Makita UV3200, 1300 W, 32 cm, 30 l, Černá, Azurová, 15 kg

5 437,73 Kč

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

út 13. – čt 15. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Elektrický provzdušňovač trávníku Lehmann AER-ON PRO šířka 38 cm koš 50 l výkon 1800 W nádoba 150 l
Elektrický provzdušňovač trávníku Lehmann AER-ON PRO šířka 38 cm koš 50 l výkon 1800 W nádoba 150 l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro DAWIKA KRAFT Elektrický vertikutátor 3v1 Kraft&Dele KD5190, 2,4 kW, 32 cm
DAWIKA KRAFT Elektrický vertikutátor 3v1 Kraft&Dele KD5190, 2,4 kW, 32 cm
2 389,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Benzínový vertikutátor Kraft&Dele KD5191, 4,8 kW, 38 cm
Benzínový vertikutátor Kraft&Dele KD5191, 4,8 kW, 38 cm
9 275,93 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Ryobi RY18SFX35A-0 - aku 18 V travní provzdušňovač ONE+
Ryobi RY18SFX35A-0 - aku 18 V travní provzdušňovač ONE+
8 887,69 Kč
Prodejce: Looev
Obrázek produktu pro WOLF-Garten VS 302 E, 1200 W, 30 cm, 35 l, Černá, Červená, Žlutá, Plast, 11 kg
WOLF-Garten VS 302 E, 1200 W, 30 cm, 35 l, Černá, Červená, Žlutá, Plast, 11 kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
7 825,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Makita UV3600, 1800 W, 36 cm, 40 l, Černá, Azurová, 18,3 kg
Makita UV3600, 1800 W, 36 cm, 40 l, Černá, Azurová, 18,3 kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
11 390,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Andriez
Obrázek produktu pro Elektrický rozrývač Einhell GC-SA 1231/1 pracovní šířka 31 cm
Elektrický rozrývač Einhell GC-SA 1231/1 pracovní šířka 31 cm
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 25
2 988,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Einhell Power X-Change bateriový provzdušňovač GE-SC 35/1 Li-Solo
Einhell Power X-Change bateriový provzdušňovač GE-SC 35/1 Li-Solo
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 53
5 258,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro ATIKA VT 40 Z provzdušňovač trávníku, 230V, 1600W pro péči o půdu, čištění trávníku
ATIKA VT 40 Z provzdušňovač trávníku, 230V, 1600W pro péči o půdu, čištění trávníku
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 396
2 433,90 Kč
-499,85 Kč
1 934,05 Kč
Prodejce: Altrad-Lescha-Atika-GmbH
Obrázek produktu pro Makita DUV 320 Z akumulátorový vertikutátor 18 V 32 cm 30 l Brushless Solo – bez akumulátoru, bez nabíječky
Makita DUV 320 Z akumulátorový vertikutátor 18 V 32 cm 30 l Brushless Solo – bez akumulátoru, bez nabíječky
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
7 332,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Elektrický vertikutátor SC32 - 32 cm - 1500 W - SCHEPPACH
Elektrický vertikutátor SC32 - 32 cm - 1500 W - SCHEPPACH
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 21
2 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Aku vertikutátor a provzdušňovač Einhell Power X-Change GE-SA 36/35 Li bez akumulátoru 36V a nabíječky
Aku vertikutátor a provzdušňovač Einhell Power X-Change GE-SA 36/35 Li bez akumulátoru 36V a nabíječky
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 23
5 271,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Einhell GC-SC 36/31 Li-Solo, Bubnový vysavač, Suché a mokré, Prachový sáček, 30 l, Filtrování, 90 dB
Einhell GC-SC 36/31 Li-Solo, Bubnový vysavač, Suché a mokré, Prachový sáček, 30 l, Filtrování, 90 dB
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
4 190,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Einhell GE-SA 1640, 1600 W, 40 cm, 1,2 cm, 800 m², 48 l, 22 cm
Einhell GE-SA 1640, 1600 W, 40 cm, 1,2 cm, 800 m², 48 l, 22 cm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 44
5 192,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro GÜDE profesionální benzínový vertikutátor odstraňovač mechu provzdušňovač trávníku odstraňovač mechu GV 4001 B
GÜDE profesionální benzínový vertikutátor odstraňovač mechu provzdušňovač trávníku odstraňovač mechu GV 4001 B
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
8 740,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY
Obrázek produktu pro Benzínový vertikutátor 55791 provzdušňovač trávníku 2v1 provzdušňovač 5,7 hp kultivátor trávníku kypřič trávníku
Benzínový vertikutátor 55791 provzdušňovač trávníku 2v1 provzdušňovač 5,7 hp kultivátor trávníku kypřič trávníku
10 681,66 Kč
Prodejce: Tiptopmaker
Obrázek produktu pro Einhell GC-SC 18/28 Li-Solo Tlačná sekačka na trávu Baterie černá, červená
Einhell GC-SC 18/28 Li-Solo Tlačná sekačka na trávu Baterie černá, červená
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
3 734,00 Kč
Prodejce: iZelezarstvi
Obrázek produktu pro Gardena EVC 1000, 1000 W, 30 cm, Černá, Modrá, Šedá, Oranžová, 10,5 kg
Gardena EVC 1000, 1000 W, 30 cm, Černá, Modrá, Šedá, Oranžová, 10,5 kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
8 286,79 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Akumulátorový rozrývač AL-KO SF4036 bez baterie a nabíječky
Akumulátorový rozrývač AL-KO SF4036 bez baterie a nabíječky
4 534,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys
Obrázek produktu pro Tráva Šarlatová -Cs - Hg-03391-20
Tráva Šarlatová -Cs - Hg-03391-20
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
886,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Zbavte svůj trávník plísně. Tento elektrický vertikutátor od společnosti Makita to zvládne rychle. Jeho nože se zaryjí do půdy a odstraní problém u kořene. Vlastnosti produktu elektrický vertikutátor UV3200 od společnosti Makita Proč byste si ho měli pořídit: Motor vertikutátoru nepotřebuje benzín, aby poskytoval dostatečný výkon. Stačí jej zapojit do běžné domácí zásuvky. Pak bude pracovat za vás se svým příkonem 1300 W a rychle se postará o to, aby váš trávník byl opět bez plsti. Motor pohání 32 cm dlouhý válec s vícezubým nožem. Devět nožů se zařezává do trávníku a uvolňuje plsť. Válec vertikutátoru lze nastavit tak, aby zachytil veškerou travní plsť. Nastavte jej na jednu z 5 dostupných výšek a pak se pusťte do práce. Díky nízké hmotnosti pouhých 12 kg lze vertikutátor bez námahy tlačit po zahradě. Pohodlná rukojeť s opláštěním navíc zajišťuje, že práce s vertikutátorem nikdy nebude příliš obtížná. Snadno můžete pracovat na plochách o doporučené velikosti až 400 m². Při práci není vertikutátor o mnoho hlučnější než vysavač. Když už jsme u toho, vysává i nečistoty ležící na zemi. Veškerá travní plsť končí ve 30litrovém sběrném zařízení vertikutátoru. Ve sběrném zařízení je však místo i pro další věci. Na podzim použijte vertikutátor ke sběru listí. Se správným příslušenstvím vám vertikutátor pomůže také provzdušnit trávník. K tomuto účelu je k dispozici volitelný provzdušňovací válec, který lze během chvíle vyměnit za vertikutační válec. Po skončení práce lze vertikutátor snadno uskladnit. Zaparkujte stroj do kůlny, sklopte rukojeť a nechte vertikutátor odpočívat až do další zahradnické sezóny. Vícezubý nůž vertikutátoru je vhodný pro pásy trávníku o šířce 32 cm. Motor o výkonu 1300 W otáčí noži tak, že travní plsť nemá šanci. Veškerá travní plsť končí přímo v sběrném koši vertikutátoru, takže ji nemusíte sbírat. Přichyceno: Tento multifunkční vertikutátor vám usnadní práci na zahradě a zajistí zdravý trávník.

Podrobnosti o výrobku
Zpětný odběr starých elektrospotřebičůV procesu objednávky si můžete zvolit, zda chcete elektrospotřebič bezplatně vrátit. Při likvidaci se řiďte pokyny: entsorgung
Oblast použitíVenkovní použití
Oblast použitíSkarifikace
Typ výrobkuRozrývač
ModelRozrývač trávníku
Hmotnost12.0 kg
Základní barvaZelená, černá
Síťové napětí230.0 V - 240,0 V
Typ pohonuElektrický
Výstupní výkon1300.0 W
Hladina akustického tlaku (LpA)78
Hladina akustického výkonu (LWA)97
Pracovní šířka32.0 cm
ZachycovačZachycovač
Doporučená plochaPro plochu až 400 m²
Nastavení výškypětinásobné
Materiál žacího ústrojíPlast
Typ spínačeSpínač na rukojeti
Objem sběrného koše30.0 l
Počet nožů9.0 kusů
Systém nožůVícezubý nůž


Příkon:
1300 W
Pracovní šířka:
32 cm
Kapacita sběrné skříňky:
30 l
Upravitelná hloubka:
Ano
Pozice upravitelné hloubky:
5
Barva:
Černá, Azurová
Hmotnost:
15 kg


Vertikutátor Makita UV3200 se používá k provzdušňování a odstraňování mechu z travnatých ploch a je také ideální pro sběr listí.


Vlastnosti:
  • Ideální pro městské zahrady a malé a středně velké trávníky do 400 m²
  • Zapíná se pomocí spínače mrtvého muže
  • Snadná výměna nožového hřídele díky rychlovýměnnému systému
  • Obložená rukojeť pro pohodlné uchopení
  • Skládací rukojeť pro snadnější přepravu
  • Vedení kabelu s odlehčením tahu v rukojeti
  • Výškově nastavitelná rukojeť

Rozsah dodávky:
  • Koš na trávu 30 litrů
  • Vertikutační válec

Technické údaje:
  • Hmotnost: 15,0 kg
  • Volnoběžné otáčky: 3 500 min-1
  • Příkon: 1 300 W
  • K-hodnota vibrací: 1,5 m/s²
  • Pracovní šířka: 32 cm
  • Nastavení výšky: 5stupňové centrální
  • Pracovní výška: - 10 mm až + 10 mm

Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky. Technické údaje
  • Hmotnost: 15,0 kg
  • Volnoběžné otáčky: 3 500 min-1
  • Příkon: 1 300 W
  • K-hodnota vibrací: 1,5 m/s²
  • Pracovní šířka: 32 cm
  • Nastavení výšky: 5stupňové centrální
  • Pracovní výška: - 10 mm až + 10 mm

Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky. Technické údaje
  • Hmotnost: 15,0 kg
  • Volnoběžné otáčky: 3 500 min-1
  • Příkon: 1 300 W
  • K-hodnota vibrací: 1,5 m/s²
  • Pracovní šířka: 32 cm
  • Nastavení výšky: 5stupňové centrální
  • Pracovní výška: - 10 mm až + 10 mm

Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky. Technické údaje
  • Hmotnost: 15,0 kg
  • Volnoběžné otáčky: 3 500 min-1
  • Příkon: 1 300 W
  • K-hodnota vibrací: 1,5 m/s²
  • Pracovní šířka: 32 cm
  • Nastavení výšky: 5stupňové centrální
  • Pracovní výška: - 10 mm až + 10 mm


Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky.

Tento výkonný a spolehlivý elektrický vertikutátor Makita je základním nástrojem pro profesionální provzdušňování a vertikutaci malých až středně velkých ploch, které zajistí zdravý trávník.

Výkonný in-line motor s příkonem 1300 W odstraňuje plevel a mech včetně kořenů obzvlášť důkladně. Výšku rukojeti lze nastavit pomocí rychloupínacích páček a pracovní hloubku lze nastavit také v pěti stupních. Vertikutátor můžete nastavit tak, aby vám poskytoval maximální komfort při práci a přizpůsobil se konkrétním podmínkám půdy a vegetace. Velká kola usnadňují práci v nerovném terénu a jsou šetrná k trávníku. Sběrný vak má objem 30 litrů. Robustní kryt je vyroben z vysoce kvalitního plastu odolného proti nárazu. Díky sklopné tlačné rukojeti nezabírá vertikutátor při uskladnění mnoho místa.

Tento přístroj se doporučuje pro trávníky o rozloze do 250 m².

  • Barva: modrá a černá
  • Materiál: plast
  • Rozměry: 31,7 x 61 x 53,3 cm (d x š x v)
  • Napájení: 230 V 50 Hz
  • Příkon: 1300 W
  • Objem koše na trávu: 30 l (součást dodávky)
  • Pracovní šířka: 32 cm
  • Pracovní hloubka: 10 mm
  • Volnoběžné otáčky: 3000 min -1
  • Nastavení výšky sečení: 5
  • Hmotnost: 15 kg
  • Hladina akustického tlaku: 88,5 dB(A)
  • Rozsah pracovní výšky: 5 úrovní (-10/-5/0/5/10 mm)
  • Stupeň krytí IP: IPX4
  • Snadné nastavení hloubky vertikutace
  • Skládací rukojeť
  • Dvojitý bezpečnostní spínač
  • Velká kola pro snadnou mobilitu
  • Doporučeno pro trávníky do 250 m²


RozrývačMAKITA 32 cm - UV3200

Rozrývač 32cm - UV3200 od MAKITA s EAN: 0088381648936


Ideální pro městské zahrady a malé a středně velké trávníky do 400 m²;
Snadná výměna žacího hřídele díky rychlovýměnnému systému;
Zapínání pomocí mrtvého spínače;
Rukojeť s vysoce kvalitním povrchem pro pohodlné držení;
Centrální nastavení hloubky v 5 stupních;
Se sběrným košem na trávu o objemu 30 l;
Vhodný také pro sběr listí;
Vedení kabelů s odlehčením tahu v rukojeti;
Skládací rukojeť pro snadnější přepravu

Technické údaje:
Příkon: 1300 W;
Volnoběžné otáčky: 3500;
Nastavení výšky: 5stupňové centrální;
Sběrný koš na trávu: 30 l;
Pracovní šířka: 32 cm;
Pracovní výška: 10##+10 mm;
Hmotnost: 15 kg;
Hladina akustického tlaku : 88,5 dB(A);
Hladina akustického výkonu : 97,25 dB(A);
Vibrace: 4,5 m/s²;
KWert Vibrace: 1,5 m/s²;
KWert Hluk: 2,5 dB(A)

Dodávané příslušenství:
Sáček na trávu UV3200 (Art. 652025250);
Skarifikační válec (Art. 652024718)

Veškeré systémové příslušenství od společnosti Makita máme skladem.
Objednávejte nyní a ušetřete !
Systémové příslušenství od společnosti Makita najdete
zde.

Informace o výrobku:

Název výrobku: Elektrický rozrývač Makita

UV3200Elektrický rozrývač Makita UV3200 je výkonný nástroj s motorem o výkonu 1 300 W. Je ideální pro účinné odstraňování mechu a plevele z vašeho trávníku a

díky ergonomické rukojeti padne vertikutátor pohodlně do ruky a snadno se používá. Po trávníku můžete bez námahy klouzat a vertikutovat trávu s optimálním účinkem

. speciální vlastností elektrického vertikutátoru Makita UV3200 je sběrný koš na trávu, který lze snadno zaháknout. Díky tomu můžete snadno likvidovat nasbírané zbytky trávy, aniž byste se museli obtěžovat s jejich sběrem

, a vertikutátor se po použití snadno čistí. Díky kompaktním rozměrům jej lze v době nepoužívání prostorově úsporně skladovat

. součástí dodávky:

  • style=list-style-type:circle


Výhody produktu :

  • Tichý, výkonný elektrický vertikutátor, doporučený pro malé a středně velké zahrady
  • Centrální pětistupňové nastavení pracovní výšky
  • Ochrana proti vytažení kabelu
  • Bezpečnostní spínač
  • Rychlá a snadná výměna žacího nože a změna z vertikutátoru na provzdušňovač
  • Skládací rukojeť pro snadnou přepravu a skladování
  • Vybaven košem na trávu z materiálu odpuzujícího prach

Technické údaje :

  • Objem koše: 30 l
  • Kryt: plast
  • Pracovní šířka: 32 cm
  • Rozsah vertikutace: - 10 mm + 10 mm
  • Nastavení pracovní výšky: centrální pětistupňové
  • Jmenovitý výkon: 1300 W
  • Hmotnost (EPTA): 12 kg

Standardní výbava :

  • Rozrývač Makita 1300W UV3200
  • Vyžínač trávy
  • Vertikutační válec


Vertikutátor Makita UV3200 má výkon 1300 W a je ideální pro důkladné a rychlé odstranění mechu a rákosu. Pracovní záběr nože je 32 cm a zvládne sbírat i listí. Vertikutátor Makita UV3200 je ideální pro středně velké zahrady. Tento narativní stroj je navíc vybaven lehkými koly s kuličkovými ložisky a sběrným vakem o objemu 30 litrů.


  • Příkon: 1300 W
  • Pracovní šířka nožů: 32 cm
  • Může sbírat hrabanku
  • Vhodný pro středně velké zahrady
  • Lehká kola s kuličkovými ložisky
  • Sběr obsahu pytle: 30 litrů


UV3200 Vertikutátor 32 cm - 1300 WVedení kabelu s odlehčením tahu v rukojetiZapínání pomocí mrtvého spínačeRukojeť s kvalitním opláštěním pro pohodlné drženíSnadná výměna žacího hřídele díky rychlovýměnnému systémuIdeální pro městské zahrady a malé a středně velké trávníky do 400 m²Skládací rukojeť pro snadnější přepravuSběrný koš na trávu o objemu 30 lCentrální nastavení hloubky v 5 stupníchVhodné také pro sběr listíTechnické údaje: Příkon: 1.300 W Volnoběžné otáčky: 3 500 min-1 Pracovní šířka: 32 cm Pracovní výška: -10 - +10 mm Nastavení výšky: 5stupňové centrální sběrný koš na trávu: 30 l Hmotnost: 15,0 kg Rozsah dodávky: 1 vak na trávu UV3200 1 vertikutační válec

Další technické vlastnosti:
- Hmotnost: 15 kg
- Objem sběrného koše na trávu: 30 l
- Konstrukce: vertikutační nůž

Dodávané příslušenství: vak na trávu UV3200 (Art. 652025250), vertikutační válec (Art. 652024718)



Rozsah dodávky
Rozrývací válec
652024718

Vak na trávu UV3200
652025250

Výhody produktu
    • Ideální pro městské zahrady a malé a středně velké trávníky do 400 m²
    • Zapíná se pomocí vypínače mrtvého muže
    • Centrální nastavení hloubky v 5 krocích
    • Snadná výměna nožového hřídele díky rychlovýměnnému systému
    • Vedení kabelu s odlehčením tahu v rukojeti
    • Skládací rukojeť pro snadnou přepravu
    • Vhodné i pro sběr listí
    • Se sběrným košem na trávu o objemu 30 l
  • Rukojeť s vysoce kvalitním opláštěním pro příjemný pocit z držení
Technické údaje
Příkon
1.300 W

Volnoběžné otáčky
3.500 min-1

Pracovní šířka
32 cm

Pracovní výška
-10 - +10 mm

Nastavení výšky
5stupňové centrální

Sběrný koš na trávu
30 l

Hmotnost
15,0 kg

Hladina akustického tlaku (LpA)
88,5 dB(A)

Hladina akustického výkonu (LWA)
97,25 dB(A)

Hluk s hodnotou K
2,5 dB(A)

Vibrace
4,5 m/s²

Hodnota K vibrací
1,5 m/s²






Popis produktu

Elektrický rozrývač 32 cm. Nejlepší nářadí a náčiní pro maximální efektivitu při práci

Obsah balení

  • Elektrický rozrývač
  • Návod k obsluze





Makita UV3200 Elektrický vertikutátor 1300W

elektrický provzdušňovač (provzdušňovač trávníku)

Napájecí napětí230 V
Příkon1.300 W
Volnoběžné otáčky3.500 min-1
Šířka řezu32 cm
Pracovní hloubka-10 +10 mm
Nastavení výšky řezucentrální / 5 stupňů
Objem sběrného koše30 l
Hmotnost10,5 kg
Volitelné příslušenstvíválec s ocelovými pružinami, válec 2 v 1

Návod k použití - seznam dílů



Vertikutátor pro zahrady Elektrický vertikutátor s motorem o příkonu 1 300 W Má ergonomickou rukojeť pro snadnou manipulaci a sběrač trávy, který lze snadno zaháknout. Vertikutátor se snadno čistí a v době nepoužívání jej lze skladovat, aby se ušetřilo místo. Ideální pro městské zahrady a malé a středně velké trávníky do 400 m² Zapíná se pomocí mrtvého chodu Centrální nastavení hloubky sečení v 5 stupních Snadná výměna žacího hřídele pomocí rychlovýměnného systému Vedení kabelu s odlehčením tahu, které zabraňuje nechtěnému uvolnění prodlužovacího kabelu Sklopná rukojeť pro snadnější přepravu Vhodný také pro sběr listí Se sběrným košem na trávu o objemu 30 l Rukojeť s vysoce kvalitním povrchem pro pohodlné držení Vlastnosti Nastavení výšky sečení: 5

Tichý, výkonný elektrický vertikutátor, ideální pro malé až středně velké zahradyCentrální nastavení pracovní výšky v 5 směrechOchrana kabeluBezpečnostní spínačSnadná a rychlá výměna žacího nožePryžová rukojeťSkládací rukojeť pro snadnou přepravu a skladováníData o výrobku:Rozměry: 30 x 80 x 60 cmHmotnost (EPTA): 12 kg Jmenovitý výkon: 1300 WPracovní šířka: 32 cmPracovní výška: centrální 5násobné nastavení vertikutace: - 10 mm + 10 mmKryt: plastObjem nádoby: 30 lHmotnost (EPTA): 12 kg

Makita UV3200 - provzdušňovač/vrtulník - elektrický - 1300 W - 3000 1/min - 32 cm - 15 kg
Hmotnost
15 kg
Objem koše na trávu/listí
30 l
Výkon
1300 W
Výkon akumulátoru ve voltech
230 V
Pracovní záběr
32 cm
Doporučená plocha
400 m²
Napětí
230 V
Hlasitost
88.5 dB
Funkce provzdušňování
Ano
Režim provozu
Kód EAN
0088381648936
88381648936
088381648936
Číslo produktu
UV3200
Výrobce

Hmotnost
15 kg
Objem koše na trávu/listí
30 l
Výkon
1300 W
Výkon akumulátoru ve voltech
230 V
Pracovní záběr
32 cm
Doporučená plocha
400 m²
Napětí
230 V
Hlasitost
88.5 dB
Funkce provzdušňování
Ano
Režim provozu
Kód EAN
0088381648936
88381648936
088381648936
Číslo produktu
UV3200
Výrobce
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Makita DJV181Z, 3500 spm, 13,5 cm, 800 spm, 2 cm, 1 cm, Baterie
Makita DJV181Z, 3500 spm, 13,5 cm, 800 spm, 2 cm, 1 cm, Baterie
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 32
5 418,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET
Obrázek produktu pro Seagate IronWolf Pro ST4000NE001, 4 TB, 7200 ot/min, 256 MB, 3.5", Serial ATA III
Seagate IronWolf Pro ST4000NE001, 4 TB, 7200 ot/min, 256 MB, 3.5", Serial ATA III
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 25
8 885,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
Obrázek produktu pro vidaXL Fitness cvičební kolo se sedadlem
vidaXL Fitness cvičební kolo se sedadlem
2,3Průměrné hodnocení: 2,3 z 5Počet hodnocení: 3
2 799,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Obrázek produktu pro Makita DUC353Z, 35 cm, 20 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8"), Černá, Modrá, 0,2 l, Baterie
Makita DUC353Z, 35 cm, 20 m/s, 76,2 / 8 mm (3 / 8"), Černá, Modrá, 0,2 l, Baterie
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 50
7 497,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET
Obrázek produktu pro REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 74
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Makita UR100DZ není zařazena do kategorie
Makita UR100DZ není zařazena do kategorie
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 9
2 771,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Makita DUV 320 Z akumulátorový vertikutátor 18 V 32 cm 30 l Brushless Solo – bez akumulátoru, bez nabíječky
Makita DUV 320 Z akumulátorový vertikutátor 18 V 32 cm 30 l Brushless Solo – bez akumulátoru, bez nabíječky
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
7 332,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Makita DDF482RFJ, Vrtačka s pistolovým držadlem, Černá, Modrá, 1,3 cm, 1900 ot/min, 3,8 cm, 1,3 cm
Makita DDF482RFJ, Vrtačka s pistolovým držadlem, Černá, Modrá, 1,3 cm, 1900 ot/min, 3,8 cm, 1,3 cm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 81
5 778,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH
Obrázek produktu pro Elektrický rozrývač Einhell GC-SA 1231/1 pracovní šířka 31 cm
Elektrický rozrývač Einhell GC-SA 1231/1 pracovní šířka 31 cm
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 25
2 988,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
180,78 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Makita DLM382Z, 560 m², 38 cm, 2 cm, 7,5 cm, 3700 ot/min, 40 l
Makita DLM382Z, 560 m², 38 cm, 2 cm, 7,5 cm, 3700 ot/min, 40 l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 157
6 951,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Akumulátorová sekačka Makita DLM 330 Z 18 V 33 cm 30 l solo - bez baterie, bez nabíječky
Akumulátorová sekačka Makita DLM 330 Z 18 V 33 cm 30 l solo - bez baterie, bez nabíječky
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 84
4 279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH
Obrázek produktu pro WOLF-Garten VS 302 E, 1200 W, 30 cm, 35 l, Černá, Červená, Žlutá, Plast, 11 kg
WOLF-Garten VS 302 E, 1200 W, 30 cm, 35 l, Černá, Červená, Žlutá, Plast, 11 kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
7 825,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Venkovní solární lampa Solární závěsné světlo IP65 Vodotěsná zahradní závěsná lampa se 2 žárovkami a dálkovým ovládáním, teplá bílá
Venkovní solární lampa Solární závěsné světlo IP65 Vodotěsná zahradní závěsná lampa se 2 žárovkami a dálkovým ovládáním, teplá bílá
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 75
976,99 Kč
-120,80 Kč
856,19 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Třída A++ až E
Prodejce: lapamax
Obrázek produktu pro Makita UV3600, 1800 W, 36 cm, 40 l, Černá, Azurová, 18,3 kg
Makita UV3600, 1800 W, 36 cm, 40 l, Černá, Azurová, 18,3 kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
11 390,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Andriez
Obrázek produktu pro Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 957 900,05 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 18
195,79 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Olympia A 210, 23 cm, Teplý laminátor, 4 min, 300 mm/min, 0,5 mm, A4
Olympia A 210, 23 cm, Teplý laminátor, 4 min, 300 mm/min, 0,5 mm, A4
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 33
710,62 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro FLEXISPOT Elektrické relaxační křeslo s polohováním 105°–155°, ergonomické křeslo s podnožkou, TV křeslo do 200 kg, světle šedé
FLEXISPOT Elektrické relaxační křeslo s polohováním 105°–155°, ergonomické křeslo s podnožkou, TV křeslo do 200 kg, světle šedé
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 335
4 699,00 Kč
400Kč poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: ErgonomicHome
Obrázek produktu pro Cafè Hag Classic Mild, balení po 6 kusech, plná chuť, bez kofeinu, instantní káva, 100g
Cafè Hag Classic Mild, balení po 6 kusech, plná chuť, bez kofeinu, instantní káva, 100g
10 600,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 24
6 360,12 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro tepro Univerzální obal na gril 150 x 70 x 110 cm  Tepro 8605
tepro Univerzální obal na gril 150 x 70 x 110 cm Tepro 8605
503,20 Kč/1m²
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 12
1 132,21 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Zahradní zavlažovací systém, sada pro zavlažování volným ohybem s 10 mlhovými tryskami a 10M hadicí, kapková závlaha, zahradní zavlažování, vodní chladicí postřikovač
Zahradní zavlažovací systém, sada pro zavlažování volným ohybem s 10 mlhovými tryskami a 10M hadicí, kapková závlaha, zahradní zavlažování, vodní chladicí postřikovač
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 99
653,19 Kč
3% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro Baterie Vertikutátor 2*18V 38Cm 0*Ah Sas+Vše - Ded7196V
Baterie Vertikutátor 2*18V 38Cm 0*Ah Sas+Vše - Ded7196V
4 641,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
69,94 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 748,60 Kč
Prodejce: boni-shop
Obrázek produktu pro Kožená brašna do pasu pro muže ženy černá hnědá brašna do pasu brašna do pasu černá
Kožená brašna do pasu pro muže ženy černá hnědá brašna do pasu brašna do pasu černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
11 965,68 Kč
Prodejce: Tasche51
Obrázek produktu pro Dreame A1 Pro, Robotická sekačka na trávu, 2000 m², 22 cm, 3 cm, 7 cm, 2000 m²
Dreame A1 Pro, Robotická sekačka na trávu, 2000 m², 22 cm, 3 cm, 7 cm, 2000 m²
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 13
23 994,11 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado
Obrázek produktu pro Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Oral-B Aqua Care 4, Modrá, Bílá, Bezdrátová ústní sprcha, Rotační kartáček, Oxyjet, Baterie, 1 hlava/hlavy
Oral-B Aqua Care 4, Modrá, Bílá, Bezdrátová ústní sprcha, Rotační kartáček, Oxyjet, Baterie, 1 hlava/hlavy
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 55
2 158,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 194
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: ScorpionElektro
Obrázek produktu pro ATIKA VT 40 Z provzdušňovač trávníku, 230V, 1600W pro péči o půdu, čištění trávníku
ATIKA VT 40 Z provzdušňovač trávníku, 230V, 1600W pro péči o půdu, čištění trávníku
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 396
2 433,90 Kč
-499,85 Kč
1 934,05 Kč
Prodejce: Altrad-Lescha-Atika-GmbH
Obrázek produktu pro Makita 197599-5, Baterie, 3 Ah, 18 V, Makita, Černá, 1 kusů
Makita 197599-5, Baterie, 3 Ah, 18 V, Makita, Černá, 1 kusů
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 82
1 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vareonix

