5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g2 091,75 Kč/1kg
418,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G3 668,67 Kč/1kg
440,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Chrupki orzechowe PRZYS 150 g2 926,60 Kč/1kg
438,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g4 422,20 Kč/1kg
442,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
377,15 Kč/1kg
75,43 Kč
Prodejce: taleoo

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 kusy 400g
451,02 Kč/1kg
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
2 932,72 Kč/1kg
366,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Huober Organic Prinzess Pretzel křupavý preclík se sezamem 125g
349,68 Kč/1kg
43,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Huoberkřupavé čokoládové preclíky s mléčnou čokoládou 100g
659,60 Kč/1kg
65,96 Kč
Prodejce: taleoo

XOX Solené preclíky křupavé lahodné preclíky se solí 175g
192,17 Kč/1kg
33,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sýrové tyčinky 100g
1 001,10 Kč/1kg
100,11 Kč
Prodejce: taleoo

Lorenz Saltletts preclík s mořskou solí a menším množstvím tuku, zlatohnědý 200g
367,35 Kč/1kg
73,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
326,46 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Saltletts snack crackers celozrnné křupavé preclíky 100g
2 339,60 Kč/1kg
233,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Lorenz Party Clubs jemné slané a křupavé krekry 200g
1 862,95 Kč/1kg
372,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Lorenz Saltletts Sticks Classic 2 balení čerstvých solných tyčinek 250g
302,64 Kč/1kg
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Medová hořčice s cibulí 70g
460,71 Kč/1kg
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Huoberkřupavé preclíky s mořskou solí 125g
449,20 Kč/1kg
56,15 Kč
Prodejce: taleoo

Huober Organic Crispy Spicy Chilli Mini Pretzel Original 75g
388,13 Kč/1kg
33,14 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,11 Kč
Prodejce: taleoo

XOX Crunchy Pretzels Cheddar Cheese Kousky preclíků se sýrem čedar 125g
360,24 Kč/1kg
45,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Huober Organic Prinzess Pretzel křupavý preclík se solí 125g
Křehký, lehký a dokonale tvarovaný - Huober Organic Princess Pretzel je obzvláště elegantní preclík, který zaujme svým štíhlým tvarem a křupavým , křupavým soustem. Ideální svačinka pro všechny, kteří mají rádi klasiku - v nejlepší .
Proč preclíky Huober Prinzess?
Protože nově interpretuje preclíkovou sušenku: jemná v designu, silná v chuti. S příměsí čisté přírodní soli a tradičního ho pečení vznikla svačinka, která je vizuálně i chuťově atraktivní - ideální na cesty nebo jako lehká svačinka mezi jídly.
Huober Prinzess preclíky v detailu - nejdůležitější vlastnosti
125g balení - praktické pro malé chuťové buňky
Elegantní, štíhlý tvar preclíku s jemným posypem soli
Křupavé a křupavé sousto, typické pro HUOBER
(zemědělství EU/země mimo EU)
Bez umělých přísad, 100%/p>
Pro koho je preclík Prinzess vhodný?
Pro každého, kdo si chce užít lehkou svačinovou zábavu ve velkém stylu. Ať už na cestách, v práci, v každodenním životě nebo při zvláštních příležitostech - tento preclík s charakterem se vždy hodí.
Nejlepší použití
Ideální jako svačinka s sebou, do svačinového boxu, ke kávě, s dipy nebo si je jednoduše vychutnat samotné. Také elegantní doplněk na bufetu.
Kupte si nyní preclíky Huober Prinzess - křupavé, lehké a/strong>
Objevte Huober Organic Princess Pretzel - jemnousvačinku se stylem a chutí.
Objednávejte nyní a vychutnejte si královské křupání!
První württemberská továrna na preclíkyRiedstraße 1
71729 Erdmannhausen
Německo
Prinzess Brezel mit Salz zum Knabbern
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka* (88 %), sůl (5 %), palmový tuk*, výtažek z JEČNÉHO sladu*, droždí, louh z preclíků (hydroxid sodný). *Certifikované
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1556 kJ/368 kcal, tuky: 6,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,7 g, sacharidy: 66,6 g, z toho cukr: 1,8 g, bílkoviny: 9,7 g, sůl: 6,4 g
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- HUOBER BREZEL GmbH & Co. Erste Württembergische BrezelfabrikRiedstraße 1 71729 Erdmannhausen Deutschland
- Prodejní název
- Slaný preclík
- Výrobce
- HUOBER BREZEL GmbH & Co
- Číslo produktu
- 2011
- Kód EAN
- 4000381002019
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka* (88 %), sůl (5 %), palmový tuk*, výtažek z JEČNÉHO sladu*, droždí, louh z preclíků (hydroxid sodný). *Certifikované
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1556 kJ/368 kcal, tuky: 6,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,7 g, sacharidy: 66,6 g, z toho cukr: 1,8 g, bílkoviny: 9,7 g, sůl: 6,4 g
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- HUOBER BREZEL GmbH & Co. Erste Württembergische BrezelfabrikRiedstraße 1 71729 Erdmannhausen Deutschland
- Prodejní název
- Slaný preclík
- Výrobce
- HUOBER BREZEL GmbH & Co
- Číslo produktu
- 2011
- Kód EAN
- 4000381002019
K tomu se hodí také

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
377,15 Kč/1kg
75,43 Kč
Prodejce: taleoo

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
2 932,72 Kč/1kg
366,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,33 Kč/1kg
615,84 Kč
Prodejce: somnia24

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Huober Organic Crispy Spicy Chilli Mini Pretzel Original 75g
388,13 Kč/1kg
33,14 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,11 Kč
Prodejce: taleoo

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 kusy 400g
451,02 Kč/1kg
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček
3 424,10 Kč/1kg
342,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Sýrové tyčinky 100g
1 001,10 Kč/1kg
100,11 Kč
Prodejce: taleoo

Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,89 Kč/1kg
496,61 Kč
Prodejce: somnia24

Pringles Sladká paprika - skládané chipsy se sladkou a pikantní příchutí 40g
2 019,75 Kč/1kg
80,79 Kč
Prodejce: VISO

Huoberkřupavé čokoládové preclíky s mléčnou čokoládou 100g
659,60 Kč/1kg
65,96 Kč
Prodejce: taleoo

Alka Slon mačkané preclíky Rajčata bylinky preclík 70g
614,29 Kč/1kg
43,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Huober Organic Prinzess Pretzel křupavý preclík se sezamem 125g
349,68 Kč/1kg
43,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Huobertyčinky křupavé lahodné preclíky se solí 175g
183,94 Kč/1kg
32,19 Kč
Prodejce: taleoo

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
533,00 Kč/1kg
266,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Černý a bílý sezam 80g
402,38 Kč/1kg
32,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koš na prádlo se sklopnými nožičkami 60 x 40 cm - bílý - plastový stojan na koš na prádlo
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Pringles Hot & Spicy 40g
5 927,50 Kč/1kg
237,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
73,91 Kč
Prodejce: foodperium

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
129,21 Kč/1kg
452,24 Kč
Prodejce: somnia24

Wawi couverture hořká čokoláda 200g
915,35 Kč/1kg
183,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
438,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 926,60 Kč/1kg

Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
418,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 091,75 Kč/1kg

Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
330,41 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 376,71 Kč/1kg

XOX Ottifanten bramborová pochoutka s mořskou solí, balení 75 g
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
536,67 Kč/1kg

Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
634,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 074,72 Kč/1kg

Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
67,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
616,09 Kč/1kg

Grissini Natur 125G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
467,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 743,92 Kč/1kg

Finezza pšeničná mouka dvakrát mletá na pizzu a těstoviny 1000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
53,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Černý a bílý sezam 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
32,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
402,38 Kč/1kg

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
326,46 Kč/1kg

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
82,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
410,45 Kč/1kg

Alka Elephant Honey Mustard preclíkové sušenky sladké a pikantní 125g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
53,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,84 Kč/1kg

Alka Elephant Sriracha Cheese Pretzel Pieces horké 125g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
53,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,84 Kč/1kg

Elephant Twisted Pretzels med a mořská sůl 180g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
53,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
297,11 Kč/1kg

Elephant Twisted Pretzels s karamelizovanou cibulí balení 180g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
53,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
297,11 Kč/1kg

funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
50,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,00 Kč/1kg

TUC Sweet Chilli Cracker mírně pikantní, křupavý a aromatický 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
39,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
390,40 Kč/1kg

funny fresh Kruspers Sour Cream Style lahodně ochucený vegetariánský 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
61,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,08 Kč/1kg

Schwäbische Knusperbrezeln 175g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
47,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,97 Kč/1kg