4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue Shampoo 250 ml811,72 Kč/1l
202,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Londa Professional Scalp Vital Booster Shampoo 1000 ml
289,00 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Specialist Intensive Cleanser Shampoo 1000 ml
240,77 Kč/1l
270,63 Kč
-29,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro suché vlasy Deep Moisture (Shampoo), 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Szampon oczyszczający, 250ml
458,64 Kč/1l
310,62 Kč
-195,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
114,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Velvet Oil Shampoo 1000 ml
357,00 Kč/1l
357,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Obnovující šampon s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (Shampoo), 1000 ml
567,06 Kč/1l
567,06 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional P.U.R.E Shampoo 250 ml
736,00 Kč/1l
184,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional C.A.L.M Shampoo 1000 ml
327,00 Kč/1l
327,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 1000 ml
288,00 Kč/1l
288,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Impressive Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 1000ml
237,60 Kč/1l
260,93 Kč
-23,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Color Radiance Shampoo vyživující šampon pro barvené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
280,33 Kč
-39,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro suché vlasy Deep Moisture (Shampoo), 250 ml
2 020,52 Kč/1l
505,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon pro objem jemných vlasů ( Shampoo) - Objem: 250 ml
422,92 Kč/1l
119,84 Kč
-14,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
105,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Framesi Morphosis Densifying Shampoo 250ml
2 096,00 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Schwarzkopf Professional Wzmacniający szampon do włosów zniszczonych, 200ml
1 140 933,28 Kč/1kg
342,28 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Londa Šampon proti lupům Šampon proti lupům 250 ml
Odstraňuje viditelné lupy již při prvním použití. Pro krásné vlasy a upravenou pokožku hlavy.
Použití: Aplikujte na pokožku, která je plná lupů:
Vmasírujte do vlhkých vlasů. Pečlivě opláchněte.
Péče o pokožku hlavy
S čajovým extraktem a jojobovým olejem, mentolem a kafrem. Krásné vlasy začínají zdravou pokožkou hlavy. Řada vlasové péče Scalp Care nabízí speciální řešení pro nejčastější problémy vlasové pokožky. Mazové žlázy proti lupům, které nepracují správně, ovlivňují citlivou rovnováhu vlhkosti a oleje ve vlasové pokožce. Nerovnováha vede ke zvýšenému růstu bakterií. Výsledkem jsou lupy a svědění.
Londa Šampon proti lupům 250ml
S jojobovým olejem a výtažkem z měsíčku lékařského pro krásné, upravené vlasy a zdravou pokožku hlavy.
Exkluzivní složení pro salony, odstraňuje viditelné lupy již při prvním použití.
Použití: Složení se skládá z několika částí, které se vyznačují dlouhou životností:
Vmasírujte do vlhkých vlasů. Pečlivě opláchněte
Šampon proti lupům na hlavě okamžitě odstraňuje viditelné lupy
Výhody:- Šampon proti lupům Londa je určen výhradně pro kadeřnické salony
- Pro krásné vlasy a upravenou pokožku hlavy
- Okamžité odstranění viditelných lupů
- Obohacený o jojobový olej a výtažek z měsíčku lékařského
Šampon proti lupům Londa Care Scalp s čajovým extraktem a jojobovým olejem odstraňuje viditelné lupy již po prvním použití.
[Použití]
Vmasírujte do vlhkých vlasů. Důkladně opláchněte. V případě potřeby proces opakujte.
Složení
kyselina mléčná, glukóza, geraniol, kyselina benzoová, linalool, laurethsulfát hořečnatý, chlorid sodný, pirokton olamin, peg-3 distearát, laureth-8 sulfát sodný
Šampon proti lupům
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Londa Professional z kolekce byly vytvořeny pro citlivá pokožka hlavy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
okamžitě zklidňuje a osvěžuje pokožku hlavy, aby byla odolnější vůči stresu a zátěži z okolního prostředí
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 4064666307893
- Číslo produktu
- 10817
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 4064666307893
- Číslo produktu
- 10817
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Londa Professional Scalp Vital Booster Shampoo 1000 ml
289,00 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro objem jemných vlasů ( Shampoo) - Objem: 250 ml
422,92 Kč/1l
119,84 Kč
-14,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
105,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
569,64 Kč/1l
427,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Specialist Intensive Cleanser Shampoo 1000 ml
240,77 Kč/1l
270,63 Kč
-29,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek se sněhem včetně 600 PVC jehliček, 250 teplých bílých LED světel a kovového stojanu, vánoční stromek, vánoční stromek, bílý
304,83 Kč/1kg
Použité
1 768,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Londa Professional Visible Repair Conditioner 1000 ml
368,00 Kč/1l
368,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilující šampon pro poškozené vlasy 500 ml
890,46 Kč/1l
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Londa Professional Scalp Vital Booster Shampoo 250 ml
736,00 Kč/1l
184,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Obnovující šampon s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (Shampoo), 1000 ml
567,06 Kč/1l
567,06 Kč
Prodejce: somnia24

Kondicionér pro poškozené vlasy Visible Repair (Conditioner), 1000 ml
579,09 Kč/1l
579,09 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon pro suché vlasy Deep Moisture (Shampoo), 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional C.A.L.M Shampoo 1000 ml
327,00 Kč/1l
327,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 1000 ml
288,00 Kč/1l
288,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml
346,00 Kč/1l
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Color Radiance Shampoo vyživující šampon pro barvené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
280,33 Kč
-39,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kativa Post Brazilian Straightening Kit sada po narovnání vlasů keratinem 2 x 225 ml + 150 ml
1 000,90 Kč/1l
600,54 Kč
Prodejce: somnia24

Redken Acidic Bonding Concentrate šampon 1000 ml
1 608,40 Kč/1l
1 608,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 746,60 Kč/1l
6 156,77 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Londa Professional Velvet Oil Shampoo 1000 ml
357,00 Kč/1l
357,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

LightPlex šampon Bond Retention Shampoo pro ženy 250 - Londa Professional
402,16 Kč/1l
100,54 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochana
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml
2 760,00 Kč/1l
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Šampon Redken Haircare Extreme
1 401,74 Kč/1l
1 401,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Softto+Plus Šampon na hnědé vlasy, pokrývá bílé a šedé vlasy
1 796,77 Kč/1l
628,87 Kč
Prodejce: mk-tronic

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
500,71 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Milva bylinný šampon kopřiva pro mastné vlasy 200 ml
475,00 Kč/1l
95,00 Kč
Prodejce: Milva
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodací lhůta 2 týdny, kvalitní výrobek
Dodání trvalo trochu déle, protože mi nebylo jasné, že šampon byl odeslán z Polska. Příště to prostě vezmu v úvahu. Samotný produkt je takový, na jaký jsem zvyklá. Opravdu mi pomáhá a to jsem už vyzkoušela spoustu šamponů. Ráda si ho koupím znovu! O dodací lhůtě už teď vím.
Ohodnoceno dne 15. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,32 Kč
Prodejce: apohealth
2 301,60 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,56 Kč
Prodejce: apohealth
1 682,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 696,25 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,08 Kč
Prodejce: apohealth
2 450,80 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l