5,0



Na základě 2 hodnocení
Liqui Moly 1581 Motorbike 4T Bike-Additive 125ml Aditívum
144,20 Kč
plus 199,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
4h 12m 59s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
HIFLOFILTRO Olejový filter HF186119,76 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

Další informace o reklamě
Pianka do czyszczenia tapicerki skórzanej z woskiem pszczelim419,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Mannol Mannol 2-Stroke Plus 4 litrová plechovka1 220,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

MOTUL 3000 4T Motorový olej - 20W50 4 litry
850,72 Kč
Prodejce: MroAuto

LIQUI MOLY 4T 20W-50 Street 4 litry
1 056,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Motorový olej Mannol Longlife 508 / 509 0W-20 (5l)
2 119,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

IPONE Red Chain Kettenspray 250ml
245,68 Kč
Prodejce: FC-Moto

Mannol Mannol 2-Stroke Snowpower 1 litrová plechovka
294,26 Kč
Prodejce: Netmoto

Motorový olej pro dvoutaktní motory Mannol Agro Formula H (1l)
175,77 Kč
Prodejce: MroAuto

Motocyklový motor 2t 80cc KIT
4 483,56 Kč
Prodejce: Amracing

Hiflo Luftfilter HFA2915
534,25 Kč
Prodejce: MroAuto

Hiflo Luftfilter HFA1919
851,48 Kč
Prodejce: Amracing

Hiflo Luftfilter HFA1104
655,21 Kč
Prodejce: MroAuto

Hiflo Luftfilter HFA4604
426,61 Kč
Prodejce: MroAuto

Hiflo Luftfilter HFA4102
235,38 Kč
Prodejce: MroAuto

Ložisko 6203 Motor Znen 4T 50 17X40X12
65,70 Kč
Prodejce: Amracing

HIFLOFILTRO Olejový filter HF110
398,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Liqui Moly sprej na řetězy jízdních kol 0,4 l
384,07 Kč
Prodejce: MroAuto

Hiflo Luftfilter HFA1916
851,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Drosselfeder Atv Nevada 200 Bashan
52,46 Kč
Prodejce: Amracing
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Přísada do paliva Liqui Moly Motorbike 4T Bike-Additive,125 ml
Přísada do paliva Liqui Moly pro čtyřtaktní motocykly zajišťuje čistotu palivového systému, zlepšuje spalování a chrání motor před usazeninami. Díky speciálním aditivům zvyšuje výkon, spotřebu paliva a prodlouží životnost motoru.
Datum výroby: 08/2024
Výhody:
- Čistí palivový systém – odstraňuje usazeniny a nečistoty
- Zlepšuje spalování – optimalizuje výkon motoru
- Chrání před korozí – prodlužuje životnost motoru
- spotřebu paliva – efektivnější provoz
- Jednoduché použití – přidává se přímo do paliva
Použití:
- Pro všechny čtyřtaktní motocykly – silniční, sportovní i cestovní
- Pravidelná údržba motoru – prevence proti usazeninám
- Zlepšení výkonu – čistější spalování a hladší chod motoru
- Ochrana v zimním období – vhodné pro motocykly v dlouhodobém odstavení
- Použití do benzínu – snadná aplikace přímo do palivové nádrže
Společnost Liqui Moly je světoznámým výrobcem vysoce kvalitních motorových olejů, maziv, aditiv, přípravků pro péči o vozidla, chemických opravárenských prostředků a servisních, lepicích a těsnicích produktů.
Splnění nejvyšších specifikací, nejlepší suroviny a stálá kontrola vám zaručují bezkonkurenční kvalitu a jedinečné výhody.
Zvyšuje výkon motoru. Odstraňuje usazeniny v palivovém systému, na ventilech, zapalovacích svíčkách a ve spalovacím prostoru a zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Tím také spotřebu paliva. Chrání celý palivový systém před korozí. Zabraňuje tvorbě námrazy v karburátoru. Testováno na katalyzátor.
Přidává se do paliva pro všechny čtyřtaktní motory (karburátory a vstřikovače). 125 ml vystačí na 15 až 20 l paliva. Přidávejte při každém tankování.
{UNIVERSAL_ALL}
Přísady do čtyřtaktních motocyklů
Optimalizuje výkon motoru.
Odstraňuje usazeniny v palivovém systému, na ventilech, zapalovacích svíčkách a ve spalovací komoře a zabraňuje jejich novému vzniku.
Tím se spotřeba paliva. Chrání celý palivový systém před korozí.
Zabraňuje zamrzání karburátoru.
Testováno na katalyzátorech.
- optimalizuje výkon motoru
- zabraňuje korozi v palivovém systému
- odstraňuje usazeniny
- šetrný k životnímu prostředí
- testováno na katalyzátorech
- zvyšuje provozní bezpečnost
- pro karburátorové a vstřikovací motory
- vysoká hospodárnost
- riziko klepání motoru
- normalizuje spotřebu benzínu a emise
Přidává se do paliva u všech čtyřtaktních motorů (s karburátorem i vstřikováním).
Použití
125 ml na 15–20 l paliva.
Přidávejte při každém tankování.
Provedení: plechovka 125 ml
Nebezpečí
Nebezpečí vdechnutí (h304)
Při požití a vdechnutí může být smrtelný.
- PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení.
- PŘI POŽITÍ: Okamžitě kontaktujte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM nebo lékaře.
- Uchovávejte pod zámkem.
Varování
Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky (h412)
- Zabraňte úniku do životního prostředí.
Údaj o nebezpečnosti (EUH066)
Opakovaný kontakt může způsobit vysušení nebo popraskání kůže
Aditiv do motocyklu
- Zvyšuje výkon motoru.
- Odstraňuje usazeniny v palivovém systému, na ventilech, zapalovacích svíčkách a v spalovací komoře a zabraňuje jejich opětovnému vzniku.
- spotřebu paliva.
- Chrání celý palivový systém před korozí.
- Zabraňuje zamrzání karburátoru.
- Chrání palivový systém před korozí.
- Optimalizuje výkon motoru.
- Normalizuje spotřebu paliva a emise výfukových plynů.
- Zvyšuje provozní spolehlivost
Podrobnosti o produktuTypnádoby: KanystrObsah [ml]: 125Typpaliva: Benzín
Liqui Moly Motorbike 4T Bike-Additive
OEM Nummer:
Přísada odbourává usazeniny na ventilech a ve spalovacím prostoru. Udržuje motor v čistotě a zvyšuje výkon motoru. spotřebu pohonných hmot a výfukových zplodin a tím má příznivý vliv na životní prostředí. Vytváří znamenitou protikorozní ochranu rovněž i při přezimování motocyklu. Testováno v motorech vybavených katalyzátory.\nH304 - Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.H412 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.EUH066 - Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.\n\n\nPřísada do paliva všech čtyřtaktních motorů motocyklů (karburátorové i se vstřikováním). Obsah dózy 125 ml stačí pro 15 až 20 l paliva. Přidávat při každém tankování paliva.\n\n
Přísada do benzínu 0,125 l (CS) pro spalovací komoru / (CS) pro palivový systém / pro motory motocyklů / pro ventily, použití: (CS) pro ochranu, pro čištění, pro údržbu, použití - Výhody: (CS) imp
Motorovy olej
- Režim provozu
- Benzínový pohon
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Materiálové složení textilu
- Žádné informace nejsou vyžadovány
- Hmotnost
- 1 kg
- Kód EAN
- 4100420015816
- Číslo produktu
- LIQUI MOLY_1581
- Režim provozu
- Benzínový pohon
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Materiálové složení textilu
- Žádné informace nejsou vyžadovány
- Hmotnost
- 1 kg
- Kód EAN
- 4100420015816
- Číslo produktu
- LIQUI MOLY_1581
K tomu se hodí také

Liqui Moly Motocyklové aditivum 150 ml plechovka
293,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

ATE Plastilube, objem 75 ml, tuba
128,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Ceramizer Benzínový Motor Csb - Tec 852017
76 499,00 Kč/1l
764,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

LIQUI MOLY 4T 10W-40 Street 4 litry
1 157,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
283,97 Kč/1l
1 419,84 Kč
Prodejce: MroAuto

Knipex 46 21 A01, Kleště na pojistné kroužky, Chrom Vanadová ocel, Plast, Červená, 125 mm, 85 g
358,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Diagnostické zařízení OBD2 Diagnostické nástroje pro automobily Univerzální ruční diagnostický skener OBDII Skener kódu vozidla Čtečka chybových kódů Retoo
941,99 Kč
-79,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
862,79 Kč
Prodejce: Retoo

MOTUL Fuel System Clean 300 ml
226,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Makita DTW190Z elektrický klíč 1/2" 2300 ot./min 190 N⋅m černý, modrý 18 V
1 971,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
![Obrázek produktu pro Ochrana nohou, zimní fleece, koloběžka, koloběžka, kryt proti dešti, ochrana proti povětrnostním vlivům, krycí plachta proti vlhkosti, kryt nohou [088]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/e3189cd8ac1d95d96d00652592103999.webp)
Ochrana nohou, zimní fleece, koloběžka, koloběžka, kryt proti dešti, ochrana proti povětrnostním vlivům, krycí plachta proti vlhkosti, kryt nohou [088]
881,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ferocity

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrů, otočný závěs dveří, bílá barva
11 388,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Elektrochram

Alberts 669164 Fix-Clip Pro, kompletní sada plotových prvků, určená k zalití do betonu, zelená barva, výška 81 cm, délka 100 m
247,25 Kč/1m
26 627,67 Kč
-1 902,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
24 725,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alberts

MOTUL 5100 4T Motorenöl - 10W40 4 litry
1 099,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Maska na mouchy Covalliero FinoStretch modrá, velikost:Pony
526,64 Kč
Prodejce: Genisys

Krinner 75522, Světelný dekorativní řetěz, Zelená, Slonovinová, Svíčka, CE, 12 žárovek, LED
1 919,36 Kč
Prodejce: NeuertsShop

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
Použité
1 339,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RE-DRUK

Osram STAR, 11 W, 100 W, E27, 1521 lm, 15000 h, Teplá bílá
110,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: LED21

Olej Hp Do Silników 2-Suwowych 1:50 1L
321,27 Kč/1l
353,28 Kč
-32,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
321,27 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Kotouč k frézce KWB 100x22x4 mm, 6Z
189,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Nowax Flutset STPN 600 6000002160 Schmutzwasser-Tauchpumpe mit
18 694,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Metabo PowerMaxx BS Basic Akku-Bohrschrauber 12V 2x Li-Ion Kunststoffkoffer
2 673,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

Klima-Power čistič klimatizace Ocean Fresh100ml
4 160,50 Kč/1l
416,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
352,26 Kč/1kg
1 761,29 Kč
Prodejce: somnia24

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
2 971,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Náplň molitan Pickup 60 2 ks
318,00 Kč
Prodejce: STREFA

EXO TERRA Denní ohřevný bod 75W (neodymová topná žárovka) Exo terra
245,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: STREFA

Veleco ZT63 Červené - 650 W / 60 V - 12 km/h - Elektrické trojkolové vozítko v italském stylu - Kovové prvky v chromovém provedení
41 648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lauftech
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt a rychlé dodání.
Položka byla dodána rychle a jsem s ní velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 1. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Polisport Plastikkit
4 176,33 Kč
Prodejce: NGSStores

Evolve (Elektricky Vyhřívané) Rukavice Na Motorku Barva Černá S
1 728,20 Kč
Prodejce: FC-Moto

Elektrická plynová rukojeť, 22 mm 25 mm, univerzální třívodičová plynová rukojeť, 12 V až 72 V, pro MiniMoto dirt bike, elektrický chopper, skútr
484,95 Kč
Prodejce: Zanjo24

1 pár třírychlostních plynových rukojetí pro elektrokola s převody vpřed a vzad
573,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Závodní modul řídicí jednotky CDI s 5kolíkovou zásuvkou (červený) pro čtyřkolky, motokáry, motokrosové motorky, motocykly, terénní čtyřkolky (ATV) a skútry s horizontálním motorem o objemu 50, 70, 90, 110 a 125 ccm
469,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

2 kusy nerezových závěsů pro lodě - 25 mm (0,98 palce) pro lodě
594,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Motocyklové řídítka 3 v 1 spínač,Motocyklové řídítka Horn Turn Signal Head Light Beam Kill Switch,Motocyklové řídítka Multifunkční spínač,Scooter Motor Power Switch,Horn Turn Signal Head Light Beam Kill 3 v 1 Switch,Elektrické kolo Handlebar Switch
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Mannol Mannol 2-Stroke Plus 4 litrová plechovka



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 220,09 Kč
Prodejce: everybuy_at

Chrániče rukou POLISPORT MX Flow
965,33 Kč
Prodejce: NGSStores

POLISPORT Kryt vodního čerpadla - Husqvarna / pasuje na KTM
360,23 Kč
Prodejce: NGSStores

Pianka do czyszczenia tapicerki skórzanej z woskiem pszczelim
419,26 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS