4,5



Na základě 4 hodnocení
Hmotnost:
1000 g- 100 gZobrazit dostupné možnosti
- 250 gZobrazit dostupné možnosti
- 1000 g
Počet kusů:
- 6Zobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Instantní zrnková káva - sáček se skořicí a kardamonem 8g
1 428,00 Kč/1kg
25,81 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14,28 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní zrnková káva - skořice a kardamom 125g
1 871,44 Kč/1kg
233,93 Kč
Prodejce: taleoo

Landkaffee Getreidekaffee - instant 100g
961,60 Kč/1kg
96,16 Kč
Prodejce: taleoo

Karamell Kaffeepulver 1kg
627,37 Kč/1kg
627,37 Kč
Prodejce: Crownseller

Pistazien Kaffeepulver 1kg
627,37 Kč/1kg
627,37 Kč
Prodejce: Crownseller

Waldfrucht Kaffeepulver 1kg
627,37 Kč/1kg
627,37 Kč
Prodejce: Crownseller

Granatapfel Instantkaffee 1kg
1 110,15 Kč/1l
1 110,15 Kč
Prodejce: Crownseller

Joghurt Instantkaffee 500g
1 640,96 Kč/1l
820,48 Kč
Prodejce: Crownseller

Wassermelonen Instantkaffee 1kg
1 110,15 Kč/1l
1 110,15 Kč
Prodejce: Crownseller

Waldfrucht Instantkaffee 200g
2 412,70 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Bratapfel Instantkaffee 1kg
1 109,37 Kč/1l
1 109,37 Kč
Prodejce: Crownseller

Kiwi Instantkaffee 1kg
1 110,15 Kč/1l
1 110,15 Kč
Prodejce: Crownseller

Karamell Instantkaffee 1kg
1 110,15 Kč/1l
1 110,15 Kč
Prodejce: Crownseller

Wassermelonen Instantkaffee 1kg
1 110,15 Kč/1l
1 110,15 Kč
Prodejce: Crownseller

Granatapfel Instantkaffee 500g
1 640,96 Kč/1l
820,48 Kč
Prodejce: Crownseller

Haselnuss Instantkaffee 1kg
1 110,15 Kč/1l
1 110,15 Kč
Prodejce: Crownseller

Pfefferminze Instantkaffee 1kg
1 110,15 Kč/1l
1 110,15 Kč
Prodejce: Crownseller

Haselnuss Instantkaffee 200g
2 412,70 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Granatapfel Instantkaffee 200g
2,41 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Stachelbeeren Instantkaffee 200g
2 412,70 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Obecné informace
Silná chuť bez kofeinu: Zrnková káva Naturata je to pravé pro každého, kdo se chce vyhnout kofeinu. Protože neobsahuje žádný kofein a má výrazně méně tříslovin než zrnková káva, můžete si ji vychutnat kdykoli během dne. Vysoce kvalitní receptura zaručuje plnou chuť. Zvláštní náboj v zrnkové kávě: lehká sladkost fíků harmonicky dotváří kompozici. Lahodný nápoj pro příjemné chvíle!
Speciality
Základem zrnkové kávy Naturata jsou ty nejlepší biodynamické suroviny.
Díky speciálnímu výrobnímu procesu neobsahuje instantní káva lepek. Nejprve se jednotlivé ingredience částečně sladí, upraží, nahrubo namele a smísí. Z pražených a drcených ingrediencí se poté vaří silný kávový extrakt. Prášek, včetně lepkových bílkovin prolaminů a glutelinů (které společně tvoří lepek) zodpovědných za nesnášenlivost, není rozpustný ve vodě a zůstává ve filtru. Zrnková káva je tedy již bezlepková. V dalším kroku zpracování se nehybný tekutý extrakt instantizuje, tj. suší rozprašováním do formy jemného prášku, který se poté stáčí do lahví. Aby bylo zajištěno, že instantní výrobky neobsahují žádný lepek ani jeho zbytky, provádí společnost Naturata pravidelné analýzy - obsah lepku je vždy pod detekčním limitem.
Výroba
Obilná káva Naturata se vyrábí s láskou v malém švýcarském rodinném podniku
s dlouhou historií od počátku
.
Před pražením se kořeny čekanky, žaludy a fíky rozdrtí a usuší a zrna se 1-3 dny sladují. Během sladování se zrno, žito a ječmen, namočí a nechá se naklíčit. Všechny ingredience se pak šetrně praží jednotlivě. Důležitou roli zde hraje zejména zkušenost pražiče: proces pražení nesmí být ani příliš dlouhý, ani příliš krátký. Každá jednotlivá složka se praží tak dlouho, aby bylo na konci dosaženo harmonického složení.
Upražená káva se poté nahrubo namele a extrahuje: složky se velmi jemně zalévají horkou vodou na principu protiproudu. Připraví se jakási zrnková káva, která se následně zahustí. Výsledný hnědý kávový koncentrát s obsahem sušiny 25 % se rozprašuje ve formě jemné mlhy ve vysokých rozprašovacích věžích. Kapky padají proudem horkého vzduchu, který z nich odstraňuje tekutý obsah. To, co se dostane na dno, je již suchý instantní prášek.
Tento časově náročný výrobní proces a sprejové sušení na konci výrobního procesu jsou také příčinou jemné pěny, kterou zrnková káva získává při přípravě, podobně jako čerstvě uvařená zrnková káva. Nepoužívají se žádné přísady.
Silná chuť bez kofeinu: Zrnková káva Naturata je to pravé pro každého, kdo se chce vyhnout kofeinu. Protože neobsahuje žádný kofein a má výrazně méně tříslovin než zrnková káva, můžete si ji vychutnat kdykoli během dne. Vysoce kvalitní receptura zaručuje plnou chuť.
Zvláštní náboj v zrnkové kávě: lehká sladkost fíků harmonicky dotváří kompozici. Lahodný nápoj pro příjemné chvíle!
Pokyny pro manipulaci a skladování
Skladujte na suchém místě mimo dosah tepla. Po otevření sáček vždy pevně uzavřete, protože zrnková káva absorbuje vodu.
- Skladování a použití
- Zrnkovou kávu Naturata si můžete vychutnat nejen jako horký nápoj nebo ledovou kávu. Dodá také rafinovanou chuť dezertům a mnoha dalším pokrmům.
- Seznam přísad
- Žito**, čekanka**, ječmen**, žaludy*, fíky**.* Z certifikovaného ekologického zemědělství** Z biodynamického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1418 kJ / 335 kcal Tuk <0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g Sacharidy 76 g z toho cukr 6,7 g Bílkoviny 2,7 g Sůl 0,20 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- NATURATA
- Prodejní název
- Getreidekaffee instant - Bulk demeter 1kg
- Výrobce
- Naturata
- Kód EAN
- 4024297440116
- Skladování a použití
- Zrnkovou kávu Naturata si můžete vychutnat nejen jako horký nápoj nebo ledovou kávu. Dodá také rafinovanou chuť dezertům a mnoha dalším pokrmům.
- Seznam přísad
- Žito**, čekanka**, ječmen**, žaludy*, fíky**.* Z certifikovaného ekologického zemědělství** Z biodynamického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1418 kJ / 335 kcal Tuk <0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g Sacharidy 76 g z toho cukr 6,7 g Bílkoviny 2,7 g Sůl 0,20 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- NATURATA
- Prodejní název
- Getreidekaffee instant - Bulk demeter 1kg
- Výrobce
- Naturata
- Kód EAN
- 4024297440116
K tomu se hodí také

Getreidekaffee instant - Classic in Dose 100g
1 334,90 Kč/1kg
133,49 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní obilná káva - Klasická, balení 250g | NATURATA
1 099,44 Kč/1kg
274,86 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní zrnková káva - sáček se skořicí a kardamonem 8g
1 428,00 Kč/1kg
25,81 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14,28 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní zrnková káva - skořice a kardamom 125g
1 871,44 Kč/1kg
233,93 Kč
Prodejce: taleoo

Zichorienkaffee zum Filtern - Nachfüllbeutel 500g
539,12 Kč/1kg
269,56 Kč
Prodejce: taleoo

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instantní zrnková káva - Klasické náplňové balení 200g
960,75 Kč/1kg
192,15 Kč
Prodejce: taleoo

HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantní kávy v prášku
183,84 Kč/1kg
183,84 Kč
Prodejce: Katomix

KRÜGER FAMILY Eiskaffee 10027830 Schoko 500g
578,46 Kč/1kg
289,23 Kč
Prodejce: somnia24

Zrnkový kávový filtr - Classic 500g
308,68 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Dinkelkaffee instant - Classic in Dose 75g
3 196,43 Kč/1kg
223,75 Kč
Prodejce: taleoo

Zichorienkaffee instant - Dávka 110g
2 640,73 Kč/1kg
290,48 Kč
Prodejce: taleoo

Zichorie - Original 500g
227 279,99 Kč/1kg
227,28 Kč
Prodejce: taleoo

Nestlé Caro Landkaffee rozpustná Landkaffee bez kofeinu 200g
699,55 Kč/1kg
139,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe 3v1 Stix Creamy Latte 10er nápojový prášek v tyčinkách 150g
467 199,98 Kč/1kg
70,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Choco, 500 g, Cappuccino, 405 kcal, 1715 kJ, 51 kcal, 3%
341,36 Kč/1kg
170,68 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Vendingline SCHO Expert Selection č. 204 Kávová pěna Kaffeeplus 1000g
149,32 Kč/1kg
149,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instant Arabica Café - entkoffeiniert 25 Sticks 50g | MOUNT HAGEN
2 429,60 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Krüger Family Cappuccino White | 500 g sáček
893,48 Kč/1kg
446,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Zichorie - Instantní 100g
1 214,80 Kč/1l
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Yannoh® - Instant Original náplň 250g
998,04 Kč/1kg
249,51 Kč
Prodejce: taleoo

Nescafe Classic instantní rozpustná káva v kelímku 10x2g 5 balení
315,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Gold instantní zrnková káva aromatická jemná ve sklenici 200g
1 754,40 Kč/1kg
350,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafkawa 2W1 Creamer 10X8G
938,88 Kč/1kg
75,11 Kč
Prodejce: LAVONIO

Krüger Family Cappuccino Classic 500g
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instantní káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
1 142,00 Kč/1kg
114,20 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs Gold - 500g instantní kávy pro prodejní automaty
1 248,12 Kč/1kg
641,16 Kč
-17,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
624,06 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hmotnost 0,1 kg
Schmeckt gut und ich vertrage ihn, im Gegensatz zu den bisher gekauften Getreidekaffee.
Ohodnoceno dne 18. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Hmotnost 1 kg
Lahodná alternativa kávy
Ohodnoceno dne 5. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 12. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,25 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 3 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 713,63 Kč
-706,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 007,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 335,78 Kč/1kg

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a kořeněná (balení 2 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 567,96 Kč
-534,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 033,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 516,73 Kč/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea SUPERCOFFEE 300 g
769,00 Kč
Prodejce: Blendea
2 197,14 Kč/1kg

Mahmood Coffee 3 v 1 instantní káva Original, káva s kávovou smetanou a cukrem, 48 tyčinek x 18 g
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusů, Sklenice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
454,07 Kč
Prodejce: Serica
2 270,35 Kč/1kg

Mahmood Coffee – instantní turecká káva s mlékem a cukrem, 12 sáčků po 25 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mlékem, bez cukru, 12 tyčinek x 19 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Krüger Family Cappuccino White-Vanille nápojový prášek, balení po 12 kusech (12 x 500 g sáček)
1 798,78 Kč
-386,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 412,01 Kč
Prodejce: AllYouNeed
235,34 Kč/1kg

Mahmood Coffee Instant turecká káva bez cukru, 12 tyčinek x 6 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant turecká káva, středně slazená, 12 tyčinek x 8 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea Slimming coffee Vaječný likér 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Blendea Slimming coffee Sladká mandle 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ledová káva osvěžující kávová směs 275g 8 balení



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
882,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 210,07 Kč/1kg

Krüger Chai Latte Classic India mléčný čaj v prášku plechovka 4 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
595,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé ledová káva typu frappé 275g - Nápojový prášek s instantní kávou (balení po 8 kusech)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 204,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
547,61 Kč/1kg

2v1 rozpustná káva se smetanou 10 x 14g, Massimo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 650,79 Kč/1l

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
281,08 Kč
-54,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 418,88 Kč/1kg

Krüger Family Cappuccino Double Choco (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
278,41 Kč
-53,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
224,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,88 Kč/1kg