5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g705,50 Kč/1kg
352,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška515,56 Kč/1kg
155,52 Kč
-21,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,53 Kč
Prodejce: Caffarro

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
2 334,76 Kč/1kg
583,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
1 826,08 Kč/1kg
456,52 Kč
Prodejce: somnia24

Eilles káva mletá 20006 500g
1 312,88 Kč/1kg
656,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Douwe Egberts – Excellent Aroma Variations Mletá káva – 250 g
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Illy 7184, 250 g, Tmavě pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 131,38 Kč/1kg
328,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Illy Espresso, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
927,96 Kč/1kg
231,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Segafredo Intermezzo mleté espresso 250g - intenzivní chuť, dokonalá crema
588,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Café Intención CLÁSICO káva mega ekonomické balení, 12x500g mletá
1 364,98 Kč/1kg
682,49 Kč
Prodejce: somnia24

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Středně pražená, Espresso, Moka, 5/10, Plechovka
1 171,96 Kč/1kg
292,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Středně pražená, Káva, Taška
24,65 Kč/1kg
279,34 Kč
-156,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,23 Kč
Prodejce: Caffarro

Káva mletá Vergnano Granaroma 250 g vacuum
1 172,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
1 085,72 Kč/1kg
271,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,04 Kč/1kg
422,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Espresso Superiore Gusto N 42 Tradizionale 250 g mleté kávy od značky Pellini je výjimečnou volbou pro opravdové znalce kávy, kteří ocení nejvyšší kvalitu. Tato pečlivě vybraná směs je dokonalou volbou pro přípravu sametového espressa s intenzivní a harmonickou chutí, které splní očekávání i těch nejnáročnějších gurmánů. Každé zrnko bylo precizně upraženo a namleto, aby vynikla esence dokonalosti a nezaměnitelná chuť, která vás uvede do světa tradiční italské kávy. Balení obsahuje 250 g této vynikající kávy, abyste si její chuť mohli vychutnávat každý den a zažít tak výjimečné chvíle odpočinku a potěšení. Díky vakuové kapsli si káva zachovává svou čerstvost a intenzitu po dlouhou dobu. Vyberte si kávu Espresso Superiore Gusto N 42 a zažijte pravou italskou tradici přípravy nápoje, který vás inspiruje.
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Složení: Arabica (60%) a Robusta (40%) Čistá hmotnost: 250g Intenzita: 8/10 Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 250 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 45 %
- Podíl odrůdy Robusta
- 55 %
- Potravinářský podnik
- Pellini
- Prodejní název
- Espresso Superiore Gusto N 42 Traditional gemahlener Kaffee 250g - Pellini
- Výrobce
- Pellini
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8001685122379
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Složení: Arabica (60%) a Robusta (40%) Čistá hmotnost: 250g Intenzita: 8/10 Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 250 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 45 %
- Podíl odrůdy Robusta
- 55 %
- Potravinářský podnik
- Pellini
- Prodejní název
- Espresso Superiore Gusto N 42 Traditional gemahlener Kaffee 250g - Pellini
- Výrobce
- Pellini
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8001685122379
K tomu se hodí také

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
1 826,08 Kč/1kg
456,52 Kč
Prodejce: somnia24

Eilles káva mletá 20006 500g
1 312,88 Kč/1kg
656,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pd Usb-C Nabíječka Samsung Ep-Ta845Ebe 45W Black Box
2 399,95 Kč
Prodejce: G-Electronics

Douwe Egberts – Excellent Aroma Variations Mletá káva – 250 g
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

VietBeans vietnamský kávový filtr Vietnam Cafe Phin - sítko na kávu - lis na kávu - 1 šálek na kávu - opakovaně použitelný z nerezové oceli
984,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
2 334,76 Kč/1kg
583,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Květinový pyl z ImkerPuru, 500 g, zcela beze zbytků, sladce jemný
2 711,10 Kč/1kg
1 355,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hororová klaunská dekorace Halloweenská dekorace bílo-černá 130 cm - jedna velikost pro všechny
516,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Illy 7184, 250 g, Tmavě pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 131,38 Kč/1kg
328,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
2 086,28 Kč/1kg
269,13 Kč
Prodejce: somnia24

Kryt na gril Vodotěsný kryt pro Weber Q1000 Q2000 series black
1 081,39 Kč/1m²
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bosch TSM6A013B, Čepelový mlýnek, 75 g, Černá, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
575,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

BALLARINI 9N1C-D.28, Kulatý, Rendlík, Černá, Žula, Plyn, Indukční, Itálie
2 862,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

Sprchová hlavice s filtrem PHILIPS ASH1516CH/10
967,86 Kč
Prodejce: Elektrochram

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tefal Trattoria E21872, Kulatý, Černá, Hliník, Titanium Extra, Odnímatelný, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna
3 483,56 Kč
Prodejce: TR8

Ruční mixér Philips HR 3741/00
966,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Středně pražená, Káva, Taška
24,65 Kč/1kg
279,34 Kč
-156,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,23 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška
515,56 Kč/1kg
155,52 Kč
-21,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,53 Kč
Prodejce: Caffarro

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tefal Hard Titanium PRO G28937, Kulatý, Rendlík, Černá, 175 °C, Hliník, Termo indikátor
4 788,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Článek je velmi dobrý, mohu jen doporučit.
Kvalita espressa je tak akorát, velmi dobrá pro portafilterové kávovary.
Ohodnoceno dne 24. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super produkt
toto espresso je aromatické, velmi stravitelné a chutná dobře
Ohodnoceno dne 14. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Espresso pro nejvyšší nároky!
Super espresso! To nejlepší!
Ohodnoceno dne 20. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zelená mletá káva 1kg Brat.pl



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
310,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
304,52 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
502,51 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 010,04 Kč/1kg

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks
1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Káva bez kofeinu mletá 185 g - Pellini
657,57 Kč
-42,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
614,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 074,95 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Akumulátorová stříkací pistole elektrická 21V lithiová baterie dobíjecí 1000ml EU zástrčka 200?240V
2 319,30 Kč
Prodejce: Zanjo24