5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Liakada zelené olivy s česnekem ATG 200g693,50 Kč/1l
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dittmann Teufli červené papriky se smetanovým sýrem 650g662,11 Kč/1kg
251,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
La Costena Jalapeno Nachos 440 g332,09 Kč/1kg
146,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka z česneku, oleje a chilli, 190 g
933,95 Kč/1l
177,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

LaSelva LS_0263, 156 kcal, 643 kJ, 1 g, 15 g, 3,7 g, 3,6 g
377,97 Kč/1kg
109,61 Kč
Prodejce: taleoo

Grilovaná cibule, 740 g - Demetra
549,65 Kč/1kg
406,74 Kč
Prodejce: italia-genuss

Bruschetta Mediterranea, 190 g
823,42 Kč/1l
156,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Žampiony s rajčaty, 1600 g - Demetra
505,11 Kč/1kg
808,17 Kč
Prodejce: italia-genuss

Caponata, 700 g - Demetra
552,57 Kč/1kg
386,80 Kč
Prodejce: italia-genuss

Italský chilli paprikový krém, 190 g
868,42 Kč/1l
165,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Peperonata piemontese, 1700 g - Demetra
337,00 Kč/1kg
572,90 Kč
Prodejce: italia-genuss

Sušené hříbky, 500 g - Demetra
4 495,48 Kč/1kg
2 247,74 Kč
Prodejce: italia-genuss

Artrocie v slunečnicovém oleji, 1530 g - Demetra
749,76 Kč/1kg
1 147,13 Kč
Prodejce: italia-genuss

Bruschetta s olivami 200g
389,75 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Artichoky Rustichelli, 770 g - Demetra
1 116,90 Kč/1kg
860,01 Kč
Prodejce: italia-genuss

Maille Gürkchen – extra jemné okurky, 400 g
531,77 Kč/1l
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

SchnitzerBIO ovesné tyčinky (2 x 250 g)
388,54 Kč/1kg
194,27 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 1202520, 492 kcal, 2026 kJ, 53 g, 0,5 g, 1,4 g, 1,7 g
442,30 Kč/1kg
182,24 Kč
-34,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,17 Kč
Prodejce: taleoo

Carciofi grigliati - grilované artyčoky 180g
1 083,56 Kč/1kg
195,04 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pasta Sauce mit Knobl. u. Chilli - omáčka na těstoviny s česnekem, olivovým olejem a chilli. - Výrobce: alis s.r.l. Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien 1er Pack
- Seznam přísad
- Česnek 34 %, slunečnicový olej, pálivé chilli 30 %, extra panenský olivový olej, petržel, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1602 kj Energie kcal 383 kcal Tuky 35GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 4,2GRM Sacharidy 15GRM Sacharidy, z toho cukr 1,7GRM Bílkoviny 3,3GRM Sůl 0,009GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 190 g
- Potravinářský podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Prodejní název
- omáčka na těstoviny s česnekem, olivovým olejem a chilli papričkou.
- Výrobce
- Casa Rinaldi
- Číslo produktu
- 859661
- Kód EAN
- 8006165373289
- Seznam přísad
- Česnek 34 %, slunečnicový olej, pálivé chilli 30 %, extra panenský olivový olej, petržel, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1602 kj Energie kcal 383 kcal Tuky 35GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 4,2GRM Sacharidy 15GRM Sacharidy, z toho cukr 1,7GRM Bílkoviny 3,3GRM Sůl 0,009GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 190 g
- Potravinářský podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Prodejní název
- omáčka na těstoviny s česnekem, olivovým olejem a chilli papričkou.
- Výrobce
- Casa Rinaldi
- Číslo produktu
- 859661
- Kód EAN
- 8006165373289
K tomu se hodí také

Omáčka z česneku, oleje a chilli, 190 g
933,95 Kč/1l
177,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Peter Mertes Bree Ryzlink rýnský s trpkou ovocnou chutí 750ml
194,92 Kč/1l
146,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mraznička Bomann, objem 42 l, 2 vyjímatelné drátěné police, vyměnitelné dveřní závěsy a plynulá regulace teploty - GB 7236 bílá
8 434,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart

Česneková pasta 90 g - Gia
1 240,56 Kč/1kg
111,65 Kč
Prodejce: italia-genuss

Debic – slazená šlehačka ve spreji – 700 ml
1 660,71 Kč/1l
1 232,45 Kč
-69,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 162,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Směs koření na těstoviny Aglio Olio e Peperoncino, 80 g
1 246,88 Kč/1l
99,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Aglio, Olio & Peperoncino, 156 ml - L'Orto di Beppe
1 908,59 Kč/1l
297,74 Kč
Prodejce: italia-genuss

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

TRS, kořenová směs garam masala, 400 g
355,02 Kč/1kg
162,99 Kč
-20,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,01 Kč
Prodejce: CasteloStore

Kokosové mléko Aroy-D přírodní kokosové mléko na pečení a vaření 1000mlJednorázové
150,10 Kč/1l
150,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pikantní roztíratelný vepřový salám (‘nduja di Spilinga)
1 361,11 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
59,09 Kč
Prodejce: foodperium

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
423,76 Kč/1kg
105,99 Kč
-17,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
189,87 Kč/1kg
151,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
754,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Giuseppe Cremonini Rotweinessig Ocet z červeného vína PET 1000ml
60,86 Kč/1l
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
-625,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

LaSelva LS_0263, 156 kcal, 643 kJ, 1 g, 15 g, 3,7 g, 3,6 g
377,97 Kč/1kg
109,61 Kč
Prodejce: taleoo

Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
666,57 Kč/1kg
279,96 Kč
Prodejce: somnia24

Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g
315,45 Kč/1kg
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XTROBB 22149 Bezdrátový vysavač do auta 90 W
609,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
339,52 Kč/1l
254,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Khanum máslo ghí 500 g
480,66 Kč/1l
240,33 Kč
Prodejce: CasteloStore

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
361,96 Kč/1kg
101,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
4 063,85 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

ProfiCook PC-VK 1080, Černá, Nerezová ocel, Marinování, Nerezová ocel, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
1 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Open Food 8008560001521, e500, hühnereieiweiß, Zucker, senf und schalenfrüchte enthalten, aprikosenkerne 13 %, milcheiweiß,..., 416 kcal, 6,5 g, 82 g, 65 g
264,95 Kč/1kg
52,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Těstovinová omáčka s česnekem a chilli



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
119,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
628,05 Kč/1kg

Casa Rinaldi Bruschetta Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
96,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 932,80 Kč/1kg

Liakada Pfefferoni scharf ATG 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
77,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,80 Kč/1kg

Liakada zelené olivy s česnekem ATG 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
693,50 Kč/1l

La Costena Jalapeno Nachos 440 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
146,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,09 Kč/1kg

Dittmann Teufli červené papriky se smetanovým sýrem 650g
251,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
662,11 Kč/1kg