5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr. Oetker 692340008 Dr. Oetker Paradies Creme Stracciatella 66,0 g139,03 Kč/1l
41,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Marble Cloud směs na piškotový dort 455g283,52 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Jablečná směs Püfferchen recept na lahodný dezert 152g346,63 Kč/1kg
55,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker SCHOKINO-WOLKEDr. Oetker SCHOKINO-WOLKE271,18 Kč/1kg
132,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schokino Cake Extra vlhká a nadýchaná dortová směs 480g
252,52 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schoko Wolke směs na piškotový dort 455g
288,70 Kč/1kg
132,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Muffiny Dr. Oetker 360g
365,70 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrová směs na pečení s cukrem na zdobení 385g
413,79 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Drobenkový koláč Ruf 425 g 425 g
217,72 Kč/1kg
93,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Dr. Oetker Kirschli dort
336,38 Kč/1kg
158,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Směs na pečení citronového dortu
136,52 Kč/1kg
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na čokoládovou buchtu 475g
166,96 Kč/1kg
80,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Mramorové muffiny - 12ks/320g
379,53 Kč/1kg
121,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Dr. Oetker Brownies s pečicí formou na 16 koláčků 456 g
304,17 Kč/1kg
139,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zavolejte mramorový dort
153,91 Kč/1kg
69,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker vlhké a nadýchané košíčky s čokoládou 55g
704,73 Kč/1kg
38,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Kaiserschmarrn
298,97 Kč/1kg
49,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g
90,84 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pomoc pro tvarohový koláč Dr. Oetker
2 095,50 Kč/1kg
41,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
| Popis: | Dr. Oetker směs na pečení čokoládového dortu (485 g) Směs na pečení čokoládového dortu |
| Hmotnost: | 485g |
| Návod k použití: Složení: čokoládová sušenka, čokoládová poleva, čokoládová poleva, čokoládová poleva: | 1. Vymažte a vysypte moukou bochníkovou formu. Předehřejte troubu. Horní/spodní ohřev: přibližně 180 °C. Horký vzduch: přibližně 160 °C. Směs na pečení vlijte do mísy, přidejte margarín, vejce a mléko. Vše krátce promíchejte mixérem na nejnižším stupni a poté na nejvyšším stupni asi 3 minuty, aby vzniklo hladké těsto. 2. Těsto nalijte do formy na chlebíčky a uhlaďte. Formu umístěte na mřížku v troubě. Vložení: spodní třetina. Doba pečení: přibližně 60 minut. Asi po 15 minutách pečení koláč podélně nařízněte ostrým nožem asi 1 cm hluboko do středu. 3. Koláč nechte 10 minut stát ve formě, poté jej vyjměte z formy a nechte asi 1 hodinu vychladnout na mřížce. Přiveďte vodu v hrnci k varu, stáhněte z ohně, vložte do ní sáček s polevou a nechte asi 10 minut odstát. Sáček osušte, rozřízněte, nalijte polevu na dort a rozetřete ji nožem. Dort chladíme, dokud poleva neztuhne |
| Složení: 1: | PŠENIČNÁ mouka, cukr, 15% kakaová poleva (hydrogenovaný rostlinný tuk, cukr, nízkotučné kakao, emulgátor (lecitiny), přírodní aroma (obsahuje MLÉČNÉ ČÁSTI a JEČMEN)), 12% ČOKOLÁDOVÉ KOUSKY (cukr, Kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor SOJALECITHINE, aroma), PŠENIČNÝ škrob, 3,2 % nízkotučné kakao, kypřící prášek (kypřící látky: difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný), rýžový škrob, emulgátory (E 475, E 471, E 433), aroma. Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ |
| Alergeny: | obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, sóju a výrobky z ní, ořechy a výrobky z nich |
| Distributor/provozovatel potravinářského podniku: | Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG 33547 Bielefeld |
Výživové hodnoty: - v potravinách s vysokým obsahem mléka a mléčných výrobků:
průměrné nutriční hodnoty: | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal): | 1723 kJ / 412 kcal |
| Tuk: | 24,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 10,0 g |
| Carbohydrates: | 43,0 g |
| of which sugar: | 24,5 g |
| Bílkoviny: | 6,1 g |
| Sůl: | 0,36 g |
| Vláknina: 3,36 g: | 2,0 g |
Dr. Oetker Čokoládový dort – extra vláčný a nadýchaný – směs na pečení 480 g
Milovníci čokolády, pozor: tady je čistá čokoládová chuť.
S touto směsí na pečení od Dr. Oetkera vykouzlíte zaručeně snadno a bezchybně dort, který nejen vypadá jako čokoláda, ale také jako čokoláda chutná!
Lutterstraße 14
33617 Bielefeld
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, 15% kakaová poleva (cukr, palmový tuk, nízkotučný kakaový prášek, MLÉČNÝ CUKR, kakaová hmota, emulgátor (lecitiny)), 12% čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, Emulgátor (lecitiny)), PŠENIČNÝ škrob, 3,2 % nízkotučný kakaový prášek, kypřící prášek (kypřící látky: difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný), škrob, emulgátory (E 475, E 471, E 433), aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1730kJ 414kcal Tuky 24g z toho nasycené mastné kyseliny 9,2g Sacharidy 43g z toho cukr 24g Bílkoviny 6,4g Sůl 0,92g
- Alergeny
- LepekMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 480 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na pečení čokoládového piškotového dortu
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 33826-2
- Kód EAN
- 4000521854904
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, 15% kakaová poleva (cukr, palmový tuk, nízkotučný kakaový prášek, MLÉČNÝ CUKR, kakaová hmota, emulgátor (lecitiny)), 12% čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, Emulgátor (lecitiny)), PŠENIČNÝ škrob, 3,2 % nízkotučný kakaový prášek, kypřící prášek (kypřící látky: difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný), škrob, emulgátory (E 475, E 471, E 433), aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1730kJ 414kcal Tuky 24g z toho nasycené mastné kyseliny 9,2g Sacharidy 43g z toho cukr 24g Bílkoviny 6,4g Sůl 0,92g
- Alergeny
- LepekMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 480 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na pečení čokoládového piškotového dortu
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 33826-2
- Kód EAN
- 4000521854904
K tomu se hodí také

Muffiny Dr. Oetker 360g
365,70 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schokino Cake Extra vlhká a nadýchaná dortová směs 480g
252,52 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Dr. Oetker Kirschli dort
336,38 Kč/1kg
158,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Směs na pečení mini muffinů - 270g
450,19 Kč/1kg
121,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Drobenkový koláč Ruf 425 g 425 g
217,72 Kč/1kg
93,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker směs na pečení Cheesecake Brownies extra vlhké 446g
727,37 Kč/1kg
378,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister směs na pečení smíšeného žitného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
51,70 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker citronový mrak směs na piškotový dort 430g
300,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Mramorové muffiny - 12ks/320g
379,53 Kč/1kg
121,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g
90,84 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruský tvarohový koláč Ruf
131,36 Kč/1kg
91,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Marble Cloud směs na piškotový dort 455g
283,52 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrová směs na pečení s cukrem na zdobení 385g
413,79 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker mramorový dort extra vlhký a nadýchaný klasický 400g
303,02 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schoko Wolke směs na piškotový dort 455g
288,70 Kč/1kg
132,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Směs na pečení Dr. Oetker Brownies s pečicí formou na 16 koláčků 456 g
304,17 Kč/1kg
139,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dr.Oetker 5206244009 Dr.Oetker Zitrone Backmischung 525,0 g
601,37 Kč/1kg
294,67 Kč
Prodejce: somnia24

Fairy Original All-in-One tablety do myčky nádobí, 200 ks
337,12 Kč/1l
943,93 Kč
Prodejce: Di-Life

Vánoční dekorace ZWEIGE WILLOW DEWDROP LED 24X0,06W dřevo hnědé V:60cm Ø8cm s vypínačem na baterie
9 399,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Dr. Oetker Cake Cream Vanilla je jistě úspěšný a pevný na krájení 140g
67,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CANDeal 100 ks velkých papírových košíčků na muffiny o průměru 5 cm z pevného papíru, papírové košíčky na muffiny, papírové košíčky, košíčky na muffiny, košíčky na cupcakes
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,92 Kč/1kg
398,96 Kč
Prodejce: somnia24

Fontána na dort zlatá 4ks, 12 cm
46,19 Kč
Prodejce: BallonImperium_de

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dr.Oetker 129601007 Dr.Oetker Russicher Zupfkuchen Backmischung 670,0 g
298 219,99 Kč/1kg
298,22 Kč
Prodejce: somnia24

1.06 Porcelánový hrnek na kávu - sada 6 kusů - barva: černá / vnitřek: béžová
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající webové stránky
Velmi spokojen
Ohodnoceno dne 23. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks














Doprava zdarma

RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
366,36 Kč
Prodejce: PolleoSport
732,72 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
292,93 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 464,65 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg