5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BeOrganic Pohankové vločky EKO 300g ALINESS213,11 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Köllnvícezrnné vločky jemné, 500g768,78 Kč/1kg
384,39 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Kölln Crispy Oatmeal Classic 72% celozrnné 375g290,43 Kč/1kg
108,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žitné vločky 500g
148,20 Kč/1kg
74,10 Kč
Prodejce: taleoo

Kamutové vločky 250g
394,00 Kč/1kg
98,50 Kč
Prodejce: taleoo

Vločky z tygřích ořechů - bezlepkové 250g
347,16 Kč/1kg
164,90 Kč
Prodejce: taleoo

Flocken z pohanky, 250 g | BAUCKHOF
291,16 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Zrno Einkorn 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Otruby - ovesné vločky 300g
327,93 Kč/1kg
98,38 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
290,19 Kč/1kg
493,32 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
1 121,02 Kč/1kg
560,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
755,90 Kč/1kg
377,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Špaldové vločky 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky – klíčené, 250 g | GOVINDA
624,68 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Bulgur 500g
208,04 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

pětizrnné bezlepkové vločky 475g
280,48 Kč/1kg
133,23 Kč
Prodejce: taleoo

Einkorn 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová krupice 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Vločky - špalda 200g
318,05 Kč/1kg
63,61 Kč
Prodejce: taleoo

Jemné špaldové vločky 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ovesné vločky jsou vyráběny s maximální péčí v mlýně Spielberger. Zde je celé zrno nejprve vařeno a poté válcováno na krásné vločky. Tímto způsobem jsou zachovány všechny živiny obsažené v celém zrnu. U velkých vloček vzniká jedna vločka z jednoho zrna. Ovesné vločky jsou obzvláště dobře stravitelné a mají jemnou, aromatickou chuť.
Původ jáčmenu se nachází na Blízkém východě a v oblasti východního Balkánu. Během středověku byl jáčmen v Evropě převážně využíván jako krmivo pro hospodářská zvířata. Dobře se mu dařilo zejména na méně úrodných půdách a na místech s kratší vegetační dobou.
V m zemědělství hraje jáčmen důležitou roli, protože roste i na méně úrodných půdách a má zvláště ve střídání plodin velký význam.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Ječné vločky z biodynamického zemědělství.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty a výsledky analýzy na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1406 kJ / 336 kcalTuky: 1,5 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 gSacharidy: 66,1 gz toho cukr: 2,1 gBílkoviny: 8,5 gSůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- SPIELBERGER MÜHLE
- Prodejní název
- Ovesné vločky 500g | SPIELBERGER MÜHLE
- Výrobce
- Spielberger Mühle
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- HO-OE7Z-UGET
- Kód EAN
- 4022381302203
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Ječné vločky z biodynamického zemědělství.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty a výsledky analýzy na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1406 kJ / 336 kcalTuky: 1,5 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 gSacharidy: 66,1 gz toho cukr: 2,1 gBílkoviny: 8,5 gSůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- SPIELBERGER MÜHLE
- Prodejní název
- Ovesné vločky 500g | SPIELBERGER MÜHLE
- Výrobce
- Spielberger Mühle
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- HO-OE7Z-UGET
- Kód EAN
- 4022381302203
K tomu se hodí také

Kamutové vločky 250g
394,00 Kč/1kg
98,50 Kč
Prodejce: taleoo

Müllers Mühle ječmen perlový střední loupaný 250g
108,40 Kč/1kg
27,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žitné vločky 500g
148,20 Kč/1kg
74,10 Kč
Prodejce: taleoo

Chytré stropní LED světlo 30W RGB Stmívatelné stropní světlo WiFi s dálkovým ovládáním, kompatibilní s Alexa Google Home
858,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: lapamax

Emmer vločky demeter 250g
181,68 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: taleoo

24W 30CM LED stropní svítidlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s měnícími se barvami s dálkovým ovládáním obývací pokoj ložnice kulaté
770,67 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home

30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
924,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home

Mouka ječná celozrnná jemně mletá1 kg PROBIO
84,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Covitar

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Vločky z tygřích ořechů - bezlepkové 250g
347,16 Kč/1kg
164,90 Kč
Prodejce: taleoo

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Matrace 90x200 22 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 7zónové postelové matrace Roll matrace komfortní pěna
3 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Cheffinger TOPF 28 cm hliníkový odlitek černý
2 193,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dětská autosedačka FableKids MIKA černá | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Flocken z pohanky, 250 g | BAUCKHOF
291,16 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Černá
21 814,10 Kč
-4 703,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17 110,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Obývací pokoj 3místná 2místná pohovka + křeslo sedací souprava 321 sametová zelená
23 598,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SOFELLO

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Hanah Home, Como 2sedák - antracit, klasické pohovky, 2sedák, antracit, polyester, 197 x 70 x 90 x cm
21 820,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovyNabytok

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Lehmann

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PKM 50622, 297 m³/h, Odvádění/Recirkulovaní, C, A, G, 68 dB
2 658,20 Kč
-226,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 431,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Stuebinger-Online

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg

Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg

Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg

Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg