3,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg400,43 Kč/1kg
400,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G708,33 Kč/1kg
425,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Alpensalz 500g33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
130,87 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: taleoo

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Himálajská kamenná sůl - jemná 1 kg
189,72 Kč/1kg
189,72 Kč
Prodejce: taleoo

Německá kamenná sůl - jemná 500g
113,66 Kč/1kg
56,83 Kč
Prodejce: taleoo

Čistá německá kamenná sůl – jemná, 1 kg | LANDKAUFHAUS MAYER
52,66 Kč/1kg
52,66 Kč
Prodejce: taleoo

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
385,30 Kč/1kg
192,65 Kč
Prodejce: somnia24

Himalájská přírodní sůl – hrubá, 300g | ERNTESEGEN
323,80 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Primordial kamenná sůl - plnitelná plechovka 600g
190,22 Kč/1kg
114,13 Kč
Prodejce: taleoo

Mořská sůl Atlantik – hrubozrnná, 1 kg | DANIVAL
47,47 Kč/1kg
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Himálajská kamenná sůl - Salt Range Pakistan fine 400g
217,05 Kč/1kg
86,82 Kč
Prodejce: taleoo

Nejodovaná kamenná sůl 1 kg
26,33 Kč/1kg
26,33 Kč
Prodejce: Katomix

Sůl - mletá polybag 1kg
122,80 Kč/1kg
122,80 Kč
Prodejce: taleoo

Sonamova ječmenná tsampa 1kg
407,23 Kč/1kg
407,23 Kč
Prodejce: taleoo

Halit Salz Brocken, 5 kg
223,97 Kč/1kg
1 119,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vybraná čistota – přírodní pravěká sůl od Erntesegen
Objevte jedinečný chuťový zážitek naší přírodní pravěké soli od Erntesegen. Tato sůl, která se získává ve své nejčistší formě, přesvědčí svou nefalšovanou kvalitou a dodá vaší kuchyni zvláštní nádech. Naše pravěká sůl, získávaná z hlubin země, je skutečným přírodním produktem, který vás nadchne.
Nefalšovaná chuť pro vaši kuchyni
Původní sůl přírodní od Erntesegen zaujme svou intenzivní a zároveň jemnou chutí. Neobsahuje žádné přísady ani protispékavé látky, což podtrhuje jeho čistý a přírodní charakter. Použijte ji k dochucení a zjemnění vašich pokrmů a zažijte, jak zvýrazní jejich chuť. Ať už v polévce, na steaku nebo v salátovém dresinku – tato sůl dodá vaší kuchyni to správné kouzlo.
Všestranné použití – vaše kulinářské možnosti
Popusťte uzdu své kreativitě! Přírodní sůl Ur-Salz se hodí nejen do klasických pokrmů, ale i do netradičních kreací. Experimentujte ve své kuchyni s různými druhy soli a objevujte nové chuťové světy. Ať už při pečení chleba, jako finální dochucení grilované zeleniny nebo v sladkých dezertech – možnosti použití jsou téměř neomezené. Nechte se inspirovat a udělejte z každého jídla výjimečný zážitek.
Podrobnosti na
Ur-Salz byl v Öko-Testu 4/2004 hodnocen jako "velmi dobrý".
Erntesegen Ur-Salz je kamenná sůl z pravěkého moře, které vyschlo přibližně před 220 miliony let. Tato kamenná sůl - mořská sůl pravěkých oceánů - leží hluboko v zemi. Jak se země posouvala, putovala stále hlouběji pod zemský povrch - chráněna před dnešními vlivy prostředí. Prvotní sůl se těží v solných ložiscích, mechanicky se drtí a mele na požadovanou velikost.
Sůl Ur-Salz z Erntesegenu se těží v německém solném dole v hloubce několika set metrů, poté se mele a stáčí do lahví. Nic se neodebírá a nic se nepřidává. Je přírodní a neupravená.
Nic se neodebírá a nic se nepřidává - je přírodní a neupravená.
Složení
přírodní, neupravená kamenná sůl
ERNTESEGEN Ur-Salz a Himalaya Ur-Salz jsou přírodní, neošetřené a bez přísad. Těží se v solných ložiscích v Německu a na úpatí Himálaje, mechanicky se drtí a melou na požadovanou velikost. Na rozdíl od odpařované soli se sůl ERNTESEGEN Ur-Salz nerozpouští ve vodě, neodpařuje a nerafinuje.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- přírodní, neupravená kamenná sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Erntesegen
- Prodejní název
- Sůl
- Výrobce
- Erntesegen
- Číslo produktu
- VAR81921
- Kód EAN
- 4016512062142
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- přírodní, neupravená kamenná sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Erntesegen
- Prodejní název
- Sůl
- Výrobce
- Erntesegen
- Číslo produktu
- VAR81921
- Kód EAN
- 4016512062142
K tomu se hodí také

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
130,87 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: taleoo

Ursalz - grob 300g
206,53 Kč/1kg
61,96 Kč
Prodejce: taleoo

imoshion držák na mobilní telefon do auta – nastavitelný – univerzální – karbon – ventilační mřížka – černý
536,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Bomann KG 7331, 173 l, N-ST, 40 dB, 2,6 kg/24h, E, Nerezová ocel
13 189,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart

Epsomská sůl 3 kg Hořká sůl Síran hořečnatý Koupelová sůl Koupel nohou Peeling Zahrada GiDeli
116,66 Kč/1kg
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ursalz – Karton s 5 kg soli | ERNTESEGEN
6 136,50 Kč/1l
613,65 Kč
Prodejce: taleoo

Himálajská kamenná sůl - jemná 1 kg
189,72 Kč/1kg
189,72 Kč
Prodejce: taleoo

Ursalz - Bylinky 250g
288,88 Kč/1kg
72,22 Kč
Prodejce: taleoo

Čistá německá kamenná sůl – jemná, 1 kg | LANDKAUFHAUS MAYER
52,66 Kč/1kg
52,66 Kč
Prodejce: taleoo

Alpensalz 500g
33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HIMALAYA-ROSA-SALT FEIN GEMAHL 600 g - KRISTALLINER PLANET
68,67 Kč/1kg
43,15 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,20 Kč
Prodejce: Katomix

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
385,30 Kč/1kg
192,65 Kč
Prodejce: somnia24

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Nerezová ocel, Bílá
3 414,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Himalájská přírodní sůl – hrubá, 300g | ERNTESEGEN
323,80 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Himálajská kamenná sůl - Salt Range Pakistan fine 400g
217,05 Kč/1kg
86,82 Kč
Prodejce: taleoo

Sůl solná 1kg
33,43 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Směs draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD
447 100,01 Kč/1kg
89,42 Kč
Prodejce: taleoo

Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
33% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
33%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%33% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
33%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bezchybné
Super produkt - bezchybný! Dodávka super ! Děkuji !
Ohodnoceno dne 30. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




5% poukaz
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz







Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,36 Kč/1kg

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,87 Kč/1kg