5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TROPICAL Spirulina Granulat 100ml/44g granulované krmivo se spirulinou, 69603334 002,60 Kč/1l
400,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Krmivo pro ryby denní, Small Wafers, tonoucí wafers se spirulinou, glonojad kirysek, 50 g5 840,00 Kč/1kg
292,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Další informace o reklamě
Krmivo pro akvarijní ryby Algen Granulat, spirulina, granule 1,2-1,5 mm, 50 g5 340,00 Kč/1kg
267,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Shrimp Sticks (100 ml)
4 562,00 Kč/1l
456,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Spirulina Granulat (250 ml)
2 041,00 Kč/1l
510,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Biorept W (1000 ml)
569,50 Kč/1l
569,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Supervit (1000 ml)
645,02 Kč/1l
645,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Cichlid Herbivore S (1000 ml)
705,73 Kč/1l
2 201,17 Kč
-1 495,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tetra Goldfish Energy Sticks 250 ml
584,00 Kč/1l
170,00 Kč
-24,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
146,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Cichlid Omnivore S (250 ml)
2 238,64 Kč/1l
1 816,84 Kč
-1 257,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Guppy (250 ml)
1 942,00 Kč/1l
485,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Supervit Granulat (250 ml)
2 252,00 Kč/1l
563,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Spiruline 36% Mini Granulé (100 ml)
5 287,10 Kč/1l
528,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

TetraMin Flakes 100ml
770,00 Kč/1l
90,00 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,00 Kč
Prodejce: Eoshop

TetraPro Energy - 250 ml
3 444,00 Kč/1l
922,69 Kč
-61,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
861,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Goodie SNKRS 140 ml
259,00 Kč
Prodejce: GoodieCZ

Goldfish Colour Pellet (1000 ml)
674,60 Kč/1l
674,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

TetraPro Colour - 250 ml
4 056,16 Kč/1l
1 014,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

IRCVET Gel 50ml
7 900,00 Kč/1l
395,00 Kč
Prodejce: Bibifood

Vitality & Color Granulat 250ml
3 327,44 Kč/1l
831,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
KRMIVO PRO AXOLOTLY A DALŠÍ VODNÍ OBOJŽIVELNÍKY
Speciální krmivo s vysokým obsahem bílkovin v podobě potápějících se tyčinek pro axolotly mexické, žebrovníky Waltlovy, drápatky vodní a další vodní obojživelníky, které přijímají živočišnou stravu. Bohatý obsah složek živočišného původu, včetně ryb, měkkýšů a korýšů, je zdrojem vysoce kvalitních a snadno přijímaných bílkovin. Vhodně vyvážené složení vitamínů a mikročástic způsobuje, že pravidelné krmení obojživelníků krmivem AXOLOTL STICKS zajistí jejich správný růst a vývoj, a přídavek astaxanthinu a výtažku z papriky zintenzivní barvy zvířat. Obohacení krmiva přírodním beta glukanem, stimulujícím činnost imunitního systému, posiluje obranyschopnost obojživelníků a podporuje regenerační procesy probíhající po případném pokousání spolubydlícími z akvária. KRMENÍ: několikrát během dne v malých dávkách.
Kompletní krmivo pro vodní obojživelníky. Složení: ryby a výrobky z ryb, maso a živočišné produkty, vedlejší produkty rostlinného původu (v tom výtažku z červené papriky 4 400 mg/kg), měkkýši a korýši, bílkovinné extrakty rostlinného původu, obiloviny, oleje a tuky, kvasnice (v tom Beta-1,3/1,6-Glukan 1 000 mg/kg), minerální látky. Doplňkové látky: Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 21 000 m.j./kg, vit. D3 1 260 m.j./kg, vit. E 80 mg/kg, vit. C 300 mg/kg. Stopové prvky: E1 Železo 21,6 mg/kg, E6 Zinek 6,0 mg/kg, E5 Mangan 4,5 mg/kg, E4 Měď 1,0 mg/kg, E2 Jód 0,13 mg/kg, E3 Kobalt 0,01 mg/kg, E8 Selen 0,01 mg/kg. Barviva: astaxantin 60 mg/kg. Antioxidanty. Analytické složky: hrubý protein 46,0%, hrubé oleje a tuky 6,5%, hrubá vláknina 2,3%, vlhkost 10,0%.
- Hmotnost
- 135 g
- Objem
- 0.25 l
- Obsah vlhkosti
- 10,0%
- Složení krmiva
- Ryby a vedlejší výrobky z ryb, maso a vedlejší výrobky živočišného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (obsahuje extrakt z červené papriky 4 400 mg/kg), měkkýši a korýši, rostlinné bílkovinné extrakty, obiloviny, oleje a tuky, kvasnice (obsahuje beta-1,3/1,6-glukan 1 000 mg/kg), minerální látky
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Obojživelníci
- Doplňkové látky
- Vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s podobným účinkem: Vit. A 21 000 IU/kg, Vit. D3 1 260 IU/kg, Vit. E 80 mg/kg, Vit. C 300 mg/kg. Sloučeniny stopových prvků: E1 železo 21,6 mg/kg, E6 zinek 6,0 mg/kg, E5 mangan 4,5 mg/kg, E4 měď 1,0 mg/kg, E2 jód 0,13 mg/kg, E8 selen 0,01 mg/kg. Barviva: Astaxanthin 60 mg/kg. Antioxidant
- Návod k použití
- několikrát denně v malých dávkách
- Kód EAN
- 5900469116142
- Číslo produktu
- S-125
- Výrobce
- Tropical Heimtierbedarf
- Schvalovací číslo
- PL 24 63 001
- Hmotnost
- 135 g
- Objem
- 0.25 l
- Obsah vlhkosti
- 10,0%
- Složení krmiva
- Ryby a vedlejší výrobky z ryb, maso a vedlejší výrobky živočišného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (obsahuje extrakt z červené papriky 4 400 mg/kg), měkkýši a korýši, rostlinné bílkovinné extrakty, obiloviny, oleje a tuky, kvasnice (obsahuje beta-1,3/1,6-glukan 1 000 mg/kg), minerální látky
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Obojživelníci
- Doplňkové látky
- Vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s podobným účinkem: Vit. A 21 000 IU/kg, Vit. D3 1 260 IU/kg, Vit. E 80 mg/kg, Vit. C 300 mg/kg. Sloučeniny stopových prvků: E1 železo 21,6 mg/kg, E6 zinek 6,0 mg/kg, E5 mangan 4,5 mg/kg, E4 měď 1,0 mg/kg, E2 jód 0,13 mg/kg, E8 selen 0,01 mg/kg. Barviva: Astaxanthin 60 mg/kg. Antioxidant
- Návod k použití
- několikrát denně v malých dávkách
- Kód EAN
- 5900469116142
- Číslo produktu
- S-125
- Výrobce
- Tropical Heimtierbedarf
- Schvalovací číslo
- PL 24 63 001
K tomu se hodí také

Krmivo Tetra Min 1l
336,00 Kč/1l
336,00 Kč
Prodejce: STREFA

SONGMICS Čalouněná židle s kovovými nohami, sametová, tmavě šedá
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Akvárium bez značky s černou sadou
2 770,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BEARWARE Programovatelný časovač s LCD displejem Zásuvkový časovač / max. 3680W
433,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Blau Aquaristic Cubic – Elegantní design akvária
2 529,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Terárium pro plazy D40-015V02, krmítko pro plazy, skleněné, s teploměrem, box pro chov plazů, 50 x 30 x 35 cm
2 225,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Elektronická pokladnička pro děti, automat na mince a bankovky, trezor s PIN kódem, automatický počítadlo mincí a přijímač bankovek, dárek ve tvaru prasátka, značka Retoo
252,89 Kč
Prodejce: Retoo

Disco light Party light, hudbou řízené DJ disco světla s dálkovým ovládáním, mini přenosné 360° otočné RGB disco světla jevištní laserové světlo,
1 513,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Glycerinové mýdlo Öko 500 g s aloe vera, neprůhledné
1 024,10 Kč/1kg
512,05 Kč
Prodejce: M_plus_L

PLAYMOBIL 9486, Krabice, Volně stojící, Vícebarevný
3 134,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Závěsová tyč stříbrná, výsuvná, délka 115–200 cm, stylová sada včetně příslušenství, 3 držáky, nerezová ocel, závěsová tyč s koncovkami
219,29 Kč
Prodejce: Bestlivings

Černý Petr - Kominík
143,17 Kč
Prodejce: M_plus_L

Nedis FCSP110EBK40, Černá
1 137,04 Kč
Prodejce: Di-Life

SONGMICS Domácí kancelářská židle, otočná židle, kancelářská židle, šedá
1 918,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Clatronic PP 3401, Kulatý, Antracit, Kov, 8 l, Sklo, CE, GS
890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Plenky Pro Psy A Fenky Opakovaně Použitelná Kalhotky Inkontinenční Modrá M
243,00 Kč
Prodejce: EDANTI

COM-FOUR® 3dílná sada nerezových misek - Salátová mísa ve 3 velikostech - Mísa na míchání - Nerezová mísa na pečení, servírování a svačinu
386,99 Kč
Prodejce: com-four

COSTWAY 3v1 přenosná klimatizace 75 W, klimatizační jednotka se 3 stupni, včetně dálkového ovladače, 6l nádrž, 8hodinový časovač a 2 chladicí vložky, zvlhčovač vzduchu, čistička vzduchu, ventilátor, ochlazovač vzduchu
Použité
2 408,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

tonies 10000829, 3 rok/roky, Béžová, Hnědá
2 356,45 Kč
-75,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 281,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10+ (starší 10 let)
857,07 Kč
Prodejce: M_plus_L

Nová kompletní sada akvária Tetra Starter Line 54 l s LED osvětlením černá
3 247,00 Kč
-464,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 783,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Ansmann Mini Kempingová svítilna na baterie
440,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Akvarijní chladicí ventilátor, 2/4hlavý akvarijní chladič, chladicí ventilátor, rychlost větru, nastavitelný akvarijní chladič pro slanou a sladkou vodu
3 052,67 Kč/1m
1 221,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Vactidy robotický vysavač W15 3 v 1 mokrý/suchý robotický vysavač s odsávací stanicí, 10000 Pa, 180 min, 4 l obří nádoba
4 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

LUMALAND Pohovka-vak (objem 320 litrů) – pro použití v interiéru i exteriéru – šedá. Pohodlné křeslo ve tvaru vaku, vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Sedací polštář
2 311,96 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

PUFAS Instantní tmel 0,400 KG, bílý, 400 g
1 089,42 Kč/1kg
435,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PYTLE NA ODPAD 120 L pytle na odpadky pytle na odpadky žluté 10 kusů
211,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Upínací zatemňovací roleta bez vrtání Okenní roleta Termo roleta Žaluzie, Barva:černá, Šířka:40 cm, Délka:160cm
95,60 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro akvarijní ryby DAFNIA, sušená perloočka, přírodní bílkovinné krmivo, 250 g
607,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
2 428,00 Kč/1kg

Krmivo pro akvarijní ryby Basic Mix, základní krmivo pro gupky a molinézie, 250 g, ekologické balení
500,00 Kč
Prodejce: TD_STONES

Axolotl Sticks (250 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
415,31 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 661,24 Kč/1l

Krmivo pro akvarijní ryby, ProEnergy Multi Crisp, energetické a vybarvující, prémiové chipsy, 50 g
336,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
6 720,00 Kč/1kg

TROPICAL Spirulina Granulat 100ml/44g granulované krmivo se spirulinou, 6960333
400,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 002,60 Kč/1l

Krmivo pro akvarijní ryby KRAFT, samolepicí tablety, vybarvující krmivo s beta karotenem a astaxanthinem, 50 g
273,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
5 460,00 Kč/1kg

Krmivo pro akvarijní ryby, tablety s Krill Pacific 20 procent, omega 3, přilnavé tablety, 50 g
267,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
5 340,00 Kč/1kg

Krmivo pro akvarijní ryby Algen Granulat, spirulina, granule 1,2-1,5 mm, 50 g
267,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
5 340,00 Kč/1kg

Krmivo pro ryby denní, Small Wafers, tonoucí wafers se spirulinou, glonojad kirysek, 50 g
292,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
5 840,00 Kč/1kg

Akvarijní krmivo Astaxantin, granulát pro vybarvení ryb, vysoký obsah bílkovin, 50 g
273,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
5 460,00 Kč/1kg

Krmivo pro akvarijní ryby BASIC-MIX 500 ml, kompletní potrava pro gupky, molly a mečovky, základní směs
273,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
5 460,00 Kč/1kg

Krmivo pro ryby na dno, Algen Wafers Spirulina, tonoucí wafers, krmivo pro glonojady a krunýřovce, 50 g
273,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
5 460,00 Kč/1kg