5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ruf směsi na pečení Eggnog dort237,29 Kč/1kg
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker směs na pečení Cheesecake Brownies extra vlhké 446g727,37 Kč/1kg
378,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Marble Cloud směs na piškotový dort 455g283,52 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker citronový mrak směs na piškotový dort 430g300,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrová směs na pečení s cukrem na zdobení 385g
413,79 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pomoc pro tvarohový koláč Dr. Oetker
2 095,50 Kč/1kg
41,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Cheesecake jahoda 0,32 kg
414,06 Kč/1kg
132,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dortový krém Sýrový krém s cukrem na zdobení
128,27 Kč/1kg
57,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Drobenkový koláč Ruf 425 g 425 g
217,72 Kč/1kg
93,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrová drobenka na pečení máslově-křupavé balení 370g
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf směsi na pečení třešňový dort
193,89 Kč/1kg
85,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker mandarinkový dort s kysanou smetanou balení 460g
346,33 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Dr. Oetker Brownies s pečicí formou na 16 koláčků 456 g
304,17 Kč/1kg
139,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Inspiriert von Bienenstich směs na pečení 250g balení
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker 129601007 Dr.Oetker Russicher Zupfkuchen Backmischung 670,0 g
297 859,99 Kč/1kg
297,86 Kč
Prodejce: somnia24

Směs na čokoládové muffiny
281,97 Kč/1kg
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker Jahodový časový dort s krtkem limitovaná edice 345g
342,26 Kč/1kg
119,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Citronové muffiny Nová receptura extra vlhké a nadýchané 415g
273,59 Kč/1kg
139,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dr. Oetker tvarohová směs na pečení s jemným zdobicím cukrem 580g
Směs na pečení Dr. Oetker pro lahodně vlhký cheesecake s jemným zdobicím cukrem. Ideální ke kávě nebo čaji, když přijde návštěva.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstraße 14 33617 Bielefeld
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, škrob (PŠENIČNÝ), 1,6 % moučkového cukru, kypřící látky (difosforečnany, uhličitany sodné), barviva (karoten, riboflavin), aroma. Může obsahovat VEJCE, SÓJU a MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1584 kJ/373 kcal, tuky: 0,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g, sacharidy: 88 g, z toho cukr: 55 g, bílkoviny: 3,8 g, sůl: 0,41 g
- Hmotnost
- 580 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Tvarohový koláč
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 1-01-853200
- Kód EAN
- 4000521029920
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, škrob (PŠENIČNÝ), 1,6 % moučkového cukru, kypřící látky (difosforečnany, uhličitany sodné), barviva (karoten, riboflavin), aroma. Může obsahovat VEJCE, SÓJU a MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1584 kJ/373 kcal, tuky: 0,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g, sacharidy: 88 g, z toho cukr: 55 g, bílkoviny: 3,8 g, sůl: 0,41 g
- Hmotnost
- 580 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Tvarohový koláč
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 1-01-853200
- Kód EAN
- 4000521029920
K tomu se hodí také

Ruf směsi na pečení třešňový dort
193,89 Kč/1kg
85,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf směsi na pečení Eggnog dort
237,29 Kč/1kg
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker citronový mrak směs na piškotový dort 430g
300,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF směs na pečení ořechového dortu s jemnou čokoládovou polevou 520g
189,48 Kč/1kg
98,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na čokoládové muffiny
281,97 Kč/1kg
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker vánoční směs na pečení sněhových vloček 357g
139,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 265,50 Kč/1kg
195,93 Kč
Prodejce: somnia24

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Douwe Egberts Cappuccino Choco, Kávová kapsle, Cappuccino, Senseo, 8 kusů
1 281,63 Kč/1kg
117,91 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Ruf Mini Americaner, 290g
247,48 Kč/1kg
71,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Studený pokrm bez vaření Višně
332,02 Kč/1kg
27,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šlehačka v prášku Ruf, 80 g
183,33 Kč/1kg
22,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,96 Kč/1kg
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

LED solární dekorace Sova - bílá
199,00 Kč
Prodejce: Tradior

Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
1 002 454,54 Kč/1kg
110,27 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Dr. Oetker Cake Cream Vanilla je jistě úspěšný a pevný na krájení 140g
67,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Jemný makový koláč 465 g
90,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
572,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks














Doprava zdarma

RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
366,36 Kč
Prodejce: PolleoSport
732,72 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
292,93 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 464,65 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg