5,0



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení4 497,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.2 024,76 Kč/1kg
506,19 Kč
Prodejce: LaProve

Další informace o reklamě
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Café Intención 3679864005 Café Intención ecológico FuerteKaffee, gemahlen Arabicabohnen kräftig 0,5 kg
1 362,52 Kč/1kg
681,26 Kč
Prodejce: somnia24

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mletý
1 271,50 Kč/1kg
635,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Eilles káva mletá 20006 500g
1 312,88 Kč/1kg
656,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Douwe Egberts – Excellent Aroma Variations Mletá káva – 250 g
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,96 Kč/1kg
422,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
1 826,08 Kč/1kg
456,52 Kč
Prodejce: somnia24

káva - Arabica Kaffee naturmild gemahlen 250g
680,68 Kč/1kg
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
630,02 Kč/1kg
315,01 Kč
Prodejce: Zyrafka

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
2 334,76 Kč/1kg
583,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Káva "Tradizionale", mletá, pražená, 250 g, PELLINI
980,00 Kč/1kg
245,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g
751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Café Intención 134936002káva "Crema " - silná, aromatická káva vyrobená ze 100% ekologicky pěstovaných zrn Arabiky. Jemně mletákáva zaujme vyváženým chuťovým profilem, sametovou cremou a příjemně intenzivním pražením. Ideální pro portafiltr, filtrovanou kávu nebo french press.
Technické údaje
Značka: Café Intención
Popis produktu: Cremakáva, mletá
Druh: Arabica (100%)
Pražení: silné
Mletí: jemné (ideální pro filtrovanou kávu, portafiltr a french press)
Množství náplně: 0,5 kg
Kvalita: Certifikováno jako(nařízení EU o m zemědělství)
Pokyny pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla
EAN: 4006581002606
Zákonem požadované informace
ho zemědělství: DE-ÖKO-XXX (zemědělství EU)
Informace o alergenech: Může obsahovat stopy skořápkových plodů (v případě potřeby)
Označování potravin:
Datum minimální trvanlivosti: (viz obal)
Čisté množství: 500 g
Obal: recyklovatelný (informace o materiálu podle VerpackG)
Naše Aromatico má zvláštní přednost: je jemné. Chutná totiž stejně jemně jako klima, ve kterém roste. Její jemně mletá zrna 100% arabiky pocházejí z vysočin Peru a Hondurasu - ideální pro naši aromatickou, nepříliš silnou filtrovanou kávu. Dlouhodobé pražení při nízkých teplotách navíc zrna chrání a umožňuje jemně projevit jejich jemnou chuť. Naši kávu Aromatico si můžete připravit metodou přípravy dle vlastního výběru, ať už ručním filtrem, ve filtračním přístroji nebo ve french pressu.
Naše pražírna kávy J. J. Fairtrade není pro nás, koncové spotřebitele z Evropy, jen pečetí kvality. Fairtrade nabízí skutečnou přidanou hodnotu lidem v zemích původu. Kromě lepších pracovních podmínek a spravedlivých mezd mají prospěch také z prémií Fairtrade. Družstva mohou tyto prémie společně investovat do sociálních projektů nebo do zlepšení infrastruktury v regionu.
| Název | J.J. Darboven Café Intencion Ecologico - pražená káva mletá a vakuově balená |
| Hmotnost | 500g |
| Trvanlivost a skladování | Po otevření skladujte kávu na chladném a suchém místě |
| Složení | Pražená, mletá a vakuově balená káva |
| Zodpovědná potravinářská společnost | J.J. DARBOVEN GmbH & Co KG, D-22113 Hamburg Informace o servisu 0800-31 05 031 |
| Adresa | Fairtrade, 100% Arabica, DE-ÖKO-003 Zemědělství mimo EU |
| Další informace | na 100 g |
100% káva Arabica z čistých, ekologicky vypěstovaných zr ho zemědělství ES). Pražírna kávy J. J. Darboven prodává fair trade kávu od roku 1993. Fairtradová káva pochází od malých farmářských rodin a je dovážena přímo ze zemí produkce bez prostředníků. Sdružení TransFair e. V. garantuje minimální cenu za sklizeň. Káva Cafe Intencion je však nejen férová, ale také mimořádně chutná, protože se používají pouze ty nejlepší zelené provenience kávy z vysokohorských oblastí.
J. Darboven v Hamburku vyrábí různé druhy kávy již od roku 1866. Pražírna kávy je tradiční rodinný podnik, který znamená bezstarostný požitek z lahodné kávy. Je dovážena přímo ze zemí, kde se pěstuje, bez jakýchkoli prostředníků. Káva má intenzivní chuť. Je vyrobena ze 100% zrn Arabiky a je ideální pro filtrační přístroje. vyzkoušejte jemnou, aromatickou ecológico Café Cremakávu, mletou společností Café Intención. Informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde. výživové údaje na 100 gEnergie -tuky -z toho nasycené mastné kyseliny -z toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy -z toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny -sůl -vitamíny a minerální látky -
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Seznam přísad
- Pražená káva, mletá
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- J.J. Darboven GmbH & Co. KG, Pinkertweg 13, 22113 Hamburg, Deutschland
- Prodejní název
- Pražená káva, mletá
- Výrobce
- Café Intención
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JJD/2606
- Kód EAN
- 4006581002606
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Seznam přísad
- Pražená káva, mletá
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- J.J. Darboven GmbH & Co. KG, Pinkertweg 13, 22113 Hamburg, Deutschland
- Prodejní název
- Pražená káva, mletá
- Výrobce
- Café Intención
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JJD/2606
- Kód EAN
- 4006581002606
K tomu se hodí také

Café Intención 3679864005 Café Intención ecológico FuerteKaffee, gemahlen Arabicabohnen kräftig 0,5 kg
1 362,52 Kč/1kg
681,26 Kč
Prodejce: somnia24

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,39 Kč/1m
731,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Cafe Intencionecological Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g
912,50 Kč/1kg
912,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
847,26 Kč/1kg
847,26 Kč
Prodejce: somnia24

LEGO City Policejní stanice, Sada na stavění, 6 rok/roky, Plast, 668 kusů, 1,4 kg
1 414,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

Ortopedický polštář z paměťové pěny – profilovaný polštář – polštář s výřezem na krk – ergonomický polštář pro lepší spánek
580,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MediSleep

TESA 05418-00004-02, Dveře, Bez rámečku, Pod dveře, Bílá, 0,95 m, 25 mm
1 157,77 Kč/1m
1 099,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

1 polštář 40x80 cm 750 Gr. 60% peří Prémiová hotelová kvalita Polštář Dekorační polštář Polštář na spaní Polštář na spaní Péřový polštář Svět snů
1 176,98 Kč
Prodejce: Welt_der_Traeume

Etáž se 3 policemi - porcelán
415,38 Kč
Prodejce: Special-trends

Trendyrostliny - Olivovník na kmeni - Odolný - Zahradní rostlina - Výška 150-170 cm - Velikost květináče Ø24cm - Olea Europaea na kmeni
1 749,37 Kč
Prodejce: Trendyplants

10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
866,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sada Pro Renovaci Bílých Ápisů Na Památkách/Náhrobcích
140,00 Kč
Prodejce: Leviatan

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Gillette Mach 3 náhradní břity na holení 12 ks XXL
1 138,53 Kč
Prodejce: M_plus_L

bedny na ovoce se středovou deskou Dřevěné bedny Bedny na víno Bedny na jablka Komoda Police Flamed 50x40x30cm
302,00 Kč
Prodejce: mijubox

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Přepravní vozík Wiltec do 550 kg s kovovými rošty, zahradní vozík s odnímatelnou plachtou, ruční vozík s policí, ruční vozík pro použití na trávě a štěrku atd
3 438,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: WilTec

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

de Buyer Mineral B Element, Univerzální pánev, Nerezová ocel, Železo, Nerezová ocel, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, 20 cm, 33 mm
1 298,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MDC-NOLIMIT

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Papstar 12129, 240 l, Modrá, Lineární nízko-hustotní polyethylen (LLDPE), 1250 mm, 1000 mm, 15 kusů
541,10 Kč
Prodejce: somnia24

Napínací tyč 80–120 cm, zlatá (balení po 2 ks), výsuvná záclonová tyč bez vrtání, kovová napínací tyč se šroubovým upevněním a přísavkami, protiskluzová, Ø 10 mm
268,08 Kč
Prodejce: Bestlivings

ZMH Závěsná Lampa 4 X E14 Vintage Jídelní Stolní Závěsná Lampa 3 Plameny S Dvojitým Stínidlem Ze Skla A Kovu Vhodná Do Kaváren Jídelna
1 754,99 Kč
Prodejce: ZMH

AquaFloow 20x – náhradní filtry pro vodní konvice BRITA MAXTRA+, kompatibilní s konvičkami BRITA MAXTRA PRO All-in-1
1 214,31 Kč
-85,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 129,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Sada 2 ks ortopedických sedáků z paměťového gelu, ergonomické polštáře pro odlehčení tlaku na kancelářskou židli, sedáky na židle a invalidní vozíky, modré – C2OMFORTKA
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kupujte Fairtrade !
Káva, 100% arabica, chutná dobře, cena je správná, znovu a znovu !
Ohodnoceno dne 9. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše fungovalo skvěle
ser dobrý. rád znovu
Ohodnoceno dne 5. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nákup kávy
Můj oblíbený druh kávy
Ohodnoceno dne 21. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fairtrade a chutné
Nejlepší káva vůbec
Ohodnoceno dne 25. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zelená mletá káva 1kg Brat.pl



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
310,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
304,52 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
502,51 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 010,04 Kč/1kg

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks
1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Káva bez kofeinu mletá 185 g - Pellini
657,57 Kč
-42,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
614,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 074,95 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Akumulátorová stříkací pistole elektrická 21V lithiová baterie dobíjecí 1000ml EU zástrčka 200?240V
2 319,30 Kč
Prodejce: Zanjo24