5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OLORCHEE šampon proti lupům 300 ml2 514,73 Kč/1l
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Almaika Pafion 7 olejový šampon 400 ml1 642,60 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lupy - Šampon 200ml2 467,20 Kč/1l
493,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Šampon na lesklé vlasy 200ml2 448,10 Kč/1l
489,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ExtraHair - Šampon pro objem 200ml
1 207,15 Kč/1l
241,43 Kč
Prodejce: taleoo

No.16 - Šampon proti lupům 200ml
1 417,00 Kč/1l
283,40 Kč
Prodejce: taleoo

Šampon Guhl proti lupům (250 ml)
14 110,20 Kč/1l
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Propolisový šampon 200ml
560,23 Kč/1kg
169,75 Kč
Prodejce: Shoproither

Kerasilk - Sérum proti lupům - 100 ml
9 164,36 Kč/1l
1 008,08 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Sellon - šampon proti lupům
1 708,33 Kč/1l
205,00 Kč
Prodejce: ADONIS

Keratolytický šampon proti lupům (Shampoo) 200 ml
750,65 Kč/1l
150,13 Kč
Prodejce: MANADA

Morgan's Shampoo Šampon proti lupům
558,60 Kč/1kg
223,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Milva šampon proti lupům pro muže 200ml
1 526,30 Kč/1l
305,26 Kč
Prodejce: Emerosa

Alpecin šampon proti lupům 250ml
1 825,32 Kč/1l
456,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Šampon na obnovu vlasů 200ml
1 150,30 Kč/1l
230,06 Kč
Prodejce: taleoo

Caspiselen Šampon proti lupům 200 ml
2 456,90 Kč/1l
491,38 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon proti lupům a vypadávání vlasů, 390 ml
884,33 Kč/1l
344,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Sebamed šampon proti lupům 200 ml
1 068,60 Kč/1l
213,72 Kč
Prodejce: apohealth

Šampon proti vším 200ml
2 335,70 Kč/1l
467,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Černý šampon proti lupům 500ml
338,00 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: Anteros
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Značka celní původ Schoenenberger® Německo (DE) Země původu hlavních složek Různé země Obecné Speciální šampon na vlasy se sklonem k tvorbě lupů. Inovativní komplex účinných látek Octopyrox - prokazatelně omezuje tvorbu nových lupů. Přirozená rovnováha vlasové pokožky díky organické kopřivové šťávě a šalvěji. Zklidňuje podrážděnou a svědící pokožku hlavy.
Vůně: šalvěj. Speciální vlastnosti dermatologicky testováno, s čerstvou organickou rostlinnou šťávou Schoenenberger, certifikovaná přírodní kosmetika BDIH, veganská, bez silikonů Použití Napěňte malé množství do vlhkých vlasů, poté opláchněte.
Složení Aqua Sodium Coco Sulfate Urtica Dioica Leaf/Stem Juice* Coco Glucoside Decyl Glucoside Glycerin Butyl Avocadate Panthenol Piroctone
Olamin Extrakt z listů šalvěje lékařské (Salvia Officinalis) PCA sodná Sulfát sodný Xanthanová guma Hydroxypropyl guar Hydroxid sodný Kyselina citronová
*
bio Použití Malé množství přípravku napěňte ve vlhkých vlasech a poté opláchněte.
Kvalita Která norma je splněna: konvenční Informace oPolyuretan(spotřební jednotka / jednotlivec) Typ balení: Tetra Pak Informace o LMIV Distributor: Walther Schoenenberger, Hutwiesenstraße 14, D-71106 Magstadt
Zdroje dodávek
Schoenenberger Šampon proti lupům 200ml Inovativní komplex účinných látek s pirokton olaminem prokazatelně omezuje tvorbu nových lupů a zároveň zklidňuje podrážděnou a svědící pokožku hlavy.
Čerstvá šťáva z organických kopřiv, zklidňující šalvěj a hydratační panthenol obnovují přirozenou rovnováhu vlasové pokožky.Použití: Malé množství šamponu napěňte do vlhkých vlasů a poté opláchněte.
Nevhodné pro děti do 3 let.INCI: Aqua, Sodium Coco Sulfate, Urtica Dioica Leaf/Stem Juice*, Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Glycerin, Butyl Avocadate, Panthenol, Piroctone Olamine, Salvia Officinalis Leaf Extract, Sodium PCA, Sodium Sulfate, Xanthan Gum,Hydroxypropyl Guar, Sodium Hydroxide, Citric Acid. *) Z kontrolovaného ho pěstování. Z kontrolovaného ho pěstování.
Speciální šampon na vlasy se sklonem k lupům. Inovativní komplex účinných látek Octopyrox - prokazatelně omezuje tvorbu nových lupů. Přirozená rovnováha vlasové pokožky díky organické kopřivové šťávě a šalvěji. Zklidňuje podrážděnou a svědící pokožku hlavy. Vůně: šalvěj. Napěňte malé množství do vlhkých vlasů a poté opláchněte.
- Hmotnost
- 204 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Urtica Dioica Leaf/Stem Juice*, Coco-Glucoside, Decyl Glucoside, Glycerin, Butyl Avocadate, Panthenol, Piroctone Olamine, Salvia Officinalis Leaf Extract, Sodium PCA, Sodium Sulfate, Xanthan Gum, Hydroxypropyl Guar, Sodium Hydroxide, Citric Acid.*) Aus kontrolliert biologischem Anbau.Z kontrolovaného ekologického pěstování.
- Výrobce
- Schoenenberger®
- Kód EAN
- 400630908260604006309082606
- Číslo produktu
- 39963
- Hmotnost
- 204 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Urtica Dioica Leaf/Stem Juice*, Coco-Glucoside, Decyl Glucoside, Glycerin, Butyl Avocadate, Panthenol, Piroctone Olamine, Salvia Officinalis Leaf Extract, Sodium PCA, Sodium Sulfate, Xanthan Gum, Hydroxypropyl Guar, Sodium Hydroxide, Citric Acid.*) Aus kontrolliert biologischem Anbau.Z kontrolovaného ekologického pěstování.
- Výrobce
- Schoenenberger®
- Kód EAN
- 400630908260604006309082606
- Číslo produktu
- 39963
K tomu se hodí také

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml
6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Stieprox intenzivní šampon 100 ml
3 795,00 Kč/1l
379,50 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
1 680,71 Kč/1l
1 680,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon a kondicionér 2v1 Anti Dandruff DS (Dermatological Conditioning Shampoo) 400 ml
525 269,98 Kč/1kg
525,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Isdin Nutradeica ampon na vlasy g.Schupp.u.fettiges 200 ml
582 349,97 Kč/1l
582,35 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Aveda Shampure™ Nurturing Shampoo 1000 ml
737,00 Kč/1l
978,49 Kč
-241,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
737,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
674,35 Kč/1l
674,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
896,58 Kč/1l
340,70 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon Redken Haircare Extreme
1 147,55 Kč/1l
1 147,55 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
979,93 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System čisticí šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1500 ml
1 084,60 Kč/1l
1 626,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
246 395,36 Kč/1kg
105,95 Kč
Prodejce: MANADA

Bioxcin Forte, Šampon, Pánské, Všechny vlasy, Padání vlasů, Proti ztrátě vlasů, Výživa, Ochana, Posilující, Láhev, Karob, Heřmánek, Kopřiva
1 919,66 Kč/1kg
1 919,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

DS Laboratories - Revita High-Performance Hair Stimulating Shampoo 205ml
3 214,88 Kč/1l
803,72 Kč
Prodejce: VISO

Šampon Babaria Zwiebel 600ml
344,71 Kč/1l
241,30 Kč
Prodejce: CoverKingz

Sebastian Shampoo Sebastian Seb Man Care The Multi-Tasker - Mytí vlasů, vousů a těla
5 688,60 Kč/1l
284,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 339,72 Kč/1l
1 084,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon Andrelon Silver Care (250 ml)
14 110,20 Kč/1l
827,36 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Maria Nila True Soft Shampoo bezsulfátový šampon proti krepatění vlasů 1000 ml
1 396,28 Kč/1l
1 396,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
1 712,65 Kč/1l
342,53 Kč
Prodejce: apohealth

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Montibello Ultra Repair Mask pro suché a poškozené vlasy, 200 ml
1 225,04 Kč/1kg
412,93 Kč
-106,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hydratační šampon Hydrate – objem: 500 ml
2 046,58 Kč/1l
1 023,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý šampon a spravedlivá cena
Rychlé a spolehlivé dodání a dobrý poměr cena/výkon
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 343,52 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l