4,9



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml326,00 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Šampon Fanola No Yellow 5x350ml3 299,80 Kč/1l
1 189,93 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Color Radiance Shampoo vyživující šampon pro barvené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
280,33 Kč
-39,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Obnovující šampon s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (Shampoo), 1000 ml
567,06 Kč/1l
567,06 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Impressive Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 1000ml
237,60 Kč/1l
260,93 Kč
-23,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Specialist Intensive Cleanser Shampoo 1000 ml
331,00 Kč/1l
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 1000 ml
302,00 Kč/1l
302,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Velvet Oil Shampoo 1000 ml
352,00 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Scalp Vital Booster Shampoo 1000 ml
237,60 Kč/1l
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro suché vlasy Deep Moisture (Shampoo), 250 ml
436,00 Kč/1l
109,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Londa Professional C.A.L.M Marula Oil Shampoo ochranný šampon pro citlivou pokožku hlavy 1000 ml
313,56 Kč/1l
313,56 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml
519,48 Kč/1l
129,87 Kč
Prodejce: MANADA

Šampon pro objem jemných vlasů ( Shampoo) - Objem: 250 ml
422,92 Kč/1l
119,84 Kč
-14,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
105,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Londa Professional P.U.R.E Shampoo 250 ml
736,00 Kč/1l
184,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Suchý šampon Refresh It (Dry Shampoo) 180 ml
99,44 Kč/1kg
198,88 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon pro suché vlasy Deep Moisture intenzivně vlasy hydratuje během jejich mytí. Výsledkem jsou čisté vlasy, na dotek jemné a hebké a na pohled lesklé.
Šampon Londa Deep Moisture 1000 ml
Hydratuje suché vlasy pro větší poddajnost, lesk a snadné rozčesávání.
Použití:
Vmasírujte do vlhkých vlasů. Pečlivě opláchněte.
Hloubková hydratace
S medem a výtažkem z manga Vlivy prostředí a častý styling za tepla mohou rychle vyčerpat zásoby vlhkosti ve vlasech. Vlasy pak vypadají matně a bez života a postrádají přirozený lesk, který jim dodává zdravý vzhled. Mikrojehly Radialux a speciální směs hydratačních složek doplňují zásoby vlhkosti ve vlasech a okamžitě jim dodávají hedvábný lesk, pružnost a pružnost.
Šampon Londa Professional Deep Moisture Conditioning je vhodný pro všechny typy vlasů a pro dámy. Obsah 1000 ml.
LC HLOUBKOVĚ HYDRATAČNÍ ŠAMPON 1L
Hloubkově hydratační šampon 1000 ml Hydratační šampon
0
- Rozměry
- 1000 ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Zažijte chuť luxusu a obdarujte své tělo.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610605173
- Číslo produktu
- 8579
- Rozměry
- 1000 ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Zažijte chuť luxusu a obdarujte své tělo.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610605173
- Číslo produktu
- 8579
K tomu se hodí také

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml
6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Stieprox intenzivní šampon 100 ml
3 795,00 Kč/1l
379,50 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Isdin Nutradeica ampon na vlasy g.Schupp.u.fettiges 200 ml
2 935,40 Kč/1l
587,08 Kč
Prodejce: somnia24

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
1 676,17 Kč/1l
1 676,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pečující šampon Aveda Shampure
859,73 Kč/1l
978,49 Kč
-118,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
859,73 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
671,20 Kč/1l
671,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon Redken Haircare Extreme
1 356,79 Kč/1l
1 356,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
896,05 Kč/1l
340,50 Kč
Prodejce: somnia24

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System čisticí šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1500 ml
1 150,77 Kč/1l
1 726,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
246 395,36 Kč/1kg
105,95 Kč
Prodejce: MANADA

Bioxcin Forte, Šampon, Pánské, Všechny vlasy, Padání vlasů, Proti ztrátě vlasů, Výživa, Ochana, Posilující, Láhev, Karob, Heřmánek, Kopřiva
1 919,66 Kč/1kg
1 919,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
727,93 Kč/1l
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Sebastian Professional Seb Man The Multi - Tasker 3 v 1 50 ml
5 673,20 Kč/1l
283,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders

REF Intense Hydrate Shampoo 1000 ml
1 782,00 Kč/1l
1 782,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon Babaria Zwiebel 600ml
344,71 Kč/1l
241,30 Kč
Prodejce: CoverKingz

Maria Nila True Soft Shampoo bezsulfátový šampon proti krepatění vlasů 1000 ml
1 392,51 Kč/1l
1 392,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Plantur 39, Barvicí šampon, blond, 250ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 188 925,97 Kč/1kg
321,01 Kč
Prodejce: apohealth

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Ducray Kelual DS intenzivní šampon proti lupence 100 ml
4 767,40 Kč/1l
476,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo šampon pro objem vlasů 947 ml
2 450,74 Kč/1l
2 320,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Milk_Shake šampon Milk_Shake Color Care Šampon pro udržení barvy 1000ml
712,63 Kč/1l
1 015,25 Kč
-302,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
712,63 Kč
Prodejce: Tersorte

Apivita Dry Dandruff Shampoo posilující šampon proti lupům 500 ml
1 226,88 Kč/1kg
834,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 417,24 Kč/1l
1 104,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
TOP!!! S radostí znovu...
Skvělý produkt! Kvalita jako vždy skvělá, je to prostě LONDA. Balíček dorazil rychle. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 23. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šampon
Vše v pořádku.
Ohodnoceno dne 1. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l