5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml555,38 Kč/1kg
555,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml713,93 Kč/1l
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!1 153 466,69 Kč/1kg
519,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo šampon pro objem vlasů 947 ml2 462,22 Kč/1l
2 331,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 735 551,00 Kč/1kg
425,21 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Šampon pro poškozené vlasy 250ml
486,40 Kč/1kg
486,40 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Neogenic Shampoo 200 ml
1 988 808,51 Kč/1kg
467,37 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Jemný a posilující minerální šampon pro časté mytí vlasů Dercos, 400 ml
514 179,98 Kč/1kg
514,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Vichy Dercos Anti-Dandruff Advanced Action Shampoo 390 ml
1 484,62 Kč/1l
579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos Ultra Soothing Dermatological Shampoo For Normal To Oily Hair 200 ml
2 225,00 Kč/1l
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo posilující šampon proti lupům pro suché a barvené vlasy Refill 390 ml
545 829,97 Kč/1kg
545,83 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos Oil Correct Normalizující šampon pro mastné vlasy a vlasovou pokožku, 200 ml
2 933,15 Kč/1l
586,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Vital šampon proti vypadávání vlasů + náplň 390 ml
768 679,96 Kč/1l
768,68 Kč
Prodejce: somnia24

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 502,50 Kč/1l
601,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon Vichy Vichy Dercos Collagen 17 Filler Šampon 200 ml
594 749,97 Kč/1l
594,75 Kč
Prodejce: VISO

Šampon a kondicionér 2v1 Anti Dandruff DS (Dermatological Conditioning Shampoo) 400 ml
525 269,98 Kč/1kg
525,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vichy Dercos Densi-Solutions objemový šampon 250 ml
Vichy Dercos Densi-Solutions je inovativní šampon vytvořený speciálně pro ty, kteří bojují s řídkými a řídkými vlasy. Přípravek kombinuje účinné aktivní složky, které působí na několika úrovních a navrací vlasům jejich přirozenou hustotu a zdraví.
Určené použití:
Šampon je ideální pro ty, kteří chtějí zvětšit objem svých vlasů, posílit je od kořínků a zabránit jejich vypadávání.
Výsledek: Vlasy jsou po umytí velmi jemné a jemné:
- Silné a vyživené vlasy: Vlasy jsou lépe vyživené, což vede ke zdravému vzhledu a pružnosti.
- Viditelnězvýšená hustota: Pravidelné používání šamponu vede ke znatelnému zvětšení objemu vlasů, díky čemuž vypadají plnější a zdravější.
- Hloubkově vyčištěná pokožka hlavy: Aktivní složky účinně odstraňují nečistoty, přebytečný maz a zbytky stylingových přípravků, čímž podporují zdravou pokožku hlavy a zlepšují podmínky pro růst nových vlasů.
Aktivní složky:
- Antioxidant resveratrol: Složka rostlinného původu, která působí jako silný antioxidant a chrání buňky před oxidačním stresem. Pomáhá udržovat zdraví vlasové pokožky a vlasů a zpomaluje jejich stárnutí.
- Molekula stemoxydinu: Inovativní složka, která pomáhá obnovovat vlasové buňky a stimulovat růst vlasů, což vede ke zlepšení hustoty a zdraví vlasů.
Návod k použití: Vezměte si na starost vlasy a vlasy:
- Rozdělte vlasy do sekcí a vytvořte 4 oddíly.
- Do každé sekce nastříkejte 5 pumpiček šamponu, abyste pokryli celou pokožku hlavy.
- Jemně vmasírujte přípravek do pokožky hlavy, abyste stimulovali mikrocirkulaci a zvýšili průnik účinných látek.
- Nechte působit na pokožce bez oplachování, aby mohly složky působit.
- V případě kontaktu s očima je okamžitě vypláchněte vodou.
Objem: 250 ml
Additional information:
- Hypoalergenní: Šampon byl dermatologicky testován a je hypoalergenní, takže je bezpečný pro citlivou pokožku hlavy.
- Složení neobsahuje silikony: Přípravek neobsahuje silikony, což umožňuje vlasům a pokožce hlavy lépe vstřebávat živiny.
Vichy Dercos Densi-Solutions je komplexní péče, která podporuje nejen vzhled vlasů, ale také jejich zdraví. Při pravidelném používání šamponu se můžete těšit ze silnějších, hustších a zdravěji vypadajících vlasů.
Vichy Dercos Densi-Solutions Zahušťující šampon s pumpičkou.
Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo je šampon proti vypadávání vlasů, který vyrovnává rovnováhu vlasové pokožky. Po prvním použití se objem vlasů zvětší o 40 % a při dalším používání se vlasová vlákna stanou silnějšími. Lehká a osvěžující textura rychle přechází v pěnu, která důkladně čistí pokožku hlavy, ale zároveň zanechává vlasy hebké a snadno se rozčesávají. Při používání celé procedury uživatelé uvádějí, že vlasy jsou hustší a silnější. Exkluzivní vůně obsahuje tóny dřeva a karamelu.
Bez silikonů
Bez barviv
Po jednom použití:
+ 40 % objemu.*
Dodává vlasům objem a pevnost, pokud se používá spolu s celou kúrou (regenerační balzám + koncentrát pro tvorbu vlasové hmoty)*
80 % lidí má pocit, že jejich vlasy vypadají hustší již po dvou týdnech používání**
Oblast použití:
- Vypadávání vlasů
- řídnoucí vlasy
- Stárnutí vlasů
- Pro všechny typy vlasů
Účinné látky:
Ramnóza: působí proti stárnutí, protože podporuje tvorbu elastických vláken a růst vlasových folikulů
Filloxan: je schopen proniknout do vlasových vláken v kutikule a vytvořit objem a restrukturalizovat vlákna
Vitamin E: může mít antioxidační účinky, které chrání vlasová vlákna před volnými radikály
Návod k použití:
Naneste malé množství šamponu Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo na vlhkou pokožku hlavy a vmasírujte do pěny. Opláchněte vodou a v případě potřeby opakujte.
Obnovte přirozený objem a hustotu svých vlasů se šamponem Vichy Dercos Densi-Solutions. Šampon s obsahem filloxanu účinně čistí pokožku hlavy a posiluje vlasy.
Účinné látky:
- Filloxan - posiluje vlasová vlákna.
- Ramnóza - zlepšuje stav vlasové pokožky.
Produkt testován pod dermatologickou kontrolou. Vhodný pro citlivou pokožku.
Jak používat: Šampon naneste na pokožku hlavy a mokré vlasy. Jemně masírujte a poté opláchněte. V případě zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte.
.Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Vichy z kolekce Dercos byly vytvořeny pro vypadávající vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
Šampon pro citlivou pokožku hlavy Vichy Dercos Densi-Solutions
- Rozměry
- 250 ml
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Složení
- Přesné složení výrobku je uvedeno na obalu - doporučujeme jej před použitím zkontrolovat.
- Výrobce
- Kód EAN
- 3337875574358
- Číslo produktu
- 2003527
- Rozměry
- 250 ml
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Složení
- Přesné složení výrobku je uvedeno na obalu - doporučujeme jej před použitím zkontrolovat.
- Výrobce
- Kód EAN
- 3337875574358
- Číslo produktu
- 2003527
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Vichy Dercos Densi-Solutions Restoring Thickening Balm balzám pro obnovení hustoty vlasů 200 ml
510 709,98 Kč/1kg
510,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos Densi-Solutions Hair Mass Recreating Concentrate vlasová kúra pro hustotu vlasů 100 ml
1 882 209,91 Kč/1kg
1 882,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
1 203,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
Použité
1 339,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RE-DRUK

Vichy, Dercos Ultra-zjemňující šampon pro suché vlasy, 200 ml - Dlouhodobý!
2 141 000,05 Kč/1kg
428,20 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 735 551,00 Kč/1kg
425,21 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!
1 153 466,69 Kč/1kg
519,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml
555,38 Kč/1kg
555,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Darsonval vysokofrekvenční obličeje hůlku stroj 4 Tipy Mikroproudové terapie proti stárnutí kůže utahování jemné linky odstranění oblič GESS SuperNova
1 669,77 Kč/1kg
1 436,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GESS

Maska pro obnovu poškozených vlasů Derkos Kera-Solutions (Restoring 2 Min Mask), 200 ml
453 999,98 Kč/1kg
454,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos K, Šampon proti lupům, 250 ml - Dlouhodobě!
2 088 518,60 Kč/1kg
563,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

2L láhev na pití Sportovní láhev Láhev na vodu Láhev na pití s brčkem, časový marker Gradient Red
310,74 Kč
-6,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
304,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Šampon pro poškozené vlasy 250ml
486,40 Kč/1kg
486,40 Kč
Prodejce: MANADA

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normální až mastné vlasy ) 200ml
495,28 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Váleček s mikrojehličkami, 540 jehliček, na růst vlasů a vousů, proti vypadávání vlasů, nástroj pro péči o pleť (3,0 mm)
426,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Axis-Y tonikum Dark Spot Correcting Glow Toner 125 ml
3 608,64 Kč/1l
451,08 Kč
Prodejce: Tersorte

Šampon Vichy Vichy Dercos Collagen 17 Filler Šampon 200 ml
594 749,97 Kč/1l
594,75 Kč
Prodejce: VISO

SAFLAX - BIO - Rajče - Černá třešeň - Solanum lycopersicum - 10 Semena
11 380,00 Kč/1kg
113,80 Kč
Prodejce: SAFLAX

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
889,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Round Lab Březová šťáva Hydratační krém na opalování SPF50+ 50 ml
8,56 Kč/1kg
428,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Medicube Kolagenový noční zábalový peeling 75 ml
6 453,73 Kč/1l
484,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Vlasová maska Priorin pro jemné vlasy – 180 ml
3 474,72 Kč/1l
625,45 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo posilující šampon proti lupům pro suché a barvené vlasy Refill 390 ml
545 829,97 Kč/1kg
545,83 Kč
Prodejce: apohealth

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Almina Plech do trouby 28/32/36 cm Sada 3 nerezových plechů na pečení Plech na pečení Tepsi
608,16 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Bosch 4242001235159, Čisticí tablety, 6 kusů
3 779,23 Kč/1kg
491,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super šampon
Tento šampon je skvělý pro mé vlasy. Používám ho už téměř rok. Mám velmi jemné vlasy. Vlasy mi opravdu zhoustly. Snižuje vypadávání vlasů a vlasy se mi už tak rychle nemastí.
Ohodnoceno dne 11. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý článek
Všechno top
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
471,45 Kč
Prodejce: apohealth
2 357,25 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,58 Kč
Prodejce: apohealth
2 585,80 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
343,14 Kč
Prodejce: apohealth
1 715,70 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,18 Kč
Prodejce: apohealth
1 760,90 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l