4,9



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zahradní čerpadlo ALPINOX PRO 750 (550W, 4200l/h, max. výtlak 47m) INOX PREMIUM pro domácí zavlažování zahrady5 409,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA

Další informace o reklamě
Vícestupňové odstředivé čerpadlo XPOtool 10200l/h 1650W výtlačný výkon 65m, sací výkon 8m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu5 719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Další informace o reklamě
Wiltec domácí vodárna 1000W 3500l/h zahradní čerpadlo s tlakovým spínačem a manometrem vodní čerpadlo tlaková nádoba tlaková nádrž zavlažovací čerpadlo čerpadlo na užitkovou vodu čerpadlo na dešťovou vodu vodárna2 922,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Další informace o reklamě
Domácí vodárna Wiltec s membránovým bojlerem 24 l, automatickým čerpadlem na užitkovou vodu 5000 l/h s tlakovým spínačem a předfiltrem, zahradním čerpadlem s výtlačným hrdlem 50 m, vodním čerpadlem se sací hloubkou 8 m4 015,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Einhell GC-WW 1250 NN, Posilovací čerpadlo, 1200 W, AC, 5 bar, 5000 l/h, Červená, Nerezová ocel
8 336,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Domácí vodárna Metabo HWW 6000/25 Inox
348,54 Kč/1l
8 364,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Domácí Vodárna Hww 6035
3 561,00 Kč
Prodejce: RICOMsecure

Scheppach HWW1400, 1300 W, AC, 4,8 bar, 4800 l/h, Černá, Červená
5 901,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Automatický ohřívač vody pro domácnost Scheppach s displejem GP1100JET LCD - 1000W | 3800 l/h | 36m výtlaku | 3,6 baru výtlaku
3 937,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Einhell GC-WW 6538, 650 W, AC, 3,6 bar, 3800 l/h, IPX4, Černá, Červená
4 065,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Metabo HWW 4000/25 Inox, 1100 W, AC, 4,5 bar, 4000 l/h, IPX4, Zelená
8 154,79 Kč
-1 561,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 592,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools

TIP HWW 4500, Posilovací čerpadlo, 1200 W, AC, 5 bar, 4350 l/h, Černá, Nerezová ocel
9 442,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

T.I.P Pumpen 31155 Hauswasserwerk 230 V 4200 l/h
503,06 Kč/1l
12 073,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Sada Hydrofor Vodní Nádrž 100L + Čerpadlo MH 1300 1300W 5520L/H + Příslušenství + Hadice
73,02 Kč/1l
7 302,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA

Vodní čerpadlo MH 1300 (5520 l/h, 1300 W, max. výtlačný tlak 55 m) s elektronickým tlakovým spínačem ochrana proti chodu čerpadla nasucho
4 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA

TIP HWW 1200/25, 1200 W, AC, 4300 l/h, Černá, Červená
10 391,50 Kč
Prodejce: TR8

Automatickéčerpadlo QB 60 s tlakovým spínačem Čerpadlo na vodu (2100 l/h, 370 W, max. výtlačná výška 39 m) Řízení čerpadla Ochrana proti chodu nasucho
2 399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ALUVRA

Toolcraft TO-8992887 Hauswasserwerk 230 V/AC 6000 l/h
6 701,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Metabo HWWI 3500/25 INOX, 1100 W, AC, 4,5 bar, 3500 l/h, IPX4, Černá, Zelená, Nerezová ocel
7 305,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools

220V vodní čerpadlo domácí vody Booster čerpadlo automatické solární ohřívač vody tlakové čerpadlo 100W
1 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rozsah dodávky:
- 1x domácí vodní čerpadlo Metabo HWW 4000/25 G
- 1x zpětný ventil
- 1x těsnicí páska na závity
Popis produktu:
Metabo HWW 4000/25 G je domácí vodní čerpadlo, které se ideálně hodí pro automatické zásobování vodou v domácnosti, pro zavlažování zahrady, pro čerpání podzemní vody a také pro čerpání, odčerpávání a cirkulaci čisté vody. Je vybaveno tlakovou nádobou, která zajišťuje energeticky úsporné a tiché zásobování vodou. Integrovaný tlakový spínač zařízení automaticky aktivuje, jakmile stoupne spotřeba vody. Bezúdržbový kondenzátorový motor je vybaven ochranou proti přetížení, která ho chrání před přehřátím. O dlouhou životnost se stará vysoce kvalitní systém kluzných kroužků. Uvedení do provozu usnadňuje samostatný otvor pro plnění vody, zatímco vypouštěcí šroub, který lze otevřít bez nářadí, chrání zařízení před nebezpečím zamrznutí. Domácí vodní čerpadlo je vhodné pro zavlažování zahrady s jedním až třemi zavlažovači a je navrženo pro provoz s jednofázovým střídavým proudem.
Technické údaje:
- Výrobce: Metabo
- Označení výrobce: HWW 4000/25 G
- Číslo výrobce: 600971000
- Jmenovitý příkon: 1100 W
- Max. průtok: 4000 l/h
- Max. výtlaková výška: 46 m
- Max. tlak: 4,6 bar
- Max. sací výška: 8 m
- Spínací tlak cca.: 1,4 bar
- Vypínací tlak cca.: 3,2 bar
- Sací přípojka: 1" vnitřní závit
- Tlaková přípojka: 1" vnitřní závit
- Objem nádrže cca.: 24 l
- Těleso čerpadla: šedá litina
- Stupeň krytí IP: IP X4
- Hnací hřídel: nerezová ocel
- Nádrž: ocel
- Počet oběžných kol: 1
- Rozměry: 485 x 275 x 585 mm
- Hmotnost: 17,2 kg
- Délka kabelu: 1,5 m
- Hladina akustického tlaku: 70 dB(A)
- Hladina akustického výkonu (LwA): 82,4 dB(A)
- Měřicí nejistota K: 3 dB(A)
- Při komerčním použití prosím dodržujte stavební předpisy!
V případě komerčního využití dodržujte stavební předpisy!
Metabo HWW 4000/25 G Domácí vodárny
Vlastnosti:
- Vhodné pro zavlažování zahrady, čerpání podzemní vody a pro čerpání, cirkulaci a odčerpávání čisté vody
- Energeticky úsporný a tichý díky tlakovému kotli
- Integrovaný filtr a zpětný ventil pro snadnou instalaci
- Bezúdržbový kondenzátorový motor
- ochrana proti přetížení
- Systém mechanického těsnění
- Otvor pro doplňování vody pro snadné uvedení do provozu
- Vypouštěcí zátka vody, bez použití nářadí
- Vhodný pro zavlažování zahrady s 1 až 3 zavlažovači
- Jednofázový střídavý proud
Technické údaje:
- Jmenovitý příkon: 1100 W
- Max. Průtok: 4000 l/h
- Max. Výtlačná výška: 46 m
- Max. Tlak: 4,6 bar
- Max. Sací výška: 8 m
- Zapínací tlak přibližně: 1,4 baru
- Vypínací tlak cca: 3,2 baru
- Sací přípojka: 1" vnitřní závit
- Tlaková přípojka: 1" vnitřní závit
- Objem nádrže přibližně: 24 litrů
- Těleso čerpadla: nerezová ocel
- Stupeň krytí IP: IP: IP X4
- Hnací hřídel: nerezová ocel
- Kotel: ocel
- Rozměry: 485 x 275 x 585 mm
- Hmotnost: 17,8 kg
- Délka kabelu: 1,5 m
- Hladina akustického tlaku: 70 dB(A)
- Hladina akustického výkonu (LwA): 82,2 dB(A)
- Rozsah dodávky:
- Metabo HWW 4500/25 INOX domácí vodárna
- Klíč na filtry
Technické údaje
Technické údaje (v palcích)
- Připojovací závit (palce)
- 1
- Sací výška (m)
- 8
- Výtlačná výška / tlak (m/bar)
- 46 / 4,6
- Max. Tlak čerpadla (bar)
- 4.6
Napájení
- Příkon (ve wattech)
- 1100
- Napětí (V)
- 230
Zařízení
- Rukojeť pro přenášení
- Ano
Typ
- Typ
- Domácí vodárna
- Provozní režim
- Provoz ze sítě
Obecně
- Barva
- zelená / stříbrná
- Šířka (mm)
- 485
- Výška (mm)
- 585
- Hloubka (mm)
- 275
- Hmotnost (kg)
- 17,2
Vlastnosti:
- Pro automatické zásobování vodou, zavlažování zahrady, čerpání podzemní vody a pro čerpání, odčerpávání a cirkulaci čisté vody
- Tlakový kotel pro energeticky úsporné a tiché zásobování vodou
- Tlakový spínač na bojleru pro automatickou aktivaci v případě potřeby většího množství vody
- Bezúdržbový kondenzátorový motor
- Ochrana proti přetížení: chrání motor před přehřátím
- Vysoce kvalitní systém mechanického těsnění pro dlouhou životnost
- Oddělený plnicí otvor pro vodu pro snadné uvedení čerpadla do provozu
- Beznástrojová zátka pro vypouštění vody pro ochranu v případě nebezpečí mrazu
- Pro zavlažování zahrady s 1 až 3 zavlažovači
- Pro jednofázový střídavý proud
Rozsah dodávky
- Zpětný ventil
- Těsnicí páska na závity
Technické údaje:
- Jmenovitý příkon: 1100 W
- Max. Dodávaný výkon: 4000 l/h
- Max. Výtlačná výška: 46 m
- Max. Sací výška: 8 m
- Max. Tlak: 4,6 bar
- Tlak při zapnutí přibližně: 1,4 baru
- Tlak při vypínání cca: 3,2 baru
- Sací přípojka: 1" Vnitřní závit
- Tlaková přípojka: 1" Vnitřní závit
- Objem nádrže přibližně: 24 litrů
- Těleso čerpadla: šedá litina
- Hnací hřídel: nerezová ocel
- Kotel: ocel
- Počet oběžných kol: 1
- Rozměry: 485 x 275 x 585 mm
- Hmotnost: 17,2 kg
- Délka kabelu: 1,5 m
- Hladina akustického tlaku: 70 dB(A)
- Hladina akustického výkonu (LwA): 82,4 dB(A)
- Nejistota měření K: 3 dB(A)
Poznámka: Dekorace nejsou součástí dodávky. Technické údaje:
- Jmenovitý příkon: 1100
- WMax. Průtok: 4000
- l/hMax
- .
- Výtlačná výška: 46
- mMax
- .
- Sací výška: 8
- mMax
- .
- Tlak: 4,6 barůTlak při zapnutí
- cca: 1,4 barůTlak při vypnutí
- cca: 3,2 barůPřípojka sání
- : 1"
- V
- nitřní závit
- Jmenovitý příkon: 1100 W
- Max. Dodávaný výkon: 4000 l/h
- Max. Výtlačná výška: 46 m
- Max. Sací výška: 8 m
- Max. Tlak: 4,6 bar
- Tlak při zapnutí přibližně: 1,4 baru
- Tlak při vypínání cca: 3,2 baru
- Sací přípojka: 1" Vnitřní závit
- Tlaková přípojka: 1" Vnitřní závit
- Objem nádrže přibližně: 24 litrů
- Těleso čerpadla: šedá litina
- Hnací hřídel: nerezová ocel
- Kotel: ocel
- Počet oběžných kol: 1
- Rozměry: 485 x 275 x 585 mm
- Hmotnost: 17,2 kg
- Délka kabelu: 1,5 m
- Hladina akustického tlaku: 70 dB(A)
- Hladina akustického výkonu (LwA): 82,4 dB(A)
- Nejistota měření K: 3 dB(A)
Poznámka: Dekorace nejsou součástí dodávky.
Hydrofor Metabo HWW 4000/25 G je vynikající volbou pro zásobování domácností vodou nebo zavlažování pozemků. Přístroj se vyznačuje vysokou spolehlivostí a vynikající ergonomií a dokáže dodat až 4 m3 vody za hodinu. Tento model je vybaven tlakovým spínačem, který automaticky aktivuje čerpadlo při zvýšení potřeby vody.
Vlastnosti výrobku: - je vybaven systémem pro čerpání vody, který je schopen pracovat s vodou:
- Pro automatické zásobování vodou, zavlažování zahrady, čerpání podzemní vody, jakož i pro čerpání, odčerpávání a recirkulaci čisté vody
- Tlačítko pro automatickou aktivaci systému v případě zvýšené potřeby vody
- Bezúdržbový 1100W kondenzátorový motor
- Ochrana proti přetížení, která zabraňuje přehřátí motoru
- Vysoce kvalitní systém kroužkového těsnění pro dlouhou životnost
- Oddělený otvor pro plnění vody pro snadné ovládání čerpadla
- Vypouštěcí zátka pro pohodlné vyprázdnění nádrže během mrazivých období
- Pro zavlažování zahrady s 1 až 3 zavlažovači
- Hydrofor je napájen jednofázovým střídavým proudem
Technické údaje: - Vnitřní vodní nádrž je vybavena přípojkou na vodu:
- Jmenovitý výkon: 1100 W
- Max. čerpací výkon: 4000 l/h
- Max. výtlačná výška: 46m
- Max. tlak: 46 m: 4.max. tlak: 6bar
- Maximální výška sání: 6,5 m: 8m
- Vstupní tlak: cca 1,4bar
- Uzavírací tlak: cca 3,2bar
- Sací přípojka: Vnitřní závit 1"
- Výtlačná přípojka: 1" vnitřní závit
- Objem nádrže: 1,5 l: 24l
- Plášť čerpadla: šedá litina
- Stupeň krytí: IP X4
- Hnací hřídel: nerezová ocel
- Nádrž: ocel
- Počet oběžných kol: 1
- Rozměry: 485x275x585 mm
- Délka kabelu: 1,5 m
- Hmotnost: 17,2 kg
Základní výbava:
- Zpětný ventil
- Těsnicí páska na závity
METABO domácí vodárna HWW 4000/25 G (600971000); kartonová krabice
Domácí vodárna HWW 4000/25 G (600971000); karton od METABO, z kategorie: Domácí vodárny, s číslem výrobku: 600971000 a EAN: 4007430239518Pro automatické zásobování vodou, zavlažování zahrady, čerpání spodní vody a pro čerpání, odčerpávání a cirkulaci čisté vody
Tlakový bojler pro energeticky úsporné a tiché zásobování vodou
Tlakový spínač na bojleru pro automatickou aktivaci při potřebě většího množství vody
Bezúdržbový kondenzátorový motor
Ochrana proti přetížení: chrání motor před přehřátím
Vysoce kvalitní systém mechanického těsnění pro dlouhou životnost
Oddělený plnicí otvor pro snadné spuštění čerpadla
Vypouštěcí zátka bez nástroje pro ochranu v případě mrazu
Pro zavlažování zahrady s 1 až 3 postřikovači
Pro jednofázový střídavý proud
Rozsah dodávky
Zpětný ventil, těsnicí páska na závit
Technické údaje
- Hladina akustického tlaku 70 dB(A)
- Hladina akustického výkonu (LwA) 82,4 dB(A)
- Nejistota měření K 3 dB(A)
- Jmenovitý příkon 1100 W
- Max. Dodávaný výkon 4000 l/h
- Max. Max. výtlak 46 m
- Max. Tlak 4,6 bar
- Max. Sací výška 8 m
- Zapínací tlak cca 1,4 baru
- Vypínací tlak cca 3,2 baru
- Sací přípojka 1" vnitřní závit
- Tlaková přípojka 1" vnitřní závit
- Objem nádrže cca 24 litrů
- Těleso čerpadla z šedé litiny
- Třída ochrany IP IP X4
- Hnací hřídel Nerezová ocel
- Ocel kotle
- Počet oběžných kol 1
- Rozměry 485 x 275 x 585 mm
- Hmotnost 17,2 kg
- Délka kabelu 1,5 m
- Hladina akustického tlaku 70 dB(A)
- Hladina akustického výkonu (LwA) 82,4 dB(A)
- Nejistota měření K 3 dB(A)
Domácí vodárna HWW 4000/25 G
Tato domácí vodárna slouží k automatickému zásobování vodou. Používá se pro zavlažování zahrady a čerpání podzemní vody. Je také vhodná pro čerpání, odčerpávání a cirkulaci čisté vody.
Vlastnosti výrobku: - je vybaven systémem pro zavlažování vody, který umožňuje zavlažování vody z vodovodní sítě:
- Tlakový kotel pro energeticky úsporné a tiché zásobování vodou
- Tlakový spínač na kotli pro automatickou aktivaci domácí vodárny při potřebě velkého množství vody
- Bezúdržbový kondenzátorový motor
- Ochrana proti přetížení chrání motor před přehřátím
- Hnací hřídel z nerezové oceli, Ocelový kotel
- Vysoce kvalitní systém mechanického těsnění pro dlouhou životnost
- Samostatný plnicí otvor pro snadné spuštění čerpadla
- Beznástrojová zátka pro vypouštění vody pro ochranu v případě mrazu
- Pro zavlažování zahrady s 1 až 3 zavlažovači
Rozsah dodávky: Domácí vodárna, zpětný ventil, těsnicí páska na závit
| Sací výška: | 8 m |
|---|---|
| Tlak: | 4,6 bar |
| Výtlačná výška: 1,5 m: | 46 m |
| Průtok: 46 m: | 4000 l/h |
| Hmotnost: 4000 l: | 17,2 kg |
| Výkon: | 1100 W |
| Napětí: 1100 W: | 230 V |
POPISPro automatické zásobování vodou, zavlažování zahrady, čerpání podzemní vody, jakož i pro čerpání, odvodňování čerpadel a cirkulaci čisté vody Energeticky úsporná, tichá tlaková nádoba pro přípravu vody Spínač stlačeného vzduchu na kotli pro automatickou aktivaci v případě zvýšené potřeby vody Bezúdržbový motor Ochrana proti přetížení: chrání motor před přehřátím Kvalitní systém čelního těsnění pro dlouhou životnost Oddělený plnicí otvor pro snadné spuštění čerpadla Šroub pro vypouštění vody bez nářadí pro ochranu v případě nebezpečí mrazu Pro zavlažování zahrady s 1 až 3 postřikovači Pro jednofázový střídavý proudTECHNICKÉSPECIFIKACE CharakteristikaJmenovitý příkon: 1100 W Maximální průtok: 4000 l/h Max. max. sací výška: 46 m Max. tlak: 4,6 bar Max. sací výška: 8 m Zapínací tlak cca: 1,4 bar Vypínací tlak cca: 3,2 bar Sací přípojka: 1" vnitřní závit nan Tlaková přípojka: 1" vnitřní závit nan Kapacita cca: 1,5 m. objem kotle: 24 l Těleso čerpadla: Litina nan Stupeň krytí IP: IP X4 nan Hnací hřídel: Nerezová ocel nan Kotel: Ocel nan Počet oběžných kol: 1 nan Rozměry: 485 x 275 x 585 mm Hmotnost: 17.2 kg Délka kabelu: 1,5 mEmise hlukuHladina akustického tlaku: 70 dB(A) Hladina akustického výkonu (LwA): 82,4 dB(A) Nejistota měření K: 3 dB(A)STANDARDNÍ DODÁVKA Zpětný ventil Závitová těsnicí páskaOSTATNÍ ÚDAJEOchrana proti přetížení: chrání motor před přehřátím
- Zvedací čerpadlo de tlak PoužitíVhodné pro: Pro zavlažování, zásobování vodou de
- Vhodné pro: Použití: zavlažování, zásobování vodou de.
- 4,6 baru Maximální dopravní výška: 46 m
- 4000 l/h
- Napájení: Střídavé napájení 1100 W
- Přípojka sání: 1
- Délka kabelu: 1,5 m
- Černý, zelený
Funkce
Typ*
Posilovací čerpadlo tlaku
Použití Vhodné pro
Zavlažování, zásobování vodou
Vhodné pro venkovní použití*
Ano
Vhodné pro vnitřnípoužití*
Ano
Vestavěný vypínač
Ano
Materiál hnací hřídele
Nerezová ocel
Materiál krytu
Litina
Barva výrobku*
Černá, zelená
Jmenovitý výkon
Maximální provozní tlak de*
4,6 bar
Max. Sací výška
8 m
Maximální výtlačná výškaPower*
46 m
Průtok*
4000 l/h
Řízení energie
Výkon*
1100 W
Napájení*
Alternativní proud napájení
Napětí na vstupu střídavého proudu
220 - 240 - 240 V
Frekvence střídavého vstupu
50 Hz
Řízení výkonu
Typ napájecího kabelu
1,51,5
