3,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr. Oetker čokoládová poleva mléčná, balení po 6 kusech (6 x 150 g)1 008,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker mandarinkový dort s kysanou smetanou 460g 4 balení636,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Muffins Schoko, balení po 4 kusech (4 x 335 g)361,63 Kč/1kg
484,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Citronové muffiny Nová receptura extra vlhké a nadýchané 415g
273,59 Kč/1kg
139,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Muffiny Dr. Oetker 360g
365,70 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Směs na pečení mini muffinů - 270g
450,19 Kč/1kg
121,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Muffiny čokoládové Extra vlhké s čokoládovými kousky 335g
357,50 Kč/1kg
121,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
774,08 Kč/1kg
294,15 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker Baking Time Dino Adventure vzrušující směs na pečení 300g
592,23 Kč/1kg
177,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schoko Wolke směs na piškotový dort 455g
288,70 Kč/1kg
132,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na čokoládové muffiny
281,97 Kč/1kg
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker Jahodový časový dort s krtkem limitovaná edice 345g
342,26 Kč/1kg
119,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrová směs na pečení s cukrem na zdobení 385g
413,79 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Čokoládový dort Extra vlhká a nadýchaná směs na pečení 480g
252,52 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Směs na pečení citronového dortu
136,52 Kč/1kg
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker 129601007 Dr.Oetker Russicher Zupfkuchen Backmischung 670,0 g
297 689,99 Kč/1kg
297,69 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dr. Oetker Muffiny s princeznou Lillifee s růžovou polevou, balení 397 g
Přehled produktu
Muffiny Dr. Oetker Princezna Lillifee s růžovou polevou 397 g přinášejí do domácí kuchyně barevnou radost z pečení. Tato směs na pečení je ideální pro dětské oslavy narozenin, malé rodinné oslavy nebo kreativní odpoledne strávené společně s dětmi. Zejména růžová poleva zajišťuje hravý vzhled a dělá z muffinů opravdový magnet pro oči na každém stole.
Hlavní vlastnosti
Hotové muffiny jsou příjemně nadýchané a šťavnaté. Chuťově vzniká sladký a vyvážený základ, který je oblíbený zejména u dětí. Růžová poleva doplňuje muffiny jemně sladkou notou a dodává pečivu dekorativní vzhled.
Díky praktické směsi na pečení se muffiny snadno připravují a povedou se i bez velkých pekařských zkušeností. Směs nabízí jednoduché a praktické řešení zejména pro spontánní nápady na pečení nebo společné aktivity s dětmi.
Obsažené ingredience jsou na sebe navzájem sladěny, takže vzniká rovnoměrná konzistence a krásný výsledek pečení. Muffiny se skvěle hodí zejména na barevné narozeninové bufety nebo jako malé překvapení mezi jídly.
Tipy k použití
Muffiny vypadají obzvláště hezky s doplňkovou dekorací, jako jsou cukrové posypky, malé čokoládové kuličky nebo čerstvé ovoce. Hotové muffiny lze kreativně ozdobit a individuálně přizpůsobit i na dětských narozeninových oslavách.
Kromě klasických košíčků na muffiny lze muffiny péct také jako mini muffiny. Vzniknou tak malé porce, které se dobře hodí na rauty nebo do dětských ručiček.
Kdo má rád muffiny ještě šťavnatější, může do těsta přidat kousky ovoce nebo čokoládové kuličky. S růžovou polevou se dobře hodí zejména jahody nebo maliny.
Časté
Je růžová poleva již součástí balení?
Ano, odpovídající poleva je součástí balení.
K jakým příležitostem se muffiny hodí?
Jsou ideální na dětské oslavy narozenin, rodinné oslavy nebo kreativní odpoledne strávené pečením.
Jsou muffiny snadné na přípravu?
Směs na pečení je jednoduchá a vhodná i pro začátečníky.
Lze muffiny dodatečně ozdobit?
Ano, muffiny se skvěle zdobí posypem, ovocem nebo malými bonbónky.
Muffiny Princezna Lillifee s růžovou polevou
Barevná směs na pečení pro dětské oslavy
Nadýchané muffiny se sladkou polevou
Ideální pro společné pečení s dětmi
Snadná příprava s krásným výsledkem
Kreativní nápad na muffiny pro oslavy a rodinná odpoledne
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 1433617 BielefeldE-mail: [email protected]| Popis: | Oetker směs na pečení Princess Lillifee muffiny vanilka (397 g) Muffiny vanilková příchuť směs na pečení |
| Hmotnost: | 397g |
| Návod k použití: Vložte do krabice a nechte ji odležet: | 1. Připravte a vypracujte těsto: Na plech položte 12 papírových košíčků na pečení. Předehřejte troubu. Horní/spodní ohřev: přibližně 180 °C Horký vzduch: přibližně 160 °C. Směs na pečení nalijte do mísy, přidejte vejce, mléko a olej. Vše míchejte metličkou nebo mixérem (šlehačem) asi 1 minutu, aby vzniklo hladké těsto. 2. Pečení: Těsto rovnoměrně rozdělte do forem pomocí 2 polévkových lžic. Plech s formičkami vložte do trouby. Nastavení trouby: Střed Doba pečení: 20 minut. Vyjměte muffiny z plechu a nechte je vychladnout ve formách na mřížce. 3. Polejeme a ozdobíme: Vlijte směs na polevu do malé misky. Přidejte vodu a promíchejte na hustou polevu. Pomocí cukrářského štětce muffiny rovnoměrně potřete polevou. Ihned posypeme ozdobnými srdíčky a necháme polevu ztuhnout |
| Ingredience: 1: | PŠENIČNÁ mouka, cukr, moučkový cukr, MLÉČNÝ CUKR, 3,0 % bílá čokoládová srdíčka s jahodovou příchutí (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor (E 442), přírodní aroma, barvivo potravinářský koncentrát z červené řepy), Prášek do pečiva (kypřící látky: difosforečnan disodný a hydrogenuhličitan sodný), modifikovaný škrob, bramborová vláknina, aroma, zahušťovadlo (E 466), regulátor kyselosti (kyselina citronová), barvivo (jablečný koncentrát, koncentrát z černého rybízu a ředkviček). Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ |
| Potravinářské přídatné látky: | s antioxidantem, s fosforečnanem, s barvivem |
| Alergeny: | obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, ořechy a výrobky z nich |
| Distributor/provozovatel potravinářského podniku: | Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG 33547 Bielefeld |
Výživové hodnoty: - v potravinách s vysokým obsahem mléka a mléčných výrobků:
výživové údaje: průměrné Výživové údaje: | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal): | 1368 kJ / 325 kcal |
| Tuk: | 10,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 2,4 g |
| Carbohydrates: | 52,1 g |
| z toho cukr: 52,5 %: | 31,1 g |
| Bílkoviny: | 5 g |
| Sůl: | 0,3 g |
| Vláknina: 3,5 g: | 1,6 g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ MOUKA, moučkový cukr, cukr, 3,0 % cukrových srdíček (cukr, rýžová mouka, řepkový olej, škrob, barvivo (koncentrát šťávy z červené řepy), aroma), kypřicí látky (difosfáty, uhličitany sodné), modifikovaný škrob, aroma, kyselina (kyselina citronová), zahušťovadlo (xanthan), barviva (koncentráty z (ředkvičky, jablka, černého rybízu)). Může obsahovat: VEJCE, SÓJU, MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 319 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1342 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 54g Sacharidy, včetně cukru: 32g Tuky: 8,9g Tuky, včetně nasycených tuků: 1,4g Vláknina: 1,1g Bílkoviny: 4,9g Sůl: 0,6g
- Hmotnost
- 397 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na muffiny s příchutí vanilky
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 1-01-502100
- Kód EAN
- 4000521500207
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ MOUKA, moučkový cukr, cukr, 3,0 % cukrových srdíček (cukr, rýžová mouka, řepkový olej, škrob, barvivo (koncentrát šťávy z červené řepy), aroma), kypřicí látky (difosfáty, uhličitany sodné), modifikovaný škrob, aroma, kyselina (kyselina citronová), zahušťovadlo (xanthan), barviva (koncentráty z (ředkvičky, jablka, černého rybízu)). Může obsahovat: VEJCE, SÓJU, MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 319 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1342 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 54g Sacharidy, včetně cukru: 32g Tuky: 8,9g Tuky, včetně nasycených tuků: 1,4g Vláknina: 1,1g Bílkoviny: 4,9g Sůl: 0,6g
- Hmotnost
- 397 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na muffiny s příchutí vanilky
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 1-01-502100
- Kód EAN
- 4000521500207
K tomu se hodí také

Tlapková patrola Muffin Cupcake Samolepky 20ks - 6,5 x 4cm oplatkový papír
1 777,78 Kč/1kg
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Zápich do dortu paw patrol, 16ks
79,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Čajová konvice Princess Lillifee Jahoda malina ovocný čaj 55g
1 750,36 Kč/1kg
96,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jedlý papír Paw Patrol Chase k vystříhnutí 21x14,8cm
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker Baking Time Dino Adventure vzrušující směs na pečení 300g
592,23 Kč/1kg
177,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Dr. Oetker – směs na muffiny s princeznou Lillifee, 397 g, balení po 3 ks
1 186,78 Kč/1kg
471,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Figurky na dort tlapková patrola a dekorace
276,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker Citronové muffiny Nová receptura extra vlhké a nadýchané 415g
273,59 Kč/1kg
139,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Zápich na dort paw patrol
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker tvarohová směs na pečení s jemným zdobicím cukrem 580g
208,98 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Muffiny čokoládové Extra vlhké s čokoládovými kousky 335g
357,50 Kč/1kg
121,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Dr. Oetker dekorativní konfety, 100 g
924,40 Kč/1kg
92,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Jahodový časový dort s krtkem limitovaná edice 345g
342,26 Kč/1kg
119,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dr. Oetker citronový mrak směs na piškotový dort 430g
300,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Jedlý papír Spiderman v akci 20cm
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ferrero 60116462 Oříškový nugátový krém nutella 40-balení ve vitríně v kartonu
1 391,82 Kč/1kg
835,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dr. Oetker Baking Time Kouzelná směs na pečení s jednorožcem 300g
592,23 Kč/1kg
177,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balancovací koloběžka Vento Unicorn Kidwell
1 014,06 Kč
Prodejce: Seleo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zklamaný
Chtěla jsem muffiny Lillifee jako na obalu, se srdíčky. Ty, co mi poslali s kytičkami, nechutnají, prý je moje děti nejedí. Byla jsem velmi zklamaná
Ohodnoceno dne 30. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks















RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
365,71 Kč
Prodejce: PolleoSport
731,42 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
295,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 475,60 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg

RUF mramorový dort bez lepku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
100,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies