Roland Murten Bretzeli Classic, Sůl, 100 g, 1 kusů, 390 kcal, 1630 kJ

76,38 Kč

763,80 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g
Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g
4 416,30 Kč/1kg
441,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G
Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G
3 663,75 Kč/1kg
439,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
2 922,73 Kč/1kg
438,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
1 375,00 Kč/1kg
330,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
1 144,50 Kč/1kg
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
347,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
2 929,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
366,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
375,05 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
75,01 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Schnitzer 4599, 100 g, 439 kcal, 1847 kJ
Schnitzer 4599, 100 g, 439 kcal, 1847 kJ
784,70 Kč/1kg
78,47 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Grissini - Classic 125g
Grissini - Classic 125g
415,04 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mediza Pražená kukuřice 100 g – Křupavá, aromatická svačina
Mediza Pražená kukuřice 100 g – Křupavá, aromatická svačina
634,70 Kč/1kg
63,47 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Beskidzkie Precelki se solí 140 g x 6 ks
Beskidzkie Precelki se solí 140 g x 6 ks
2 827,57 Kč/1kg
395,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
1 141,90 Kč/1kg
114,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lorenz 676241 Lorenz Saltletts Vollkorn 175g
Lorenz 676241 Lorenz Saltletts Vollkorn 175g
2 177,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
381,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Valledoro Soepstengels Torinesi Grissini, 100 g, křupavé italské tyčinky
Valledoro Soepstengels Torinesi Grissini, 100 g, křupavé italské tyčinky
581,40 Kč/1kg
58,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Krekry - parmazán 100g
Krekry - parmazán 100g
883,80 Kč/1kg
88,38 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dupetky talarki cibule, med, hořčice 160 g
Dupetky talarki cibule, med, hořčice 160 g
362,44 Kč/1kg
57,99 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Lorenz 335959 Lorenz Saltletts Sesam 175g
Lorenz 335959 Lorenz Saltletts Sesam 175g
2 175,03 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
380,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Huobertyčinky křupavé preclíky 40g x 30 kusů 1200g
Huobertyčinky křupavé preclíky 40g x 30 kusů 1200g
351,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
422,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hellma 70103472 Snacks Pretzel Cracker 28 x 35 g
Hellma 70103472 Snacks Pretzel Cracker 28 x 35 g
664,10 Kč/1kg
650,82 Kč
Prodejce: somnia24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Roland Bretzeli

Ideální svačina mezi jídly

  • Křupavé slané preclíkové sušenky s jemnou chutí
  • Lehké a křupavé - ideální na svačinu nebo jako příloha k dipům a sýrům
  • Dokonalá rovnováha mezi slanou chutí a křupavou strukturou

Ideální pro každou příležitost

  • Ideální jako svačina mezi jídly, k nápojům nebo jako občerstvení na večírek
  • Chutné samostatně nebo v kombinaci s pomazánkami a dipy
  • Lehké, slané a neodolatelně chutné

Roland - kvalita s tradicí

  • Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin pro tu nejlepší chuť
  • Bez umělých barviv a konzervačních látek pro přirozený požitek
  • Ideální pro každého, kdo miluje slané občerstvení

Roland Bretzeli - křupavý preclík pro opravdové znalce!

Distributor:Genuport Trade GmbH,Gutenbergring 60,22848 Norderstedt

balení po 1 ks



Příchuť:
Sůl
Kapacita:
100 g
Počet kusů v balení:
1 kusů
Energetická hodnota (na 100 g):
390 kcal
Energetická hodnota (na 100 g):
1630 kJ


Ingredience
PŠENIČNÁ mouka, sůl, slunečnicový olej, sušené odstředěné MLÉKO, droždí, ječný sladový extrakt. Může obsahovat stopy SEMÍNKA.
Výživové hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota:hodnota 100g: 386,00 kilokalorií (kcal) / 1 635,00 kilojoulů (kJ)
Tuk:4,10 g
z toho nasycené mastné kyseliny:0,50 g
Carbohydrates:74,00 g
of which sugar:4,20 g
Vláknina: 20,20 g:2,60 g
Bílkoviny: 2,60 g:12,00 g
Sůl:3,80 g
Informace pro alergiky
Obsahuje: Mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), sezamová semínka a výrobky ze sezamových semínek, ječmen a výrobky z ječmene (obiloviny obsahující lepek), pšenice a výrobky z pšenice (obiloviny obsahující lepek)
Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
PŠENIČNÁ mouka, sůl, slunečnicový olej, sušené odstředěné MLÉKO, droždí, ječný sladový extrakt. Může obsahovat stopy SEMÍNKA
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 1635 kj Energie kcal 386 kcal Tuky 4,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5GRM Sacharidy 74GRM Sacharidy, z toho cukr 4,2GRM Bílkoviny 12GRM Sůl 3,8GRM
Alergeny
Lepek
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Genuport Trade GmbHGutenbergring 60, 22848 Norderstedt
Prodejní název
Slané preclíky
Výrobce
Roland Murten
Počet kusů
1
Číslo produktu
150526
Kód EAN
7610058008007

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
PŠENIČNÁ mouka, sůl, slunečnicový olej, sušené odstředěné MLÉKO, droždí, ječný sladový extrakt. Může obsahovat stopy SEMÍNKA
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 1635 kj Energie kcal 386 kcal Tuky 4,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5GRM Sacharidy 74GRM Sacharidy, z toho cukr 4,2GRM Bílkoviny 12GRM Sůl 3,8GRM
Alergeny
Lepek
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Genuport Trade GmbHGutenbergring 60, 22848 Norderstedt
Prodejní název
Slané preclíky
Výrobce
Roland Murten
Počet kusů
1
Číslo produktu
150526
Kód EAN
7610058008007
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
1 144,50 Kč/1kg
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
347,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
2 929,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
366,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
272,97 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
47,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
375,05 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
75,01 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Lorenz Saltletts preclík s mořskou solí a menším množstvím tuku, zlatohnědý 200g
Lorenz Saltletts preclík s mořskou solí a menším množstvím tuku, zlatohnědý 200g
367,35 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
73,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 kusy 400g
Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 kusy 400g
451,02 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
696,40 Kč/1kg
87,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lorenz Saltletts snack crackers celozrnné křupavé preclíky 100g
Lorenz Saltletts snack crackers celozrnné křupavé preclíky 100g
2 339,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
233,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
1 141,90 Kč/1kg
114,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grissini Natur 125G
Grissini Natur 125G
3 743,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
467,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Huober Organic Prinzess Pretzel křupavý preclík se sezamem 125g
Huober Organic Prinzess Pretzel křupavý preclík se sezamem 125g
349,36 Kč/1kg
43,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
754,10 Kč/1kg
75,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ritz 234524 Bukové krekry 200g
Ritz 234524 Bukové krekry 200g
1 869,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
373,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Sýrové tyčinky 100g
Sýrové tyčinky 100g
1 001,10 Kč/1kg
100,11 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g
Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g
1 245,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lorenz Saltletts Sticks Classic 2 balení čerstvých solných tyčinek 250g
Lorenz Saltletts Sticks Classic 2 balení čerstvých solných tyčinek 250g
302,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro TUC 3160386001 TUC Cracker PAPRIKA 100,0 g
TUC 3160386001 TUC Cracker PAPRIKA 100,0 g
3 449,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
344,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Amor di Pane křupavé tyčinky s olivovým olejem a sezamovou příchutí 125g
Amor di Pane křupavé tyčinky s olivovým olejem a sezamovou příchutí 125g
322,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
41,87 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Huobertyčinky křupavé lahodné preclíky se solí 175g
Huobertyčinky křupavé lahodné preclíky se solí 175g
181,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
31,81 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro XOX Solené preclíky křupavé lahodné preclíky se solí 175g
XOX Solené preclíky křupavé lahodné preclíky se solí 175g
192,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
33,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Alka Elephant Honey Mustard preclíkové sušenky sladké a pikantní 125g
Alka Elephant Honey Mustard preclíkové sušenky sladké a pikantní 125g
427,36 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
53,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro XOX Cibule pikantní cibulové kroužky s pikantní bylinkovou příchutí 100g
XOX Cibule pikantní cibulové kroužky s pikantní bylinkovou příchutí 100g
315,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
31,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro DeBeukelaer Tuc Bacon 100g
DeBeukelaer Tuc Bacon 100g
390,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
39,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Käse Grissini - Weizen 100g | ERDMANNHAUSER
Käse Grissini - Weizen 100g | ERDMANNHAUSER
419,70 Kč/1kg
41,97 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sticks & Brezeln - Runddose 300g | HUOBER
Sticks & Brezeln - Runddose 300g | HUOBER
242,63 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Fiore Mio Pizzini snack tyčinky s rajčaty a olivovým olejem 100g
Fiore Mio Pizzini snack tyčinky s rajčaty a olivovým olejem 100g
570,90 Kč/1kg
57,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schoko-Minibrezeln 100g | HUOBER
Schoko-Minibrezeln 100g | HUOBER
659,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,96 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro XOX Crunchy Pretzels Cheddar Cheese Kousky preclíků se sýrem čedar 125g
XOX Crunchy Pretzels Cheddar Cheese Kousky preclíků se sýrem čedar 125g
360,24 Kč/1kg
45,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
438,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 922,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
417,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 089,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
461,66 Kč
Doprava zdarma10% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g
Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
67,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
616,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
330,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 375,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Snyder’s Pieces – křupavé preclíkové kousky s příchutí sýra Cheddar, 110 g
Snyder’s Pieces – křupavé preclíkové kousky s příchutí sýra Cheddar, 110 g
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
67,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
394,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantní lahodná svačinka 160g
Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantní lahodná svačinka 160g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g
Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 245,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pretzel Pieces Medová hořčice a cibule slaná příchuť 160g
Pretzel Pieces Medová hořčice a cibule slaná příchuť 160g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks
Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
634,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 074,72 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 144,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
114,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 141,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist Švýcarské sýrové tyčinky z listového těsta 100g
Roland Swiss Twist Švýcarské sýrové tyčinky z listového těsta 100g
75,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
751,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist sýrové tyčinky z listového těsta s mákem 100g
Roland Swiss Twist sýrové tyčinky z listového těsta s mákem 100g
103,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 035,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
87,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
696,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
75,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
754,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grissini Natur 125G
Grissini Natur 125G
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
467,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 743,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
326,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček
Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
342,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 424,10 Kč/1kg