Hmotnost a rozměry
Šířka
485 mm
Hloubka
275 mm
Výška
585 mm
Hmotnost
17,2 kg
Třída ochrany de funkcí
Kód IP (mezinárodní krytí)
IPX4
Připojení e Rozhraní
Připojovací port pro sání
1 "
Výtlačný port
1 "
Délka kabelu
1,5 m
Logistické údaje
Minimální objednací množství
1 kus(y)
Balení
Množství na balíček
1 kus(y)
- Pro automatické zásobování vodou, zavlažování zahrady, čerpání a odčerpávání podzemní vody, odčerpávání a cirkulaci čisté vody
- Bezúdržbový kondenzátorový motor
- Vysoce kvalitní systém kluzných kroužků pro dlouhou životnost
- Oddělený otvor pro plnění vodou pro snadné uvedení do provozu
Výkon 1 100 W
Max. Průtok 4 000 l/h
Max. Sací výška 8 m
Max. Výtlačná výška 46 m
Sací přípojka 1' IT
Tlaková přípojka 1' IT
Ocelový kotel, 24 litrů
Vybavení:
Technické údaje:
Domácí vodárny HWW 4000/25 G
- Jmenovitý příkon: 1 100 W Síťové napětí: 220-240 V Max.
- Dodávaný výkon: 4 000 l/h Max.
- Sací výška: 8 m Max.
- Výtlačná výška: 46 m Max.
- Tlak: 4,6 bar Sací přípojka: 1 vnitřní závit Tlaková přípojka: 1 vnitřní závit Objem kotle: cca 24 l Těleso čerpadla: šedá litina Hnací hřídel: nerezová ocel Kotel: ocel Počet oběžných kol: 1 Hmotnost: 17,2 kg
- Délka kabelu: 1,5 m
Technické údaje: Napětí 230 V Hmotnost 17,2 kg Jmenovitý výkon 1100 W Technická specifikace: K automatickému zásobování vodou, k zalévání zahrad, odběru základové vody i odběru, čerpání a cirkulaci čisté vody Tlakový spínač pro automatickou aktivaci vodárny v případě potřeby většího množství vody Bezúdržbový kondenzační motor Ochrana proti přetížení: chrání motor před přehřátím Cenný systém kluzného těsnění pro dlouhou životnost Oddělený otvor pro plnění vody pro snadné uvedení vodárny do provozu Vypouštěcí šroub odnímatelný bez použití nářadí pro ochranu proti mrazu Pro zavlažování zahrad od 1 do 3 zavlažovačů Pro jednofázový proud Standardní příslušenství: Zpětný ventil Těsnění závitu
Metabo HWW 4000/25 G (60097100)
Domácí vodárna HWW 4000/25 G 4000 l/h 46m 8m 1100W STA 24l METABO
- Rozměry
- 64 x 52 x 30 cm
- Výška
- 30 cm
- Šířka
- 52 cm
- Délka
- 64 cm
- Hmotnost
- 19 kg
- Objem
- 24000 ml
- Výkon
- 1100 W
- Čerpané množství
- 4000 l/h
- Místo provozu
- Uvnitř
- Velikost připojení v palcích
- 1
- Materiál
- Nerezová ocel
- Napětí
- 230 V
- Hlasitost
- 70 dB
- Dopravní výška
- 46 m
- Provozní tlak v barech
- 4.6 bar
- Maximální pracovní tlak
- 4.6 bar
- Barva
- ČernáZelená
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- Nádrž na vodu
- Kód EAN
- 4007430239518
- Číslo produktu
- 60097100
- Stupeň krytí IP
- IPX4
- Výrobce
- Rozměry
- 64 x 52 x 30 cm
- Výška
- 30 cm
- Šířka
- 52 cm
- Délka
- 64 cm
- Hmotnost
- 19 kg
- Objem
- 24000 ml
- Výkon
- 1100 W
- Čerpané množství
- 4000 l/h
- Místo provozu
- Uvnitř
- Velikost připojení v palcích
- 1
- Materiál
- Nerezová ocel
- Napětí
- 230 V
- Hlasitost
- 70 dB
- Dopravní výška
- 46 m
- Provozní tlak v barech
- 4.6 bar
- Maximální pracovní tlak
- 4.6 bar
- Barva
- ČernáZelená
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- Nádrž na vodu
- Kód EAN
- 4007430239518
- Číslo produktu
- 60097100
- Stupeň krytí IP
- IPX4
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

GeekMe Hoverboard 6,5 palců Hoverboard pro děti Silný duální motor, Bluetooth reproduktor, LED, hoverboardy pro děti a mládež
3 879,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Wolketon Sawhorse Řetězová pila Skládací kovový pilový kůň na dřevo 150KG Zubaté dřevěné pracovní koně
1 595,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Bazénová písková filtrace 10,2 m3 / h
7 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
899,27 Kč
Prodejce: somnia24

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512 GB Dual-Sim Midnight Black
10 921,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Baterie pro sekačku na traktor s sedadlem U1R 12V 30Ah 300A
1 290,04 Kč
Prodejce: Electronicx

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 641,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

SONGMICS Koupelnová polička Sprchová polička, se 4 vaničkami, 85-305 cm, výškově nastavitelná
1 435,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Podstavný sušák Pegasus 200 Solid Comfort
1 461,29 Kč/1m
1 388,23 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Euroelectronics

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro plně automatické kávovary Siemens® EQ6, EQ9 S700, SÜD, Brita® Intenza 575491, Bosch® TCZ7003(12)
859,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Zrekonstruovaný firemní notebook HP Elitebook 840 G5, 14 palců, procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, operační systém Windows 11 Pro
9 002,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

Aga Posypová sůl 25 kg – rozmrazovací sůl 0–5 mm proti ledu a náledí
13,16 Kč/1kg
329,00 Kč
Prodejce: Aga24

White Mosquito Net Bed Canopy Fly Net Mosquito Net Canopy Insect Net
322,06 Kč/1m
644,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

UISEBRT 100W LED reflektor se senzorem pohybu - venkovní reflektor, bezpečnostní světlo, studené bílé bodové světlo se zástrčkou, pro zahradu, dvůr, garáž a terasu
575,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: BojiaHome

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
505,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips Senseo HD6553/50
3 058,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Bestway® LAY-Z-SPA® Whirlpool Honolulu AirJet™ 196 x 71 cm, kulatý
18 141,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Einhell GC-EM 1032, Sekačka na trávu s kolečky, 300 m², 32 cm, 2 cm, 6 cm, 3500 ot/min
2 301,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (15 kg – pro 450 m2) - Organifer
93,53 Kč/1kg
1 402,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Braun Series 3 81686067, Hlava, 1 hlava/hlavy, Černá, 18 měsíc/ů, Braun, Series 3
855,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

UISEBRT 250 X 200 cm markýza se sklopným ramenem hliníková markýza s upínáním markýza sluneční markýza balkonová markýza ochrana proti slunci ruční klika tmavě šedá
4 009,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 140 × 200
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Matrace 120x200 24 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 7zónová postel Matrace Roll matrace komfortní pěna
3 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Modrá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 349,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Scheppach HWW1400, 1300 W, AC, 4,8 bar, 4800 l/h, Černá, Červená
5 901,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré domácí vodárny
Čerpané množství 4000 l/h
Domácí vodárna odvádí dobrou práci. Používáme ji velmi často a jsme spokojeni.
Ohodnoceno dne 16. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Domácí vodárny
Čerpané množství 4000 l/h
Položka dorazila včas a mohla být okamžitě instalována.běží perfektně.kdykoli znovu
Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Znovu a znovu
Čerpané množství 4000 l/h
Jsem s domácím vodním čerpadlem velmi spokojený
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Domácí vodárny Metabo
Čerpané množství 4000 l/h
Skvělé čerpadlo. Super rychlé dodání!
Ohodnoceno dne 2. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Čerpané množství 4000 l/h
Ohodnoceno dne 16. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Čerpané množství 3500 l/h
Ohodnoceno dne 3. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Čerpané množství 4000 l/h
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Náhradní díl Wiltec pro membránovou nádrž do 100 l EPDM membrána pro tlakovou nádrž, vyrovnávací nádrž pro domácí vodárny s tlakovou nádrží



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(71)Počet hodnocení: 71
1 383,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: WilTec

Invertorové čerpadlo SMART HOME 2 (550 W, 4500 l/h, max. výtlak 45 m) Inteligentní vodní čerpadlo Inverter Hydrophore Inverter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 529,00 Kč
Prodejce: ALUVRA

Hydrofor Membránová Nádrž Hydroforová 24L Pro Vodní Čerpadlo Ocel Uhlíková Horizontálni



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(31)Počet hodnocení: 31
849,00 Kč
Prodejce: ALUVRA
35,38 Kč/1l

Zahradní čerpadlo ALPINOX PRO 750 (550W, 4200l/h, max. výtlak 47m) INOX PREMIUM pro domácí zavlažování zahrady
5 409,00 Kč
Prodejce: ALUVRA

Sada Hydrofor Vodní Nádrž 50L + Čerpadlo WZP 750 750W 3000L/H + Příslušenství + Hadice
4 465,00 Kč
Prodejce: ALUVRA

Sada Hydrofor Vodní Nádrž 24L + Čerpadlo WZP 750 750W 3000L/H + Příslušenství + Hadice
3 642,00 Kč
Prodejce: ALUVRA

Vícestupňové odstředivé čerpadlo Wiltec 9000l/h 2200W výtlačná výška 105m, sací výška 9m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
6 893,99 Kč
Prodejce: WilTec

Vícestupňové odstředivé čerpadlo XPOtool 8700l/h 1100W výtlačný výkon 52m, sací výkon 8m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
5 709,99 Kč
Prodejce: WilTec

Vícestupňové odstředivé čerpadlo XPOtool 10200l/h 1650W výtlačný výkon 65m, sací výkon 8m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 719,99 Kč
Prodejce: WilTec

Einhell GC-WW 6538, 650 W, AC, 3,6 bar, 3800 l/h, IPX4, Černá, Červená



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(23)Počet hodnocení: 23
4 065,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Jednorázová láhev s CO2 600 g – vysoká kvalita – – pro domácí i průmyslové sycovače – perlivá voda přímo u vás doma.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 411,64 Kč
Prodejce: Bellerofonte

Sada Hydrofor Vodní Nádrž 50L + Čerpadlo QB 60 370W 2100L/H + Příslušenství + Hadice
3 569,00 Kč
Prodejce: ALUVRA

Vícestupňové odstředivé čerpadlo Wiltec 6600l/h 900W výtlačný výkon 55m, sací výkon 9m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
4 794,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: WilTec

Hydroforové Vodní Čerpadlo WZP 750 Na Vodu 3000L/H 750W 230V Výška Zdvihu 55M Povrchové Zahradní Zavlažovací Čerpadlo S Příslušenstvím



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 443,00 Kč
Prodejce: ALUVRA

Zahradní čerpadlo / domácí vodárna s nádrží Kraft&Dele KD743, 1300 W
2 799,43 Kč
Prodejce: Luxtom

220V vodní čerpadlo domácí vody Booster čerpadlo automatické solární ohřívač vody tlakové čerpadlo 100W



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 999,75 Kč
Prodejce: Hangtong-DE

Vícestupňové odstředivé čerpadlo Wiltec 6000l/h 550W výtlačná výška 35m, sací výška 9m, 2850 ot/min, vodní čerpadlo pro domácí vodárny, dům a zahradu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
3 920,99 Kč
Prodejce: WilTec

Domácí vodárna Wiltec s membránovým bojlerem 24 l, automatickým čerpadlem na užitkovou vodu 5000 l/h s tlakovým spínačem a předfiltrem, zahradním čerpadlem s výtlačným hrdlem 50 m, vodním čerpadlem se sací hloubkou 8 m
4 015,99 Kč
Prodejce: WilTec

KRAFT&DELE | Hydroforové čerpadlo, 1200W, 3600l/h, nádrž, 24L, zahradní čerpadlo, vodní čerpadlo, domácí vodárny, odstředivé čerpadlo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 434,25 Kč
Prodejce: Luxtom

Hydročerpadlo HANDY 3000 (550 W, 3000 l/h, max. zdvih 40 m) Povrchové sací čerpadlo pro zavlažování zahrad s integrovaným příslušenstvím
2 499,00 Kč
Prodejce: ALUVRA