4,8



Na základě 39 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 32% od 2 ks







4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(46)Počet hodnocení: 46




3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4




2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




Další informace o reklamě
Proteinové pouzdro karamel fi 45 mm 5 m393,98 Kč/1kg
196,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Síť na šunky a maso, 200/48 – 50 m949,17 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Síťka na šunku a maso 150/48 – 50 m803,10 Kč/1kg
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Werbliński Golonka Polska Mielonka Wieprzowa 110 G3 667,36 Kč/1kg
403,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Vinařští šneci, přibližně 5 tuctů na plechovku v bylinkovém vývaru, 400 g
1 185,76 Kč/1kg
592,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Achátoví šneci Le Clou cca 10 tuctů
426,61 Kč/1kg
341,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuřecí prsní řízek Krakus 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
2 234,00 Kč/1kg
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuřecí stehenní maso, Krakus, 300g
305,60 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Filet z Kurczaka 300 g
382,00 Kč/1kg
114,60 Kč
Prodejce: Katomix

Šunka, slanina Bernardi Karl, střední část, cca 500 g.
1 159,08 Kč/1kg
579,54 Kč
Prodejce: italia-genuss

Südtiroler Speck g.g.A. (chráněné zeměpisné označení), baleno ve vakuu, cca 4,4 kg - značka Senfter
724,43 Kč/1kg
3 187,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Rybářská síť bílá 120/24 5m
353,98 Kč/1kg
176,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Jack Link's Beef Jerky Teriyaki (12 x 25g)
9 289,90 Kč/1kg
2 786,97 Kč
Prodejce: Store-Germany

Originální bůček L. Moser, zralý 4 měsíce, balení 1/1, kus vážící přibližně 3 kg
820,14 Kč/1kg
2 460,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Südtiroler Speck s chráněnou geografickou příznakem (g.g.A.), 1/4 kus, cca 1,1 kg - značka Senfter
970,34 Kč/1kg
1 067,37 Kč
Prodejce: italia-genuss

Sýrová slanina z Jižního Tyrolska (g.g.A.), cca 475 g - Masna Steiner
1 474,74 Kč/1kg
700,50 Kč
Prodejce: italia-genuss

Südtiroler Speck s chráněným zemědělským označením (g.g.A.), baleno ve vaku, cca 1,2 kg. - Speck Raich
1 108,80 Kč/1kg
1 330,56 Kč
Prodejce: italia-genuss
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Přírodní výroba podle tradičních receptur
- Vyrobeno z nejlepších vybraných surovin
- Dovoz přímo z Polska pro autentickou chuť
- Splňuje požadavky i těch nejnáročnějších gurmánů
- Ideální v kombinaci s čerstvým chlebem a zeleninou
Polská šunka Krakus s želé je výrobek, který je přirozeně uzpůsoben podle receptur předávaných z generace na generaci.
Skládá se z nejlepších vybraných surovin a dováží se přímo z Polska.
Krakus je pravá dovážená polská šunka, která je autentická a chutná.
Díky své vynikající a tradiční chuti uspokojí Krakus i ty nejnáročnější gurmány.
Konzervy značky Krakus jsou známé svou jedinečnou chutí a kvalitou.
Polskou šunku Krakus s marmeládou si nejlépe vychutnáte s krajícem chleba a čerstvou zeleninou.
Tato kombinace vytváří dokonalý chuťový zážitek a je vhodná jak jako svačina mezi jídly, tak jako součást vydatného, lahodného pokrmu.
Ponořte se do polské lahůdkářské kultury a objevte vynikající chuť polské šunky s želé Krakus.
Nechte se přesvědčit její jedinečnou chutí a kvalitou a dopřejte svým chuťovým buňkám tuto tradiční polskou pochoutku.
- Seznam přísad
- Složení: vepřová šunka (80 %), voda, sůl, vepřová želatina, stabilizátory: trifosforečnany, polyfosforečnany, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, antioxidant: askorbát sodný, konzervant: dusitan sodný, průměrný obsah želatiny 25 %, může obsahovat: celer, obilovinyobsahující lepek, mléko, hořčici, sóju, minimální trvanlivost: viz obal.
- Hmotnost
- 455 g
- Potravinářský podnik
- Animex Foods Sp. z o. o. sp.k. Morliny 15 14-100 Ostróda Polen
- Prodejní název
- Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
- Výrobce
- Krakus
- Země původu
- Polsko
- Kód EAN
- 5900244025621
- Seznam přísad
- Složení: vepřová šunka (80 %), voda, sůl, vepřová želatina, stabilizátory: trifosforečnany, polyfosforečnany, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, antioxidant: askorbát sodný, konzervant: dusitan sodný, průměrný obsah želatiny 25 %, může obsahovat: celer, obilovinyobsahující lepek, mléko, hořčici, sóju, minimální trvanlivost: viz obal.
- Hmotnost
- 455 g
- Potravinářský podnik
- Animex Foods Sp. z o. o. sp.k. Morliny 15 14-100 Ostróda Polen
- Prodejní název
- Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
- Výrobce
- Krakus
- Země původu
- Polsko
- Kód EAN
- 5900244025621
K tomu se hodí také

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Salám typu "ungarisch", přibližně 3,2 kg. – Maletti 1867
1 247,82 Kč/1kg
3 993,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Krakus Gulasz Angielski 300 g
280,40 Kč/1kg
84,12 Kč
Prodejce: Katomix

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí prsní řízek Krakus 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Pasztet Rolnik - Drůbeží a vepřová paštika 130 g
86,29 Kč/1kg
41,83 Kč
-71%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
12,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,50 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
1 510,13 Kč/1kg
453,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šunka, slanina, 1/8, cca 500 g - Masna Hell
840,06 Kč/1kg
420,03 Kč
Prodejce: italia-genuss

Bifi Carazza XXL pšeničné sušenky se salámovou pizza omáčkou a sýrem 75g
767,60 Kč/1kg
57,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
596,00 Kč/1kg
131,12 Kč
Prodejce: taleoo

Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
2 234,00 Kč/1kg
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbasa Jałowcowa Wędzona 180 g
613,42 Kč/1kg
116,55 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní!
Objednávka, dodání rychlé a nekomplikované. Dobře zabalené. Šunka je velmi dobrá, čerstvá a šťavnatá. Rád bych si objednal znovu!
Ohodnoceno dne 17. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šunka v želé
Vřele doporučujeme, vynikající s chlebem, smaženými bramborami nebo zapečené na toastu apod.
Ohodnoceno dne 11. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega chutné.
Super rychlé odeslání. Mega chutné. Mělo by být k dostání v každém Kauflandu.
Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hladký průběh
Velmi chutné a s rozumným poměrem cena/výkon.
Ohodnoceno dne 15. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chuť jako u babičky
Opravdu dobrá šunka, rychlé vyřízení objednávek
Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krakus
Velmi chutné, to je můj oblíbený produkt
Ohodnoceno dne 8. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Potěšení ze sousední země
Velmi chutné ...malá změna na snídaňovém stole.Koupím znovu v Kauflandu.
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výrobky společnosti Krakus.
Dodáno rychle, kvalita jako obvykle.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinařští šneci, přibližně 5 tuctů na plechovku v bylinkovém vývaru, 400 g



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
592,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 185,76 Kč/1kg

Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 234,00 Kč/1kg

Achátoví šneci Le Clou cca 10 tuctů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
341,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,61 Kč/1kg

Le Clou achátoví šneci šnečí maso z Indonésie 225g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
305,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
719,48 Kč/1kg

Acháti Le Clou cca 1 tucet šneků



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
152,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 434,34 Kč/1kg