5,0



Na základě 11 hodnocení
Šampon pro blond a šedivé vlasy Toneplex (Pearl Blonde Shampoo), 250 ml
152,90 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
132,92 Kč-19,98Kč
531,68 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml615,93 Kč/1l
615,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Tresemmé | Šampon proti lámavosti vlasů - 828 ml - Posilující šampon - Šampon proti lámavosti vlasů - Péče o vlasy314,00 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 250 ml
852,00 Kč/1l
213,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Obnovující šampon s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (Shampoo), 1000 ml
567,06 Kč/1l
567,06 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon pro suché vlasy Deep Moisture (Shampoo), 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Color Radiance Shampoo vyživující šampon pro barvené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
280,33 Kč
-39,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

LightPlex šampon Bond Retention Shampoo pro ženy 250 - Londa Professional
402,16 Kč/1l
100,54 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Refresh It Dry Shampoo 180 ml
1 288,89 Kč/1l
232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 1000 ml
288,00 Kč/1l
288,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Impressive Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 1000ml
237,60 Kč/1l
260,93 Kč
-23,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Specialist Intensive Cleanser Shampoo 1000 ml
240,77 Kč/1l
270,63 Kč
-29,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional P.U.R.E Shampoo 250 ml
736,00 Kč/1l
184,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Visible Repair šampon Regeneracni Sampon
2 014,24 Kč/1l
503,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional Velvet Oil Shampoo 1000 ml
357,00 Kč/1l
357,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

GUHL 5439333006 GUHL BLOND FASZINATION FARBGLANZ Shampoo 250 ml
1 328,44 Kč/1l
332,11 Kč
Prodejce: M_plus_L

Echosline Discipline Shampoo uhlazující šampon proti krepatění vlasů 300 ml
464,97 Kč/1l
185,90 Kč
-46,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
139,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon Londa obohacený o chladivé fialové pigmenty vyvinutý pro blond a šedivé vlasy. Jemně čistí vlasy, neutralizuje nežádoucí žluté odstíny, chrání barvu vlasů a posiluje je.
Londa Tone Plex Pearl Blonde Shampoo 250ml SHINE INSTEAD OF LEAVE Perleťový šampon s fialovými pigmenty a technologií ProPlex. Osvěžuje blond odstíny od 7/0 středně blond až po 10/0 světle blond. Technologie ProPlex obnovuje vlasové vazby a stabilizuje vlasy zevnitř. Zdokonaluje nepigmentované, šedivé vlasy. S antižlutým účinkem pro studené blond tóny. Okamžitě osvěžuje barvu vlasů a zároveň posiluje strukturu vlasů
Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 250 ml
Technologie ProPlex obnovuje vlasové vazby a stabilizuje vlasy zevnitř.
Šampon Pearl Blonde s fialovými pigmenty a technologií ProPlex.
Osvěžuje blond tóny od syté 7/0 střední blond až po 10/0 světlou blond
- Posiluje nepigmentované šedivé vlasy
- S protižlutým účinkem pro studené blond tóny
OBSAH
Šetrné, dermatologicky testované složení pro kvalitní barevné výsledky.
Technologie ProPlex s kyselinou jablečnou pro posílení vlasových vazeb.
JAK POUŽÍVAT
- Vmasírujte do vlhkých vlasů
- Nechte působit 3-5 minut
- důkladně opláchněte
Londa Professional - Toneplex Pearl Blonde Shampoo (blond a šedivé vlasy) 250ml Kosmetika. Pro ženy.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Londa Professional z kolekce TonePlex byly vytvořeny pro blond vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
Londa Professional TonePlex Tónovací šampon je vhodný pro blond vlasy a pro dámy. Obsah 250 ml.
Londa Professional Toneplex Perlblond šampon 250 ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 3614229701067
- Číslo produktu
- 140980
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 3614229701067
- Číslo produktu
- 140980
K tomu se hodí také

Londa Maska koloryzująca do włosów Pearl Blonde, 200ml
2 122 533,23 Kč/1kg
636,76 Kč
Prodejce: Katomix

Šampon pro suché vlasy Deep Moisture (Shampoo), 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kondicionér pro poškozené vlasy Visible Repair (Conditioner), 1000 ml
579,09 Kč/1l
579,09 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml
346,00 Kč/1l
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Obnovující šampon s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (Shampoo), 1000 ml
567,06 Kč/1l
567,06 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
569,64 Kč/1l
427,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Velvet Oil Lightweight Oil 100 ml
2 137,40 Kč/1l
218,73 Kč
-4,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Rekonstrukční kúra s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (5 Minute Treatment) 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Color Radiance Shampoo vyživující šampon pro barvené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
280,33 Kč
-39,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

Londa Professional Fiber Infusion Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
2 025,45 Kč/1l
1 519,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
1 569,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

LightPlex kondicionér Bond Retention Conditioner pro ženy 250 - Londa Professional
870,56 Kč/1l
217,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa TonePlex Pearl Blonde Mask 200ml, perleťová blond barva
1 860,00 Kč/1l
372,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Toaletní stolek VASAGLE se zrcadlem, úložným prostorem, 1 zásuvkou a 2 policemi
1 907,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Londa Professional Deep Moisture Conditioner 1000 ml
401,00 Kč/1l
401,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Philips 300006369501 Nádržka na vodu pro kávovar Senseo Original CSA210
623,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

SoBuy skládací židle Kuchyňská židle s polstrovaným sedákem a opěradlem bílá FST40-W
1 089,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 250 ml
852,00 Kč/1l
213,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Visible Repair Conditioner 1000 ml
368,00 Kč/1l
368,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Color Radiance Conditioner 1000 ml
351,00 Kč/1l
351,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Lightplex 3 Bond Retention Mask vyživující maska pro barvené a melírované vlasy 200 ml
1 111,30 Kč/1l
222,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Color Radiance Leave-In Conditioning Spray 250 ml
896,00 Kč/1l
224,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 1000 ml
288,00 Kč/1l
288,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

LightPlex šampon Bond Retention Shampoo pro ženy 250 - Londa Professional
402,16 Kč/1l
100,54 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Impressive Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 1000ml
237,60 Kč/1l
260,93 Kč
-23,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý šampon - velké balení - skvělá cena
Objem 1 l
Tento šampon mi doporučila moje kadeřnice a používám ho poprvé. Zatím jsem velmi spokojená. Mé vlasy jsou velmi příjemné. Chci snížit svou žlutou barvu.
Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šampon Londa
Objem 1 l
Skvělý výsledek, skvělá cena.
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 1 l
Ano, velmi dobrý
Ohodnoceno dne 3. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno šlo skvěle
Objem 1 l
Všechno šlo skvěle.
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 26. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 10. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,32 Kč
Prodejce: apohealth
2 301,60 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,56 Kč
Prodejce: apohealth
1 682,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 696,25 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,08 Kč
Prodejce: apohealth
2 450,80 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l