Hodnocení zákazníků

Na základě 11 hodnocení
Ohodnoceno dne 19. března 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Marita rozrývač
Ohodnoceno dne 10. července 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super
Ohodnoceno dne 28. dubna 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. dubna 2022 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. května 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Elektrický provzdušňovač trávníku Lehmann AER-ON PRO šířka 38 cm koš 50 l výkon 1800 W nádoba 150 l
Elektrický provzdušňovač trávníku Lehmann AER-ON PRO šířka 38 cm koš 50 l výkon 1800 W nádoba 150 l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro DAWIKA KRAFT Elektrický vertikutátor 3v1 Kraft&Dele KD5190, 2,4 kW, 32 cm
DAWIKA KRAFT Elektrický vertikutátor 3v1 Kraft&Dele KD5190, 2,4 kW, 32 cm
2 389,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Ryobi RY18SFX35A-0 Bezkartáčový rozrývač 18V ONE+ baterie 35cm sada 2x4,0 Ah
Ryobi RY18SFX35A-0 Bezkartáčový rozrývač 18V ONE+ baterie 35cm sada 2x4,0 Ah
12 033,64 Kč
Prodejce: Looev
Obrázek produktu pro Benzínový vertikutátor Kraft&Dele KD5191, 4,8 kW, 38 cm
Benzínový vertikutátor Kraft&Dele KD5191, 4,8 kW, 38 cm
9 275,93 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Ryobi RY18SFX35A-0 - aku 18 V travní provzdušňovač ONE+
Ryobi RY18SFX35A-0 - aku 18 V travní provzdušňovač ONE+
8 887,69 Kč
Prodejce: Looev
Obrázek produktu pro Elektrický vertikutátor Procraft PSC400
Elektrický vertikutátor Procraft PSC400
3 517,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Procraft
Obrázek produktu pro Benzínový vertikutátor FUXTEC FX-BV240 - 40cm | 45L sběrný koš | 4,1Kw
Benzínový vertikutátor FUXTEC FX-BV240 - 40cm | 45L sběrný koš | 4,1Kw
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
7 579,00 Kč
Doprava zdarma15% poukaz
Prodejce: FUXTEC
Obrázek produktu pro SucceBuy zametací stroj na trávu, pracovní šířka 122 cm, zametací stroj na listí pro sekačky s pojezdem, se sběrným košem o objemu 566 litrů, výškově nastavitelný, zametací stroj pro traktory na trávu a údržbu zahrady
SucceBuy zametací stroj na trávu, pracovní šířka 122 cm, zametací stroj na listí pro sekačky s pojezdem, se sběrným košem o objemu 566 litrů, výškově nastavitelný, zametací stroj pro traktory na trávu a údržbu zahrady
8 431,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro FUXTEC benzínový vertikutátor FX-BV240ECO – 40 cm | 40 l sběrný koš | 4,1 kW
FUXTEC benzínový vertikutátor FX-BV240ECO – 40 cm | 40 l sběrný koš | 4,1 kW
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
6 459,00 Kč
Doprava zdarma15% poukaz
Prodejce: FUXTEC
Obrázek produktu pro Zahradní zametač SucceBuy, pracovní šířka 132 cm, sběrný koš s nastavitelnou výškou zametání, objem 736 l, přívěsný zametač pro zahradní traktory, ideální pro péči o zahradu, dvůr a trávník
Zahradní zametač SucceBuy, pracovní šířka 132 cm, sběrný koš s nastavitelnou výškou zametání, objem 736 l, přívěsný zametač pro zahradní traktory, ideální pro péči o zahradu, dvůr a trávník
7 632,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro SucceBuy zametač trávníku s šířkou zametání 111,8 cm, vhodný pro sekačky s posezením, sběrný koš na listí a trávu o objemu 0,7 m³, zahradní zametač s nastavitelnou výškou zametání pro dvory, trávníky a zemědělství
SucceBuy zametač trávníku s šířkou zametání 111,8 cm, vhodný pro sekačky s posezením, sběrný koš na listí a trávu o objemu 0,7 m³, zahradní zametač s nastavitelnou výškou zametání pro dvory, trávníky a zemědělství
6 614,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro Elektrický vertikutátor Procraft PSC320
Elektrický vertikutátor Procraft PSC320
2 404,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Procraft
Obrázek produktu pro Wiltec vertikutátor 183 cm pro sekačky s pojezdem, provzdušňovač trávníku s 24 spirálovými pružinami, vertikutátor pro provzdušňování trávníků, vertikutační hrábě jako odstraňovač mechu
Wiltec vertikutátor 183 cm pro sekačky s pojezdem, provzdušňovač trávníku s 24 spirálovými pružinami, vertikutátor pro provzdušňování trávníků, vertikutační hrábě jako odstraňovač mechu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
5 043,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro Einhell Benzin-Vertikutierer GC-SC 4240 P| 3420019
Einhell Benzin-Vertikutierer GC-SC 4240 P| 3420019
12 011,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Traktorové hrábě Wiltec s pracovní šířkou 148 cm, provzdušňovač trávníku pro odstraňování mechu a hrabání listí na trávnících, vertikutátor pro sekačky s pojezdem, čtyřkolky a UTV
Traktorové hrábě Wiltec s pracovní šířkou 148 cm, provzdušňovač trávníku pro odstraňování mechu a hrabání listí na trávnících, vertikutátor pro sekačky s pojezdem, čtyřkolky a UTV
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
4 780,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro COSTWAY 2v1 elektrický vertikutátor a provzdušňovač trávníku, ruční provzdušňovač trávníku s 55litrovým sběrným košem, 3stupňové nastavení výšky a 5stupňové nastavení pracovní hloubky, zelený
COSTWAY 2v1 elektrický vertikutátor a provzdušňovač trávníku, ruční provzdušňovač trávníku s 55litrovým sběrným košem, 3stupňové nastavení výšky a 5stupňové nastavení pracovní hloubky, zelený
4 354,99 Kč
-665,00 Kč
3 689,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro COSTWAY 2v1 elektrický vertikutátor a provzdušňovač trávníku, ruční provzdušňovač trávníku s 55litrovým sběrným košem, 3stupňové nastavení výšky a 5stupňové nastavení pracovní hloubky, oranžový
COSTWAY 2v1 elektrický vertikutátor a provzdušňovač trávníku, ruční provzdušňovač trávníku s 55litrovým sběrným košem, 3stupňové nastavení výšky a 5stupňové nastavení pracovní hloubky, oranžový
4 283,99 Kč
-751,00 Kč
3 532,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro Elektrický provzdušňovač trávníku ET10082DE-OR, 2 v 1, se šířkou sečení 41 cm, oranžovo/černý
Elektrický provzdušňovač trávníku ET10082DE-OR, 2 v 1, se šířkou sečení 41 cm, oranžovo/černý
Použité
4 858,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro
Obrázek produktu pro Elektrický vertikutátor FUXTEC FX-EV360 - pracovní šířka 36 cm | provzdušňovač trávníku 1500 W | 5 nastavení hloubky | sběrný koš na trávu 45 l
Elektrický vertikutátor FUXTEC FX-EV360 - pracovní šířka 36 cm | provzdušňovač trávníku 1500 W | 5 nastavení hloubky | sběrný koš na trávu 45 l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
2 669,00 Kč
Doprava zdarma15% poukaz
Prodejce: FUXTEC
Obrázek produktu pro COSTWAY Elektrický vertikutátor provzdušňovač trávníku 1800 W, 2 stupně pracovní hloubky, 38 cm pracovní šířka 45 l
COSTWAY Elektrický vertikutátor provzdušňovač trávníku 1800 W, 2 stupně pracovní hloubky, 38 cm pracovní šířka 45 l
3 263,99 Kč
-614,00 Kč
2 649,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH