5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pistole na PUR pěnu, Geko364,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom

Další informace o reklamě
Pistole na PUR pěnu, Keltin243,20 Kč
Prodejce: Luxtom

Další informace o reklamě
Pistole na PUR pěnu PROFI 10045649,19 Kč
-370,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
279,00 Kč
Prodejce: TIPA_EU

TOOLCRAFT MPDPS.1/2 Dosierpistole 1 St.
1 513,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Proline Tools 18021, 1 kusů
635,36 Kč
-43,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
591,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

TOOLCRAFT 1347653 Pístnice 1 ks.
687,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

kwb 932300 Lis na kazety (932300)
938,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Werkzeyt B27422 Kartuschenpistole 310,0 ml
484,46 Kč
Prodejce: somnia24

Proline Tools 18020, 1 kusů
480,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Prima Dosierpistole Metall Lite Abszugssicherung Rapid Stop
656,18 Kč
Prodejce: bauschnell

Hardex pistole na pěnuPolyuretan*24*
1 039,09 Kč
Prodejce: MasterBau

VOREL 09150, 1 kusů
37,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Pistole
3 819,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Proline Tools 18003, 1 kusů
250,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Pistole na pěnu WOLFCRAFT
995,00 Kč
Prodejce: KARBA

Profesionální pěnová pistole (č. 705)
521,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

VOREL 04451, 1 kusů
394,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

EXTOL CRAFTPolyuretanSchaum-Gun
262,65 Kč
-8,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
254,00 Kč
Prodejce: Teshop

Pistole EXTOL PREMIUMPolyuretanSchaum
469,00 Kč
Prodejce: Teshop

VOREL 09160, 1 kusů
256,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Fischer 513429 Meister-Box mit UX+Schrauben+Haken (1) (513429)
Objevte vysoce kvalitní kovovou pistoli fischer PUPM 4 BLACK, která byla speciálně vyvinuta pro práci s pěnovou pistolí. Její ergonomický design zajišťuje maximální pohodlí při používání. Povlak PTFE minimalizuje námahu při čištění a zaručuje dlouhou životnost. Díky 19 cm dlouhé, zúžené hlavni pistole a flexibilnímu nástavci dosáhnete bez námahy i do úzkých spár. Vsaďte na kvalitu od společnosti fischer a zažijte efektivní práci s touto praktickou kartušovou pistolí v elegantní černé barvě.
Fischer aplikační pistole PUP M4 BLACK je nástroj určený pro přesné nanášení polyuretanových montážních pěn. Díky své robustní kovové konstrukci a ergonomickému designu je ideální volbou pro náročné stavební práce i pro domácí použití. Vnitřní i vnější části pistole jsou potaženy teflonem (PTFE), což zabraňuje ulpívání pěny a výrazně usnadňuje čištění. Adaptér pistole je kompatibilní s většinou běžně dostupných systémů kartuší. PTFE povrchová úprava Odolná kovová konstrukce Ergonomický design Kompatibilita
Pistole na pěnu s teflonovým povlakem. Vysoce kvalitní pěnová pistole fischer PUP M4 BLACK je ideální pro práci s pěnovou pistolí. Kompletní teflonový povlak minimalizuje množství nutného čištění. Kuželovitou hlaveň pistole o délce 19 cm lze díky dodávaným hadicím individuálně prodloužit pro nejužší spáry. PUP M4 BLACK Díky úplnému teflonovému povlaku je čištění omezeno na minimum. Zpětná koule a koš jsou potaženy teflonem. To zabraňuje přilepení a zaručuje dlouhotrvající funkci. Dokonalá kombinace ergonomicky tvarované rukojeti a spouště umožňuje mimořádně uživatelsky příjemnou manipulaci. Kuželovitou hlaveň pistole o délce 19 cm lze díky dodávaným hadicím individuálně prodloužit i pro nejužší spáry, čímž je zajištěna vysoká flexibilita. Výhody PTFE povlak zabraňuje ulpívání pevná, odolná konstrukce uživatelsky přívětivá manipulace snížená námaha při čištění adaptér vhodný pro všechny standardní systémy na trhu
Popis Kovová pistole Technická data: Obsah: 1 ks. Materiál: Ocel, pozinkovaná
- Hmotnost
- 0.43 kg
- Objem
- 0.39 l
- Kód EAN
- 4048962123357
- Číslo produktu
- 513429
- Výrobce
- Fischer Befestigungssysteme
- Hmotnost
- 0.43 kg
- Objem
- 0.39 l
- Kód EAN
- 4048962123357
- Číslo produktu
- 513429
- Výrobce
- Fischer Befestigungssysteme
Pozor
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
EUH 070 Toxický při styku s očima.
K tomu se hodí také

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Fischer pěnová kovová pistole PUP M3
390,10 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de

Stolní chladnička Merax 128 l s mrazicím prostorem a skleněnými dveřmi, chladnička na láhve s LED osvětlením a nastavitelnou policí, chladnička na nápoje 110 cm s funkcí chladničky a mrazničky, volně stojící
7 926,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 751,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: MERAX

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Umyvadlo Baden Haus keramické k nábytku Aida, Bahia 105 cm
14 244,45 Kč
-5 636,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 608,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FERRAMENTADATEO

Nástěnný rýhovač Drážkovací fréza 4800W Nástěnný rýhovač Nástěnný rýhovač 6500 ot/min Nástěnný rýhovač Drážkovací fréza s hloubkou 34 mm a šířkou 42 mm Elektrický ořechový stroj
2 912,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zerbaco

Flex | Aku-rázový utahovák IW 1/2" 18.0-EC
10 022,22 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Akumulátorový vysavač Tineco Floor One S7 Pro HEPA 230W
7 535,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sada 2 držáků solárních panelů NuaSol | PV & solar, tašková střecha, hliníkový profil
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Bitumenové šindele Hexagonal Rock H-BLACK, černá bitumenová střešní krytina
47,83 Kč/1kg
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Timbela

XMaster akumulátorový vakuový zvedák, přísavkový zvedák na okna, sklo a hladké povrchy, nosnost 200 kg, přísavkový držák pro vyrovnání, 2x akumulátory
899,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

AIORBER 2" palubní kamera do auta se třemi kamerami pro plný dohled nad vozidly v rozlišení 1080p HD s funkcí nočního vidění, černá barva
699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Philips Viva Collection Odšťavňovač s technologií rychlého čištění QuickClean HR1832/00
2 080,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Makita DHP484RTJ, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,6 cm, 1,3 cm
8 239,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: IMET

Sada špachtlí na spáry pro sádrokartonové konstrukce VEVOR, nerezová ocel, pro sádrokartonové desky/stěnové desky/sádrokartonové desky
2 527,99 Kč
-172,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 355,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

3D laserové měřicí zařízení Laserová vodováha 12 Line Green 360º Automatický rotační křížový laser (pracovní rozsah: 30 m) s nastavitelným stativem
1 376,59 Kč
-177,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Průmyslový vysavač Bosch GAS 12-25 PL, 1250 W, objem 25 litrů, pro suché i mokré vysávání, s funkcí automatického čištění
7 431,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: QualiFind

Capricorn zpětný ventil s dvojitou klapkou DN 110, horizontální
9 714,05 Kč/1m
3 837,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olczyk pelety paleta 65 pytlů 975 kg dřevěné palivo
799,60 Kč/1kg
19 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

PARKSIDE akumulátorový vrtací šroubovák "PABS 20-Li G8"
1 360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Preptique

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
938,71 Kč/1l
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Scheppach LFR720 fréza na barvy - 720W | plynulé nastavení hloubky frézování 0-0,3 mm | měkký úchopový povrch | včetně 4 oboustranných nožů
2 807,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Intex 26340GN, 47241 l, Rámový bazén, Děti a dospělí, Žebřík, Šedá, 157,2 kg
34 819,61 Kč
-790,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34 029,29 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: WAYS

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titanová
36 899,62 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: LVS-Handel
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Splňuje moje očekávání, rychlé doručení
Splňuje moje očekávání, rychlé doručení
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Fischer PUP AS 750 B3 Montážní pěna na pistole Celoroční 750 ml - 6 kusů
1 219,60 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
1 626,13 Kč/1l

FISCHER PUP P750 – Lepicí pěna pro polystyren, XPS a izolace – Výkonná polyuretanová pěna, 12 kusů.
2 438,48 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de

Pistolenschaum Mehrjahreszeit Pup As 750 B3 - Fc 568432
268,12 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
357,49 Kč/1l

FISCHER PUP P750 – Lepicí pěna pro polystyren, XPS a izolace – Výkonná pěna v pistoli, 6 kusů.
1 340,61 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de

beko Montageschaum 1K 500 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(49)Počet hodnocení: 49
168,10 Kč
Prodejce: bauschnell
336,20 Kč/1l

FISCHER PUP P750 – Lepicí pěna pro polystyren, XPS a izolace – Vysoce výkonná polyuretanová pěna, 2 kusy.
486,72 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de

Montážní pěna PUR Green Line zimní trubičková 750 ml
159,00 Kč
Prodejce: EmptCZ
212,00 Kč/1kg

Pěna Soudal Polyuretanová střecha červená 750 ml
270,29 Kč
Prodejce: PolisElectro
360,39 Kč/1l

Soudal Flexifoam Gun 750 ml
260,98 Kč
Prodejce: MasterBau
347,97 Kč/1l