5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt631,67 Kč/1kg
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Sůl jemná 25 kg45,52 Kč/1kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg400,43 Kč/1kg
400,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G708,33 Kč/1kg
425,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Německá kamenná sůl - jemná 500g
113,66 Kč/1kg
56,83 Kč
Prodejce: taleoo

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Alpensalz 500g
33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
32,18 Kč/1l
32,18 Kč
Prodejce: Katomix

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nejodovaná kamenná sůl 1 kg
26,33 Kč/1kg
26,33 Kč
Prodejce: Katomix

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
125,31 Kč/1kg
125,31 Kč
Prodejce: taleoo

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
130,87 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: taleoo

Jemně mletá mořská sůl Sale Nostrum 1 kg
12,00 Kč/1l
12,00 Kč
Prodejce: foodperium

Himálajská kamenná sůl - jemná 1 kg
189,72 Kč/1kg
189,72 Kč
Prodejce: taleoo

Himalájská přírodní sůl – hrubá, 300g | ERNTESEGEN
323,80 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Prémiová mořská sůl - jemná 1kg
66,26 Kč/1kg
66,26 Kč
Prodejce: taleoo

Německá granulovaná kamenná sůl, 200 g
1 253,45 Kč/1kg
250,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Premium Meersalz - Fein 500g | BYODO
43 800,00 Kč/1kg
43,80 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čistá německá kamenná sůl - jemná, 1 kg | LANDKAUFHAUS MAYER
Kamená sůl těžená v dolech. Není uměle jodovaná a neobsahuje žádné protispékavé látky.- Vysoká čistota
- V původním stavu (nerafinovaná)
- Bez umělých přísad
- Kontrolovaná kvalita
- Bez současných znečišťujících látek
Pokyny pro skladování a použití
Skladujte v chladu a suchu.
Složení:
Čistá, nerafinovaná přírodní sůl
Výrobce: Landkaufhaus Mayer GmbH - Vachendorfer Str. 3 - 83313 Siegsdorf
Zasíláme výhradně prostřednictvím DHL!
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Čistá nerafinovaná přírodní sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- LANDKAUFHAUS MAYER
- Prodejní název
- Sůl
- Výrobce
- Landkaufhaus Mayer
- Číslo produktu
- 10366
- Kód EAN
- 4260072161108
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Čistá nerafinovaná přírodní sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- LANDKAUFHAUS MAYER
- Prodejní název
- Sůl
- Výrobce
- Landkaufhaus Mayer
- Číslo produktu
- 10366
- Kód EAN
- 4260072161108
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(131)Počet hodnocení: 131




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(121)Počet hodnocení: 121




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1






4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(133)Počet hodnocení: 133




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(47)Počet hodnocení: 47




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(870)Počet hodnocení: 870




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(276)Počet hodnocení: 276





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(58)Počet hodnocení: 58




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(581)Počet hodnocení: 581Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(145)Počet hodnocení: 145




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(123)Počet hodnocení: 123




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14





4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(453)Počet hodnocení: 453




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(315)Počet hodnocení: 315




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(20)Počet hodnocení: 20

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Alpensalz 500g
33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
32,18 Kč/1l
32,18 Kč
Prodejce: Katomix

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
125,31 Kč/1kg
125,31 Kč
Prodejce: taleoo

Nejodovaná kamenná sůl 1 kg
26,33 Kč/1kg
26,33 Kč
Prodejce: Katomix

Německá kamenná sůl - jemná 500g
113,66 Kč/1kg
56,83 Kč
Prodejce: taleoo

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
386,12 Kč/1kg
193,06 Kč
Prodejce: somnia24

Kamená sůl 1 kg Jemná přírodní sůl Stravovací sůl Koupelová sůl Halit Bez přísad GiDeli
219,99 Kč/1kg
290,16 Kč
-70,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Teploměr na potraviny Teploměr na potraviny Teploměr na pečení sondou
195,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Mustang Hiiligrilli 6 vartaalla
726,45 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
130,87 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: taleoo

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
8 545,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Sůl jemná 1 kg (2x500 g)
33,00 Kč/1kg
33,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Atlantik Meersalz - Fein 1Kg
76,05 Kč/1kg
76,05 Kč
Prodejce: taleoo

SONNI zrcadlová koupelnová skříňka LED s tříbarevným osvětlením 105x65cm zásuvka na holicí strojek dotyková 3-dveřová nerezová ocel bezšňůrové provedení závěsů
7 057,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Stropní ventilátor Jayseuw Ø 50 cm LED stropní světlo s osvětlením a dálkovým ovládáním Stropní světlo
2 355,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SA-WLONG

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
3 254,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Kłodawska sůl jemná 1kg (2x500g)
33 000,00 Kč/1l
33,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kemper | Gas Stove Camping | S2009 | 1200 W
850,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

HIMALAYA-ROSA-SALT FEIN GEMAHL 600 g - KRISTALLINER PLANET
68,67 Kč/1kg
43,15 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,20 Kč
Prodejce: Katomix

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Směs draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD
447 100,01 Kč/1kg
89,42 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá kvalita
Velmi dobrá sůl
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




5% poukaz
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz







Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,36 Kč/1kg

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,87 Kč/1kg