Dr.Oetker 5206244009 Dr.Oetker Zitrone Backmischung 525,0 g
295,03 Kč
602,10 Kč / 1kg
plus 37,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Emil Reimann jemný drážďanský závin se sultánkami v plechovce 750g1 111,21 Kč/1kg
833,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erlenbacher Selection Jahodový cheesecake 2 x 1100 g (mražený)1 412,04 Kč/1kg
1 553,24 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Biskuitkuchen OHNE ZUCKERZUSATZ, GLUTENFREI 100 g - GLUTENEX3 868,60 Kč/1kg
386,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Drážďanský závin s máslovými sultánkami, marcipánem a moučkovým cukrem 500g840,34 Kč/1kg
420,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Kuchen "Comtess Zitrone", 350 g
1 071,51 Kč/1kg
375,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Citronový dort Dr. Oetker pečený s citronovou tukovou polevou 140g
751,71 Kč/1kg
105,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister citronový dort vlhký piškotový dort s citronem 400g
199,35 Kč/1kg
79,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Brownie Tmavý piškot s čokoládovými kousky 300g
465,83 Kč/1kg
139,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rýžovo-mandlový závin 250g
624,68 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Babka jogurtowa Oskroba 500 g bez konserwantów
198,63 Kč/1kg
149,07 Kč
-51,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,33 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bahlsen 44070 Bahlsen Comtess Marzipan Kuchen 350,0 g
1 071,51 Kč/1kg
375,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bahlsen 43970 Bahlsen Comtess Haselnuss Kuchen 350,0 g
1 071,51 Kč/1kg
375,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

7Days Croissant s kakaem (4 x 65 g)
236,83 Kč/1kg
16,97 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14,21 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Jablečný závin OSK 450 g
162,31 Kč/1kg
121,30 Kč
-48,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
73,04 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Madeleines 240g
92 470,00 Kč/1kg
92,47 Kč
Prodejce: taleoo

KuchenMeister Máslový závin se sultánkami a moučkovým cukrem 200g
392,60 Kč/1kg
78,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 45120 Bahlsen Kuchen "Comtess Baileys", 350 g
1 071,51 Kč/1kg
375,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

LEIMER 3714995000 LEIMER Panko Paniermehl 1,0 kg, 1 St.
428,32 Kč/1kg
428,32 Kč
Prodejce: somnia24

Cheesecake bez lepku 1 x 565 g
176,81 Kč/1kg
99,90 Kč
Prodejce: Labeta

Schulte Schoko Spitzkuchen v hořké čokoládě 3000g
433,56 Kč/1kg
1 300,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Citronová směs na pečení Dr. Oetker pro vlhký a nadýchaný piškotový dort 485 g
Hvězda na dortovém nebi: citronová dortová směs od společnosti Dr. Oetker. Tento dort se snadno připravuje a díky citronové příchuti, kterou již obsahuje, je hitem pro malé i velké - je mimořádně vlhký a nadýchaný.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstraße 14 33617 Bielefeld
Lahodně vlhký citronový koláčMilujete také nádhernou vůni čerstvě upečeného koláče, ale nechcete trávit pečením mnoho času? Pak byste rozhodně měli vyzkoušet citronovou směs na pečení od Dr.Oetkera.Hotovo během chvilkyUšetřete si práci se sháněním a vážením jednotlivých ingrediencí na pečení, protože s touto směsí na pečení od Dr.Oetkera dostanete suché ingredience na extra vlhký citronový koláč již smíchané dohromady v balení o hmotnosti 525,0 gramů. Jediné, co musíte udělat, je přidat máslo, vejce a mléko. Po promíchání nalijte těsto do vymazané bochníkové formy a koláč pečte celkem 60 minut. Asi po 15 minutách pečení udělejte uprostřed koláče ostrým nožem podélný řez hluboký asi 1 cm. Kreativní nápad na recept: Dort s citronem a tvarohovým krémemPokud je pro vás jednoduchý citronový dort příliš nudný, upečte připravenou směs na pečení v kulaté formě a vytvořte tak dortový základ, který po vychladnutí nakrájejte na vrstvy a naplňte například tvarohovým krémem. S citronovou směsí na pečení od společnosti Dr. Oetker vykouzlíte lahodný citronový dort během chvilky. Skvěle se hodí na příští narozeniny nebo pro kolegy v kanceláři. Informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 1611/384 kJ/kcalTuky 16,0 gz toho nasycené mastné kyseliny 5,0 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -Sacharidy 52,0 gz toho cukry 32,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -Vláknina 1,3 gBílkoviny 7,0 gSůl 0,61 gVitamíny a minerální látky -
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, moučkový cukr, MLÉČNÝ CUKR, PŠENIČNÝ škrob, citronový ovocný prášek, škrob, modifikovaný škrob, kypřící prášek (kypřící látky: difosforečnan disodný a hydrogenuhličitan sodný), přírodní citronové aroma, emulgátory (E 475, E 471, E 433), regulátor kyselosti: kyselina citronová. Může obsahovat: VEJCE, MLÉČNÉ BÍLKOVINY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 375,0 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 572,0 kilojoulů (kJ) Tuky: 17,0 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,8 Sacharidy: 49,0 Sacharidy, z toho cukr: 30,0 Bílkoviny: 5,3 Sůl: 0,76
- Hmotnost
- 490 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na pečení citronového piškotového dortu
- Výrobce
- Dr. Oetker
- Číslo produktu
- 33836
- Kód EAN
- 4000521029982
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, moučkový cukr, MLÉČNÝ CUKR, PŠENIČNÝ škrob, citronový ovocný prášek, škrob, modifikovaný škrob, kypřící prášek (kypřící látky: difosforečnan disodný a hydrogenuhličitan sodný), přírodní citronové aroma, emulgátory (E 475, E 471, E 433), regulátor kyselosti: kyselina citronová. Může obsahovat: VEJCE, MLÉČNÉ BÍLKOVINY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 375,0 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 572,0 kilojoulů (kJ) Tuky: 17,0 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,8 Sacharidy: 49,0 Sacharidy, z toho cukr: 30,0 Bílkoviny: 5,3 Sůl: 0,76
- Hmotnost
- 490 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na pečení citronového piškotového dortu
- Výrobce
- Dr. Oetker
- Číslo produktu
- 33836
- Kód EAN
- 4000521029982
K tomu se hodí také

Dr. Oetker Schokino Cake Extra vlhká a nadýchaná dortová směs 480g
252,52 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Muffiny Dr. Oetker 360g
365,70 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Marble Cloud směs na piškotový dort 455g
283,52 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker citronový mrak směs na piškotový dort 430g
300,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker mramorový dort extra vlhký a nadýchaný klasický 400g
303,02 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schoko Wolke směs na piškotový dort 455g
288,70 Kč/1kg
132,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětský čokoládový Otec Vánoc z mléčné čokolády 45g
5 035,11 Kč/1kg
226,58 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker Čokoládový dort Extra vlhká a nadýchaná směs na pečení 480g
252,52 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Gugelhupf piškotová směs na pečení jednoduchá a chutná 525g
263,26 Kč/1kg
139,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ASKSA Dámské teplé termo legíny s plyšovou podšívkou Slim dlouhé legíny Elastické zimní punčochové kalhoty -M-
798,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA

Dr. Oetker čokoládový koláč s pomerančovou příchutí balení 480g
285,63 Kč/1kg
137,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

200 bambusových vatových tyčinek 100% bez plastů, biologicky odbouratelné a udržitelné - přírodní produkt Ekologické tyčinky do uší Q Tipy Veganské
38,78 Kč
Prodejce: Bestlivings

ROTHO Bonnie Eco Green - kočičí toaleta
853,45 Kč/1kg
727,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Dr. Oetker citronová směs na pečení piškotů 485g balení po 4 kusech
541,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Jahodový časový dort s krtkem limitovaná edice 345g
342,26 Kč/1kg
119,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

nabbi Odpadkový koš na tříděný odpad NKS12 12 l - popelavá
192,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Schauma šampon Silver Reflex Shampoo pro ženy 250 - Schwarzkopf
687,00 Kč/1l
171,75 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Cake Cream Vanilla je jistě úspěšný a pevný na krájení 140g
67,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - Můj čokoládový dort 400g
306,35 Kč/1kg
122,54 Kč
Prodejce: taleoo

Heißer Hirsch Glühwein - červené 750ml 11,0% obj.
236,76 Kč/1l
177,57 Kč
Prodejce: taleoo

FISCHER 85098 Cyklistická duše FISCHER, automatický ventilek, 28" (71,12 cm)
19 776,25 Kč/1m
791,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dr. Oetker Citronové muffiny Nová receptura extra vlhké a nadýchané 415g
273,59 Kč/1kg
139,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový citronový dort RUF
166,04 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Drobenkový koláč Ruf 425 g 425 g
217,72 Kč/1kg
93,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrová směs na pečení s cukrem na zdobení 385g
413,79 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Směs na pečení citronového dortu
136,52 Kč/1kg
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker SCHOKINO-WOLKEDr. Oetker SCHOKINO-WOLKE
271,18 Kč/1kg
132,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Muffiny čokoládové Extra vlhké s čokoládovými kousky 335g
357,50 Kč/1kg
121,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erlenbacher Selection Jahodový cheesecake 2 x 1100 g (mražený)
1 553,24 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 412,04 Kč/1kg

FISTIKCI pražená vlákna z andělského vlasového těsta Kadayif pro výrobu dubajské čokolády 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(22)Počet hodnocení: 22
213,80 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 069,00 Kč/1kg

Mochi Maple Pancake krémová náplň jednotlivě balená 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 432,33 Kč/1kg

Biskuitkuchen OHNE ZUCKERZUSATZ, GLUTENFREI 100 g - GLUTENEX
386,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 868,60 Kč/1kg

KuchenMeister máslový závin se sultánkami a ovocem 500g balení po 10 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 412,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
282,60 Kč/1kg

Emil Reimann Dresden Stollen Fürstenzug Edition dárkové balení 1000g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
994,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
994,72 Kč/1kg

POMERANČOVÉ BISKVITY V ČOKOLÁDĚ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ GLUTENŮ 80 g - GLUTENEX
385,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 821,13 Kč/1kg

Frischli Cheesecake dezertní krém chuťový zážitek 5000g
780,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
156,14 Kč/1kg

Hostess Chocolate Twinkies 10 ks balení 385 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(21)Počet hodnocení: 21
692,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 797,79 Kč/1kg

Hostess Vanilla Twinkies 385g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
710,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 845,35 Kč/1kg

Bauli Pandoro Di Verona Italský kynutý koláč s moučkovým cukrem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
294,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
502,70 Kč/1kg

Emil Reimann jemný drážďanský závin se sultánkami v plechovce 750g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
833,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 111,21 Kč/1kg

Nawarra 8er Cream Kakao



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,00 Kč/1kg

Wicklein Hey Mini Elisen perník extra oříškový glazovaný 150g
148,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
989,73 Kč/1kg

Drážďanský závin s marcipánem a moučkovým cukrem v plechové formě 750g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
545,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
727,61 Kč/1kg

Milka 13016, Sušenka, Čokoláda, 37 g, 424 kcal, 1776 kJ, 5,9 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 499,73 Kč/1kg

7Days croissant s kakaovou náplní 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
327,38 Kč/1kg

7Days croissant s kakaovou a vanilkovou náplní 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
327,38 Kč/1kg

Vídeňské koláčky Coppenrath



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
57,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
574,70 Kč/1kg

Dr. Oetker křupavé domečky Vánoční řemeslná zábava pro malé i velké



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(60)Počet hodnocení: 60
306,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
759,93 Kč/1kg