4,7



Na základě 23 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g710,78 Kč/1kg
355,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen1 085,72 Kč/1kg
271,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
IDEE Káva jemná aromatická mletá bez kofeinu 500g774,04 Kč/1kg
387,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gourmet káva - bez kofeinu mletá 250g
780,16 Kč/1kg
195,04 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso - Solea mleté 250g
780,16 Kč/1kg
195,04 Kč
Prodejce: taleoo

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Espresso káva FairTrade - bez kofeinu mletá 250g
778,08 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Káva "Tradizionale", mletá, pražená, 250 g, PELLINI
980,00 Kč/1kg
245,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Eilles káva mletá 20006 500g
1 312,88 Kč/1kg
656,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Café Intención CLÁSICO káva mega ekonomické balení, 12x500g mletá
1 366,60 Kč/1kg
683,30 Kč
Prodejce: somnia24

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,96 Kč/1kg
422,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Gourmet Kaffee - klasické instantní 100g
2 250,00 Kč/1kg
225,00 Kč
Prodejce: taleoo

Crema | Cafe 250 g mletá | Mild Crema La Natura Lifestyle | Organic Crema | Dlouhodobé pražení
796,00 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle

Káva - Plantážní mletá 250g
866,64 Kč/1kg
216,66 Kč
Prodejce: taleoo

Kaffee - gemahlen 500g
439,44 Kč/1kg
219,72 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso - Kaapi Kerala mleté 250g
821,52 Kč/1kg
205,38 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vyvážená a aromatická - pro naši klasickou gurmánskou kávu používáme pouze organická zrna Arabiky z peruánské a mexické vysočiny. V nadmořské výšce přes 1 000 metrů, přirozeně chráněné pod stínem stromů, káva pomalu dozrává a rozvíjí své jedinečné aroma. Kávy Lebensbaum se tradičně pěstují ve stínu stromů. Tím je chráněna půda a rozmanité ekosystémy v pěstitelských oblastech. Na místě vybíráme výtečnou kvalitu a přesvědčujeme se o vynikající práci našich dodavatelů.
Pokyny pro manipulaci a skladování:
Ideální pro klasickou filtrační infuzi a french press.
Pro optimální chuťový zážitek doporučujeme na jeden šálek jednu rovnou dávku kávy. Při ruční přípravě byste měli nechat převařenou vodu mírně vychladnout.
SLOŽENÍ
arabica* mletá káva (*certifikovanásložka)
POPIS
Vyvážená, přirozeně jemná káva s vynikajícím aroma. Baleno v ochranné atmosféře.
Intenzita: 3/5
ZPŮSOB PŘÍPRAVY
Uvařte pomocí filtru nebo pístového kávovaru. Optimální množství je 1 odměrka na šálek kávy. Použijte převařenou, mírně vychlazenou vodu.
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na suchém místě, v těsně uzavřené nádobě.
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě v těsně uzavřené nádobě.
- Objem
- 0.5 l
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- mletá káva Arabica* (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- b/d
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- Lebensbaum
- Prodejní název
- ARABICA 100 % CLASSIC MILK COFFEE 500 g - LEBENSBAUM
- Výrobce
- Lebensbaum
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- TD-U0X0-3Q0V
- Kód EAN
- 4012346045726
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě v těsně uzavřené nádobě.
- Objem
- 0.5 l
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- mletá káva Arabica* (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- b/d
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- Lebensbaum
- Prodejní název
- ARABICA 100 % CLASSIC MILK COFFEE 500 g - LEBENSBAUM
- Výrobce
- Lebensbaum
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- TD-U0X0-3Q0V
- Kód EAN
- 4012346045726
K tomu se hodí také

Gourmet káva - bez kofeinu mletá 250g
780,16 Kč/1kg
195,04 Kč
Prodejce: taleoo

Café Dia - mleté 500g
535,94 Kč/1kg
267,97 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Peru Kaffee - gemahlen 250g
781,12 Kč/1kg
195,28 Kč
Prodejce: taleoo

Grand Noir - Zarte Bitter 70% 100g
980,30 Kč/1kg
98,03 Kč
Prodejce: taleoo

Na chleba - Toskánsko 140g
437,64 Kč/1kg
61,27 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000mlJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Allos 377022, 135 g, Německo, 216 kcal, 893 kJ, 17,1 g, 2,1 g
457,70 Kč/1kg
61,79 Kč
Prodejce: taleoo

Caffee Cream Solea ganze Bohne 1kg
0,01 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

SchnitzerToastbrot Rustic, 430 g, Ječmen, Vejce, Vlčí, Sezamová semínka, Sója, Německo, 185 kcal, 779 kJ, 3 g
272,23 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo

Hama Basic S6, Na proužky, 22 cm, 6 mm, 8 l, 70 dB, 2,8 mm/min
2 387,93 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parní Mop - Plochý 173948
5 789,97 Kč/1l
2 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
69,30 Kč/1l
831,62 Kč
Prodejce: somnia24

Gourmet káva - klasická zrnková 1kg
0,02 Kč/1kg
746,65 Kč
Prodejce: BioCare

Sada na stavbu budky pro ptáky (velká), barva: červená (jako ocas bobra)
1 701,81 Kč
-493,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 208,49 Kč
Prodejce: ManufakturMartinshof

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Napój owsiany ekologiczny Natumi 1 litrJednorázové
51,62 Kč/1l
51,62 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso - Minero mleté 250g
777,88 Kč/1kg
194,47 Kč
Prodejce: taleoo

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Espresso - Solea mleté 250g
780,16 Kč/1kg
195,04 Kč
Prodejce: taleoo

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Café Intención CLÁSICO káva mega ekonomické balení, 12x500g mletá
1 366,60 Kč/1kg
683,30 Kč
Prodejce: somnia24

Mount Hagen Bio Röstkaffee Crema Arabica ganze Bohne 1kg
581,43 Kč/1kg
581,43 Kč
Prodejce: taleoo

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Espresso - Minero Bohne 1kg
634,86 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Eilles káva mletá 20006 500g
1 312,88 Kč/1kg
656,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Kvalitu lze určit pouze pomocí různých laboratorních analýz. Testoval jsem je v rámci svých možností. Po otevření balíčku vás přivítá intenzivní vůně kávových zrn Káva mně osobně chutná velmi dobře, těžko srovnatelně s běžnými značkami ze supermarketů. Nezpůsobuje mi žádné žaludeční potíže, jak jsem se setkal s jinými značkami. Za mě jednoznačné doporučení!
Ohodnoceno dne 17. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá položka, skvělá cena. Rychlé dodání
Káva Lebensbaum je ve velmi vysoké bio kvalitě a chutná nám výborně. Má nízkou kyselost a přitom je plná! U této značky už zůstaneme :-)
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Ano, s tímto produktem jsem spokojený, chtěl jsem si znovu objednat kávu, ale bohužel je to drahé
Ohodnoceno dne 3. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super dobrá káva a cena je také v pořádku
Velmi spokojeni podle testů je také dobrá káva z kávových zrn bez pesticidů, které je cenově jeden z nejlepších
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Dodávka byla rychlá, jdocv jsme se snažili kávu ještě, budeme hlásit později
Ohodnoceno dne 23. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Je to vynikající, dobrá káva
Velmi dobrá káva, plná a organická - budu ji i nadále kupovat
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodná káva
Super rychlé dodání, dobrá nabídka, skvělá káva
Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Skvělý produkt
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
6 130,53 Kč
-918,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 212,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 737,37 Kč/1kg

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 475,52 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
422,50 Kč
-12,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
409,82 Kč
Prodejce: Exporgin
1 862,82 Kč/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
297,50 Kč
-8,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,57 Kč
Prodejce: Exporgin
2 885,70 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
296,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 563,11 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
278,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 468,37 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 250 G
538,03 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 152,12 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
462,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 623,60 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
539,90 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 159,60 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
355,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant
710,78 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks
1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,81 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 335,24 Kč/1kg

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
502,58 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 010,32 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Káva bez kofeinu mletá 185 g - Pellini
657,57 Kč
-42,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
614,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 074,95 Kč/1kg