Rýže na rizoto Scotti Arborio z dlouhozrnné rýže nejvyšší kvality 1000g

258,73 Kč

258,73 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 9. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
92,01 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
521,15 Kč
-61,12 Kč
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Bens Original Basmati rýže 10 minut praktické vaření sáček 500g
Bens Original Basmati rýže 10 minut praktické vaření sáček 500g
252,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 1 kg, 3 balení
Rýže Tilda Basmati 1 kg, 3 balení
143,97 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
145,41 Kč
5% od 3 ks
Prodejce: CasteloStore
RYŻ PARBOILED DŁUGOZIARNISTY BIO 500 g - BIO PLANET
PARBOILED LONG-KNIGHTS RICE 500 g -EUROPA
685,42 Kč/1kg
342,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Španělská rýže Bomba Paella Santo Tomás 500g
Španělská rýže Bomba Paella Santo Tomás 500g
500,52 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
500,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Ben's Original 427873, Basmati Rice Kheer mix, 500 g, 10 min, PARBOILED LONG GRAIN RICE, 1. COOK Boil a large volume of water in a saucepan. Immerse the bag of rice in it and cook for 10..., 157 kcal
Ben's Original 427873, Basmati Rice Kheer mix, 500 g, 10 min, PARBOILED LONG GRAIN RICE, 1. COOK Boil a large volume of water in a saucepan. Immerse the bag of rice in it and cook for 10..., 157 kcal
252,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
126,13 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,97 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
299,83 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
174,41 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
188,05 Kč
-13,64 Kč
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Gallo Nero Italská černá celozrnná rýže 500g
Gallo Nero Italská černá celozrnná rýže 500g
226,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
113,30 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Scotti Risotto al Porcino / Steinpilze 210 gr.
Scotti Risotto al Porcino / Steinpilze 210 gr.
2 390,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
501,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Menzi Desserts Rýžový pudink s plnotučným mlékem připravený k jídlu 425g
Menzi Desserts Rýžový pudink s plnotučným mlékem připravený k jídlu 425g
197,62 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ryż długoziarnisty parboiled 1 kg
Ryż długoziarnisty parboiled 1 kg
111 489,99 Kč/1kg
136,57 Kč
-25,08 Kč
111,49 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 217
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Rapunzel 406545, Rýžové zrno, 500 g, Kanada, 381 kcal, 1613 kJ, 1,08 g
Rapunzel 406545, Rýžové zrno, 500 g, Kanada, 381 kcal, 1613 kJ, 1,08 g
976,40 Kč/1kg
195,28 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Riso Carnaroli Superfino italienischer Risottoreis 1000g
Casa Rinaldi Riso Carnaroli Superfino italienischer Risottoreis 1000g
157,62 Kč/1kg
157,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Casale Paradiso, rizoto s hříbky (1 x 300 g)
Casale Paradiso, rizoto s hříbky (1 x 300 g)
605,00 Kč/1kg
181,50 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Scotti Risotto italský rýže na risotto 1kg
Scotti Risotto italský rýže na risotto 1kg
90,30 Kč/1kg
92,11 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro BEN'S ORIGINAL™ přírodní rýže v sáčku na vaření 500g
BEN'S ORIGINAL™ přírodní rýže v sáčku na vaření 500g
252,26 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
148,71 Kč
-22,58 Kč
126,13 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Cascina Belvedere - Risotto baldo - 1kg
Cascina Belvedere - Risotto baldo - 1kg
266,01 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Celozrnná rýže Arborio na rizoto 500g
Celozrnná rýže Arborio na rizoto 500g
219,48 Kč/1kg
109,74 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Rýže na rizoto Scotti Arborio z dlouhozrnné rýže nejvyšší kvality 1000g

Rýže Riso Scotti "Arborio", 1000 g Velká a silná zrna rýže s dobrými varnými vlastnostmi a vysokou absorpční schopností.

RISO SCOTTI S.p.A. Via Angelo Scotti 2, 27100 Pavia




Riso Scotti Arborio 1000 g - klasická rýže na rizoto. Dlouhozrnná rýže nejvyšší kvality na rizoto.

Obsah/čisté množství: 1000 g

Složení: 1: Dlouhozrnná rýže nejvyšší kvality.







Průměrné výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota: 1490 kJ / 351 kcal, Tuky: 1,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g, Sacharidy: 77 g, z toho cukr: 0,3 g, Vláknina: 1,9 g, Bílkoviny: 6 g, Sůl: 0 g.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.



Distributor: Genuport Trade GmbH, Gutenbergring 60, D-22848 NorderstedtVýrobce: Riso ScottiAdresavýrobce: Genuport Trade GmbH:
Riso Scotti, Pavia, Via Angelo Scotti, 2/A (Itálie)Země původu: Itálie

Passione dal 1860!
Již více než 150 let se rodina Scotti zasazuje o inovace, udržitelnou produkci a především o nejvyšší kulinářskou kvalitu rýže.

  • 100% italská rýže z Pádské nížiny
  • Šetrně vakuově balená
  • Láskyplně kontrolovaná


Risotto Scotti Arborio dlouhozrnná rýže nejvyšší kvality
Rýže Arborio je velkozrnná dlouhozrnná rýže, která je vhodná pro všechny recepty na rizoto.

Pěstitelská oblast: Lombardie (Itálie)
Vakuové balení zajišťuje náležitou ochranu a zachovává čerstvost, chuť a živiny právě sklizené rýže.

Čistá hmotnost: 1 kg

Název potraviny: rýže

Složení: rýžeRýže

Výživové hodnoty (na 100 g):
Kalorie: 351Kcal/1490KJ
Bílkoviny: 6,9 g
Sacharidy: 77 g
z toho cukr: 0,3 g
Tuky: 1,3 g
z toho nasycené kyseliny: 0,4g
Sůl: 0,002 g
Vláknina: 1,9 g

Upozornění na nebezpečnost:Skladujte na chladném a suchém místě, po otevření skladujte ve vzduchotěsném obalu.

Odpovědný : Riso Scotti Via Angelo Scotti, 2 27100 Pavia Itálie

Země původu: Itálie

ital. Rýže Arborio (kulatozrnná) Speciální rýže na rizoto

Rýže Arborio je křídově bílá, střed je měkký a lepkavý. Při vaření rýže zbarvuje vodu lehce mléčně, což je známkou jejího vysokého obsahu škrobu.

Náš tip: Tato rýže je obzvláště vhodná pro přípravu rizota, tradičního italského pokrmu z rýže. Rýžový pokrm.

,Výživové hodnoty a složení:

Rýže Arborio je italská rýže na rizoto. Její velká, hustá zrna jsou ideální pro přípravu jemného, krémového rizota.
Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte ve vzduchotěsné nádobě.
Seznam přísad
Superfino Arborio Reis
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 1525 kj Energie kcal 359 kcal Tuky 1,4GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1GRM Sacharidy 79,8GRM Sacharidy, z toho cukr 13GRM Bílkoviny 6,8GRM Sůl 0GRM
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
Prodejní název
Rýže na rizoto Scotti Arborio dlouhozrnná rýže nejvyšší kvality
Výrobce
Scotti
Číslo produktu
Risotto Reis Scotti Arborio Langkorn Spitzenreis
Kód EAN
8001860201011

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte ve vzduchotěsné nádobě.
Seznam přísad
Superfino Arborio Reis
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 1525 kj Energie kcal 359 kcal Tuky 1,4GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1GRM Sacharidy 79,8GRM Sacharidy, z toho cukr 13GRM Bílkoviny 6,8GRM Sůl 0GRM
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
Prodejní název
Rýže na rizoto Scotti Arborio dlouhozrnná rýže nejvyšší kvality
Výrobce
Scotti
Číslo produktu
Risotto Reis Scotti Arborio Langkorn Spitzenreis
Kód EAN
8001860201011
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Gallo Nero Italská černá celozrnná rýže 500g
Gallo Nero Italská černá celozrnná rýže 500g
226,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
113,30 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro SIMMENTHAL Hovězí maso v aspiku 3x90g plechovka SIMMENTHAL 270 g
SIMMENTHAL Hovězí maso v aspiku 3x90g plechovka SIMMENTHAL 270 g
722,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
195,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Španělská rýže Bomba Paella Santo Tomás 500g
Španělská rýže Bomba Paella Santo Tomás 500g
500,52 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
500,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro AVANA iPhone 14 Pro Max ochrana obrazovky z pancéřového skla 9H proti špionáži 2 kusy
AVANA iPhone 14 Pro Max ochrana obrazovky z pancéřového skla 9H proti špionáži 2 kusy
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 571
266,45 Kč
-16,46 Kč
249,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop
Obrázek produktu pro Mucola rampa pro psy rampa pro psy teleskopická pomoc při stravování rampa pro psy skládací schody pro domácí mazlíčky skládací rampa pro auta petwalk
Mucola rampa pro psy rampa pro psy teleskopická pomoc při stravování rampa pro psy skládací schody pro domácí mazlíčky skládací rampa pro auta petwalk
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 37
1 020,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola
Obrázek produktu pro grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
122,27 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 400
1 222,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
Obrázek produktu pro Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,97 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
299,83 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
174,41 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
188,05 Kč
-13,64 Kč
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
488,32 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
244,16 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 217
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano PDO - Bonat - 7 Jahre gereift - 500 g
Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano PDO - Bonat - 7 Jahre gereift - 500 g
2 997,98 Kč/1kg
1 498,99 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS
Obrázek produktu pro Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
533,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
266,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
A box of paella seasoning mix.
La Carmencita El único paellero Španělská směs koření 20g
3 450,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
69,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Červené čočkové lusky, značka TRS, 500 g
Červené čočkové lusky, značka TRS, 500 g
174,84 Kč/1kg
87,42 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro Vileda mikrovláknové utěrky Colors, 4 ks
Vileda mikrovláknové utěrky Colors, 4 ks
1 287,89 Kč/1m²
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
115,91 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 8
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Gelatine Fix rychlá a snadná příprava 30g
Dr. Oetker Gelatine Fix rychlá a snadná příprava 30g
1 713,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
51,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
126,26 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
126,26 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Směs koření Vegeta, sáček 200g
Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 12
460,90 Kč
-349,46 Kč
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 235
314,77 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
92,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 27
76,99 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 316
3 349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 34
151,66 Kč
-64,51 Kč
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 25. srpna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Nejlepší dodávka
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
723,72 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
72,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
530,08 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
106,02 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
1 049,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
10 490,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nepražená pohanková krupice 25 kg
Nepražená pohanková krupice 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 678,01 Kč
Prodejce: CasteloStore
83,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílá rýže 25kg
Bílá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hnědá rýže 25kg
Hnědá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pohanka 25 kg
Pohanka 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 006,02 Kč
Prodejce: CasteloStore
100,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Akash Basmati 5 kg
Rýže Akash Basmati 5 kg
599,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
119,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
386,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
86,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 7
506,15 Kč
Prodejce: CasteloStore
50,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
290,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
64,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
535 319,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Basmati Reis 2x 2kg
Tilda Basmati Reis 2x 2kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
499,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
249,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 5 kg
Rýže Tilda Basmati 5 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
683,99 Kč
-130,72 Kč
553,27 Kč
Prodejce: CasteloStore
108,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
591,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
118,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
521,15 Kč
-61,12 Kč
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
92,01 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
429,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 074,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PLANET Bezlepková bílá jasmínová rýže1kg
PLANET Bezlepková bílá jasmínová rýže1kg
425,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
422,07 Kč/1kg