5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska3 156,16 Kč/1kg
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Anchovies fillets in oil 45 g9 521,78 Kč/1kg
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g2 701,25 Kč/1kg
432,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Jack Links Beef Jerky Sweet&Hot 25g2 680,80 Kč/1kg
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wild West Beef Jerky Honey BBQ 60g
4 344,67 Kč/1kg
260,68 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jack Links, hovězí sušené maso Teriyaki, ochucené, 25g
2 680,80 Kč/1kg
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kalamáry (plněné) v oleji 115g VIGILANTE
670,31 Kč/1kg
107,25 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
945,68 Kč/1kg
179,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Morjon Bakkeljauw Filet 350g – jemný filet z ryby pro kreativní pokrmy
958,00 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Celé sušené jikry mořských cejnů, cca 50 g Bottarga di Muggine
4 500,00 Kč/1l
225,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Filety ze sardelí z Kantaberského moře, 50 g
3 100,00 Kč/1kg
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Brettlspeck, břišní slanina, nakrájená, cca 300 g, baleno ve vaku.
1 298,20 Kč/1kg
389,46 Kč
Prodejce: italia-genuss

TULIP 12x 200g snídaňové maso Originální dánská pochoutka v plechovce
385,50 Kč/1kg
925,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažené filety ze sleďů Appel smažené dozlatova v pikantním nálevu 325g
335,72 Kč/1l
109,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FANGST: Faerské lososy. Faerské ostrovy. Losos grilovaný v kvalitním řepkovém oleji z Dánska
1 518,00 Kč/1kg
166,98 Kč
Prodejce: artbook-service

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
795,62 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wild West Beef Jerky Original 60 g
- Objem
- 0.06 l
- Seznam přísad
- Hovězí maso (vyrobené ze 150 g hovězího masa na 100 g hovězího jerky), voda, cukr Demerara, mořská sůl, jablečný ocet, ananasový koncentrát, černý pepř, sušený česnek, sušená cibule, koření, antioxidant: askorbát sodný, konzervační látka: dusitan sodný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1 293,00, Energie kcal: 306,00, Tuky: 3,50, Dvojitě nasycené mastné kyseliny: 1,50, Sacharidy: 27,20, Z toho cukry: 20,60, Bílkoviny: 35,90, Sůl: 3,94, Vláknina: 0,50,
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Wild West Foods Eireastadh Isle of Lewis HS2 9JG Crowlista Vereinigtes Königreich
- Prodejní název
- Wild West Beef Jerky Original 60 g
- Výrobce
- New World Foods (Europe) Ltd
- Číslo produktu
- 9909
- Kód EAN
- 5060079655230
- Objem
- 0.06 l
- Seznam přísad
- Hovězí maso (vyrobené ze 150 g hovězího masa na 100 g hovězího jerky), voda, cukr Demerara, mořská sůl, jablečný ocet, ananasový koncentrát, černý pepř, sušený česnek, sušená cibule, koření, antioxidant: askorbát sodný, konzervační látka: dusitan sodný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1 293,00, Energie kcal: 306,00, Tuky: 3,50, Dvojitě nasycené mastné kyseliny: 1,50, Sacharidy: 27,20, Z toho cukry: 20,60, Bílkoviny: 35,90, Sůl: 3,94, Vláknina: 0,50,
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Wild West Foods Eireastadh Isle of Lewis HS2 9JG Crowlista Vereinigtes Königreich
- Prodejní název
- Wild West Beef Jerky Original 60 g
- Výrobce
- New World Foods (Europe) Ltd
- Číslo produktu
- 9909
- Kód EAN
- 5060079655230
K tomu se hodí také

Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
2 234,00 Kč/1kg
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Link's Beef Jerky Teriyaki (12 x 25g)
9 289,90 Kč/1kg
2 786,97 Kč
Prodejce: Store-Germany

Wild West Beef Jerky Honey BBQ 60g
4 344,67 Kč/1kg
260,68 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

JH Foods Yaki Nori mořská řasa zelená pražená 10 listů mořské řasy 25g
4 280,00 Kč/1kg
107,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

8x originální filtrační sáčky FIZELINE pro vysavače KARCHER WD2, WD3
1 036,17 Kč
-117,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
919,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

ProfiCook PC-VK 1080, Černá, Nerezová ocel, Marinování, Nerezová ocel, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
1 602,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

JACK LINK'S Beef Jerky Original 12x25g sušené hovězí fitness snack
4 044,60 Kč/1kg
1 213,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kalamáry (plněné) v oleji 115g VIGILANTE
670,31 Kč/1kg
107,25 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ příchuť | pikantní rybí snack
1 831,35 Kč/1kg
102,87 Kč
-7,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Jack Link's Beef JERKY Original 1 x 60G
4 751,80 Kč/1kg
475,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Jack Links Beef Jerky Sweet&Hot 25g
2 680,80 Kč/1kg
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kaszajęczmienna perłowa w woreczkach 4 x 100 g
98,64 Kč/1kg
73,19 Kč
-40%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,40 Kč
Prodejce: Katomix

TARO Pikantní rybí snack 52 g | Seafood Snack Spicy | pikantní rybí snack z Thajska
1 995,96 Kč/1kg
111,41 Kč
-7,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
103,79 Kč
Prodejce: LAVONIO

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
479,53 Kč/1kg
226,16 Kč
-53,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
172,63 Kč
Prodejce: Katomix

Smažené filety ze sleďů Appel smažené dozlatova v pikantním nálevu 325g
335,72 Kč/1l
109,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
945,68 Kč/1kg
179,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Jack Link's, hovězí sušené maso, příchuť sladko-ostrá, 60 g
7 142,50 Kč/1kg
485,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

FANGST: Faerské lososy. Faerské ostrovy. Losos grilovaný v kvalitním řepkovém oleji z Dánska
1 518,00 Kč/1kg
166,98 Kč
Prodejce: artbook-service

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Celé sušené jikry mořských cejnů, cca 50 g Bottarga di Muggine
4 500,00 Kč/1l
225,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zjistil jsem, že je to velmi chutné
Bylo to velmi chutné
Ohodnoceno dne 14. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg

WADAKYU Bonito Flocken 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg

Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg

Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg

Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,28 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 520,93 Kč/1kg

La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg

Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g
432,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 701,25 Kč/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
415,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 661,28 Kč/1kg

Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
431,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 198,47 Kč/1kg

Anchovies fillets in oil 45 g
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 521,78 Kč/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 619,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
490,78 Kč/1kg

Hofgut tuňákový filet přírodní bez oleje ve sklenici s vysokým obsahem bílkovin 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
996,08 Kč/1kg

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,76 Kč/1kg

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
147,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
294,86 Kč/1kg

Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
984,70 Kč/1kg

Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg

Komtesa Calmar vlastním inkoustem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 407,78 Kč/1kg