4,7



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení4 497,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá4 250,00 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška515,56 Kč/1kg
155,52 Kč
-21,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,53 Kč
Prodejce: Caffarro

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
507,15 Kč/1kg
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Dallmayr Classic 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 004,86 Kč/1kg
502,43 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Prodomo Naturmild 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 123,18 Kč/1kg
561,59 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 052,04 Kč/1kg
526,02 Kč
Prodejce: somnia24

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dallmayr Classic kräftig 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 004,86 Kč/1kg
502,43 Kč
Prodejce: somnia24

Eilles káva mletá 20006 500g
1 312,88 Kč/1kg
656,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g
751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,04 Kč/1kg
422,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mletý
1 271,50 Kč/1kg
635,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Café Intención CLÁSICO káva mega ekonomické balení, 12x500g mletá
1 364,20 Kč/1kg
682,10 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
767,08 Kč/1kg
191,77 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
749,84 Kč/1kg
187,46 Kč
Prodejce: Zyrafka
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mletá káva Dallmayr Prodomo z nejkvalitnějších arabských zrn 500 g
Začněte den s kávou
Každý milovník kávy ví, že nic se nevyrovná dobré šálku kávy ráno. Samozřejmě si můžete náš pestrý sortiment kávy vychutnat kdykoli během dne, ať už jde o latte macchiato, espresso nebo klasickou filtrovanou kávu. Nejkvalitnější káva šetrně zpracovaná
Produkt Dallmayr ze 100 % arabiky je k dostání v balení po 500 g. Ideální pro ranní dávku energie nebo příjemné odpolední posezení u kávy.
Alois Dallmayr KG
Dienerstr. 14-15
D-80331 Mnichov
Dallmayr Alois KG Dienerstr. 14-15, 80331 Mnichov
- Kapacita:
- 500 g
- Intenzita upražení kávy:
- Středně pražená
- Druhy nápojů:
- Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso
- Typ balení:
- Taška
- Hmotnost včetně balení:
- 500 g
Zamów Dallmayr Prodomo już dziś! Poczuj wyjątkowy smak!
Dallmayr Káva Dallmayr mletá, Dallmayr Prodomo
Vyzkoušejte plnou chuť kávy Dallmayr Prodomo, jemně rafinované prémiové kávy vyráběné těmi nejlepšími metodami pražení. Mletá káva je vakuově balena, aby si zachovala nefalšovanou chuť až do posledního šálku. S kávou Dallmayr Prodomo si můžete do svého domova přinést kousek kávové kultury, která byla vytvořena s velkou péčí a vášní.
- Vysoce kvalitní zrna: Pro kávu Dallmayr Prodomo se vybírají pouze ta nejlepší kávová zrna z nejlepších pěstitelských oblastí.
- Šetrné pražení: Káva je zušlechťována šetrným pražením, aby se dokonale zvýraznila její chuť.
- Vakuové balení: Praktické vakuové balení zajišťuje, že káva zůstane čerstvá a chutná.
- Všestranné použití: Ideální pro přípravu filtrované kávy, french pressu nebo jiných způsobů přípravy.
- Autentická chuť: Vychutnejte si plnou a vyváženou chuť, která potěší milovníky kávy.
V každém šálku si můžete vychutnat zvláštní, jedinečnou chuť kávyDallmayrProdomo. Jeho tajemství spočívá v použití čerstvě sklizených kávových zrn: výhradně z nejlepších rostlin rostoucích na náhorních rovinách nejlepších pěstitelských oblastí světa.Z Etiopie pocházejí odrůdy, které specificky utvářejí aroma kávyDallmayrProdomo.
Na etiopské vysočině se zralá červená kávová zrna sbírají z divoce rostoucích kávovníků nebo z malých zemědělských plantáží. Poté se vhodným způsobem "vyperou".Ale teprve jemně odvážené směsi těchto špičkových etiopských káv s vynikajícími vysokohorskými rostlinami z Asie, Afriky, Střední a Jižní Ameriky vytvářejí nezaměnitelnou chuť kávyDallmayr Prodomo.
KávaDallmayr Prodomoobsahuje povzbuzující kofein, ale během pražení je speciálním zušlechťovacím procesem zbavena hořkosti a mnoha dráždivých látek. Tímto pečlivým a přirozeným procesem se z kávy odstraní těžko stravitelné látky, jako je například kávový vosk.Závěrečné pražení, při kterém se plně projeví aroma, zajišťuje, že kávaDallmayr Prodomoposkytuje největší požitek z pití i těm, kteří obvykle na kávu reagují citlivě.
Balení obsahuje 500 g kávy.
| Informace: Dalloma Domola se nachází v balení, které je určeno pro přípravu kávy: | |||
Datum spotřeby | Srpen 2025 | Datum pražení | Srpen 2023 |
Typ | Mletá káva | Stupeň pražení | 3/10 |
Vlastnosti | 100% arabica | Hmotnost | 500g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 7/10 | Sladkost | 7/10 |
Pěna | 6/10 | Obsah kofeinu | 3/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Espresso | 7/10 | Černá káva | 8/10 |
Cappuccino | 8/10 | Caffe Latte | 7/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Automatické kávovary | 8/10 | Kávovary | 6/10 |
Kávovary s filtrem | 7/10 | Kávovary, moka konvice | 6/10 |
Dallmayr Prodomo je klasická mletá káva s plnou chutí a výjimečnou harmonií. Vyrábí se z nejkvalitnějších kávových zrn Arabica, pečlivě vybraných z nejlepších pěstitelských oblastí. Díky svému jemnému aroma, decentní kyselosti a absenci hořkosti je ideální pro každého milovníka kávy. Díky speciálnímu zpracování byly odstraněny dráždivé látky, takže je šetrná k žaludku. Ideální pro přípravu tradičními metodami i v kávovarech na espresso. Balení 500 g zaručuje čerstvost a pohodlí. Vyberte si kávu Dallmayr Prodomo a vychutnejte si chuť klasiky v každém šálku.
Název: Dallmayr Prodomo
Výrobce: Dallmayr
Typ: Mletá káva
Druh kávy: Arabica
Stupeň pražení: Domolica: Domolica, Domolica, Domolica, Domolica: 3/10
Intenzita: 7/10
Kyselost: 3/10
Hmotnost: 500 g
| Obsah: | 500g |
Dallmayr prodomo filtrovaná káva 500gr. Je hezké, že taková dobrá věc stále existuje. Dallmayr prodomo je na trhu již od počátku šedesátých let. Stále je nabízena ve stejném složení jako tehdy. Dallmayr prodomo je špičková směs nejlepších vysokohorských káv Arabica z nejlepších pěstitelských oblastí světa. Typická chuť je ovlivněna především zrny Arabiky z úrodných jižních provincií Etiopie, původní kolébky kávy. Zvláštní zjemnění a nejnovější plná aromatická značka dodávají kávě Dallmayr prodomo nezaměnitelnou chuť. Potěšení pro všechny milovníky kávy Frahling. Výraz "pro domo" pochází z latiny a znamená pro svůj (vlastní) domov nebo, volně přeloženo, udělat něco dobrého pro sebe. Konrad Werner Wille, spolumajitel a v té době první na kávu lahůdkářství Dallmayr, sestavil na počátku 60. let 20. století naši nejoblíbenější značku kávy a dal jí název prodomo. Tímto způsobem věnoval ušlechtilou směs lahůdkářství Dallmayr a jeho zákazníkům, jak se říká. Chuťový profil pražená 2 Tělo 4 Acidita 3 Aroma 4 Příprava Příprava kávy à la French Press Mnoho ů doporučuje metodu French Press jako nejlepší způsob přípravy kávy. K tomu je třeba nasypat kávový prášek do kávovaru - nazývaného také dušená konvice - a zalít jej horkou, ale již ne vařící vodou. Nyní dobře promíchejte lžičkou, aby se káva mohla optimálně rozvinout. Po čtyřech minutách pomalu a rovnoměrně stlačte píst kovovým sítkem integrovaným do konvice. Tím se oddělí kávová sedlina od tekutiny. Ihned poté si kávu vychutnejte. Filtrační káva Dallmayr prodomo je ideální pro klasickou přípravu filtrované kávy, a to jak v kávovaru na filtrovanou kávu, tak s ručním filtrem. Doporučujeme 6-8 g kávového prášku na šálek s maximální dobou přípravy 8 minut. Voda by měla mít teplotu přibližně 95 °C, aby nedošlo k jejímu varu. Káva chutná nejlépe čerstvě připravená. Pokud připravujete větší množství kávy, než v danou chvíli potřebujete, je pro přípravu ideální termoska. Skladování Pražená káva je citlivý přírodní produkt. Proto ji skladujte na chladném a suchém místě a mimo silně zapáchající produkty. Kyslík, světlo a teplo způsobují, že pražená káva rychle stárne. Náš tip: Otevřené balení kávy skladujte v chladničce, nejlépe i v mrazničce. S tímto výrobkem získáte šetrně praženou kávovou specialitu, která je vakuově balena přímo po namletí. Dózy Deco od společnosti Dallmayr jsou ideální pro skladování kávy a vnesou do vaší domácnosti nádech tradice společnosti Dallmayr. Elegantní deco dózy s historickými motivy jsou u společnosti Dallmayr také oblíbeným dárkem pro milovníky frapování. Tato tradice nás stále zavazuje k tomu, abychom dělali něco výjimečného. Pro naše směsi používáme pouze výběrovou vysokohorskou kávu z nejlepších pěstitelských oblastí na světě. Tuto kvalitu můžete ochutnat v každém šálku - ať už v oblíbeném Dallmayr Prodomo, v našich espresso specialitách, v naší vynikající kávové řadě nebo v našich vzácných GRAND CRU CAFES. Vydejte se na objevitelskou cestu naším znamenitým světem kávy a objevte svého osobního favorita. Chuťový profil: Intenzita 7/10
Pro tuto specialitu Caffè Crema se speciálně vybírají nejkvalitnější kávy z nejlepších světových pěstitelských oblastí a dlouho se šetrně praží při nízké teplotě. Výsledkem je aromatická kávová specialita s plnou chutí a nízkou kyselostí. Káva Dallmayr Crema d'Oro má v šálku lehce mramorovanou pěnu a skvěle chutná samotná nebo s mlékem.
Špičková směs s nezaměnitelnou chutíDallmayr prodomo je špičková směs nejkvalitnější vysokohorské kávy Arabica z nejlepších pěstitelských oblastí na světě. Mletá káva obsahuje plné množství povzbuzujícího kofeinu, je speciálně rafinovaná a neobsahuje mnoho dráždivých a hořkých látek. výživové údaje na 100 gEnergie -tuky -z toho nasycené mastné kyseliny -z toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy -z toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny -sůl -vitamíny a minerální látky -
Dallmayr prodomo obsahuje veškerý povzbuzující kofein, ale před pražením je zbaven mnoha dráždivých a hořkých látek pomocí speciálního procesu zušlechťování. Tento šetrný a přirozený proces odstraňuje ze zelené kávy těžko stravitelné látky, jako je například kávový vosk. Díky konečnému pražení s plnou chutí je káva Dallmayr prodomo dokonalou pochoutkou i pro mnoho lidí, kteří jsou jinak na kávu citliví.
Káva Dallmayr Prodomo je neoblíbenější kávou z této pražírny. Jedná se o výraznou, vyrovnanou kávu s ovocnými tóny a mírnou kyselinkou.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Pražená káva
- Deklarovaná nutriční hodnota
- neobsahují žádné deklarované výživové hodnoty.
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- Dallmayr Alois KGDienerstr. 14-15 80331 München
- Prodejní název
- Pražená káva
- Výrobce
- Model
- Crema d'Oro 500 g Gemahlener Kaffee
- Označení množství
- Podmínky skladování a použití: Po otevření skladujte balení těsně uzavřené na chladném a suchém místě. Důležité informace o výrobku: Dallmayr prodomo je pečlivě praženo a vakuově baleno ihned po namletí. Balení chránící chuť proto musí být na dotek tvrdé.
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- EUR10401-1
- Kód EAN
- 4008167103714
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Pražená káva
- Deklarovaná nutriční hodnota
- neobsahují žádné deklarované výživové hodnoty.
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- Dallmayr Alois KGDienerstr. 14-15 80331 München
- Prodejní název
- Pražená káva
- Výrobce
- Model
- Crema d'Oro 500 g Gemahlener Kaffee
- Označení množství
- Podmínky skladování a použití: Po otevření skladujte balení těsně uzavřené na chladném a suchém místě. Důležité informace o výrobku: Dallmayr prodomo je pečlivě praženo a vakuově baleno ihned po namletí. Balení chránící chuť proto musí být na dotek tvrdé.
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- EUR10401-1
- Kód EAN
- 4008167103714
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
8 282,40 Kč/1kg
2 167,43 Kč
-96,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 070,60 Kč
Prodejce: Katomix

Jeden Tag 100 Jeden Tag Gr. 4 Kaffeefilter
126,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

La Fattoria di Parma - Prosciutto di Parma PDO 24 Monate - Halb - 2,9/3,4 kg
1 096,68 Kč/1kg
3 728,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva
2 010,04 Kč/1kg
502,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
507,15 Kč/1kg
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Dallmayr Classic 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 004,86 Kč/1kg
502,43 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
661,06 Kč/1kg
330,53 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Prodomo Naturmild 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 123,18 Kč/1kg
561,59 Kč
Prodejce: somnia24

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
478,63 Kč/1kg
478,63 Kč
Prodejce: Katomix

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dutá figurka Milka Father Christmas z lahodné mléčné alpské čokolády 15g
1 656,50 Kč/1kg
33,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pokojová rostlina Mix II Sada 3 ks, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (dračí strom), květináč 10-12cm
404,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

Travelite Cestovní taška Basics Fresh Wheeled Duffle Black 89 l
1 180,11 Kč
Prodejce: membags

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
8 545,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XTROBB 22149 Bezdrátový vysavač do auta 90 W
1 089,00 Kč
Prodejce: INTEREST

Café Intención CLÁSICO káva mega ekonomické balení, 12x500g mletá
1 364,20 Kč/1kg
682,10 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektně doručeno do domu!
Tento typ kávy pijeme každý den a nyní máme nějakou v zásobě. Už žádné běhání pro tuto odrůdu. Stejně jako s předchozí dodávkou jsme velmi spokojeni, moc děkujeme!
Ohodnoceno dne 29. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dallmayr Prodomo
Káva je v pořádku. Ale je velmi drahá na to, že je jí jen 250 g.
Ohodnoceno dne 15. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání, káva je velmi dobrá
Rychlé dodání, káva je velmi dobrá
Ohodnoceno dne 9. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super káva a doručení
Velmi rychlé dodání a špičkové balení. Opět velmi spokojeni!
Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
6 130,53 Kč
-918,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 212,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 737,37 Kč/1kg

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 497,82 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Káva z pampelišky ŁOPIAN AND LUKRECJA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky WANILIOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky CZEKOLADOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg