Objem:

1000 ml
  • 100 ml
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 1000 ml
  • 10000 ml
    Zobrazit dostupné možnosti

Hmotnost:

1000 g
  • 100 g
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 1000 g
  • 10000 g
    Zobrazit dostupné možnosti

Dezinfekce na povrchy 1 Litr, plošná dezinfekce, DVG gelistet

354,41 Kč

354,41 Kč / 1l

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Granudacyn roztok pro výplach rány 1000 ml
Granudacyn roztok pro výplach rány 1000 ml
953,35 Kč/1l
953,35 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Astonish - Dezinfekční Sprej na Povrchy - Pink Roses - 550ml
Astonish - Dezinfekční Sprej na Povrchy - Pink Roses - 550ml
154,53 Kč/1l
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Microcide univerzální láhev s tekutým rozprašovačem 1000ml
Microcide univerzální láhev s tekutým rozprašovačem 1000ml
349,94 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
349,94 Kč
Prodejce: Shoproither
Obrázek produktu pro B.Braun Meliseptol® Foam čistá povrchová dezinfekce, pěna, rychlá dezinfekce, 750 ml
B.Braun Meliseptol® Foam čistá povrchová dezinfekce, pěna, rychlá dezinfekce, 750 ml
571,95 Kč/1l
428,96 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Dezinfekce na plochy, SONETT 500 ml, sprej, DVG
Dezinfekce na plochy, SONETT 500 ml, sprej, DVG
340,34 Kč/1l
170,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Stříkací pistole pro dezinfekci povrchů 0,5/1 litr
Stříkací pistole pro dezinfekci povrchů 0,5/1 litr
181,65 Kč
Prodejce: Shoproither
Obrázek produktu pro Dezinfekční prostředek CLINEX 77-512 1 litr ve spreji
Dezinfekční prostředek CLINEX 77-512 1 litr ve spreji
298,55 Kč/1l
298,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro WEPA dezinfekce povrchů, 1000 ml LOE
WEPA dezinfekce povrchů, 1000 ml LOE
293,37 Kč/1kg
277,53 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Dezinfekční prostředek 5 Liter Koncentrát, Dezinfekční čistič, Dezinfekce
Dezinfekční prostředek 5 Liter Koncentrát, Dezinfekční čistič, Dezinfekce
839,49 Kč/1l
4 197,44 Kč
Prodejce: boni-shop
Obrázek produktu pro Schülke Antifect N tekutý dezinfekční prostředek na povrchy Dezinfekční prostředek 1000ml
Schülke Antifect N tekutý dezinfekční prostředek na povrchy Dezinfekční prostředek 1000ml
335,47 Kč/1l
335,47 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro CLINEX dezinfekční prostředek 77-119 5 l
CLINEX dezinfekční prostředek 77-119 5 l
153,23 Kč/1l
766,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l
schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l
909,27 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
386,44 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Dezinfekční sprej pro plochy, objem 500 ml
Dezinfekční sprej pro plochy, objem 500 ml
443,56 Kč/1l
221,78 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Gigasept Instrum.AF koncentrát 2 l
Gigasept Instrum.AF koncentrát 2 l
873,88 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
1 747,75 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro B.Braun Meliseptol Foam pure 5 litrů rychlá dezinfekce povrchů
B.Braun Meliseptol Foam pure 5 litrů rychlá dezinfekce povrchů
329,73 Kč/1l
1 648,63 Kč
Prodejce: Jasado
Obrázek produktu pro Dávkovací čerpadlo pro kanystry Schülke o objemu 5 a 10 litrů
Dávkovací čerpadlo pro kanystry Schülke o objemu 5 a 10 litrů
239,20 Kč
Prodejce: Shoproither
Obrázek produktu pro BARBICIDE Skleněná nádoba na dezinfekci 1100 ml
BARBICIDE Skleněná nádoba na dezinfekci 1100 ml
1 024,32 Kč/1l
1 024,32 Kč
Prodejce: Premium-Beauty
Obrázek produktu pro Schülke Antifect N tekutý dezinfekční prostředek na povrchy Dezinfekční prostředek 500ml
Schülke Antifect N tekutý dezinfekční prostředek na povrchy Dezinfekční prostředek 500ml
357,38 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
178,69 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro SAGROTAN 10000638 Dezinfekční sprej 250ml
SAGROTAN 10000638 Dezinfekční sprej 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
154,29 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Clinex Dezoclinic, dezinfekční a čisticí roztok s obsahem alkoholu, 1 litr
Clinex Dezoclinic, dezinfekční a čisticí roztok s obsahem alkoholu, 1 litr
383,80 Kč/1l
383,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Zajistěte dokonalou hygienu ve svých obytných i pracovních prostorách díky tomuto prémiovému 1litrovému dezinfekčnímu gelu na povrchy. Díky složení s širokospektrálním antimikrobiálním účinkem ničí bakterie a viry při kontaktu a zajišťuje tak bezpečné prostředí pro rodinu, zaměstnance i návštěvníky. DVG Gelistet potvrzuje, že každá šarže splňuje přísné normy kvality a účinnosti.

Vlastnosti a použití:

  • Vysoká účinnost: Rychle ničí širokou škálu patogenů na různých površích.
  • Velký dosah: Jeden litr vystačí na ošetření rozsáhlých ploch – ideální pro podlahy, stěny, kliky dveří, stoly, židle a další často dotýkaná místa.
  • Gelová konzistence: Přilne k vertikálním i horizontálním povrchům bez stékání, čímž se prodlužuje doba působení.
  • Povrch bez šmouh: Rychle schne a je průhledný, není nutné další utírání, pokud není uvedeno jinak.

Návod k použití:

    • Odstraňte volné nečistoty nebo úlomky.
    • Naneste gel rovnoměrně pomocí rozprašovače, utěrky nebo hadříku.
    • Nechte působit po dobu uvedenou na etiketě (obvykle 1–5 minut).
    • Pokud jsou povrchy silně znečištěné nebo pokud to vyžadují pokyny na etiketě, setřete přebytečnou tekutinu.

Bezpečnostní informace:

  • Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
  • Vyhněte se otevřenému ohni – přítomny jsou hořlavé výpary.
  • Nepolykejte; vyhněte se kontaktu s očima a vdechování.
  • V případě zasažení očí několik minut důkladně vyplachujte vodou a pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky.
  • Nádobu a obsah zlikvidujte v souladu s místními předpisy.

Tento univerzální dezinfekční prostředek, který je ideální pro domácnosti, komerční prostory i zdravotnická zařízení, zajišťuje spolehlivou ochranu s minimálním úsilím. Nakupte si ho ještě dnes, abyste zabránili šíření infekcí a vytvořili zdravější prostředí tam, kde je to nejvíce potřeba.



K dezinfekci pracovních povrchů a zařízení v kuchyních, potravinářských provozech, sanitárních prostorách, ordinacích atd.
- testovaná účinnost proti všem obaleným virům, virům chřipky, H1N1, H5N1, herpesu, HIV, norovirům, zárodkům MRSA a ESBL, stejně jako plísním, kvasinkám a bakteriím, jako jsou salmonely, bakterie Coli atd.
- K dispozici: 100 ml, 0,5 l, 1 l, 10 l

Tento povrchový dezinfekční prostředek se vyznačuje čistě rostlinnými složkami a představuje skutečnou alternativu k dobře známým produktům vyrobeným ze syntetických účinných látek s jejich problematickými vedlejšími účinky. Alkohol se k dezinfekci používá již po staletí a dodnes není znám žádný mikroorganismus, který by byl vůči alkoholu odolný.

Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.



Dezinfikuje všechny povrchy, pracovní plochy a zařízení odolné vůči alkoholu v sanitárních prostorách, komerčních kuchyních a potravinářských provozech.
Testovaná účinnost proti všem obaleným virům, virům chřipky, H1N1, H5N1, herpesu, HIV, norovirům atd. a také plísním, kvasinkám a bakteriím, jako jsou salmonely, bakterie Coli atd. Roztok připravený k použití, který lze použít postřikem nebo setřením. Přípravek zasychá beze zbytků.



Čisté předměty a povrchy zcela navlhčete metodou stříkání/stírání. Dávejte pozor na elektrické spotřebiče: měly by být vypnuté. Aplikační množství: 50 ml/m² pro maximální aplikační plochu 2 m².
Používejte Sonett dezinfekční prostředek na povrchy bezpečně.


Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku. Prohlášení o výrobku: Účinná látka: rostlinný alkohol (etanol) 70 % Přírodní esenciální šalvějový olej, z ho zemědělství. Pěstování

Hmotnost
1000 g
Objem
1000 ml
Složení
Obsah a složky
Výrobce
Sonett
Počet kusů
1
Kód EAN
4007547303201
Číslo produktu
IZS-18492-003

Hmotnost
1000 g
Objem
1000 ml
Složení
Obsah a složky
Výrobce
Sonett
Počet kusů
1
Kód EAN
4007547303201
Číslo produktu
IZS-18492-003
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro HARTMANN 39251 HARTMANN Bacillol® 30 Sensitive Tissue Desinfektionstücher 80 Tücher
HARTMANN 39251 HARTMANN Bacillol® 30 Sensitive Tissue Desinfektionstücher 80 Tücher
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
308,01 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro BODE Mikrobac Tissues Flow-Pack dezinfekční ubrousky (80 T.)
BODE Mikrobac Tissues Flow-Pack dezinfekční ubrousky (80 T.)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
249,29 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Mikrozid Univerzální ubrousky - uzavíratelné (100 ks)
Mikrozid Univerzální ubrousky - uzavíratelné (100 ks)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
688,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Clorox | Dezinfekční ubrousky - Levandule a jasmín - 75 kusů - Scentiva - Dezinfekce a čistota
Clorox | Dezinfekční ubrousky - Levandule a jasmín - 75 kusů - Scentiva - Dezinfekce a čistota
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro SAGROTAN® 277021 SAGROTAN® Hygiene Spray Dezinfekční sprej 0,4 l
SAGROTAN® 277021 SAGROTAN® Hygiene Spray Dezinfekční sprej 0,4 l
672,52 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
336,26 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bacillol 9805032, 100 kusů, Vícebarevný, ECARF
Bacillol 9805032, 100 kusů, Vícebarevný, ECARF
328,12 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
328,12 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro 1000 ml Dezinfekční gel na ruce 71% alkoholový gelový dávkovač na dezinfekci rukou 1 l
1000 ml Dezinfekční gel na ruce 71% alkoholový gelový dávkovač na dezinfekci rukou 1 l
73,34 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5
Obrázek produktu pro Sanytol Odstraňovač skvrn Dezinfekční prostředek na bílé tkaniny 450 g
Sanytol Odstraňovač skvrn Dezinfekční prostředek na bílé tkaniny 450 g
359,02 Kč/1l
196,34 Kč
-34,78 Kč
161,56 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro ECOLIQUID Healthy Hoof Dezinfekce a hygiena kopyt 1 l
ECOLIQUID Healthy Hoof Dezinfekce a hygiena kopyt 1 l
109,00 Kč/1l
109,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid
Obrázek produktu pro Izopropylalkohol 70% Hofmannův dezinfekční prostředek, 200 ml roztoku
Izopropylalkohol 70% Hofmannův dezinfekční prostředek, 200 ml roztoku
893,45 Kč/1l
178,69 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Dezinfekční ubrousek FRANK N, 20 ubrousků
Dezinfekční ubrousek FRANK N, 20 ubrousků
1 162,50 Kč/1kg
143,78 Kč
-4,28 Kč
139,50 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro DrDeppe dezinfekce rukou Lotio Sept Basic | bez alkoholu
DrDeppe dezinfekce rukou Lotio Sept Basic | bez alkoholu
841,70 Kč/1l
84,17 Kč
Prodejce: HabitumPharma
Obrázek produktu pro Dr. Schumacher Descosept Sensitive Wipes dezinfekční ubrousky | balení (60 ubrousků)
Dr. Schumacher Descosept Sensitive Wipes dezinfekční ubrousky | balení (60 ubrousků)
283,08 Kč/1l
283,08 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Katadyn Micropur Classic MC 1T 4 x 25 kusů
Katadyn Micropur Classic MC 1T 4 x 25 kusů
10 288,20 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
514,41 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro 500 dezinfekčních ubrousků - 70% alkohol Jednorázové čištění auta, skel, displejů
500 dezinfekčních ubrousků - 70% alkohol Jednorázové čištění auta, skel, displejů
970,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Baskany
Obrázek produktu pro Dezinfekční ubrousky Schülke Mikrozid AF Wipes premium - 50 ubrousků | balení (50 ubrousků)
Dezinfekční ubrousky Schülke Mikrozid AF Wipes premium - 50 ubrousků | balení (50 ubrousků)
206,20 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Ultrana Cwc 2000 Dezinfekce povrchů a zápachu Červená. 500 ml
Ultrana Cwc 2000 Dezinfekce povrchů a zápachu Červená. 500 ml
601,32 Kč/1l
300,66 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Čisticí emulze Octenisan pro jemné a účinné čištění pokožky
Čisticí emulze Octenisan pro jemné a účinné čištění pokožky
685,73 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
102,86 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Těžké pohyblivé protiskluzové žebříky Pracovní plošina Stojan na příslušenství Stavební potřeby
Těžké pohyblivé protiskluzové žebříky Pracovní plošina Stojan na příslušenství Stavební potřeby
359,89 Kč/1kg
755,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund
Obrázek produktu pro SAGROTAN 10000638 Dezinfekční sprej 250ml
SAGROTAN 10000638 Dezinfekční sprej 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
154,29 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Sagrotan, dezinfekční prostředek, 100 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
Sagrotan, dezinfekční prostředek, 100 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
114,18 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Clorox | Dezinfekční ubrousky - Grapefruit a pomerančový květ - 75 kusů - Antibakteriální - Šetrné čištění
Clorox | Dezinfekční ubrousky - Grapefruit a pomerančový květ - 75 kusů - Antibakteriální - Šetrné čištění
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Clorox | Dezinfekční ubrousky Scentiva - Kokosová lilie - 75 kusů - Antibakteriální - Dezinfekční ubrousky
Clorox | Dezinfekční ubrousky Scentiva - Kokosová lilie - 75 kusů - Antibakteriální - Dezinfekční ubrousky
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
253,99 Kč
-13,00 Kč
240,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Sagrotan 3249239 Dezinfekční čisticí prostředek - 500 ml
Sagrotan 3249239 Dezinfekční čisticí prostředek - 500 ml
284 653,85 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
148,02 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
287,27 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
287,27 Kč
Prodejce: apohealth

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Topchances 38W UV germicidní lampa UV ozón Velká domácí klinika Sterilizace Anti Bacterial pro domácí skříně Skříně na boty Čistič vzduchu Dezinfekce mikrobů a virů
Topchances 38W UV germicidní lampa UV ozón Velká domácí klinika Sterilizace Anti Bacterial pro domácí skříně Skříně na boty Čistič vzduchu Dezinfekce mikrobů a virů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 576,40 Kč
-176,65 Kč
1 399,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
874,84 Kč/1l
Obrázek produktu pro 500 dezinfekčních ubrousků - 70% alkohol Jednorázové čištění auta, skel, displejů
500 dezinfekčních ubrousků - 70% alkohol Jednorázové čištění auta, skel, displejů
970,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Baskany
Obrázek produktu pro Clorox | Dezinfekční ubrousky - Levandule a jasmín - 75 kusů - Scentiva - Dezinfekce a čistota
Clorox | Dezinfekční ubrousky - Levandule a jasmín - 75 kusů - Scentiva - Dezinfekce a čistota
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Clorox | Dezinfekční ubrousky - Grapefruit a pomerančový květ - 75 kusů - Antibakteriální - Šetrné čištění
Clorox | Dezinfekční ubrousky - Grapefruit a pomerančový květ - 75 kusů - Antibakteriální - Šetrné čištění
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Clorox | Dezinfekční ubrousky Scentiva - Kokosová lilie - 75 kusů - Antibakteriální - Dezinfekční ubrousky
Clorox | Dezinfekční ubrousky Scentiva - Kokosová lilie - 75 kusů - Antibakteriální - Dezinfekční ubrousky
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
253,99 Kč
-13,00 Kč
240,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro BAVIETTE Bio 794 Čisticí prostředek na přístroje, 500 ml – pro předčištění lékařských přístrojů v lékařských ordinacích, klinikách a laboratořích
BAVIETTE Bio 794 Čisticí prostředek na přístroje, 500 ml – pro předčištění lékařských přístrojů v lékařských ordinacích, klinikách a laboratořích
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
464,87 Kč
Prodejce: Baviette
929,74 Kč/1l
Obrázek produktu pro THE SHAVE FACTORY Clippercare 6-v-1 sprej 500 ml
THE SHAVE FACTORY Clippercare 6-v-1 sprej 500 ml
335,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
670,88 Kč/1l
Obrázek produktu pro Astonish| Dezinfekční čistič Linen Fresh - 300 ml - Vegan - Antibakteriální - Svěží vůně
Astonish| Dezinfekční čistič Linen Fresh - 300 ml - Vegan - Antibakteriální - Svěží vůně
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
239,97 Kč/1l
Obrázek produktu pro Astonish - Dezinfekční Sprej na Povrchy - Pink Roses - 550ml
Astonish - Dezinfekční Sprej na Povrchy - Pink Roses - 550ml
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
154,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ethanol 70% (V/V) Hofmannův dezinfekční prostředek, 500 ml roztoku
Ethanol 70% (V/V) Hofmannův dezinfekční prostředek, 500 ml roztoku
709,41 Kč
Prodejce: apohealth
1 418,82 Kč/1l
Obrázek produktu pro Katadyn Micropur Classic MC 1T 4 x 25 kusů
Katadyn Micropur Classic MC 1T 4 x 25 kusů
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
514,41 Kč
Prodejce: apohealth
10 288,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MICROPUR Forte MF 1000F dezinfikuje a konzervuje pitnou vodu, 100 ml roztok
MICROPUR Forte MF 1000F dezinfikuje a konzervuje pitnou vodu, 100 ml roztok
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
442,11 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Sanytol dezinfekční prostředek na textil 500ml
Sanytol dezinfekční prostředek na textil 500ml
277,60 Kč
Prodejce: VogueVista
555,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Octenilin roztok pro irigaci ran, 350 ml roztoku
Octenilin roztok pro irigaci ran, 350 ml roztoku
483,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 380,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Microcide univerzální láhev s tekutým rozprašovačem 1000ml
Microcide univerzální láhev s tekutým rozprašovačem 1000ml
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
349,94 Kč
Prodejce: Shoproither
349,94 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schülke kodan tinktura forte kožní antiseptikum bezbarvý 1 litr dezinfekční prostředek
Schülke kodan tinktura forte kožní antiseptikum bezbarvý 1 litr dezinfekční prostředek
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
440,89 Kč
Prodejce: apohealth
440,89 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schülke mikrozid univerzální ubrousky premium MAXI dezinfekční ubrousky 80 ks
Schülke mikrozid univerzální ubrousky premium MAXI dezinfekční ubrousky 80 ks
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
415,57 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Redukce tlaku vody mosazná G1 G1/2 zástrčka s měřícím zařízením 40 mikronů filtr regulátor pro domácí spotřebiče
Redukce tlaku vody mosazná G1 G1/2 zástrčka s měřícím zařízením 40 mikronů filtr regulátor pro domácí spotřebiče
1 919,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro B.Braun Meliseptol® Foam čistá povrchová dezinfekce, pěna, rychlá dezinfekce, 750 ml
B.Braun Meliseptol® Foam čistá povrchová dezinfekce, pěna, rychlá dezinfekce, 750 ml
428,96 Kč
Prodejce: apohealth
571,95 Kč/1l
Obrázek produktu pro Microdacyn60 Roztok na výplach ran 250 ml
Microdacyn60 Roztok na výplach ran 250 ml
357,63 Kč
Prodejce: apohealth
1 430,52 Kč/1l