Himalájská přírodní sůl – hrubá, 300g | ERNTESEGEN
97,14 Kč
323,80 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sůl jemná 25 kg45,52 Kč/1kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G708,33 Kč/1kg
425,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g57,36 Kč/1kg
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ursalz - grob 300g
206,53 Kč/1kg
61,96 Kč
Prodejce: taleoo

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

HIMALAYA-ROSA-SALT FEIN GEMAHL 600 g - KRISTALLINER PLANET
68,67 Kč/1kg
43,15 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,20 Kč
Prodejce: Katomix

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
125,31 Kč/1kg
125,31 Kč
Prodejce: taleoo

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Atlantická mořská sůl - hrubá 500g
101,16 Kč/1kg
50,58 Kč
Prodejce: taleoo

Himálajská kamenná sůl - jemná 1 kg
189,72 Kč/1kg
189,72 Kč
Prodejce: taleoo

Küper Italská mořská sůl hrubá v papírové krabičce 1000g
44,03 Kč/1kg
44,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mořská sůl - jemná 500g
81,96 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: taleoo

Německá kamenná sůl - jemná 500g
113,66 Kč/1kg
56,83 Kč
Prodejce: taleoo

Mořská sůl - hrubý mlýn 100g
912,50 Kč/1kg
91,25 Kč
Prodejce: taleoo

Mořská sůl – hrubá, 100g | LEBENSBAUM
1 020,10 Kč/1kg
102,01 Kč
Prodejce: taleoo

Aquasale mořská sůl jemná 500g
84,34 Kč/1kg
42,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mořská sůl - hrubá 1 kg
55,75 Kč/1kg
55,75 Kč
Prodejce: taleoo

Čistá německá kamenná sůl – jemná, 1 kg | LANDKAUFHAUS MAYER
52,66 Kč/1kg
52,66 Kč
Prodejce: taleoo

Mořská sůl – hrubá, mlýnek, 80g | PFIFFIKUS
1 626,25 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Podrobnosti na
Prvotní sůl Harvest Blessing "Himalaya" je stará přibližně 230 milionů let. Tato kamenná sůl, mořská sůl pravěkých oceánů, leží chráněna hluboko v zemi. Těží se v Solném pásmu, jednom z největších a nejstarších nalezišť soli na světě. Salt Range se nachází v Pákistánu a je součástí Siwali Range, podhorského pásma Himálaje.
Nic se neodebírá ani nepřidává - je přírodní a neupravená.
Složení
přírodní neupravená kamenná sůl
- Objem
- 0.3 l
- Seznam přísad
- Přírodní, neupravená, nejodizovaná kamenná sůl ze Solného pásma.
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- ERNTESEGEN
- Prodejní název
- Himalájská přírodní sůl – hrubá, 300g | ERNTESEGEN
- Výrobce
- Erntesegen
- Číslo produktu
- HUE20001502
- Kód EAN
- 4016512062364
- Objem
- 0.3 l
- Seznam přísad
- Přírodní, neupravená, nejodizovaná kamenná sůl ze Solného pásma.
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- ERNTESEGEN
- Prodejní název
- Himalájská přírodní sůl – hrubá, 300g | ERNTESEGEN
- Výrobce
- Erntesegen
- Číslo produktu
- HUE20001502
- Kód EAN
- 4016512062364
K tomu se hodí také

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
130,87 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: taleoo

Ursalz - grob 300g
206,53 Kč/1kg
61,96 Kč
Prodejce: taleoo

HIMALAYA-ROSA-SALT FEIN GEMAHL 600 g - KRISTALLINER PLANET
68,67 Kč/1kg
43,15 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,20 Kč
Prodejce: Katomix

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
125,31 Kč/1kg
125,31 Kč
Prodejce: taleoo

Ursalz – Karton s 5 kg soli | ERNTESEGEN
6 136,50 Kč/1l
613,65 Kč
Prodejce: taleoo

Küper Italská mořská sůl hrubá v papírové krabičce 1000g
44,03 Kč/1kg
44,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Atlantická mořská sůl - hrubá 500g
101,16 Kč/1kg
50,58 Kč
Prodejce: taleoo

Alpensalz 500g
33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Bad Reichenhaller značková jodová sůl čistá alpská sůl přírodní solanka 15000g
40,09 Kč/1kg
601,30 Kč
Prodejce: somnia24

Himálajská kamenná sůl - jemná 1 kg
189,72 Kč/1kg
189,72 Kč
Prodejce: taleoo

Obal na zahradní nábytek Vodotěsná sedací souprava sada stolního nábytku ochranný kryt proti prachu, 200*160*70cm
211,40 Kč/1m²
676,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 725,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Obal na zahradní nábytek Vodotěsná sedací souprava stolní nábytek ochranný kryt proti prachu, 135*135*75cm
306,94 Kč/1m²
559,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

LED vánoční silueta do okna XXL - Motiv: Otec Vánoc
415,38 Kč
Prodejce: Special-trends

nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
199,24 Kč
Prodejce: VISO

HP OfficeJet Pro 8134e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Oboustranný tisk, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, A4, Přímý tisk, Šedá
5 145,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Rapunzel 1200335, 500 g, Mořská sůl, 4 kcal, 2 kJ, 0,03 g, 0,1 g
135,84 Kč/1kg
67,92 Kč
Prodejce: taleoo

Fleur de Sel de Guerande Bretagne plátěný sáček mořská sůl 250g
1 144,80 Kč/1kg
286,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezdotykový dávkovač Automatický bezdotykový dávkovač dezinfekčních prostředků 0,48 l pro bezpečnou hygienu a dezinfekci rukou
391,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Samsung Galaxy Z Flip4 SM-F721B, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 12, Grafit
23 999,58 Kč
Prodejce: G-Electronics

Kotanyi mořská sůl s chilli a česnekem nahrubo a najemno mletá 70g
1 418,43 Kč/1kg
99,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
32,18 Kč/1l
32,18 Kč
Prodejce: Katomix

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Mořská sůl Atlantik – hrubozrnná, 1 kg | DANIVAL
47,47 Kč/1kg
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Hermia Concept, MOD18Y2730P02, jídelní servis, jídelní servis (18 kusů), skořice, porcelán, 27 x 27 x 2,5 cm
2 190,00 Kč
Prodejce: NovyNabytok

vidaXL Vánoční girlanda s LED světly 10 m
132,43 Kč/1m
1 324,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




5% poukaz
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz







Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,36 Kč/1kg

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,87 Kč/1kg