4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Beskidzkie Arašídy s příchutí wasabi 70 G5 823,29 Kč/1kg
407,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Beskidzkie Orzeszki ziemne Papryka 70 g5 823,29 Kč/1kg
407,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Beskidzkie Arašídy se solí 70 G5 823,29 Kč/1kg
407,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Edamame, pražený a solený 250g1 149,72 Kč/1kg
287,43 Kč
Prodejce: DryFruit

XOX pražené arašídy bez soli s jemnou oříškovou příchutí 1000g
234,60 Kč/1kg
234,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje 5547 ültje geröstet und gesalzen Erdnüsse 180,0 g
2 089,33 Kč/1kg
376,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Lorenz 77570 Erdnüsse Ger. Ges. 1,0kg
547,28 Kč/1kg
547,28 Kč
Prodejce: somnia24

XOX Kešu oříšky pražené a bez soli Zdroj bílkovin a hořčíku 500g
512,14 Kč/1kg
256,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
372,22 Kč/1kg
372,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Nic Nac's, Arašídový oříšek, 125 g, 533 kcal, 2217 kcal, Plastová krabička
883,69 Kč/1kg
114,88 Kč
Prodejce: VISO

ültje Pražené a Solené Arašídy 50g Tycinka
455,80 Kč/1kg
22,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ültje Jumbo arašídy pražené a solené extra velké 200g
349,20 Kč/1kg
69,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje 457149006 ültje Bar Mix geröstet & gesalzen Nüsse 1,0 kg, 1 St.
406,67 Kč/1kg
406,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje Studentenfutter 7308 1kg
608,44 Kč/1kg
608,44 Kč
Prodejce: somnia24

XOX Arašídy pražené a solené křupavé s pikantní příchutí 50g
485,00 Kč/1kg
24,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje 5385395008 ültje Erdnüsse geröstet & ungesalzen 180,0 g, 1 St.
1 335,78 Kč/1kg
240,44 Kč
Prodejce: somnia24

Erdnüsse in der Schale - geröstet 330g | DENNREE
72 790,00 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

ültje GeNuss Směs pražených a solených 4 různých druhů ořechů 150g
890,27 Kč/1kg
133,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SEEBERGER 392628008 SEEBERGER Erdnüsse Jumbo 1,0 kg, 1 St.
542,94 Kč/1kg
542,94 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
XOX Arašídy solené jemně pražené křupavé lahodné 1000g
Přehled produktů
Arašídy XOX pražené a solené v 1kg balení nabízejí dlouhotrvající zábavu pro každou příležitost. Jemně pražené ve vysoce kvalitním rostlinném oleji a zušlechtěné jemným nádechem mořské soli kombinují oříškovou praženou chuť s vydatným křupáním - ideální na večírky, do kanceláře nebo jako svačinka bohatá na bílkoviny mezi jídly.
Klíčové vlastnosti
- Pražené v troubě na rostlinném oleji: Šetrné pražení zachovává přirozenou arašídovou chuť a zajišťuje extra křupavost.
- Mírně solené: Jemná špetka mořské soli podtrhuje oříškovou chuť, aniž by ji přebíjela.
- Velkoobjemové balení (1 000 g):
- Zdroj bílkovin a vlákniny: Poskytuje rostlinné bílkoviny a cennou vlákninu pro dlouhodobé zasycení.
- Veganské a bezlepkové: Neobsahuje živočišné přísady a je bez lepku, laktózy a sóji.
Tipy na použití
- Vychutnejte si čistě - Přímo ze sáčku pro plnou křupavou chuť pražených kousků.
- Vytvořte směsi na svačinu - Kombinujte s mandlemi, kešu oříšky nebo sušeným ovocem pro větší rozmanitost.
- Chuťový moment - Rozdrobte na saláty, polévky nebo pokrmy z trouby pro extra křupavost a slaný nádech.
Často kladené otázky
Jsou arašídy hodně slané?
Slaný tón je záměrně mírný, aby přirozená arašídová chuť zůstala v popředí.
Zůstávají arašídy dlouho křupavé?
Díky uzavíratelnému obalu zůstávají čerstvé a křupavé až do otevření; po otevření je spotřebujte do týdne.
Obsahují arašídy přídatné látky?
Ne, XOX používá pouze čistá arašídová jádra a mořskou sůl - bez umělých aromat, barviv a konzervantů.
Informace o skladování
Po otevření balení pevně uzavřete a skladujte na chladném a suchém místě, aby si zachovalo křupavost až do posledního jádra.
Společnost XOX nabízí oblíbené argentinské arašídy v čerstvém, uzavřeném vakuovém balení. Pro zachování cenných živin a typické jemné oříškové chuti jsou solené arašídy XOX praženy obzvláště šetrně ve vysoce kvalitním rostlinném oleji - pro plnou, kulatou a křupavou chuť. Výrobky jsou vhodné nejen ke svačině, ale také jako ozdoba salátů a k vaření (např. v asijské kuchyni).
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Arašídy, slunečnicový olej, kuchyňská sůl. Může obsahovat oříšky CASHEW a stopy ALMONDS, PISTAZIA, HAZELNUTS a PARANUTS.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2545 kj Energie kcal 614 kcal Tuky 51GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 7,6GRM Sacharidy 5,9GRM Sacharidy, z toho cukr 3,6GRM Bílkoviny 28GRM Sůl 1GRM
- Alergeny
- Arašídy a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- XOX Gebäck GmbHAm Hastebach 8, 31789 Hameln
- Prodejní název
- Arašídy, solené, jemně pražené
- Výrobce
- XOX Gebäck
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 85004
- Kód EAN
- 4031446850030
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Arašídy, slunečnicový olej, kuchyňská sůl. Může obsahovat oříšky CASHEW a stopy ALMONDS, PISTAZIA, HAZELNUTS a PARANUTS.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2545 kj Energie kcal 614 kcal Tuky 51GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 7,6GRM Sacharidy 5,9GRM Sacharidy, z toho cukr 3,6GRM Bílkoviny 28GRM Sůl 1GRM
- Alergeny
- Arašídy a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- XOX Gebäck GmbHAm Hastebach 8, 31789 Hameln
- Prodejní název
- Arašídy, solené, jemně pražené
- Výrobce
- XOX Gebäck
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 85004
- Kód EAN
- 4031446850030
K tomu se hodí také

12 čajových konviček, 6423, čaj s marockou mátou - 20 sáčků
8 288,89 Kč/1kg
298,40 Kč
Prodejce: somnia24

Karl Krüger SAP, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Resistium, Černá, Sklo, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna
1 815,18 Kč
Prodejce: NeuertsShop

XOX pražené arašídy bez soli s jemnou oříškovou příchutí 1000g
234,60 Kč/1kg
234,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tea house broskvový mučenkový exotický sladký ovocný čaj 38 sáčků 76g
972,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Solární pouliční LED světlo se senzorem pohybu solární lampa zahrada světlo dekorativní světlo nástěnná klimatická lampa IP65 vodotěsné Retoo
1 141,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Voděodolný chránič matrace 90 x 200 - bezpečná ochrana matrace
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 77570 Erdnüsse Ger. Ges. 1,0kg
547,28 Kč/1kg
547,28 Kč
Prodejce: somnia24

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
372,22 Kč/1kg
372,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Kluth pistácie pražené a lehce solené prvotřídní kvality 150g
863,27 Kč/1kg
137,98 Kč
-8,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

XOX Kešu oříšky s mořskou solí 85028 500g
512,14 Kč/1kg
256,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LED dekorace "Rentier se saněmi" - 192 LED diod, teplá bílá barva / 8 metrů světelného hadu - pro použití v interiéru i exteriéru
1 196,66 Kč
Prodejce: Special-trends

Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

ültje Studentenfutter 7308 1kg
608,44 Kč/1kg
608,44 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Arašídy solené 85019 500g
269,64 Kč/1kg
134,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Party Cocktailmix slané preclíky a pšeničné sušenky 1000g
186,86 Kč/1kg
186,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Nic Nac's, Arašídový oříšek, 125 g, 533 kcal, 2217 kcal, Plastová krabička
883,69 Kč/1kg
114,88 Kč
Prodejce: VISO

Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Lorenz 121455002 Arašídy - 200 g, solené
1 883,40 Kč/1kg
376,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Lorenz Saltletts Sticks Classic 2 balení čerstvých solných tyčinek 250g
302,64 Kč/1kg
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přírodní a zdravé
Ořechy chutnají jako čerstvě vyjmuté ze skořápky. Tedy bez pražení, soli a oleje... prostě zcela přírodní. Používám je na různé způsoby, např. do salátů, zeleninových směsí ve smoothie nebo jen tak na mlsání.
Ohodnoceno dne 3. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá hodnota, chutné arašídy
Tyto arašídy jsou příjemně lehce solené - opravdu chutné - určitě si je objednám znovu.
Ohodnoceno dne 16. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita a dodává se ve stávajícím vakuu
Takže výrobek vydrží několik měsíců.
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg

Piniové oříšky střední 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Hrozny (sultánky) v hořké čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg

Směs ořechů a ovoce 500g
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg

Makadamové ořechy200 g -PLANETA
606,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 032,00 Kč/1kg

Kokosové lupínky přírodní 500g
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg

Ořechy sušené, bez slupky,1 kg -PLANETA
517,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
517,00 Kč/1kg

Slunečnicová semínka pražená, slazená medem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
391,95 Kč
Prodejce: DryFruit
783,90 Kč/1kg

Piniové oříšky 500g Brat.pl
574,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 103,85 Kč/1kg

mandlová mouka 400 g -PLANETA
389,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
974,97 Kč/1kg

Loupané pistácie 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
520,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
990,48 Kč/1kg

Půlky para ořechů 1kg Brat.pl
559,00 Kč
-33,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
526,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
514,68 Kč/1kg

Pražené nesolené pistácie 1 kg
499,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
0,49 Kč/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
459,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
451,33 Kč/1kg

Vlašské ořechy 1kg



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
370,43 Kč/1kg

Blanšírované mandle 1kg Brat.pl
378,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
374,26 Kč/1kg

POLSKÉ vlašské ořechy 1kg Brat.pl
371,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
361,95 Kč/1kg

Makadamové ořechy 500g Brat.co.uk
404,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
364,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
700,00 Kč/1kg