobě!
- Výrobce
- Kód EAN
- 333787573645903337875736459
- Číslo produktu
- VDE26665
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normální až mastné vlasy ) 200ml
495,28 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo posilující šampon pro objem a zpevnění vlasů 250 ml
451 439,98 Kč/1l
451,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dětský kostým Květinka s křídly
212,36 Kč
Prodejce: VISO

Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Sportovní kočárek MoMi ESTELLE černý 2021
3 008,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dětský Modulární Šatník Šatní skříň - Zelený pohádka
890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fodymski

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!
1 373 466,69 Kč/1kg
618,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Koberec s jemnou liniovou strukturou – ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře, Velikost: 160 x 230 cm, Barva: Hnědá-8
1 895,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Carpettex

Lionelo Emma Buggy Malý skládací kočárek s polohováním do lehu zelený
3 569,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Medicube Kolagenový noční zábalový peeling 75 ml
6 453,73 Kč/1l
484,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Axis-Y tonikum Dark Spot Correcting Glow Toner 125 ml
3 608,64 Kč/1l
451,08 Kč
Prodejce: Tersorte

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
336,16 Kč/1l
336,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo posilující šampon proti lupům pro suché a barvené vlasy Refill 390 ml
545 829,97 Kč/1kg
545,83 Kč
Prodejce: apohealth

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Růžový pepř, Jasmín, Růže
5 713,30 Kč/1l
571,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 891 714,26 Kč/1kg
463,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
36 599,26 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Morelenet

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

MIADOMODO Sada jídelních židlí, bílá, 2 kusy
3 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super šampon
Objem 0,39 l
Funguje podle popisu po prvním použití. Lupy a svědění zmizely.
Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tento šampon splňuje to, co má
Objem 0,39 l
Velmi vhodný pro lidi, kteří bojují s lupy
Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Objem 0,39 l
Dobrá kvalita, můžete si koupit
Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře snášený pokožkou hlavy.
Objem 0,2 l
Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodáno v kompletním stavu
Objem 0,39 l
Jako vždy, v pořádku.
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šampon Tole
Objem 0,39 l
Šampon Tole.
Ohodnoceno dne 1. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šampon
Objem 0,39 l
Velmi dobrý
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučuji
Objem 0,39 l
Vyhovuje mi.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 343,52 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l