Rapunzel 158215, Přírodní ochucovadlo, 65 ml

429,97 Kč

6 614,92 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

pá 2. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro GALARETKA BEZ CITRONU S AGAREM40 g - AMYLON
GALARETKA BEZ CITRONU S AGAREM40 g - AMYLON
12 165,75 Kč/1kg
486,63 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Lepek pšeničný 500 g PROVITA
Lepek pšeničný 500 g PROVITA
632,44 Kč/1kg
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Dr.Oetker křupavé perly
Dr.Oetker křupavé perly
1 525,53 Kč/1kg
686,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Aquafaba rozpustná 30 g VITKO
Aquafaba rozpustná 30 g VITKO
2 805,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
101,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro BindeFix Kaltspeisen - Guarkernmehl 100g | BIOVEGAN
BindeFix Kaltspeisen - Guarkernmehl 100g | BIOVEGAN
971,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
97,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rapunzel 347809, Kokosová, 200 ml, 194 kcal, 802 kJ, 1,7 g, 19 g
Rapunzel 347809, Kokosová, 200 ml, 194 kcal, 802 kJ, 1,7 g, 19 g
228,10 Kč/1l
45,62 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bílé mandle, 125 g | RAPUNZEL
Bílé mandle, 125 g | RAPUNZEL
782,16 Kč/1kg
97,77 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
2 166,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,37 Kč
-30,39 Kč
129,98 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ravioly s náplní z seitanu, 670 g | DANIVAL
Ravioly s náplní z seitanu, 670 g | DANIVAL
204,69 Kč/1kg
137,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro GymBeam | Nutriční droždí v prášku
GymBeam | Nutriční droždí v prášku
689,87 Kč/1l
103,48 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Bourbon Vanille - 1 balení | veganský produkt
Bourbon Vanille - 1 balení | veganský produkt
3 118,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro GymBeam |karobový prášek
GymBeam |karobový prášek
864,50 Kč/1l
172,90 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Mieszanka orzechów Kresto 35 g
Mieszanka orzechów Kresto 35 g
810,50 Kč/1kg
55,77 Kč
-41%
32,42 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sušené droždí - bezlepkové 5x9g
Sušené droždí - bezlepkové 5x9g
2 502,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
112,63 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Polenta z kukuřičné krupice 500g
Polenta z kukuřičné krupice 500g
197,82 Kč/1kg
98,91 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Melvit strouhanka 500 g
Melvit strouhanka 500 g
996 279,95 Kč/1kg
498,14 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rapunzel 269501, 100 g, Německo, 702 kcal, 2893 kJ, 7 g, 68,5 g
Rapunzel 269501, 100 g, Německo, 702 kcal, 2893 kJ, 7 g, 68,5 g
478,10 Kč/1kg
47,81 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Emix Drożdże Suszone Instant 8 g
Emix Drożdże Suszone Instant 8 g
1 072,00 Kč/1kg
11,15 Kč
-3%
10,72 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kluth kukuřičná krupice jemná polenta
Kluth kukuřičná krupice jemná polenta
85,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Model:
Přírodní ochucovadlo
Objem:
65 ml


Neutrálně ochucené pojivo - lze míchat za studena i za tepla.

Saranče se získává ze semen plodů rohovníku obecného. Plody svatojánského chleba se rozdrtí, drobná semena se oddělí, usuší a jemně rozemelou.



Rapunzel Bio moučka z rohovníku – přirozeně váže a zjemňuje

Rapunzel Bio Johannisbrotkernmehl je univerzální pojivo vyrobené ze semen svatojánského chleba. Je ideální pro zahušťování a stabilizaci pokrmů – ať už sladkých nebo slaných. Díky své přirozené pojivové schopnosti dodává krémům, omáčkám, polévkám nebo dezertům příjemnou krémovou konzistenci.

Všestranné použití v kuchyni a pekárně

Ať už v teplých nebo studených pokrmech – moučka z rohovníku přesvědčí svou snadnou použitím a vysokou výtěžností. Stačí již malé množství, aby pokrmy získaly hladkou texturu, aniž by se změnila jejich vlastní chuť.

Recept: Krémová čokoládová pěna

Jednoduchý dezert s dokonalou texturou díky moučce z rohovníku.

Ingredience:

  • 200 ml rostlinného mléka nebo mléka
  • 100 g hořké čokolády
  • 1 lžička bio mouky z rohovníku Rapunzel
  • 1 lžíce javorového sirupu nebo agávového sirupu

Příprava:

Čokoládu rozpustíme ve vodní lázni. Zahřejeme mléko, vmícháme mouku z rohovníku a krátce povaříme. Přidáme čokoládu a javorový sirup, dobře promícháme a necháme vychladnout. Poté dáme do lednice – a krémová pěna je hotová!

Skladování a použití
skladujte na suchém místě
Objem
65 ml
Seznam přísad
Guma ze svatojánského chleba**kontrolované ekologické pěstování
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g: Energie (kJ/kcal) 844/208 Tuky (g) 1,4 z toho nasycené tuky (g) 0,2 Sacharidy (g) 7,3 z toho cukry (g) 0,0 Bílkoviny (g) 4,5 Sůl (g) 0,025
Hmotnost
65 g
Potravinářský podnik
RAPUNZEL
Prodejní název
Žvýkačka ze svatojánského chleba 65g
Výrobce
RAPUNZEL
Počet kusů
1
Číslo produktu
1440995
Kód EAN
4006040104681

Skladování a použití
skladujte na suchém místě
Objem
65 ml
Seznam přísad
Guma ze svatojánského chleba**kontrolované ekologické pěstování
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g: Energie (kJ/kcal) 844/208 Tuky (g) 1,4 z toho nasycené tuky (g) 0,2 Sacharidy (g) 7,3 z toho cukry (g) 0,0 Bílkoviny (g) 4,5 Sůl (g) 0,025
Hmotnost
65 g
Potravinářský podnik
RAPUNZEL
Prodejní název
Žvýkačka ze svatojánského chleba 65g
Výrobce
RAPUNZEL
Počet kusů
1
Číslo produktu
1440995
Kód EAN
4006040104681
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro BindeFix teplé pokrmy - Guma ze svatojánského chleba 50g
BindeFix teplé pokrmy - Guma ze svatojánského chleba 50g
4 179 000,11 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
208,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro BindeFix Kaltspeisen - Guarkernmehl 100g | BIOVEGAN
BindeFix Kaltspeisen - Guarkernmehl 100g | BIOVEGAN
971,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
97,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
2 166,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,37 Kč
-30,39 Kč
129,98 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 2190
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore
Obrázek produktu pro Guarová guma 125g
Guarová guma 125g
828,00 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Karobový prášek 1000g TARGROCH
Karobový prášek 1000g TARGROCH
584 009,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
346,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
156,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Gelatine Fix rychlá a snadná příprava 30g
Dr. Oetker Gelatine Fix rychlá a snadná příprava 30g
1 713,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
51,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mandle – mleté, 150g | MORGENLAND
Mandle – mleté, 150g | MORGENLAND
733,47 Kč/1kg
110,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Jablečný pektin 20g
Jablečný pektin 20g
3 897,50 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro RUF 186668003 RUF 3 zu 1 Gelierzucker, 2x25,0 g
RUF 186668003 RUF 3 zu 1 Gelierzucker, 2x25,0 g
1 096,50 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
219,30 Kč
Prodejce: somnia24
TŁUSZCZ KAKAOWY W KRĄŻKACH BIO 100 g - RAPUNZEL
Rapunzel 1435020, 100 g, Kakaobutter* mild *kontrolliert biologischer Anbau, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, PE sáček
1 652,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 20
165,26 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dr. Oetker tmavé kakao na pečení s plnou chutí 100g
Dr. Oetker tmavé kakao na pečení s plnou chutí 100g
1 452,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
145,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes Isomalt 250g
FunCakes Isomalt 250g
656,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
164,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Leinsate - schrotet 250g
Leinsate - schrotet 250g
265,04 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
66,26 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Krémová zeleninová polévka, 64 g | CENOVIS
Krémová zeleninová polévka, 64 g | CENOVIS
645,17 Kč/1kg
38,71 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Eierlikör Geschmackspulver Shot Flavour kalorienarm 300 g
Eierlikör Geschmackspulver Shot Flavour kalorienarm 300 g
1 607,33 Kč/1l
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro KuchenMeister Vídeňské základy lehké tři samostatné základy vzdušné 400g
KuchenMeister Vídeňské základy lehké tři samostatné základy vzdušné 400g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Destilační kvasinky Turbo 21,3% alk. 135g
Destilační kvasinky Turbo 21,3% alk. 135g
4,28 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
107,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Obrázek produktu pro Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe  500,0 g, 1 St.
Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
676,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
338,24 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lecker'sstrouhan citronov kra 15 g
Lecker'sstrouhan citronov kra 15 g
17 593,33 Kč/1kg
263,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Sušené droždí - bezlepkové 5x9g
Sušené droždí - bezlepkové 5x9g
2 502,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
112,63 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dortová poleva - červená 2x7g
Dortová poleva - červená 2x7g
1 843,57 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Agar-agar – přírodní zahušťovadlo, 18 g | veganský produkt
Agar-agar – přírodní zahušťovadlo, 18 g | veganský produkt
2 245,00 Kč/1kg
40,41 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro 4-zrnná celozrnná strouhanka - bezlepková strouhanka 200g
4-zrnná celozrnná strouhanka - bezlepková strouhanka 200g
383,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
88,38 Kč
-13%
76,71 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Lukull Demi Glace základní hnědá omáčka připravená k použití 1 litr
Lukull Demi Glace základní hnědá omáčka připravená k použití 1 litr
271,83 Kč/1l
271,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tapiokový škrob - rostlinné pojivo 200g
Tapiokový škrob - rostlinné pojivo 200g
357,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
71,43 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro 5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
111,02 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
662,31 Kč
-107,19 Kč
555,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
290,85 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
290,85 Kč/1l
Obrázek produktu pro kvasnice Turbo X-Pure 21,3 %, 100 l
kvasnice Turbo X-Pure 21,3 %, 100 l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 554,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Potravinářská vepřová želatina 270 BLOOM 1 kg, přírodní, velmi silná
Potravinářská vepřová želatina 270 BLOOM 1 kg, přírodní, velmi silná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
276,20 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
276,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro CHEF základ pro bílou máslovou omáčku sušené krémové balení 1020g
CHEF základ pro bílou máslovou omáčku sušené krémové balení 1020g
1 335,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 309,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 20 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (4x 5kg)
20 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (4x 5kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 794,22 Kč
-100,52 Kč
1 693,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
84,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
IceBär prášek na točenou zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
432,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
432,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro 1kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 1000g kyseliny citronové 100% čisté | kyselina citronová E330
1kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 1000g kyseliny citronové 100% čisté | kyselina citronová E330
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
441,44 Kč
-108,48 Kč
332,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
332,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GALARETKA BEZ CITRONU S AGAREM40 g - AMYLON
GALARETKA BEZ CITRONU S AGAREM40 g - AMYLON
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
12 165,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 10 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (2x 5 kg)
10 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (2x 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 186,86 Kč
-104,10 Kč
1 082,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
108,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mleté lískové ořechy rafinované Insula na vaření a pečení 1000g
Mleté lískové ořechy rafinované Insula na vaření a pečení 1000g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
892,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
892,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Biovegan Master Pekařské droždí organické 7g
Biovegan Master Pekařské droždí organické 7g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
343,86 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
49 122,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá vepřová želatina - 1 kg
Jedlá vepřová želatina - 1 kg
220,97 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
220,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu pistácie slaná 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu
IceBär prášek na točenou zmrzlinu pistácie slaná 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
315,19 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
315,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro 3 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 3000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (3x 1 kg)
3 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 3000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (3x 1 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
551,87 Kč
-107,83 Kč
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
148,01 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Lepek pšeničný 500 g PROVITA
Lepek pšeničný 500 g PROVITA
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
632,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 30 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 30 kg 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (25 kg + 5 kg)
30 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 30 kg 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (25 kg + 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
2 318,50 Kč
-97,44 Kč
2 221,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
74,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF Asiafond koncentrát je vhodný do polévek a omáček 980ml
CHEF Asiafond koncentrát je vhodný do polévek a omáček 980ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
789,32 Kč/1l
Obrázek produktu pro 5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
662,31 Kč
-107,19 Kč
555,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
111,02 Kč/1l
Obrázek produktu pro Leimer bezlepková strouhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
Leimer bezlepková strouhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
765,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Phase Professional rostlinný tuk s přírodní máslovou příchutí 3700ml
Phase Professional rostlinný tuk s přírodní máslovou příchutí 3700ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
677,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
183,24 Kč/1l