4,7



Na základě 47 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení4 497,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška515,56 Kč/1kg
155,52 Kč
-21,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,53 Kč
Prodejce: Caffarro

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,04 Kč/1kg
422,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mletý
1 271,50 Kč/1kg
635,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Eilles káva mletá 20006 500g
1 312,88 Kč/1kg
656,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
630,02 Kč/1kg
315,01 Kč
Prodejce: Zyrafka

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dallmayr Ethiopia 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, 1 kusů, Taška, 500 g
785,16 Kč/1kg
392,58 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Café Intención CLÁSICO káva mega ekonomické balení, 12x500g mletá
1 364,20 Kč/1kg
682,10 Kč
Prodejce: somnia24

Ekonomické balení kávy GOURMET od společnosti Eilles, 12x500g mleté kávy
2 070,79 Kč/1kg
12 424,74 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g
751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
767,08 Kč/1kg
191,77 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
749,84 Kč/1kg
187,46 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick Gold rozpustná instantní pražená káva Arabica 100g
1 982,40 Kč/1kg
198,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Douwe Egberts – Excellent Aroma Variations Mletá káva – 250 g
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
Heavenly se skládá ze 100% mleté vysokohorské kávy Arabica. Dlouhodobé pražení dodává kávě její zvláštní chuť. Jemná směs zrn 100% arabiky rozvíjí svou vyváženou chuť díky šetrnému dlouhodobému pražení.
J.J. Darboven GmbH & Co KG Pinkertweg 13 22113 Hamburg
Klasická káva Mövenpick 100% Arabica odráží dokonalou harmonii mezi chutí a vůní. Základem této aromatické a vyvážené kávy jsou jemná kávová zrna z nejlepších pěstitelských oblastí. Jemná a smyslná, skutečný požitek v kteroukoli denní dobu. Zvláštní vlastnosti této kávy Mövenpick jsou mimo jiné vytvořeny výběrem výběrových vysokohorských káv. Smícháním a pražením y se rozvíjí její nesrovnatelně bohatá chuť.
Mövenpick der Himmlische je mletá káva, která vás zavede do světa výjimečné chuti a vůně. Je vyrobena z těch nejlepších zrn, pečlivě vybraných a šetrně pražených, a nabízí vyváženou směs, která potěší laiky i náročné znalce kávy. Každý doušek této kávy je harmonickou injekcí energie a potěšení s patrnými tóny čokolády a jemnými ovocnými akcenty. Díky kvalitním surovinám a přesným poměrům nabízí káva hlubokou, plnou chuť, která se hodí jak k rannímu šálku, tak k odpolední relaxační chvilce. Výrobek o hmotnosti 500 g je ideální pro každodenní přípravu a přináší jedinečnou atmosféru kávové chvilky do každé domácnosti.
Výrobce: Mövenpick - J. J. Darboven
Druh: mletá káva
Druh kávy: Arabica
Stupeň pražení (síla): 3,5/5
Kyselost: 3/5
Intenzita (tělo): 3,5/5
Zřetelné tóny čokolády
Hmotnost: 1 kg
Mövenpick The Heavenly - The Classic
- 100 % vysokohorská arabika
- Pečlivé dlouhodobé pražení
- Vyvážená a aromatická
- Intenzita: 3 / 5
- Pražení: 3 / 5
- Hořkost: 2 / 5
- Kyselost: 4 / 5
- Tělo: 3 / 5
- skutečný požitek kdykoli během dne
Obsah: 500 g
Výrobce / Vyrobeno pro:
Darboven GmbH & Co. KG, Pinkertweg 13, 22113 Hamburg, Německo
| Název | Mövenpick der Himmlische - Pražená káva mletá a vakuově balená |
| Hmotnost | 500g |
| Návod k použití | Množství kávy na šálek: 7-9 g. |
| Trvanlivost a skladování | Po otevření uchovávejte balení ve vzduchotěsné nádobě v chladničce |
| Složení | Mletá pražená káva |
| Zodpovědná potravinářská společnost | J.J. DARBOVEN GmbH & Co KG, D-22113 Hamburg Informace o servisu 0800-31 05 031 |
| Adresa | 100% Arabica |
| Další informace | na 100 g |
Vynikající vysokohorská kávová zrna z nejlepších oblastí pěstování kávy na světě. Rovnoměrné a pečlivé dlouhodobé pražení kávových zrn vytváří obzvláště plnou chuť pro tu nejlepší kávu.
Skvělá klasika od MÖVENPICK s harmonickou chutí a plným aroma! HIMMLIC od MÖVENPICK je tradiční káva, která se v restauracích a hotelech Mövenpick podává již více než 50 let. Je ideální pro přípravu klasické konvice kávy pomocí filtračních přístrojů. Různé faktory, jako je správná teplota vody, doba spaření a správné množství mleté kávy, zajišťují nejlepší možný výsledek! Jemný výběr vysokohorských kávových zrn THE HIMMLISCHE od společnosti MÖVENPICK je výběr prvotřídních vysokohorských kávových zrn z nejlepších oblastí pěstování kávy na světě. Káva MÖVENPICK, smíchaná y a dlouho pečlivě pražená, si během procesu přípravy vytvoří nezaměnitelně silnou chuť a nesrovnatelně bohaté aroma. Náš tip: Mletou praženou kávu DER HIMMLISCHE skladujte ve vzduchotěsné dóze v lednici, aby si dlouho uchovala praženou chuť. pro dobrý start do nového dne nebo pro příjemné posezení: DER HIMMLISCHE od MÖVENPICK je vždy tou správnou volbou. Informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.nutriční údaje na 100 genergie -tuky -z toho nasycené mastné kyseliny -z toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy -z toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny -sůl -vitamíny a minerální látky -
Mövenpick the Heavenly Ground Koffie 500gr. Klasická káva Mövenpick. Mövenpick The Heavenly je směs arabiky, která využívá nejlepší zrna z vysokých indických hor jako základ této prémiové kávy, kterou Mövenpick nazývá "nebeskou". Plná, jemná káva díky pomalému pražení při střední teplotě. Ochutnejte kořeněné tóny s nádechem karamelu. chutná: Plná chuť s kořeněnými tóny s nádechem karamelu, který vyvažuje hořkost. Vhodná pro: Kávu s kořeněnými tóny, která se vyznačuje jemnou chutí a jemnou chutí: Velmi vhodné pro Caffé Crema. Původ: Mövenpick The Heavenly je směs 100% kávy Arabica z vysokých hor Indie.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Seznam přísad
- mletá pražená káva
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) na 100 g/ml 811 KJ Energie (kcal) na 100 g/ml 194 kcal Tuky na 100 g/ml 13,4 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny na 100 g/ml 5,0 g Sacharidy na 100 g/ml 1,5 g Sacharidy, z toho cukr na 100 g/ml 1,5 g Bílkoviny na 100 g/ml 14,0 g Sůl na 100 g/ml 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- J.J. Darboven GmbH & Co. KGPinkertweg 13 22113 Hamburg
- Prodejní název
- mletá pražená káva
- Výrobce
- Movenpick
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 829242
- Kód EAN
- 4006581001777
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Seznam přísad
- mletá pražená káva
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) na 100 g/ml 811 KJ Energie (kcal) na 100 g/ml 194 kcal Tuky na 100 g/ml 13,4 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny na 100 g/ml 5,0 g Sacharidy na 100 g/ml 1,5 g Sacharidy, z toho cukr na 100 g/ml 1,5 g Bílkoviny na 100 g/ml 14,0 g Sůl na 100 g/ml 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- J.J. Darboven GmbH & Co. KGPinkertweg 13 22113 Hamburg
- Prodejní název
- mletá pražená káva
- Výrobce
- Movenpick
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 829242
- Kód EAN
- 4006581001777
K tomu se hodí také

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,04 Kč/1kg
422,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mletý
1 271,50 Kč/1kg
635,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 458,25 Kč/1kg
326,88 Kč
-35,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

6 ks 150 LED solární světlo nástěnné světlo s pohybovým senzorem garáž zahrada reflektor světlo venkovní lampa světlo vodotěsné nástěnné Sconce
1 399,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Eilles káva mletá 20006 500g
1 312,88 Kč/1kg
656,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

2129557007 Filterpapier - Größe 4
38,03 Kč
Prodejce: Katomix

Hisense H20MOWP1, Pracovní deska, Samostatná mikrovlnná trouba, 20 l, 700 W, Knoflíky, Otočné, Bílá
3 866,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Modrý ortopedický podsedák, profilovaný z paměťové pěny, do auta, kanceláře, domácnosti
550,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MediSleep

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Masážní pistole Elektrická masážní pistole LED Masážní pistole na krk rameno Svaly 4 rychlosti Masážní hlavice na záda Retoo
1 582,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

ANTTEQ AB32D1 Televizor 32 palců (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, digitální audio výstup, včetně hotelového režimu
5 366,85 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: NetworkTechnologies

ProfiCook 501191 ProfiCook PC-KA 1191 Kaffeemaschine silber, 8-10 Tassen
2 036,00 Kč
Prodejce: somnia24

DURABLE Pouzdro na platební karty RFID SECURE, antracitová, 230958
171,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Braun CCR5 + 1, Modrá, Plast, geschikt voor alle Braun Clean&Charge reinigingsstations, Irsko, 1,19 kg, 135 mm
1 042,97 Kč
Prodejce: conquestgmbh

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PYTLE NA ODPAD 120 L pytle na odpadky pytle na odpadky žluté 10 kusů
211,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Pumpkanne Airpot, 18/10 Edelstahl, satiniert, doppelwandig, Inhalt: 3,00 Liter
973,80 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Rukavice na odstranění zvířecích chlupů pro psy a kočky, masážní kartáč a kartáč na chlupy
66,00 Kč
Prodejce: Luminia

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Datlovník kanárský 60 cm - Phoenix canariensis - Phoenix Palm
241,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
79% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
79%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%2% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
2%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. prosince 2018 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
aromatická, se zajímavou dochutí.
Pro adventní období jsme chtěli vyzkoušet speciální kávu a vybrali jsme "Der Himmlische". z Mövenpicku. Kávu Mövenpick jsme ještě nikdy předtím nejedli. Jedná se o filtrovanou kávu vyrobenou ze 100% zrn Arabiky s predikáty "Aromatická" a "Vyvážená" nám s manželem velmi chutnala. Po otevření balení vydává kávový prášek příjemnou vůni. Káva má intenzivní aroma. A je také snadno stravitelná pro lidi se žaludečními problémy. Stravitelná. Tuto kávu máme velmi rádi a podávali jsme ji o Vánocích při návštěvě příbuzných a přátel. Při návštěvě našich příbuzných a přátel. Wior a mnoho dalších lidí jsou z této kávy nadšeni a chtějí si ji v budoucnu doma pravidelně vychutnávat.
Ohodnoceno dne 5. ledna 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Nedávno jsem testoval novou kávu od společnosti Mövenpick. Testovali jsme ji o Vánocích s celou rodinou. Nejprve otevřete balíček a přivoňte si. Skvělé, takhle by to mělo vonět, když kávu otevřu. Naprosto aromatická a příjemná. První konvice kávy nám moc nechutnala. Tak jsme udělali další konvici, ale teď už s menší lžičkou kávy ve filtračním sáčku, a ejhle: PERFEKTNÍ. Všem v rodině teď opravdu chutnala. Myslím, že je to dobře, protože je teď ještě produktivnější. Už chápu, proč se té kávě také říká "nebeská". Závěr: Chutná dobře, voní dobře, dá se koupit znovu.
Ohodnoceno dne 26. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající káva z Mövenpick !!!
Káva Mövenpick prostě chutná skvěle, ať už se jedná o jakýkoli druh kávy Mövenpick! Tuto kávu proto vřele doporučujeme všem znalcům kávy!
Ohodnoceno dne 9. ledna 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
V kávovém nebi...
Bylo mi umožněno otestovat kávu prostřednictvím testu výrobku. Jakmile otevřete kávu Mövenpicks "Der Himmlische", ocitnete se v kávovém nebi... aroma je nádherné. Chuť je velmi dobrá. Není příliš silná/hořká. Káva má super nádech. Ať už v rodině nebo v práci, každý už ochutnal "nebeskou kávu" a byl nadšený. Mnozí si ji chtějí koupit znovu. Mohu ji plně doporučit jako snídaňovou nebo odpolední kávu, je to opravdu něco pro každý kávový vkus!
Ohodnoceno dne 4. ledna 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skutečně božská káva
Pro Konsumgoettinnen mi bylo umožněno testovat kávu Mövenpick "Heavenly". Tato káva se vyrábí z vybraných kávových zrn Arabica z nejlepších oblastí pěstování kávy na světě (Střední a Jižní Amerika, Afrika a Indie). Díky pečlivému dlouhodobému pražení má obzvláště bohaté a vyvážené aroma a jemnou & smyslnou chuť. Chutná opravdu báječně a vyváženě. Velmi lahodná.
Ohodnoceno dne 7. ledna 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Opravdu nebeské!
Mövenpick Der Himmlische mi bylo umožněno testovat v rámci testu výrobků a jsem opravdu nadšená. Nejenže káva neuvěřitelně dobře chutná, ale má také skvělé aroma a dostojí svému názvu. I když si za tuto značku musíte připlatit, mohu ji jen doporučit, protože díky ní je každá rodinná oslava příjemná. Proto ode mě dostává 5 hvězdiček. :)
Ohodnoceno dne 28. prosince 2018 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jemný a aromatický
Přestože cena kávy "der Himmlische" je poněkud vyšší než u kávy, kterou obvykle piji, její chuť mě jednoduše přesvědčila a je zřejmé, že má potenciál ke koupi. Má intenzivní chuť, aniž by byla příliš hořká nebo dokonce kyselá. Pro mě je to ten správný mix jemné a aromatické!
Ohodnoceno dne 4. ledna 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zde název mluví za vše ! NEBESKÉ !!!
Mövenpick nebeský --- název mluví za vše !!! Již při otevření balení , se šíří nádherná nebeská vůně ! Samotné balení vypadá velmi lákavě. Vůně je skvělá a ne příliš jemná, ale vůbec ne hořká. Za nás skvělá a nebeská káva!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
6 130,53 Kč
-918,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 212,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 737,37 Kč/1kg

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 497,82 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Káva z pampelišky ŁOPIAN AND LUKRECJA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky WANILIOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky CZEKOLADOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg