5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sorion krém pro léčebnou péči o pleť, 150 ml krém6 215,85 Kč/1kg
988,32 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Linola Ochranný balzám 50 ml6 631,20 Kč/1l
331,56 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
BepanCare Narben-Gel, 20 ml Gel9 460,17 Kč/1kg
548,69 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Artelac Lipids kapátko, 30 g gelu693,85 Kč
Prodejce: apohealth

Nivelazione silně zvláčňující mast na otlaky 15ml
15 932,67 Kč/1l
238,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Allergika Hydrolotio sensitive 200 ml
2 039,53 Kč/1kg
516,00 Kč
Prodejce: apohealth

Retterspitz Hyaluronový gel 30 ml
24 120,67 Kč/1l
723,62 Kč
Prodejce: apohealth

Mast s propolisem
6 350,00 Kč/1l
132,77 Kč
-5,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
127,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Balneum Intensiv krém 75 ml
4 376,67 Kč/1kg
433,29 Kč
Prodejce: apohealth

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
622,60 Kč/1l
155,65 Kč
Prodejce: apohealth

Mirfulan Hydrolind krém, 50 ml Krém
7 943,60 Kč/1l
397,18 Kč
Prodejce: apohealth

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
5 167,30 Kč/1l
516,73 Kč
Prodejce: apohealth

Tělový balzám s olivovým olejem a vitaminem E 250 ml
546,92 Kč/1l
136,73 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g
1 417,91 Kč/1kg
482,09 Kč
Prodejce: apohealth

Sanabil krém proti vráskám, 50 ml krém
8 909,80 Kč/1l
445,49 Kč
Prodejce: apohealth

VEA Lipogel 200, 200 ml gelu
1 145 199,95 Kč/1l
1 145,20 Kč
Prodejce: apohealth

Letibalm regenerační tělový balzám 75ml
3 228,72 Kč/1kg
303,50 Kč
Prodejce: apohealth

Kelofibráza krém pro péči o jizvy a namáhanou pokožku, 25 ml krém
11 371,46 Kč/1kg
466,23 Kč
Prodejce: apohealth

Synchroline Synchrocell tělový krém 250 ml
935 109,96 Kč/1l
935,11 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Účinná látka: kyselina salicylová
- na mozoly
- Roztok pro cílenou aplikaci
- volně prodejný léčivý přípravek
- Výrobce: Výrobce: Eduard Gerlach GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 2159360
Vysoce koncentrovaný a s velkým hloubkovým efektem. K odstranění otlaků a mozolů.
Gehwol tinktury na kuří oka 15 ml - Dávkování: Tinktura - Oblast použití: Přípravky obsahující kyselinu salicylovou
- Hmotnost
- 53 g
- Objem
- 15 ml
- Složení
- Košenilová červeň A, 2-ethoxyethanol, kyselina salicylová, pyroxylin, ethylacetát, kyselina octová, levomenthol, oleum rizini, éter
- Výrobce
- EDUARD GERLACH
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 401347410556604013474105566
- Číslo produktu
- 102590100
- Hmotnost
- 53 g
- Objem
- 15 ml
- Složení
- Košenilová červeň A, 2-ethoxyethanol, kyselina salicylová, pyroxylin, ethylacetát, kyselina octová, levomenthol, oleum rizini, éter
- Výrobce
- EDUARD GERLACH
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 401347410556604013474105566
- Číslo produktu
- 102590100
K tomu se hodí také

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Kanwod prací vysavač Superwash 1400 W, vysavač na koberce a čalouněný nábytek, univerzální vysavač na mokré a suché vysávání koberců s 20litrovou nádrží
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Nivelazione silně zvláčňující mast na otlaky 15ml
15 932,67 Kč/1l
238,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

GEHWOL Roztok na změkčení nehtů, 15 ml roztok
12 404,67 Kč/1kg
186,07 Kč
Prodejce: apohealth

COSTWAY Swing Frame Swing Frame Double Swing Kovový rám pro závěsné houpačky Zahradní houpačka (pouze rám)
1 915,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 685,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

MODFU Multifunkční rozkládací postel s úložnou taburetkou, relaxační pohovka s protiskluzovými plastovými nohami, béžová
8 459,99 Kč
Prodejce: MODFU

Dino Bikes 416U-R88, Městské kolo, Děti, Unisex, Napřímený, 40,6 cm (16"), Ocel
2 695,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

Hansaplast 92873-00015-25 Hansaplast Hühneraugen-Pflaster 92873-00015-25 beige, weiß, 8 St.
97,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dino bike - dětské kolo 12" , MTB R88, plastová kola
2 050,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4 424,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: evomag

Flieks Čalouněná postel 180x200 cm s lamelovým roštem, hydraulická postel Boxspring s rámem postele a čelem, úložná postel Funkční postel Dvoulůžko Velvet
8 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

PKM UBH3001X, 181,7 m³/h, Odvádění/Recirkulovaní, E, D, E, 61 dB
1 690,71 Kč
-110,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 579,78 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Třída A+++ až DProdejce: Stuebinger-Online

Chytré hodinky s plnou dotykovou obrazovkou Sportovní fitness hodinky Ip67 Vodotěsné Bluetooth pro Android Ios Muži Žena Smartwatche,
939,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Candy Pralka ładowana od frontu, 7 kg
14 208,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Samsung Galaxy A56, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Grafit
11 201,02 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: evomag

UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
558,99 Kč/1m
558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Kuchyňský robot Lehmann Mastic 3000 W: planetární mixér, mísa, mlýnek na maso
3 002,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: QualiFind

Hoover H-WASH 500 THO286TM5-S Pračka s horním plněním 8 kg prádla 1200 ot/min Bílá
15 955,77 Kč
-2 123,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13 832,57 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: T3S_Shop

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělá věc
také rychle pomáhá s mozoly. Jsem s ním velmi spokojená.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cetaphil | Hydratační krém - 48 g - bez vůně - intenzivní hydratace - citlivá pleť
714,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
14 895,62 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
594,80 Kč
Prodejce: apohealth
3 991,95 Kč/1kg

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,00 Kč
Prodejce: apohealth
9 052,63 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Hydratační mast - 368 g - Kakaové máslo - Hojivé želé - Péče o pleť
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
706,49 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 248,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 993,27 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Farmona Olejový krém na masáž těla a poprsí 500 ml
266,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
533,98 Kč/1l

Mustela Hydra Bébé, 300 ml, Hypoalergenní, Dermatologicky testováno, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 143,10 Kč/1l

MARY KAY Hydratační hydratační krém pro normální suchou pleť 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 935,53 Kč/1kg