Granoro Tagliatelle verdi con Spinaci Nr. 80 - 500 gr.

47,49 Kč

94,98 Kč / 1kg

plus 340,34 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

út 6. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro těstoviny Elicoidali 500g GRANORO
těstoviny Elicoidali 500g GRANORO
1 021,96 Kč/1kg
510,98 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Tortellini s masem 250 g
Tortellini s masem 250 g
1 946,52 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Makaron nitka walcowana Czan 250 g
Makaron nitka walcowana Czan 250 g
123,08 Kč/1kg
32,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Barilla Tagliatelle Collection se špenátem Těstoviny aus Hartweizen 500g
Barilla Tagliatelle Collection se špenátem Těstoviny aus Hartweizen 500g
149,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro De Cecco Tagliatelle con Spinaci n.107 250 g těstoviny se špenátem zelené
De Cecco Tagliatelle con Spinaci n.107 250 g těstoviny se špenátem zelené
133,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
41,23 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
75,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
37,63 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Casarecce - Reis-Mais 250g
Casarecce - Reis-Mais 250g
292 319,99 Kč/1kg
73,08 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro NaturataPenne Reis Vollkorn (24 x 250 gr)
NaturataPenne Reis Vollkorn (24 x 250 gr)
260,50 Kč/1kg
1 563,00 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Makaron Vermicelli Decante 100 g
Makaron Vermicelli Decante 100 g
304,44 Kč/1kg
76,11 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro De Cecco Penne Rigate Integrali No. 41 - 500 gr.
De Cecco Penne Rigate Integrali No. 41 - 500 gr.
318,82 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Makaron lasagne Pastificio Gazzola 500 g
Makaron lasagne Pastificio Gazzola 500 g
149,30 Kč/1kg
74,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Penne - Reis Vollkorn 250g 6er Pack
Penne - Reis Vollkorn 250g 6er Pack
261,95 Kč/1kg
392,93 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Lubella Makaron Lasagne 500 G
Lubella Makaron Lasagne 500 G
212,74 Kč/1kg
106,37 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Barilla La Collezione Canneloni Nudeln aus Hartweizengriess 250g
Barilla La Collezione Canneloni Nudeln aus Hartweizengriess 250g
298,76 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fusilli, 500 g - Pastificio Cavalieri
Fusilli, 500 g - Pastificio Cavalieri
332,30 Kč/1kg
166,15 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Semolina Tagliatelle - Nester 250g
Semolina Tagliatelle - Nester 250g
262,96 Kč/1kg
65,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Makaron Cannelloni Arrighi 250 g
Makaron Cannelloni Arrighi 250 g
1 697,96 Kč/1kg
441,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
190,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Conchiglie Semolina 500g
Conchiglie Semolina 500g
96,30 Kč/1kg
48,15 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Granoro Dedicato Tagliatelle Verde Spinaci – Zelené těstoviny z 100% tvrdé pšenice z Apulie

Přineste si na stůl pravou italskou pastu: Granoro Dedicato Tagliatelle Verde Spinaci spojují jemnou chuť přírodního špenátu s prvotřídní tvrdou pšeničnou moukou z slunné oblasti Apulie. Pro exkluzivní řadu "Dedicato" používá společnost Granoro tradiční metody lisování, aby těstovinám dodala perfektně vyváženou pórovitost a hustotu – pro jedinečný zážitek a optimální absorpci omáček.

Vaše výhody na první pohled:

  • 100% Apulie: Vyrobeno z vybrané, regionálně pěstované tvrdé pšeničné mouky.
  • Ochuceno špenátem: Díky přidanému špenátu získává jemnou chuť a elegantní zelenou barvu.
  • Hrubé lisování: Pórovitá struktura výborně absorbuje smetanové, masové omáčky, omáčky z gorgonzoly nebo pesto.
  • Perfektní konzistence: Během vaření si zachovává skvělou "al dente" konzistenci a tvarovou stálost.

Podrobnosti o produktu a povinné údaje:

  • Označení: Těstoviny z tvrdé pšeničné mouky se špenátem
  • Ingredience: TVRDÁ PŠENIČNÁ MOUKA (100% z Apulie), špenátový prášek. Může obsahovat stopy vajíček, soji a hořčice.
  • Čisté množství: 500 g
  • Skladování: Skladujte v chladu a suchu.

Nutriční hodnoty na 100 g:

Energetická hodnota: 1506 kJ / 355 kcal | Tuky: 1,7 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g) | Sacharidy: 70,0 g (z toho cukry: 3,0 g) | Vláknina: 4,0 g | Bílkoviny: 13,0 g | Sůl: 0,0 g

Výrobce / Potravinářská společnost:

Pastificio Attilio Mastromauro Granoro s.r.l.



Tagliatelle Verdi zelené těstoviny se špenátem N.80 500g - Granoro

Dopřejte si kulinářský výlet do slunné Itálie s naším jedinečným výrobkem, zelenými těstovinami Tagliatelle Verdi se špenátem N.80 od renomované italské značky Granoro. Tyto těstoviny jsou dokonalou kombinací tradičních italských receptur a vysoce kvalitních surovin. Vašim pokrmům dodá jedinečnou chuť a vůni, která okouzlí každého gurmána.

Tyto těstoviny se vyznačují nejen krásnou zelenou barvou, ale také jemnou chutí špenátu, která se skvěle hodí k různým omáčkám a přílohám. Je ideální volbou pro všechny druhy příležitostí - od každodenních jídel až po elegantní večírky. Tagliatelle Verdi Granoro jsou připraveny s maximálním důrazem na kvalitu a jsou zárukou vynikající chuti při každém soustu.

Proč si vybrat zelené těstoviny Tagliatelle Verdi se špenátem?

  • Vysoce kvalitní suroviny - pouze nejkvalitnější tvrdá pšenice a přírodní přísady.
  • Všestrannost - ideální se smetanovou, rajčatovou nebo pestovou omáčkou.
  • Snadná příprava - hotové za pár minut!

Přesvědčte se sami, jak skvělým doplňkem mohou být těstoviny Tagliatelle Verdi Granoro ve vaší kuchyni. Vychutnejte si jejich jedinečnou chuť a dopřejte si kousek italské tradice u vás doma.

Složení: Čistá hmotnost: 500 g Nutriční hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 1507 kj/ 355 kcal Tuky 1,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g Sacharidy 70 g, z toho cukry 3 g Vláknina 4 g Bílkoviny 13 g Sůl 0,002 g Země původu: Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Seznam přísad
Pšeničná krupice (100% z oblasti Apulie), špenátový prášek. Může obsahovat stopy vajec, sóji a hořčice.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energetická hodnota: 1506 kJ / 355 kcal | Tuk: 1,7 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g) | Sacharidy: 70 g (z toho cukry: 3 g) | Vláknina: 4 g | Bílkoviny: 13 g | Sůl: 0 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Pastificio Attilio Mastromauro Granoro s.r.l.
Prodejní název
Těstoviny z krupice z tvrdé pšenice
Výrobce
Granoro
Kód EAN
8007290330802

Seznam přísad
Pšeničná krupice (100% z oblasti Apulie), špenátový prášek. Může obsahovat stopy vajec, sóji a hořčice.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energetická hodnota: 1506 kJ / 355 kcal | Tuk: 1,7 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g) | Sacharidy: 70 g (z toho cukry: 3 g) | Vláknina: 4 g | Bílkoviny: 13 g | Sůl: 0 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Pastificio Attilio Mastromauro Granoro s.r.l.
Prodejní název
Těstoviny z krupice z tvrdé pšenice
Výrobce
Granoro
Kód EAN
8007290330802
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro De Cecco Tagliatelle con Spinaci n.107 250 g těstoviny se špenátem zelené
De Cecco Tagliatelle con Spinaci n.107 250 g těstoviny se špenátem zelené
133,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
41,23 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Barilla Tagliatelle Collection se špenátem Těstoviny aus Hartweizen 500g
Barilla Tagliatelle Collection se špenátem Těstoviny aus Hartweizen 500g
149,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barilla Tagliatelle 500 g italské těstoviny ve tvaru stužek
Barilla Tagliatelle 500 g italské těstoviny ve tvaru stužek
116,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
75,35 Kč
-14%
64,05 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Dětské kolo od 6 let 20palcove Dětské kolo Dívčí kolo s 6 rychlostmi Simano Heart Bike pudrově růžová Sun Baby
Dětské kolo od 6 let 20palcove Dětské kolo Dívčí kolo s 6 rychlostmi Simano Heart Bike pudrově růžová Sun Baby
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 21
6 017,99 Kč
-1 260,00 Kč
4 757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik
Obrázek produktu pro Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Divella 91 - Tagliatelle, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 6 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 91 - Tagliatelle, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 6 min, 355 kcal, 1508 kJ
85,08 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 13
42,54 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Tagliatelle semolina - Nester grün 250g
Tagliatelle semolina - Nester grün 250g
231,52 Kč/1kg
57,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Box s kostkami
Box s kostkami
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 49
625,86 Kč
Prodejce: MuseumOfBricks
Obrázek produktu pro Bestway 58233, Odpěňovačka, Modrá, Šedá, Bílá, Plast, 4,57 m, 1,77 kg, 1 kusů
Bestway 58233, Odpěňovačka, Modrá, Šedá, Bílá, Plast, 4,57 m, 1,77 kg, 1 kusů
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 158
953,72 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Mobilní telefon Fisher-Price 3 v 1 s medvědem snů
Mobilní telefon Fisher-Price 3 v 1 s medvědem snů
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 65
1 058,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (24 kusů), antracit, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (24 kusů), antracit, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 111
999,00 Kč
Prodejce: decoaltaa
Obrázek produktu pro Barilla La Collezione Canneloni Nudeln aus Hartweizengriess 250g
Barilla La Collezione Canneloni Nudeln aus Hartweizengriess 250g
298,76 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mafaldine z tvrdé pšenice De Cecco 500 g
Mafaldine z tvrdé pšenice De Cecco 500 g
270,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 43
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta
Obrázek produktu pro 7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3090
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 20
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 Kč
827,45 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
0,54 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
424,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 573,41 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) UDON BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Czan 250 g
Těstoviny Czan 250 g
420,34 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 681,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 23
200,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 538,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
434,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 825,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 430,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 161,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ZBOŽÍ (kukuřice a rýže) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
ZBOŽÍ (kukuřice a rýže) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
291,88 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 069,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg