5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kakaové máslo na pečení 150 g324,76 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CORNY 914009 Corny Milch Dark & White560,93 Kč/1kg
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Corny 3410.635, Čokoláda, Matice, 24 g, Čokoláda, Matice, 133 kcal, 553 kJ, 8,6 g876,46 Kč/1kg
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
RUF Kaše jablečná skořicová 65g420,77 Kč/1kg
27,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banány a mléčnou čokoládou 150g
2 509,47 Kč/1kg
376,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

CORNY 329401 Corny Milch Classic 4riegel
351,75 Kč/1kg
42,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel
2 784,29 Kč/1kg
389,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel
2 598,67 Kč/1kg
389,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
3 918,21 Kč/1kg
548,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

CORNY 53000 Corny Crunch Hafer+Honig 120g
3 248,33 Kč/1kg
389,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Corny 3428.628, Čokoláda, 50 g, Čokoláda, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g
651,97 Kč/1kg
782,37 Kč
Prodejce: somnia24

CORNY 3011270 CORNY free Peanut & Choc Müsliriegel 6 Riegel
4 705,25 Kč/1kg
774,23 Kč
-209,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
564,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

CORNY 3002282 CORNY Haselnuss Müsliriegel 6 Riegel
1 316,80 Kč/1kg
197,52 Kč
Prodejce: Store-Germany

Corny Big Peanut 696036 50g 24 St./Pack.
609,87 Kč/1kg
731,85 Kč
Prodejce: somnia24

Corny cereální tyčinka s brusinkami 50 g
112,16 Kč/1kg
28,04 Kč
Prodejce: Katomix

CORNY 3007238 CORNY BIG dunkle Schoko-Cookies Müsliriegel 24 Riegel
595,22 Kč/1kg
714,26 Kč
Prodejce: somnia24

Rapunzel 287071, Mléčná čokoláda, 50 g, 2337 kJ, 561 kcal, 36,2 g, 30,5 g
725,40 Kč/1kg
36,27 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 231078, Snack bars, Čokoláda, 27 g, 2048 kJ, 491 kcal
860,33 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo

CORNY 3012276 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 12 Riegel
1 077,05 Kč/1kg
646,23 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Příchuť:
- Čokoláda
- Hlasitost:
- 20 g
- Dílčí ingredience:
- Čokoláda
- Bezlepkový:
- Ano
- Energetická hodnota (na porci):
- 67 kcal
- Energetická hodnota (na porci):
- 282 kJ
- Obsah tuku (na jednu porci):
- 2 g
- Obsah nasycených tuků (na jednu porci):
- 1,2 g
- Obsahu uhlohydrátů (na jednu porci):
- 13,4 g
- Obsah cukru (na jednu porci):
- 0,4 g
- Obsah bílkovin (na jednu porci):
- 1,5 g
- Obsah soli (na jednu porci):
- 0,1 g
- Množství:
- 6
Corny free čokoládová müsli tyčinka 6x20g s mléčnou čokoládou 120g
Corny free Schoko s 32% celozrnné mouky bez přidaného cukru s plnou chutí je právě pro ně. Corny free čokoláda. Mimochodem absolutní favorit mezi Corny free druhy. Bez sladké svačinky by se neměl obejít nikdo. Dokonce ani ti, kteří dodržují zdravou výživu.
SCHWARTAUER WERKE GmbH & Co KGaALübecker Straße 49-55
23611 Bad Schwartau (D)
Čokoláda Corny Free: absolutní favorit mezi odrůdami CORNY Free.
- Obsah: 6 x 20 g
- Bez přidaného cukru
- Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek
Pokyny pro skladování: Chraňte před teplem. Skladujte na chladném a suchém místě.
Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
Výrobce / Vyrobeno pro:
SCHWARTAUER WERKE GmbH & Co. KG, Lübecker Straße 49 - 55, 23611 Bad Schwartau, Německo
| Obsah: | 120g |
| Složení: | Složení: maltitolový sirup, mouka (pšenice, rýže, kukuřice), pražené obilné vločky 13% (ječmen, pšenice), mléčná čokoláda se sladidlem (maltitol, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor slunečnicový lecitin), kukuřičné lupínky (kukuřice, sůl, extrakt z ječného sladu), kondenzované plnotučné mléko, pražené sekané arašídy, kokosový tuk, nízkotučný kakaový prášek, sušené plnotučné mléko, stabilizátor glycerin, sůl, extrakt z ječného sladu, pražené sekané arašídy, kokosový tuk, nízkotučný kakaový prášek, sušené plnotučné mléko, stabilizátor glycerin, sůl, extrakt z ječného sladu.nasekané arašídy, kokosový tuk, nízkotučný kakaový prášek, sušené plnotučné mléko, stabilizátor glycerin, sůl, ječný slad, emulgátor slunečnicové lecitiny, aroma. Informace pro alergiky: Může obsahovat stopy lískových ořechů a mandlí. |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo maltitol, celozrnné obilné vločky 12 % (JEČMEN, PŠENICE), PŠENIČNÉ křupky (PŠENIČNÁ mouka 11 %, PŠENIČNÁ mouka, JEČNÝ SLADOVÝ EXTRAKT), PŠENIČNÉ křupky s obsahem kakaa (PŠENIČNÁ mouka 10 %, nízkotučný kakaový prášek*, PŠENIČNÁ mouka, PŠENIČNÉ MLÉKO v prášku), PŠENIČNÁ čokoláda se sladidlem* 9 % (sladidlo maltitol, kakaové máslo, PŠENIČNÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, kakaová hmota, emulgátor lecitiny), kukuřičné lupínky (kukuřice, sůl, VÝTAŽEK Z JEČNÉHO SLADU), pražené arašídy, kokosový tuk, stabilizátor glycerin, sůl, přírodní kakaové aroma s dalšími přírodními aromaty, emulgátor lecitiny. *Certifikováno Rainforest Alliance™. Může obsahovat DŘEVĚNÉ OŘECHY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 325,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 358,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 8,9g z toho nasycené mastné kyseliny: 5g Sacharidy: 67,6g z toho cukr: 1,6g z toho polyhydrické alkoholy: 39,5g Vláknina: 4,8g Bílkoviny: 6,8g Sůl: 0,43g
- Alergeny
- LepekArašídy a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- SCHWARTAUER WERKE GmbH & Co. KGaA
- Prodejní název
- Müsli tyčinka s mléčnou čokoládou a sladidlem
- Výrobce
- Schwartau Werke
- Počet kusů
- 6
- Číslo produktu
- 3482.409
- Kód EAN
- 4011800571214
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo maltitol, celozrnné obilné vločky 12 % (JEČMEN, PŠENICE), PŠENIČNÉ křupky (PŠENIČNÁ mouka 11 %, PŠENIČNÁ mouka, JEČNÝ SLADOVÝ EXTRAKT), PŠENIČNÉ křupky s obsahem kakaa (PŠENIČNÁ mouka 10 %, nízkotučný kakaový prášek*, PŠENIČNÁ mouka, PŠENIČNÉ MLÉKO v prášku), PŠENIČNÁ čokoláda se sladidlem* 9 % (sladidlo maltitol, kakaové máslo, PŠENIČNÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, kakaová hmota, emulgátor lecitiny), kukuřičné lupínky (kukuřice, sůl, VÝTAŽEK Z JEČNÉHO SLADU), pražené arašídy, kokosový tuk, stabilizátor glycerin, sůl, přírodní kakaové aroma s dalšími přírodními aromaty, emulgátor lecitiny. *Certifikováno Rainforest Alliance™. Může obsahovat DŘEVĚNÉ OŘECHY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 325,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 358,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 8,9g z toho nasycené mastné kyseliny: 5g Sacharidy: 67,6g z toho cukr: 1,6g z toho polyhydrické alkoholy: 39,5g Vláknina: 4,8g Bílkoviny: 6,8g Sůl: 0,43g
- Alergeny
- LepekArašídy a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- SCHWARTAUER WERKE GmbH & Co. KGaA
- Prodejní název
- Müsli tyčinka s mléčnou čokoládou a sladidlem
- Výrobce
- Schwartau Werke
- Počet kusů
- 6
- Číslo produktu
- 3482.409
- Kód EAN
- 4011800571214
K tomu se hodí také

CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er
701,17 Kč/1kg
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Müsli tyčinka s bílou čokoládou bez přidaného cukru 6x20g 120g
705,25 Kč/1kg
84,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banány a mléčnou čokoládou 150g
2 509,47 Kč/1kg
376,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Sada záclonových tyčí 120–220 cm (bílá, koncovky Basic) – kovová výsuvná sada, Ø 16 mm, včetně kroužků, kluzáků, nástěnných držáků a upevňovacího materiálu
266,66 Kč
Prodejce: Bestlivings

CORNY 3003175 CORNY BIG Limited Edition Schoko Salted Caramel Müsliriegel 24 Riegel
762,34 Kč/1kg
731,85 Kč
Prodejce: somnia24

Corny 3481.409, Čokoláda, 25 g, Čokoláda, 114 kcal, 479 kJ, 4,4 g
2 509,47 Kč/1kg
376,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Granola tyčinka Corny s jahodovým jogurtem a medem 150g
2 509,47 Kč/1kg
376,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel
2 784,29 Kč/1kg
389,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

CORNY 329401 Corny Milch Classic 4riegel
351,75 Kč/1kg
42,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
3 918,21 Kč/1kg
548,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

LED Lucerna s měděným světelným řetězem
359,00 Kč
Prodejce: Tradior

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

3 kusy LED nočních světelných zásuvek stmívatelných v teplé bílé barvě s detektorem pohybu a soumrakovým senzorem pro schody, ložnici, chodbu
659,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax

Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steviola® Tabs 300 kusů | nízkokalorické | praktické na cesty | veganské | šetrné k zubům | náhrada cukru
6 224,44 Kč/1kg
112,04 Kč
Prodejce: BioCare

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel
2 598,67 Kč/1kg
389,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

CORNY 914009 Corny Milch Dark & White
560,93 Kč/1kg
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sidol 126952003 Sprej do trouby
320,33 Kč
Prodejce: somnia24

Nedis AX8415220, Světelný řetěz, Černá, Bílá, Vánoce, 7,7 m, Chlapec/děvče, Současné
205,00 Kč
-45,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,07 Kč
Prodejce: VISO

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

CORNY 3007064 CORNY Haferkraft Mandel-Karamell Müsliriegel 4 Riegel
2 688,71 Kč/1kg
376,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

CORNY 3011270 CORNY free Peanut & Choc Müsliriegel 6 Riegel
4 705,25 Kč/1kg
774,23 Kč
-209,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
564,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dr. Oetker 4044935016596, Stříbrná, Bílá, Plast
227,36 Kč
Prodejce: Landema

Trolli Glühwürmchen kyselé ovocné žvýkačky Glühwürmchen 1050g
356,54 Kč/1kg
374,37 Kč
Prodejce: somnia24

neutral 5589958003 Birkenzucker Xylit, 300,0 g
985,60 Kč/1l
295,68 Kč
Prodejce: somnia24

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Harry Potter Bradavice ložní prádlo Linon / Renforcé
848,16 Kč
Prodejce: BERONAGE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tyčinka
Mega lahodné
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ruegel
Skvělé
Ohodnoceno dne 4. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Datlová tyčinka s kešu oříšky a kokosem 40g TAR-GROCH
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 586,43 Kč/1kg

Datlová tyčinka s pistáciemi 40g TAR-GROCH
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 586,43 Kč/1kg

Helpa jahodová tyčinka 20 g - veganská a bez cukru
392,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
19 649,50 Kč/1kg

Kakaové máslo na pečení 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,76 Kč
Prodejce: apohealth

Elektrický ohřívací tác s celoplošným ohřevem Přenosný silikonový ohřívač se 3 nastaveními teploty Všestranný ohřívač potravin 60C-100C pro večírky Šedá barva
1 734,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Datlová tyčinka s malinami a kakaem 40g TAR-GROCH
243,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 790,24 Kč/1kg

50LED solární řetězová světla IP65 vodotěsné vícebarevné kapky vody pohádkové světla s 8 režimy osvětlení pro venkovní 7m
618,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Multifunkční nastavitelná polyesterová zahradní pracovní zástěra s kapsami Nástroje Zástěry Organizátor
666,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Zahradnické nůžky SK-5 s ocelovou čepelí Zahradnické nůžky na stříhání bonsají Sada zahradnického nářadí pro rostliny Růže Květiny Ovocné stromy
544,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

25 mřížkových zásobníků na kostky ledu Silikonová forma na výrobu ledových koulí Mini kulatý zásobník na ledové koule s víkem zelený
444,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Velká pletená vánoční punčocha se sáčkem na cukroví Krásné vánoční dekorace Závěsné punčochyVánoční stromy
476,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,17 Kč/1kg

Müsli tyčinka s bílou čokoládou bez přidaného cukru 6x20g 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
84,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,25 Kč/1kg

CORNY 3007271 CORNY Haferkraft Banane Müsliriegel 4 Riegel



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
601,00 Kč/1kg

Corny Big Chocolate Banana Mléčná čokoláda a kousky banánu 24 balení
576,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
11 539,80 Kč/1kg

Oříšková tyčinka s trojitými ořechy a karamelem balená jednotlivě 96g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
876,46 Kč/1kg

Corny 3410.635, Čokoláda, Matice, 24 g, Čokoláda, Matice, 133 kcal, 553 kJ, 8,6 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
876,46 Kč/1kg

Balisto Muesli Mix celozrnná sušenka v mléčné čokoládě 37g
23,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
629,19 Kč/1kg

OVSENÁ KAŠE S MANGEM A BOBULEMI GOJI 70 g – ZCELA PŘÍBĚH
477,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
6 828,43 Kč/1kg

Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 685,25 Kč/1kg